Traka i poštovanje - KAPITEN

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od salefkv »

vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od vdn slaninar »

Valjda ga Lalat nece vise menjati sa smesnim Palockom, kapiten mora da bude i jedan od najboljih i najvaznijih fudbalera na terenu, pored staza u klubu. Glupo mi je izgledalo sa Nasticem i Pankovim koji nisu bili konstantni na svojim pozicijama. Pekara je poslednji pravi kapiten.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Beonic »

Мирослав Вулићевић: "Један је капитен, ми остали смо само носачи траке..."

Stomak me nesto uhvati, a i mučnina kad se setim da nam ovaj bejaše kapiten.... :shit: :toilet: :shit:
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Schteph_F89 »

Beonic napisao:Мирослав Вулићевић: "Један је капитен, ми остали смо само носачи траке..."

Stomak me nesto uhvati, a i mučnina kad se setim da nam ovaj bejaše kapiten.... :shit: :toilet: :shit:
Pa nije nam bio kapiten, bio je samo nosliac trake :deal:
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Djisa »

Schteph_F89 napisao:
Beonic napisao:Мирослав Вулићевић: "Један је капитен, ми остали смо само носачи траке..."

Stomak me nesto uhvati, a i mučnina kad se setim da nam ovaj bejaše kapiten.... :shit: :toilet: :shit:
Pa nije nam bio kapiten, bio je samo nosliac trake :deal:
Iskreno, mislim da preterujete sa Vulicevicem. Presao je u Partizan, ali to ne znaci da je los igrac. Tu ima vise stvari. Kako je uprava dozvolila da mu istekne ugovor, Partizan mu je dao mnogo vise novca, a sta je trebao da radi, da igra za nas za kikiriki. Pa svim igracima koji danas nose dres Vojvodine je cilj inostranstvo I veci ugovor. a on to nije dobio tamo, nego u partizanu. Covek ima 30 godina I nema sanse vise da ce uzeti ozbiljnu ovu, ovo mu je poslednja sansa. A sad da li ce je pare videti ili nece ili ce se naplatiti preko suda za 3 godine, to je njegova odluka. Iskreno, za mene je nabolji desni bek u poslednjih 30 godina koji je igrao kod nas, I moje misljenje se o njemu nije promenili ni posle odlaska u klub kojem zelim sve najgore. A u tom klubu se ponasa isto kao I Lalatovic kod nas. Daje sve od sebe I raduje se uspesima svog kluba.
Pa da se ne ljubimo!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od recni galeb »

Ako centrira kao i na pocetku karijere, a centrira ponovo, ja nemam nista protiv ni da igra jednu nedelju za crna a druge za crvena :shit: ... :mrgreen:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Milan »

vulicevic je jedno od najvecih govana koje je igralo za nas klub-ikada!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Red Marquis »

Gari je propao (tako mu i treba), ni senka igrača kakav je bio kod nas. Ne znam što ga uopšte spominjete...

Al me insirisalo da kreiram svoj govance dream team:

Supić - Vulićević Pankov Trajković Mihajlović - Preletanović M. Đurovski Katai - Škuletić Mrđa (kapiten :mrgreen: ) Ž.Lazetić
Trener Jašar, naravno.

Interesantna je ova degradacija, skoro svi antipatični likovi su se nagomilali u poslednjim godinama. Nekad su me ljudi poput Igora Bogdanovića nervirali, danas bi takav bio skroz gotivan.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od gospodinFKV »

Moze da bude i Mesi licno, za mene je najgori igrac ikada.

Kad posle svih onih silnih odvratnih otimacina ti predjes u crna :shit: , nisi ni ''nosac trake'', a kamoli kapiten.

:shit: najobicnije
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Beonic »

Poletanović: "Stasao sam u Vojvodini, ali sada živim za Zvezdu!"
:frown: :frown:
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Djisa »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1329633" onclick="window.open(this.href);return false;
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Milan »

Danas je do mene stigla vest da Ivanic potpisuje za cigane. Pazljivo cekam potvrdu ili demanti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Karlsson »

Ne bih se iznenadio da do toga dođe. Izjave njegovo menadžera, pa i njega samog su nekako vodile do toga.

A bio je heroj navijača. Transparent mu se pravio. Na kraju izgleda sebe stavio u isti koš sa Poletanovićem, Babićem, Kosovićem...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post od Turija »

Karlsson napisao:Ne bih se iznenadio da do toga dođe. Izjave njegovo menadžera, pa i njega samog su nekako vodile do toga.

A bio je heroj navijača. Transparent mu se pravio. Na kraju izgleda sebe stavio u isti koš sa Poletanovićem, Babićem, Kosovićem...
Ako to uradi unistio je sebe kao igraca i coveka.
Svako ko se vrati u domaci fudbal je silazak sa konja na magarca.
Drugo, u zvezdi ce biti rezerva.
A trece, najvaznije, izgubice sav licni i moralni kredibilitet. Sto napisao Karllson, a transparent mu se pravio.
No, sve je to njegov licni izbor.
Pa, videcemo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori