Traka i poštovanje - KAPITEN

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Brane wrote:Ma kakav Kiza. Njemu ne mozes verovati da ce uopste da se vrati kad god ode na godisnji odmor.
:!:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
kuzma liman
Posts: 527
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Ja opet ponavljam da bi to trebao da bude kiza szadto sto cebiti igrac koji najduze igra u vosi a i disciplinu je popravio + bi bio velika medijska atrakcija kao prvi staranc (crnac) kapiten u nasem fudbalu !
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Manite se marketinga,biti kapiten je ozbiljna stvar,nije to daj traku tek tako!
Napred Voso!
vlada90
Posts: 79
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:39 pm

Post by vlada90 »

Djuric i Popovic su po meni najbolji kandidati.
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Po meni treba dobiti Tadic
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Voja wrote:Mislim da je vise nego rano pricati natemu KAPITEN,jer recimo,imena poput Pekarica,Kacara,Pantelica,Despota.... jos su sa nama!!!! Ako bi svi od njih otisli (a to mi nekako mnogo) moj pik bi bio Stosic,ali.... daleko je taj cin.
Image
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

vlada90 wrote:Djuric i Popovic su po meni najbolji kandidati.
U potpunosti se slazem!
Napred Voso!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Da li se zna ko je novi kapiten?Stosic ili...
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
kuzma liman
Posts: 527
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

POP je kapiten
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

kuzma liman wrote:POP je kapiten
Super!Mislim da je Pop svojim zalaganjem i borbenoscu sasvim zasluzio traku.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Pored Brke, Bukija, Aleksica...stvarno je sramota da neki Mijatovic nosi kapitensku traku! Kako ce se to odraziti na ostale igrace i atmpsveru u ekipi :idea:

Zna se koji su ne pisani kriterijumi za traku, Mijat (po meni) ne poseduje ni jedan!


Buki, nas kapiten :!:
User avatar
Milan
Posts: 4112
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Napomenuo bih i Kizita kao moguceg kandidata za mesto kapitena. Inace, bolje da igramo bez kapitena nego da nam je to Mijatovic...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ovako se kapiten ne određuje ni u fudbalskoj utakmici na livadi.
Neko ko nije sastavio ni pola godine u Novom Sadu i bio uglavnom među najaslabijim pojedincima u našem timu, skoro na svakoj utakmici, igrač sa najviše žutih kartona treba da postane reprezent našeg tima i grada.Ne da je sramota, nego je vređanje tradicije Stare Dame i publike.
Toliko igrača je bilo u konkurenciji da ponese kapitensku traku (kad bi se znalo reda), pre Mijatovića ( počev od Brke, preko Kizita, sve do Buača, pa i mladog Aleksića), da i ne vredi nabrajati. Ljudi na zapadu nisu mogli da se pomire sa ovakvim izborom, čak ni na izlasku sa stadiona, kao i da je, izgleda, suviše odluka o današnjoj formaciji tima iz Novog Sada, doneto po nekim kriterijumima ličnih i porodičnih bliskosti.Najblaže rečeno, neka je na čast svima koji su se o tome pitali.
Čak ni Sepuja nije mogao u igru, iako je čitav zapad to tražio od početka do kraja meča, pa čak ni poslednjih 10 minuta ( iako smo igrali sa igračem više i sa rezultatom 2:0 za nas, a ušao je Stjepanović), pa smo strahovali za rezultat sve samog kraja meča.
Bodovi su danas ostali u Novom Sadu, ali ako se i dalje ovako nastavi, ne može biti dobro (ma koliko se Radojičić nervirao pored klupe, zbog Voše ili zbog svog mesta na njoj).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3350
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Bravo Mijate kapitenu nas :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Buac, Kizito, Aleksic, Brkic su u Vosi vise godina nego sto Mijat ima utakmica za nas klub, svaka cast svima onima koji su mu ovo omogucili.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

SRAMOTA!!!
Zbog ovoga, kao i zbog ne ulaska Sepuje na 2:0 i sa igracem vise, covek moze samo da se iznervira. Dzaba i pobeda kada "oni" ovako vode NASH klub...
Post Reply