Kriminal u srpskom fudbalu

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od ДушанСП »

Чим су они спали на Павкова и Вујаклију све је мени јасно, изгледа да је чика премијер заврнуо славину макар за извесно време.Помпезно најављивани Румун неће доћи и преко ноћи одједном нема појма са фудбалом,а хтели као да га плате преко милион евра :D а из ове Творзићеве приче испада да је Павков најбољи центарфор свих времена.Не могу само да верујем да су ти цигани баш толики ретарди да верују овом преваранту и шарлатану.
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od newnowapv »

ДушанСП napisao:из ове Творзићеве приче испада да је Павков најбољи центарфор свих времена.Не могу само да верујем да су ти цигани баш толики ретарди да верују овом преваранту и шарлатану.
http://sportklub.rs/Fudbal/Srbija-Super ... vetka.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne da misli nego upravo to i izjavljuje :D
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10575
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Turija »

Sto ste ovde (mnogi) tako anti-Pavkov raspolozeni?
Ispada da samo Terzic i ja vidimo perspektivnog i dobrog centarfora u njemu, iako mi bas nije nimalo milo sto se slazem sa Terzicem u (pr)oceni.
Na kraju, nisam siguran da Lalatovic nije znao za ono sto Terzic prica o Pavkovu i sta smera, pa mi zato nije ni cudno sto Pavkov nije dobio prostor u Vojvodini.Slučajno?
Terzic kaze da je Pavkova nameracio jos u Celarevu, samo sto nije smeo da ga dovede u zvezdu iz trece (druge) lige, a mi se, ovde, uhvatili price (kao pijan plota), kako on nije nista pokazao u Vosi i kako su Asceric ili Trujic zasluzeno imali toliku minutazu.Da li sada, posle svih ovih dogadjaja i saznanja, pomalo menjate misljenje?
Istina je da nije pokazao mnogo, ali je vidno nagovestio napadacki potencijal. No, ostajem pri svojoj stalnoj tvrdnji da cemo podvuci (merodavno) crtu tek na leto.Hajde sto mi ne vidimo dalje od trenutno prezentovanog, da se razumeti, ali struka - to je bruka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Stexman »

Ucinak igraca u zvezdi gde se igraju burazerske utakmice i nije neko merilo kvaliteta. Treba kvalitet pokazati u sredinama gde moras da ujedas za svaku loptu. Al ajde, videcemo sta ce pokazati mada ja isto mislim da je on limitiran igrac.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Danilo »

Cifra za Pavkova je izuzetno visoka zato sto je treba podeliti na vise delova , a ne zato sto fudbaler vredi toliko.
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od CRD FCV »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1223746
Cvetković priznao nameštaljku, Ćiro se "ne seća"
Bivši fudbaler Crvene zvezde Bora Cvetković otkrio je da je kao igrač zagrebačkog Dinama bio učesnik nameštene utakmice u Prvoj ligi Jugoslavije 1986. godine.


U pitanju je gostovanje "modrih" Vojvodini u poslednjem kolu sezone 1985/1986, na kojem je Dinamo slavio 7:1 u Novom Sadu.

Tada je trener Dinama bio Miroslav "Ćiro" Blažević.

"Vrlo je kuražno sve što je Bora rekao. Mnogo ga volim i ne verujem da priča tek tako. Za sebe znam da nisam namestio nijednu utakmicu. Opet, ko zna, možda se nešto radilo iza mojih leđa. Nije isključeno, u fudbalu je sve moguće. Čudan je taj visoki rezultat. Nemam kategoričan odgovor da li je utakmica bila nameštena ili ne. Moja memorija je zakazala. Mi i vi smo skloni da i od poštenih utakmica napravimo nepoštene", rekao je Blažević za Kurir.

Akter tog meča bio je i aktuelni predsednik Vojvodine Dušan Mijić.

"Celo to kolo je bilo čudno. Bilo je mnogo golova. Igrali smo novu utakmicu i pobedili smo Dinamo 1:0. Igrao sam levo krilo, bio sam mlad, rekli su mi trči i driblaj. Možda su pojedinci znali za neke "čudne radnje", ali bilo bi nekulturno da nekoga optužim za nameštanje. Ipak, kada izgubiš 7:1 kod kuće, čudno je, tako da se nešto sigurno dešavalo. Dvojica igrača mogu da nameste utakmicu ako su ugirani da lako kiksnu, golman i štoper, ali mi smo primili sedam golova, tako da je sigurno bilo više igrača umešano, ali nemam dokaze", rekao je Mijić.
"Nemoguće je da samo jedan igrač namesti meč. To kolo je bilo toliko specifično. Mi smo igrali sa Vojvodinom u Novom Sadu i bilo je 7:1 ili 7:2 za nas i stvarno je tu bilo nekih "nečistih" igrača. Međutim, to je jedna jedina nameštena utakmica koju sam igrao. Ovo sada mi izgleda smešno i tužno. Ne mogu da verujem da se to radi. Možda se i vidi neki detalj. A čim se primeti nešto sumnjivo, odmah se priča o nameštanju. Ja ne mogu da verujem da je svako kolo namešteno", otkrio je pre desetak dana Cvetković za Sport Klub.

Poslednje kolo Prve lige Jugoslavije u sezoni 1985/1986. u narodu je poznato kao "šajberica", po tadašnjem predsedniku FS Jugoslavije Slavku Šajberu koji se dovodi u vezu sa mnogim nameštaljkama u jugoslovenskom fudbalu.

U tom kolu je svaki klub postigao onoliko golova koliko mu je bilo potrebno. I Partizan i Zvezda su dobili svoje meče protiv Željezničara i Sarajeva sa po 4:0, a problem je nastao kada je duel crno-belih i Želje produžen za 20 minuta.

Šajber je poništio kompletno kolo i naredio odigravanje novih utakmica. Usvavni sud je nekoliko godina kasnije poništio njegovu odluku i rezultate proglasio validnim. Titulu je osvojio Partizan zbog gola više od Zvezde.

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Radoye »

Te sezone nije nas pobedio samo onaj ko nije platio. Neke od utakmica su zaista bile smehotresne, sa kopernikanskim obrtima u zadnjim minutima. No, cigani nisu hteli da plate pa smo ih ocetkali sa 4:1. I to je bio smehotres ali na drugi nacin, jer je pokazalo koliko nasa tadasnja ekipa realno moze i koliko nije bila za ispadanje, a ubedljivo smo bili poslednji na tabeli. I to ne zato sto nam je neko tako naredio, vec zato sto smo sami tako hteli. Stari Klub ima mnogo dusmana ali najgori dusmani su mu najcesce bili iznutra.

No, brzo smo se vratili u prvu ligu a zatim i uzeli drugu titulu pa je sve ovo brzo zaboravljeno...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od limanfkv »

Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od borrissey »

Ako ima onih koji su sumnjali da je veliki vođa odjednom postao grobar u predizborne svrhe, evo epiloga. Kancer.

http://zurnal.rs/fudbal/partizan/45557/ ... e-u-evropi" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Krle »

Zanimljivo koga naš bivši sponzor i gazda iz senke angažuje za podizvođača...

http://www.021.rs/story/Info/Srbija/162 ... rzavu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
PZS
Postovi: 113
Pridružio se: Uto Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od PZS »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... samo-Piper" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Neizlecivi »

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... ro/lzzvzlq" onclick="window.open(this.href);return false;
"Vidite da i kada pobede nekoga, onda nije dovoljno to što su pobedili, već govore: 'mi smo pobedili i Vučića, koji je dao sve od sebe protiv nas'. Podsetio bih da smo dali 1,2 miliona evra kada nisu imali ni evro u kasi", rekao je srpski premijer, i dodao, usput, da "'Vučiću, pederu' čak i ne odgovara istini".
Sunce ti ... Pa ko je ovde debil? Mi preostali? Oni? Svi zajedno? Pogasite sve, otimajte i placajte da musavci imaju da se caste.
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Vosa je sve »

Neizlecivi napisao:http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... ro/lzzvzlq
"Vidite da i kada pobede nekoga, onda nije dovoljno to što su pobedili, već govore: 'mi smo pobedili i Vučića, koji je dao sve od sebe protiv nas'. Podsetio bih da smo dali 1,2 miliona evra kada nisu imali ni evro u kasi", rekao je srpski premijer, i dodao, usput, da "'Vučiću, pederu' čak i ne odgovara istini".
Sunce ti ... Pa ko je ovde debil? Mi preostali? Oni? Svi zajedno? Pogasite sve, otimajte i placajte da musavci imaju da se caste.
to je ono na osnovu ugovora s telekom sto su produzili .... samo su pare dobili unapred da se vade iz gov.na...
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od N13 »

https://www.srbijadanas.com/sport/fudba ... 2017-05-23" onclick="window.open(this.href);return false;

Zabranite im da se bave bilo čime vezano za sport, pa mozda i bude nade za srpski fudbal!
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od madda fakka »

N13 napisao:https://www.srbijadanas.com/sport/fudba ... 2017-05-23

Zabranite im da se bave bilo čime vezano za sport, pa mozda i bude nade za srpski fudbal!
...Prema saznanjima Srpskog telegrafa...
Kao da sam procitao "kako butasport saznaje...."
I Bog je Slaninar...
Odgovori