Traka i poštovanje - KAPITEN

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8827
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ne da je sramota, nego je vređanje tradicije Stare Dame i publike.
Odavno tu nema vise tradicije, Staru Damu svakodnevno siluju izrodi iz nasih redova a publiku ionako niko nista ne pita.

Ponavljam se vec ko zna koji put, ali ne moze NAMA svanuti dok NJIMA ne smrkne.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Prvo treba da vidimo kako je izabran novi kapiten? Da li ga je odabrao trener ili igraci?Kapiten bi morao da bude Panta! A sto se tice Popovica mislim da nije zasluzio da nosi kapitensku traku.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8827
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

podbara wrote:Da li ga je odabrao trener ili igraci?
Ili neko ko ima % od prodaje, a kapiteni su skuplji? :wink:
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Pa iskreno ni ja ne znam kome bi dao traku.
Vidim da vecina forumovaca podrzava Bukija. Ono sto sam ja gledao od tekmi, Buki se trudi, trci, bori se... ali... tu se obicno i zavrsava. Za nekog poluspica ili spoljnog veznog ocekujem i neke konkretne uspehe. Njemu bih savetovao da se malo opusti pred svaku tekmu, mozda ce bolje igrati. Moslim da bi ga traka jos vise opteretila i sputala.
Djuric ocigledno ima neke nesuglasice sa trenerom. Cijom krivicom ne znam ali posto Gaga nije juce dosao u klub moze se naslutiti da ga ovaj nije uvazavao ni kao pomocnog trenera. Nedopustivo i nepozeljno za kapitena.
Kiza mi deluje prilicno neodgovoran. Verovatno nas najbolji fudbaler ali ne vreujem da bi bio dobar kapiten.
Od ostalih igraca sredine terena, suvise se njih rotiralo da bi se neko ustalio u timu (i na specificnoj poziciji) da bi odskocio. Sem Tadica.
Tadic je posebna prica. Mislim da on u glavi vec igra u nekoj svojoj Herti.
Od pridoslica, jos je rano nekoga castiti trakom.
I tako, knjiga se svela na par slova. Ja bih traku verovatno pre dao Brki nego Mijatovicu, cisto zbog staza u Vosi. Mada je i jedno i drugo iznudjena odluka.
K'o sto Podbara kaze, ova odluka deluje toliko losa da je jedino racionalno resenje da su igraci izabrali kapitena izmedju sebe.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Nisu igraci izabrali kapitena izmedju sebe :!:
Kako ocekivati od Bukija da se opusti, kada ga saltaju od pozicije do pozicije i zezaju u nedogled...Igrac koji igra i pruza maksimum na svakoj utakmici i koji voli svoj klub svim srcem, da ne zasluzi kapitensku traku? I to pored nekog prosecnog batinasta koji je ovde par meseci? Procitajte svi jos jednom odgovore Bukijeve koje je dao za ovaj forum!
Brka je ponikao u nasem klubu i provereni je Firmas! Brani vec standardno u kontinuitetu!Kiza je vec dugo u klubu, Aleksic je velika nada u klubu i nas novi Kacar!

Ovo ne dolikuje jednom klubu renomea nase Vose :!:
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

mile bronx wrote:SRAMOTA!!!
Zbog ovoga, kao i zbog ne ulaska Sepuje na 2:0 i sa igracem vise, covek moze samo da se iznervira. Dzaba i pobeda kada "oni" ovako vode NASH klub...
:!: :!: :!:
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Dejan wrote: Aleksic je velika nada u klubu i nas novi Kacar!
Gojko Kacar je samo jedan i niko mu nije ni blizu :wink:

Kapitensku traku bi bilo lepo videti na ruci Aleksica bez obzira sto je jos mlad
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Kiza jeste svojim odnosom prema svakoj utakmici zasluzio kapitensku traku, ali njegov veliki problem je jezicka barijera. Kapiten treba da poprica i sa sudijom katkad, a buduci da (sem internacionalaca) retko koji parla "stranjski"... Brka, Buki, Dani - medju njima treba traziti coveka sa trakom.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Brka i Djuric jedini koji u ovom trenutku zasluzuju kapitensku traku!
Ja se i dalje secam Karaburme krajem prosle sezone :wink:
Napred Voso!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Mijat kapiten :shock: :lol: :oops:
Sprdnja sa nasom Vosom se nastavlja, mesar, koljac, batinas, jedan od najslabijih i najnedisciplinovanijih igraca posle par meseci je zasluzio kapitensku traku u Vosi! Od ovog nema dalje, a ni nize!Takav profil igraca i tako odredjen kapiten bi mozda prosao u nekoj beton ligi. Ciji je Mijat igrac, verovatno i traka dovodi do povecanja %%%%%%%
User avatar
Turija
Posts: 10659
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Pokušaj promocije (na brzinu) novog kapitena, očigledno je autogol, bez obzira da li dat iz loše ili dobre namere.
Ja čak delom verujem Radojičiću da je Mijatović motivator i beskompromisni borac, ali ne može to biti jedini kriterijum za kapitensku traku.Kapiten je mnogo, mnogo više od : ,,dobro je, drži, ne daj, ajmo" .
Istina je da Mijatović ne žali sebe, a ni druge, na terenu (prema do sad viđenom), međutim kako je, i koliko je, utakmica odigrao u dresu Vojvodine, traka nije smela zaobići starosedeoce i Vošine reprezentativce.
Jako, jako loši signali su poslalti i njima i novosadskoj publici. Pogotovo imajući u vidu sva događanja posle smene uspešnog trenera Brzića i zaobilaženja, odnosno forsiranja nekih novih igrača.Sa trakom je samo prelivena čaša i povećana sumnja da je interes kluba glavni prioritet.
Radojičić je već indirektno najavio da će traka (ponovo) promeniti svog nosioca, a samo je, bez preke potrebe, navučen gnev na Mijatovića (sigurno nije on kriv što se trka našla na njegovom rukavu).Čovek se pošteno bori, ali je očigledno da je među povećom grupom, preko svake mere, privilegovanih igrača.To sada već počinje jako da nervira navijače, a verovatno i neke igrače sa dužim stažom u Vojvodini.
E, sad oni kojima je prvo pukao film, našli su se, na utakmici protiv Banata, zajedno sa navijačima na zapadnoj tribini našeg stadiona.Odnosi se moraju hitno popraviti. Brzo uvesti red, rad i zdrava konkurencija na terenu, kao i u celom Klubu.Inače, nema šanse da ćemo još dugo zadržati to mesto na kojem se trenutno na tabeli nalazimo.
Dobra stvar iz svega lošeg je to što je vraćen Trivunović u ekipu, a i Sepuja među prvotimce.Mada, ako nema šanse da izađe na teren (a sigurno nema, ako se na klupi istovremeno nalaze Lazetić, Stjepanović, Stojanović ili Mrđa), onda je to, na žalost, čisto mazanje očiju navijača i velika šteta po rezultate Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9670
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Moj stav sto se kapitena tice je da to mora biti igrac koji ce predstavljati Vojvodinu u pravom smislu te reci.Znaci,igrac za kojeg ce prva asocijacija kad se spomene njegovo ime biti Vojvodina.Igrac koji je vec duze u klubu,igrac koji izgara svaki mec,igrac koji ima smek,kao i sam klub sto ga je nekad imao.Sad kad premotam film unazad,i setim se nacina na koji je dosao u nas klub,kopacki u kojima je igrao,ime detetu sto je dao,kad se setim nase zabrinutosti za coveka kad ode kuci (i lavove su ovde na forumu spominjali :lol: ),pa isto tako kad je dehidrirao,pa kad se setim radosti koju nam je pricinio (zvezda),a gde su tu jos sporedne stvari,kao recimo onaj klizeci start u Cacku.... ama ljudi,to ze ne zaboravlja. Definitivno,igrac po kome se Vosa danas prepoznaje,igrac izmedju cijeg imena i imena Vojvodine stoji znak jednakosti,igrac koji je po svemu zasluzio kapitensku traku,makar i kao simbolican gest Joseph Kizito.
Drugi za koga smatram da je zasluzio traku je Igor Djuric,Brkic je na dobrom putu,ali mu treba jos malo vremena.... mislim i da se sa Stepanovim svojevremeno ishitreno reagovalo.... i eto,sem ta tri imena ne vidim igraca kome bih dao kapitensku traku FK Vojvodina!!!

toliko od mene :wink:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3955
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Vojo, svaka ti je na mestu! Kizu sam stavio na prvo mesto svoje liste za kapitena jos davno. I mislim da je to on i zasluzio. Ne znam zasto su ljudi na ovde na forumu toliko skepticni. Jedno je ipak sigurno. Steta bi bilo da jedan ovakav igrac, covek koji je dosta dao klubu, i koji, kao sto je Voja rekao, ima onaj smek koji je nekad imao i nas voljeni klub, ne dozivi da istrci ispred ostalih 10 na teren. Mislim da bi mu vec na marakani trebalo odati takvu pocast, makar se i Pop vratio u ekipu. I ponovicu. Jednostavno, Kiza je to zasuzio!
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Kiza jeste pravi ali imamo mi igrace koji treba pre njega da budu kapiteni(Buac,Djuric,). :oops:
Butorovicu-THE END !!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9670
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Jambo wrote:Kiza jeste pravi ali imamo mi igrace koji treba pre njega da budu kapiteni(Buac,Djuric,). :oops:
Ajd obrazlozi malo recenicu...
Pogotovo mi reci cime Buac zasluzuje kapitensku traku uopste,a cime Djuric ispred Kizita?
Image
Post Reply