Traka i poštovanje - KAPITEN

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od gospodinFKV »

Ni nemamo alternativu, osim ako Alivodic ne produzi ugovor.

Tumba i Nastic nisu kapaciteti, ostalo su sve deca, novajlije ili epizodisti sa klupe. Pekara i Ali kao zamenik...
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Rabba »

Pekarić, Alivodić, Đurić, Žakula.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lala1914
Postovi: 200
Pridružio se: Pet Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od lala1914 »

Mijat Gaćinović novi kapiten....barem znamo ko sledeci odlazi
Babić zamenik.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od MiSmoFKV! »

Minja napisao:Pekaric je kapiten ovog tima i to svi znaju, igraci pogotovo. Ali, u fudbalu gde je jedino vazno napraviti mladog igraca i popuniti njegov CV, kapiten ce biti neko od mladjih igraca. Gacinovic recimo... Videcemo. Svakako ce traku nositi neko od perspektivnih mladih igraca.

Ova praksa nije od juce.
Vidi se sta je iskustvo :mrgreen:
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Nikola »

Podrzavam odluku.
Zna se da je Pekara vodja, a treba uliti sampouzdanje i podici cenu Mijatu i Bakeru.
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od laki »

Koliko neki menadzer treba da bude glup da bi to sto je naki klinac kapiten u timu uticalo i 1% na to da preporuci tog igraca klubu za koji radi kao menadzer?! Mozda i moze, ali da ja skautiram nekog igraca bolelo bi me uvo da li ima kapitensku traku oko ruke, bitno je ono sta zna na terenu da pokaze.
Samo neka mi neko kaze da je Radoju traka preporucila Selti!!
Slika
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Buca »

TOTAL SOCCER
Ponedeljak, 21.10h
Intervju: MIJAT GAĆINOVIĆ
kapiten FK Vojvodina
- kako sam doživeo kapitensku traku
- šta sam nasledio od oca Vladimira, strelca tri gola na marakani protiv najslavnijeg zvezdinog tima
- može li Srbija do medalje na Novom Zelandu
- šta sam rekao Druloviću pre ulaska u igru protiv Portugala
- zbog čega ću sve češće da se vraćam na mesto uspeha, u Marijanpolj
- zašto me uopšte ne zanima interesovanje partizana
- šta mi je poručio Radoja u telefonskom razgovoru
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Baltazar »

Gaćinoviću je ovo podstrek i motiv za dalji rad u našem klubu. Ta traka ima i neku dozu odgovornosti, što nije loše za mladog igrača. Da li će biti pravi vođa na terenu videćemo. A što se Pekare tiče više bi voleo da ga vidim na klupi i da po potrebi ulazu i igru umesto Babića ili Pankova. Kada ne ki od njih dvojice ima kartone, povredu, umor. Takav Pekarić kao neka vrsta mentora bi mogao da ostane u klubu još nekoliko godina. Suviše su ti momci mladi za iskušenja koja ih mame. Pekara im je potreban i na svakom treningu a i posle. I mislim da on i jeste takav čovek.
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od laki »

Meni je jako lose sto se svi slazemo da je Pankov odlican igrac i da igra kao da u nogama ima ko zna koliko vec seniorskih utakmica, a greje klupu vecinu vremena. Ali tako je kako je. Nadam se da cemo ba Babari dobro da profitiramo, ako imamo i malo mozga, pa da cemo od Rase napraviti do jaja stopera jer on definitivno ima stofa da to postane!
A sto se tice Mijata... Daleko je on meni od vodje za jednu Vosu iako je fenomenalan igrac. Vodja ekipe mora da bude neko ko ce da pokaze zube, temperament... A ne da pruza grobarima ruku u sred njihovog napada kada gubimo i da im se izvinjava za grub start. Samo cu reci GABI! A kad vec ne moze on , onda Pekar!
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Turija »

Ako Mijat, kada ode iz Voše, da izjave kao Segej, Brka, Meda, Kačar, Krasa...tek onda ću smatrati da je traka otišla na pravu ruku.
Za sada je vidim samo kao stimulans mladom i perspektivnom igraču iz našeg podmladka, kome želimo podići motivaciju i cenu.
Nadam se, da sa tom trakom, koju su nosile Legende ovog Kluba, nikad više se neće ponašati onako snishodljivo, kako se poneo u meču sa crnim blizancom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
slaninica
Postovi: 90
Pridružio se: Sre Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od slaninica »

JEDAN JE PEKARA KAPITEN!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od laki »

Moram ponovo da pisem u ovoj temi: Ja jednostavno ne vidim razlog da Mijat bude kapiten od sad pa na dalje. Traku je dobio iskljucivo kako bi se lakse i skuplje prodao. Ako u nekakvoj klauzuli ne stoji, koju smo potpisali sa izvesnim investicionim fondom prilikom prodaje prava na Mijata i Babica, da Mijat mora da nosi tu traku, momentalno bih mu je skinuo i dao Pekaru. Jednostavno decko nit je vodja na terenu, nit je bilo cim drugim zasluzio tu traku. Jednostavno nema nikakvog smisla da on nosi traku. Pekari traka ili Zaku, mada sam uvek bio protiv toga da golman bude kapiten, iz razloga sto ti traka daje odredjenu privilegiju da popricas sa sudijom u ime svoje ekipe u vezi neke odluke koju sudija (ne)donese, a golman je vezan za gol i zbog toga mi je glupo da bilo u kojoj situaciji golman bude kapiten. Da ne smaram vise...
Slika
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od MiSmoFKV! »

Ko li ce danas biti kapiten? :shock:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Rabba »

MiSmoFKV! napisao:Ko li ce danas biti kapiten? :shock:
Đurić ili Žakula, moja pretpostavka, tim redosledom.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Chana »

Kapitenska traka treba da bude na ruci Pekarića :deal:

Danas - za mene samo jedan izbor:
Ćomi Ivanić - Slaninar do Koske :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
Odgovori