Kriminal u srpskom fudbalu

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Душан »

Ал пази вечитима ће се одузети 6 бодова, па је то прилика за Војводину да освоји титулу :D.Бежаће они нама 26 бодова, тако де је свеједно, а једном приликом је Вардар требао да освоји титулу, али су враћени бодови партизану.Спрдња, нема од тога ништа.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Radoye »

N13 napisao:https://www.srbijadanas.com/sport/fudba ... 2017-05-23

Zabranite im da se bave bilo čime vezano za sport, pa mozda i bude nade za srpski fudbal!
- Sve može da se proveri, svaki poziv. Ne možete nekoga da optužite bez dokaza. Nikoga nisam zvao, ne poznajem sudije, nisam ih video nikada u životu - rekao je Vazura, dok je Terzić samo kazao da je sve što je imao rekao na nedavnoj konferenciji za štampu.
Ma do juce covek nije ni znao da u fudbalu postoje sudije... :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od PelezinhoFkv »

Znam da nije umesno ali ahahahahhahahahahahahahhahahaha. Da im se neće možda i suditi, a blizancima oduzeti titule i prebaciti ih u niži rang zbog decenijskih krađa i ogromnih deficita koji se enormno povećavaju ?
Kada misliš da je naš fudbal dotakao dno onda dođe nedelja sa pregršt saopštenja o otetim titulama gde se i jedni i drugi kao dva majmuna u :shit: gađaju istim tim :shit: i osudjuju ove druge da više smrde ... I onda se setiš gde živiš i svima lepo :cheers:
Da li može biti veći cirkus od države?
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od мализека »

Ма какав криминал, све је чисто као суза. :toilet:
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalum

Post od Cane »

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hr ... -Stanisici" onclick="window.open(this.href);return false;
Interesantan tekst, ko će znati koliko i tačan. Zna li neko od upućenih forumaša da li je ovaj pokojnik imao bilo kakvog "udela u vlasništvu" na nekom od naših fudbalera? Nešto se ne sećam da sam ga viđao oko kluba i stadiona, ali to ne mora ništa značiti. Ovi pišu da se i on bavio menadžerisanjem, a po svojim sveukupnim karakteristikama očigledno se savršeno uklapao u tu "časnu profesiju". :twisted:
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Marcello »

O uličnim bitangama, poput gore pomenutog, ne želim da trošim slova, čak ni u virtuelnom (1-0) modu. Meni je, jedino, prava misterija, kako ova tema nema ubedljivo najviše strana na našem forumu. :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Cane »

http://www.alo.rs/niko-normalan-za-part ... vro/137736" onclick="window.open(this.href);return false;
Ima dosta istine u ovom što govori o problemu privatizacije.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Turija »

Sava je realan i pametan covek - i sve je u pravu.
O tome se i na ovom Forumu pise 17 godina u zelji da nam Vojvodina i domaci fudbal ozdrave - postanu (samo)odrzivi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Душан »

Та прича о клубовима од националног значаја је без везе, јер одмах у старту наговештаваш да нису сви у истом положају, односнио неки су повлашћени, а неки нису.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Djisa »

Душан napisao:Та прича о клубовима од националног значаја је без везе, јер одмах у старту наговештаваш да нису сви у истом положају, односнио неки су повлашћени, а неки нису.
"Svi klubovi su ravnopravni, samo su neki malo ravnopravniji od drugih", da malo modifikujemo Orvela.
Pa da se ne ljubimo!
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od мализека »

https://www.sportske.net/vest/medjunaro ... 54383.html" onclick="window.open(this.href);return false; :D

Још ако истрага закачи и њихове "колеге" у Србији, можда ће се и овде некима трести гаће. :greenbutt:
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Beonic »

https://sport.blic.rs/kosarka/domaca-ko ... ge/lgbm1wh" onclick="window.open(this.href);return false;

Mislim da tekst najviše oslikava ovu temu...
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Pera Centar »

Beonic napisao:https://sport.blic.rs/kosarka/domaca-ko ... ge/lgbm1wh

Mislim da tekst najviše oslikava ovu temu...

Sramota, ko sve nece voditi ovaj klub.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od Turija »

Juu, juu, juu... ni imena, ni prezimena u zvanicnom dokumentu :oops:
Koga obavestavaju, kao flajer da dele?
A trener nam je, cini mi se, po profesiji pravnik? OK, nije ga zanimalo kako je prethodnik otpusten, ali (ipak) morao se informisati, zbog svog statusa, da li je ispostovana Procedura.
Sta sad? I ovo malo bodova, sto smo osvojili, moze da se izbrise?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post od gospodinFKV »

Izgubimo li i ovo malo bodova na ovaj nacin, go**ivom motkom oterati ove idiote iz kluba...
Odgovori