Traka i poštovanje - KAPITEN

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od 1892 »

Nije mi jasno što bi neko ko ima živu karijeru u inostranstvu spustio sebe nazad u ovaj mulj, čak ni reprezentacija ne može biti motiv jer je momak već odabrao Crnu Goru, takav potez bi mi bio prosto neshvatljiv.

Edit: Turija svi naši igrači koji su u zadnjih 20 godina prešli u blizance, posle toga karijeru nisu napravili....ali teško da bi Mića grejao klupu kod cigana
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Turija »

Zvezda se samo jako kapricirala. Hoce da dokaze kako moze dovesti svakog igraca iz domace lige.
To je bio slucaj i sa poletanovicem. Objektivno im nije trebao za startnu postavu, vec samo da malo pojaca konkurenciju, ima duzu klupu i pokaze da moze dovesti koga hoce, a pogotovo kad je u pitanju Vosa. Ne dopusta im ego da ih neko iz Vose odbije, posebno kapiteni.
Vrlo slicno je i sa Ivanicem, ako dodje to transfera.
Ja, ipak, mislim ili bolje reci se nadam, da do transfera nece doci.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Karlsson »

A što je najgore mislim da neće ni igrati u Evropi, pošto je već igrao ove sezone sa drugim klubom.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od naseljekolumbija »

Karlsson napisao:A što je najgore mislim da neće ni igrati u Evropi, pošto je već igrao ove sezone sa drugim klubom.
Не би се нешто ни наиграо пошто ће ЦСКА да их одвали. Остало је све речено, пљунуо би сам на себе и ако има имало памети неће то урадити
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Cane »

Pošto ovi ciganski magarci toliko vole da uzimaju naše igrače iz raznih evropskih klubova, možda bi mogli probati da dovedu i Sergeja. :lol:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Karlsson »

Da pohvalim našeg još uvek kapitena što je u anketi za Novosti jedini kapiten koji je izabrao Sergeja kao prvu zvezdu srpskog fudbala dok su svi ostali glasali za Matića.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Turija »

Karlsson napisao:Da pohvalim našeg još uvek kapitena što je u anketi za Novosti jedini kapiten koji je izabrao Sergeja kao prvu zvezdu srpskog fudbala dok su svi ostali glasali za Matića.
:lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od newnowapv »

Ekipu Vojvodine će, kako stvari stoje, kao kapiten na teren izvesti golman Emil Rockov. Levi bek Nikola Antić je još uvek u procesu rehabilitacije posle povrede, a njegov zamenik s trakom je upravo mladi čuvar mreže, koji će prvi put ovu ulogu obavljati u zvaničnoj utakmici.

Emil je zamenik Anticu.
Nemojte me pogresno shvatiti, nemam nista protiv Antare, ali je ovo apsurdno...
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Протомајстор »

O, па ово се мора уживо испратити! :cheers:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Milan »

Mislim da nisam pogresio topik...

Da li neko zna kako je Rockov i sta je bilo nakon izlaska sa terena?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Beonic »

Milan napisao:Mislim da nisam pogresio topik...

Da li neko zna kako je Rockov i sta je bilo nakon izlaska sa terena?
Doktor je rekao da je ok i da je na Veselinoviću da li će da mu igra u dve prijateljske pre početka nastavka JSL.
Što se Zlomislića tiče, on počinje sa laganim treninzima. Neće biti spreman za Niš, ali bi trebalo da bude za već naredno kolo.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Turija »

Pitanje za kapitena Antica:
Da li je zvezda druga dimenzija, da li posle pariske utakmice ostaje pri izjavi od onomad?
Velika je sramota da tako nesto, ikad, izjavi kapiten Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Pera Centar »

Turija napisao:Pitanje za kapitena Antica:
Da li je zvezda druga dimenzija, da li posle pariske utakmice ostaje pri izjavi od onomad?
Velika je sramota da tako nesto, ikad, izjavi kapiten Vojvodine.
Dragi Turija velika sramota je da je taj lik kapiten, pored Rockova.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Radoye »

Velika je sramota prvo i prvo da nas je raspala zvezda koju po Evropi razvlace k'o svinja masnu krpu na nasem stadionu rastavila na sastavne delove.

Ali malo se ko od ovih sto su danas u klubu stidi ovakvih stvari, pa kao logicna posledica slede i izjave poput ove Anticeve, "cudni" kriterijumi pri izboru kapitena, sastava koji ce da igra, kupoprodaje igraca i vec sve po redu ostalo. Kad se u klubu budu pitali oni koji se stide teskih poraza od blizanaca onda mozda neke stvari i dodju na svoje mesto. Sve dok ne bude tako ne treba da nas cude ostale nelogicnosti - jer to su nelogicnosti samo za nas koji volimo Vosu, za njih je to sve sasvim logicno i tako bas i treba da bude.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od recni galeb »

Turija napisao:Pitanje za kapitena Antica:
Da li je zvezda druga dimenzija, da li posle pariske utakmice ostaje pri izjavi od onomad?
Velika je sramota da tako nesto, ikad, izjavi kapiten Vojvodine.
Nije druga vec sesta dimenzija. :devil:
Raduje i pobeda Napolija nad Liverpulom jer sada nema labavo vec treba sto bolja gol razlika da se pravi. Tako da ciganija samo treba dobro da se naulji i spremi doope za japansku zastavu... :greenbutt:

PS. Pitanje je za "kapitena" samo sto sam od sramote pre pocetka sledece utakmice ne odnese traku do Emila i resi vise taj problem koji mu drugi namecu...
Odgovori