Kriminal u srpskom fudbalu

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Душан »

Ал пази вечитима ће се одузети 6 бодова, па је то прилика за Војводину да освоји титулу :D.Бежаће они нама 26 бодова, тако де је свеједно, а једном приликом је Вардар требао да освоји титулу, али су враћени бодови партизану.Спрдња, нема од тога ништа.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8800
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Radoye »

N13 wrote:https://www.srbijadanas.com/sport/fudba ... 2017-05-23

Zabranite im da se bave bilo čime vezano za sport, pa mozda i bude nade za srpski fudbal!
- Sve može da se proveri, svaki poziv. Ne možete nekoga da optužite bez dokaza. Nikoga nisam zvao, ne poznajem sudije, nisam ih video nikada u životu - rekao je Vazura, dok je Terzić samo kazao da je sve što je imao rekao na nedavnoj konferenciji za štampu.
Ma do juce covek nije ni znao da u fudbalu postoje sudije... :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by PelezinhoFkv »

Znam da nije umesno ali ahahahahhahahahahahahahhahahaha. Da im se neće možda i suditi, a blizancima oduzeti titule i prebaciti ih u niži rang zbog decenijskih krađa i ogromnih deficita koji se enormno povećavaju ?
Kada misliš da je naš fudbal dotakao dno onda dođe nedelja sa pregršt saopštenja o otetim titulama gde se i jedni i drugi kao dva majmuna u :shit: gađaju istim tim :shit: i osudjuju ove druge da više smrde ... I onda se setiš gde živiš i svima lepo :cheers:
Da li može biti veći cirkus od države?
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by мализека »

Ма какав криминал, све је чисто као суза. :toilet:
Cane
Posts: 992
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalum

Post by Cane »

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hr ... -Stanisici" onclick="window.open(this.href);return false;
Interesantan tekst, ko će znati koliko i tačan. Zna li neko od upućenih forumaša da li je ovaj pokojnik imao bilo kakvog "udela u vlasništvu" na nekom od naših fudbalera? Nešto se ne sećam da sam ga viđao oko kluba i stadiona, ali to ne mora ništa značiti. Ovi pišu da se i on bavio menadžerisanjem, a po svojim sveukupnim karakteristikama očigledno se savršeno uklapao u tu "časnu profesiju". :twisted:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Marcello »

O uličnim bitangama, poput gore pomenutog, ne želim da trošim slova, čak ni u virtuelnom (1-0) modu. Meni je, jedino, prava misterija, kako ova tema nema ubedljivo najviše strana na našem forumu. :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Cane
Posts: 992
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Cane »

http://www.alo.rs/niko-normalan-za-part ... vro/137736" onclick="window.open(this.href);return false;
Ima dosta istine u ovom što govori o problemu privatizacije.
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Turija »

Sava je realan i pametan covek - i sve je u pravu.
O tome se i na ovom Forumu pise 17 godina u zelji da nam Vojvodina i domaci fudbal ozdrave - postanu (samo)odrzivi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Душан »

Та прича о клубовима од националног значаја је без везе, јер одмах у старту наговештаваш да нису сви у истом положају, односнио неки су повлашћени, а неки нису.
User avatar
Djisa
Posts: 1198
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Djisa »

Душан wrote:Та прича о клубовима од националног значаја је без везе, јер одмах у старту наговештаваш да нису сви у истом положају, односнио неки су повлашћени, а неки нису.
"Svi klubovi su ravnopravni, samo su neki malo ravnopravniji od drugih", da malo modifikujemo Orvela.
Pa da se ne ljubimo!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by мализека »

https://www.sportske.net/vest/medjunaro ... 54383.html" onclick="window.open(this.href);return false; :D

Још ако истрага закачи и њихове "колеге" у Србији, можда ће се и овде некима трести гаће. :greenbutt:
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Beonic »

https://sport.blic.rs/kosarka/domaca-ko ... ge/lgbm1wh" onclick="window.open(this.href);return false;

Mislim da tekst najviše oslikava ovu temu...
User avatar
Pera Centar
Posts: 816
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Pera Centar »

Beonic wrote:https://sport.blic.rs/kosarka/domaca-ko ... ge/lgbm1wh

Mislim da tekst najviše oslikava ovu temu...

Sramota, ko sve nece voditi ovaj klub.
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Turija »

Juu, juu, juu... ni imena, ni prezimena u zvanicnom dokumentu :oops:
Koga obavestavaju, kao flajer da dele?
A trener nam je, cini mi se, po profesiji pravnik? OK, nije ga zanimalo kako je prethodnik otpusten, ali (ipak) morao se informisati, zbog svog statusa, da li je ispostovana Procedura.
Sta sad? I ovo malo bodova, sto smo osvojili, moze da se izbrise?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4755
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by gospodinFKV »

Izgubimo li i ovo malo bodova na ovaj nacin, go**ivom motkom oterati ove idiote iz kluba...
Post Reply