Kriminal u srpskom fudbalu

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Alan Ford
Postovi: 397
Pridružio se: Pet Okt 24, 2008 6:13 pm
Lokacija: Novi Sad - Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Alan Ford »

Treba razresiti dileme i obavestiti neupucene da ZFK Vojvodina vec odavno ne postoji. ZFK Vojvodina je oteta na brutalan nacin od strane ljudi iz Skole Fudbala Bistrica koji samo koriste ime Vojvodine i njen status u Super Ligi da bi stekli svoju promociju i forsirali svoje ljude u svim strukturama kako u upravi tako i u sportskom delu. Oterani su svi clanovi uprave na celu sa predsednikom i osnivacem kluba Radomirom Scepanovicem. Oteran je trener i oterane su sve igracice ZFK Vojvodina osim kapitena i najboljeg strelca Adrijane Delic.
Njihova mesta popunili su svi iz SF Bistrica.
Ovo je samo logican epilog!
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od naseljekolumbija »

Alan Ford je apsolutno u pravu. Kad sam video debila Capelju i Jovana Vukcevica("politicara" a ustvari je profesor fizickog i bolje mu je bilo da je to ostao) da oni nesto tu vode i palamude u zenskom klubu sve mi je bilo jasno. Distancirati se od takvih ljudi i uskratiti svaku podrsku.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Neizlecivi »

http://www.mozzartsport.com/vesti/disci ... ala/144383" onclick="window.open(this.href);return false;
A sa susreta treće runde Superlige po džepu su udareni i Novosađani.
„Vojvodina je zbog incidenata na tribinama kažnjena sa 100.000 dinara“.
Posto sam bio na tekmi, zelim da mi neko ukaze sta sam to propustio? Kakav incident nisam video?

Takodje koja je ovo tragikomedija sa kaznjavanjem Partizana zbog upotrebe pirotehnike sa praznim tribinama, dok se druga strana samo upozorava... Nije da nismo znali sta sve ljude ceka, ali dobrodosli u Super ligu Srbije, dobrodosli u Banana republiku. Takodje pre par dana su uhapseni i novcano kaznjeni neki klinci iz Kragujevca jer su upalili par baklji na utakmici Radnickog u trecoj ligi, dok mezimci svaki drugi dan slave kinesku novu godinu.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od N13 »

U potpunosti sam za to da se upotreba pirotehnika kažnjava drastično... Cela Evropa prevazišla pirotehniku na utakmicama, samo se mi Srbi moramo praviti pametni i to ignorisati. Napravite bakljadu na evropskoj utakmici, pa vidite šta je kazna... Ovo je trebalo mnogo ranije uraditi.
Jedini problem ovde je to što nisu isti kriterijumi. Dakle ako je za baklju kazna igranje bez publike, onda to mora za sve da važi, bez obzira jel u pitanju jedna bakla ili 500 komada. Dakle, i cigani su morali popiti istu kaznu.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Radoye »

Kome jos nije jasno da fudbal u Srbiji postoji samo kao servis interesa blizanaca, neka procita sledecu vest:

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... tandardima" onclick="window.open(this.href);return false;
DRŽAVA i Fudbalski savez Srbije, najverovatnije, odustaju od izgradnje Nacionalnog stadiona vrednog 150 miliona evra, a umesto toga, kako "Novosti" nezvanično saznaju, renoviraće zdanja Crvene zvezde i Partizana!
:popa:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od ДушанСП »

https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q= ... g0KXUkSrIg" onclick="window.open(this.href);return false;

А ово је тек доказ банана државе
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od limanfkv »

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Radoye »

"Svi klubovi u Srbiji su ravnopravni, samo su neki ravnopravniji od ostalih", da parafraziram Dzordza Orvela. No znali smo mi to vec, bilo bi iznenadjenje da je ovaj novac zaista podeljen na ravne casti. Koliko su se osilili, dobro da nisu sve uzeli sebi. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od churguzijanac »

jel gledao neko danasnji insajder?
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Marcello »

churguzijanac napisao:jel gledao neko danasnji insajder?
Gledao sam ja. Otkrili toplu vodu...džaba sve, kad nikakve reakcije tzv. države neće biti.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od torrente »

ali fora je u tome sto vecina zna za to muljanje ,a niko nista ne preduzima i prave se svi Toše..Alo ljudi ovo je kao da se neko sprda sa zdravim razumom,kao da gledas nadrealiste iz 80-tih kako se sprdaju da ce biti tako ili onako za 20-30 godina,a ono bude upravo tako i jos gore.Ljudi koji su imali lične frustracije i nisu mozda ni radili fizičko u osnovnoj skoli,daju sebi za pravo jer su nekako dosli do neke velike i brze love da dele i uce ljude o svemo i svacemu...???!!!!
Pa jbt.sta se desava ovo da li je skrivena kamera negde ili sta...Neveroje.enovatno!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od vdn slaninar »

Kako su lepo objasnili za Vukovica,tacno nam objasnili da svi sto idemo na tekme otkad su ga ponovo vratili smo vise nego budale.Sta je sledece Šapura i Šokolovački i Kostic direktori.
Korisnikov avatar
Andreyos
Postovi: 335
Pridružio se: Čet Avg 05, 2010 10:45 am
Lokacija: Magdeburg

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Andreyos »

vdn slaninar napisao:Kako su lepo objasnili za Vukovica,tacno nam objasnili da svi sto idemo na tekme otkad su ga ponovo vratili smo vise nego budale.Sta je sledece Šapura i Šokolovački i Kostic direktori.
Mi što idemo na utakmice i jesmo budale,naivci,sanjari,optimisti i verovatno posedujemo neku dijagnozu medicini još nepoznatu.
Jedina razlika između našeg Kluba i blizanaca smo upravo mi gorepomenuti.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Radoye »

Mislim, znamo mi sve ovo i ne treba nama toplu vodu otkrivati, ali je retkost da se u srpskim medijima o ovome javno govori:

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1204364" onclick="window.open(this.href);return false;
Insajder: Večiti ne plaćaju struju, vodu, porez...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od MiSmoFKV! »

http://www.mozzartsport.com/vesti/footb ... ose/154056" onclick="window.open(this.href);return false;
Jesmo. :mrgreen:
Odgovori