Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Marketing kluba

Post od Neizlecivi »

Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post od Turija »

I ovakve posete bivsih igraca Vojvodine je deo marketinga i sirenja prijateljskih odnosa sa klubovima i mestima sirom Vojvodine,a istovremeno i podsecanja na dane kada Vosa bila veoma cenjeni gost i klub u svakom gradu, varosi i selu.
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vet ... 19-04-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Marketing kluba

Post od Djisa »

Turija napisao:I ovakve posete bivsih igraca Vojvodine je deo marketinga i sirenja prijateljskih odnosa sa klubovima i mestima sirom Vojvodine,a istovremeno i podsecanja na dane kada Vosa bila veoma cenjeni gost i klub u svakom gradu, varosi i selu.
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vet ... 19-04-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
:cheers:

Ko je covek u sredini sa kravatom na obe slike? Da li zna neko?
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Marketing kluba

Post od gospodinFKV »

Posebno mi je drago videti jedno prezime u nasoj ekipi - veliki Franc! :lala:
afroditi
Postovi: 45
Pridružio se: Sub Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: Marketing kluba

Post od afroditi »

Hajde da probamo da na mapu igre Monopol Novi Sad dodamo i naš stadion. U toku je glasanje, minimalan trud je potreban :)

https://www.facebook.com/monopolyserbia ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post od PelezinhoFkv »

afroditi napisao:Hajde da probamo da na mapu igre Monopol Novi Sad dodamo i naš stadion. U toku je glasanje, minimalan trud je potreban :)

https://www.facebook.com/monopolyserbia ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
:cheers:

Kad ne može u realnom životu, nek se kupuje (čitaj privatizuje) bar u Monopolu :) P.s. a za ona polja elektrodistribucije možemo staviti Viskol pumpe :D
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
fruskogorac
Postovi: 168
Pridružio se: Sub Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Marketing kluba

Post od fruskogorac »

Za pocetak (imam jos neke ideje):
- Naci nekog debelog lalu, placati mu bar pristojan honorar i neka se sepuri pre, za vreme i posle utakmice na stadionu, kao onomad na odbojci.
- Vratiti pricu casopisa.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Marketing kluba

Post od Cane »

Danas od 18 h je jako lepa sportska ali pre svega humanitarna manifestacija na Karađorđu.
Nadam se da ćemo je svi podržati odlaskom na stadion i barem plaćanjem tih više nego simboličnih 100 ili 200 dinara.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post od Turija »

Cane napisao:Danas od 18 h je jako lepa sportska ali pre svega humanitarna manifestacija na Karađorđu.
Nadam se da ćemo je svi podržati odlaskom na stadion i barem plaćanjem tih više nego simboličnih 100 ili 200 dinara.
Mislim da smo peticom u Nisu, upropastili i ovu utakmicu, ali dodjimo zbog nasih bivsih igraca i humanitarne akcije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post od Voja »

marketingski lepo ispracena akcija,al se samo spominju Lane,Franciskovic i Tanjga... Valjda nece zatajiti na tom polju,pa da gledamo igrace tipa Lazetica.... I ostalih predstavnika blizanaca
Slika
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1970
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post od N13 »

Bila bi sramota i za klub i navijace i grad ako ne napunimo i istok i zapad.
Ovde se ne radi o trenutnom stanju i klubu i lopovima u upravi prethodnih godina... ovde se radi o humanitarnoj akciji, koju su podrzali klub i njene legende.
A cena i vise nego simbolicna.

Meni prvom termin i ne odgovara bas zbog nekih drugih planova, ali cu pomeriti sve i doci na stadion, jer bi me bilo sramota da kao navijac Vojvodine ovo ne ispratim.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Marketing kluba

Post od fare »

Istok sablasno prazan :o.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post od Voja »

Uh.... lepo zamisljeno,ali.... sta znam.... nekako sam razocaran. Svaka cast za decka koji pokrece sve ove akcije,svaka cast sportistima na odzivu,ali publika.... :frown: Utisak dana Petar Puaca :mrgreen: Jel moguce da covek onako izgleda? A i takav dade ga i dobro bi nam dosao na mestu centarfora :mrgreen: Koliko sam razocaran odzivom publike,toliko i nastupom igraca. Nestvarno je da su svi oni igrali profesionalni fudbal :mrgreen: Pa tu vise niko ziv nema osecaj za loptu,neki su u godinama da bi komotno jos mogli biti aktivni.Kada uporedim danasnji mec sa ostalim svetskim humanitarnim utakmicama... ovo danas,kao da su forumasi trcali po travnjaku :mrgreen: ne kaze se uzalud klasa je vecna (kada vani gledas Karlosa,Zidana,Stoickova...).Bar se nadam da je odziv putem SMS opravdao akciju
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post od Turija »

Vojo, ne mogu komentarisati, jer nisam mogao da dodjem na utakmicu, ali me nista nije iznenadilo.
Ne mozete imati Vojvodinu koju ce svi da gaze, a ocekujete publiku na tribinama.
Napisao sam i onaj post od pre podne da su peticama pokvarili i ovu utakmicu. I ne samo ovu, vec citav fudbal u gradu i pokrajini, bolje receno obrukali.
Ne moze se poigravati sa ugledom i tradicijom kluba kakav je Vojvodina.
Sa ovakvim odnosom i radom imacemo vise starih navijaca Vojvodine u dijaspori, nego na stadionu.
Odgovorni moraju staviti prst na celo i debelo se zabrinuti za buducnost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post od Junior »

Poseta nema nikakve veze sa trenutnim stanjem u klubu, već isključivo sa usr*nim mentalitetom u ovom gradu. Publike je na jednoj humanitarnoj utakmici, na kojoj smo na terenu mogli da vidimo dosta nama dragih igrača iz prethodnog perioda, bilo tri puta manje nego na raspalim superligaškim utakmicama, na kojima bude do 1000 ljudi?!

Ja prvi ne idem na stadion skoro 3 godine, ali u utorak nisam imao ni najmanju dilemu da li da odem.

Nema nam spasa, mada i ne zaslužujemo ništa više od propadanja.
Odgovori