Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Post od nboya »

Cause napisao:Moj predlog što se tiče marketinga je da se prošire okviri obraćanja-reklamiranja na teritoriju cele Vojvodine.
A sto ne i van Vojvodine? ;)
UPRAVA NAPOLJE!!!
Cause
Postovi: 458
Pridružio se: Pon Nov 28, 2005 11:27 pm
Lokacija: Kraljevo

Post od Cause »

Da, na to sam mislio - ne C. zvezda i Partizan.
Sadašnje stanje stvari je da smo prevazišli taj oblik reklame. Sada konstantno ima navijača i na severu i na zapadu i dovoljno imamo materijala da se ide u pravcu "gledam napred i vidim sebe".
Nisam upućen ali bih hteo da mi neko odgovori oko politike navijanja. Može i na pm. Najbolje navijanje mi je bilo na Marakani-kada smo pobedili 3:0. Došli, pevali i otišli. Bez prozivanja sa protivničkim navijačima. Meni je to najbolje. Ima li šanse da se zauzme neki takav stav kao onaj npr. da se ne lome stolice.

nboya - Nemam ništa protiv. Već imamo jednog u Nemačkoj! Ovom prilikom pozdravljam K.M.-a :D
" Dečko je pun zmajova! "
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Pa nismo mi poznati po lomljavi stolica i sl.E sad sto se tice prozivanja protivnickih navijaca...Kao prvo mi volimo svoj klub,kao drugo mi volimo svoj klub,i kao trece mi mrzimo zvezdu i partizan.Mislim da se razumemo sta zelim da kazem.Svuda postoji carki izmedju navijaca :D
Napred Voso!
Korisnikov avatar
SezioneFCV
Postovi: 131
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 1:57 pm
Lokacija: Slaninarski logor

Post od SezioneFCV »

Pozdrav i tebi Cause. :wink:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Post od Brane »

Novosti:
Titula u Novom Sadu
Piše: Slobodan BAJIĆ, 30.12.2007 15:39:41 Ocena: 4.16 (Glasova: 19) Komentara: 0

IZDANCI s Veternika, za novi dah proleća. Vojvodina je iznedrila plejadu mladih igrača koji su obeležili 2007. godinu, a za nastavak sezone pripremaju novi talas "nekih novih klinaca".
Po rečima Cvetka Riđošića, generalnog direktora Novosađana, aktuelni sastav je selektiran unazad nekoliko godina, a oformljen je kostur ekipe koji dve godine igra zajedno.
- U našoj ligi, potrebno je da talenti igraju nekoliko sezona u istom sastavu i da naprave zavidan rezultat - kaže Riđošić. - Politika kluba je da većina može da ostvari transfere u inostranstvo, s obzirom na to da su zadužili ekipu dobrim igrama i da se tako obostrano naplati uloženi trud. S druge strane, međutim, neće svi otići, jer naše ambicije su da na proleće nastavimo da jurišamo na titulu. Nismo odustali po tom pitanju i dok ima šanse, igraćemo za trofej.
Riđošić naglašava da je rukovodstvo kluba u dogovoru sa stručnim štabom već "tipovalo" igrače iz drugih klubova, koji bi bila odgovarajuća zamena, ali akcenat stavlja na igrače iz omladinskog pogona za koje kaže da su talenti kakvih nema na ovim prostorima. U prvom planu su Danijel Aleksić (16), kapiten kadetske reprezentacije Srbije, i Goran Smiljanić (18, omladinski reprezentativac, a uz rame su im Damir Topčagić (17), Slobodan Medojević (17), Vuk Mitošević (16) Stevanović(17), golmani Ristić (17) i Sekulić (17).- Uz Ognjena Krasića i Damir Drinčića, koji su na kaljenju u novosadskom Proleteru, imaćemo zaista vrhunske talente u izboru za prvi pogon - kaže Riđošić.
Na proleće, novi talas talentovanih fudbalera predvodiće, kako se očekuje, Gojko Kačar, Dušan Tadić, Vladimir Buač, Miroslav Milutinović, Aleksandar Popović, Željko Brkić, Igor Đurić, igrači iz škole Vojvodine, kao i Damir Kahriman, Žarko Korać, Janko Tumbasević, Jozef Kizito, Sepuja, Ranko Despotović, Nino Pekarić, Miodrag Stošić, uz superiskusne Miodraga Pantelića i Sašu Drakulića.
- Vojvodina ne sme da brine za svoju budućnost. Imamo perspektivnu, izvanrednu selekciju, i to nam daje za pravo da uz dobru organizaciju, slogu na svim nivoima i jaču podršku grada i pokrajine, negujemo najviše ambicije. Lično sam srećan kao direktor kluba koji je u 2007. godini imao najbolji rezultat u istoriji, jer su zabeležena samo po dva poraza u šampionatu, dva u domaćem kupu i dva u Kupu UEFA, dok su sve ostale utakmice uspešno odigrane - kategoričan je Riđošić.

KAČAR
IDE ili ostaje? Gojko Kačar, najbolji fudbaler Vojvodine i prvi strelac Prvenstva, obeležio je fudbalsku jesen, pa ponude iz inostranstva stižu. Epizoda s moskovskim Dinamom je u arhivi, a on bi, kako je istakao, u neki od klubova na zapadu Evrope.
U međuvremenu je proglašen za prvog manekena, sportistu Novog Sada, najboljeg igrača u Pokrajini, i za ličnost godine u svom gradu.

BUTOROVIĆ
USPEH ne dolazi slučajno.
- Svi segmemti kluba imaju maksimalne uslove i zaista smo primer kao najorganizovaniji klub po svakom pitanju. To je zasluga naše nove uprave, na čelu s predsednikom Ratkom Butorovićem, koji su za nepune dve godine, ulaganjem i posvećenošću klubu, za neverovatno kratko vreme ostvarili rezultate i doveli do toga da danas klub izgleda impresivno - ističe Riđošić.

PANTELIĆ
OMLADINSKI pogon fudbalera Vovjodine je, ističe Riđošić, "fudbalska akademija".
- Naš omladinski pogon decenijama beleži vrhunske rezultate. Ilija Pantelić, legenda kluba, je rukovodio našim nadama sve do penzije, a sada je ta uloga na Zoranu Mariću, uz koga je čak 12 školovanih trenera, bivših fudbalera - kaže direktor „lala“.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Sa službenog sajta

HUMAN GEST DIREKTORA CVETKA RIĐOŠIĆA

Cvetko Riđošić je bio u poseti članu skupštine FK Vojvodine, Slavku Obradovu, koji je na novosadskoj klinici operisao koleno i Aleksandru Antiću, preživelom mladiću u katastrofalnom požaru u kafiću „Landž“. Tom prilikom im je predao poklone i poželeo brz i uspešan oporavak.

Ovo jeste za pohvalu i u službi je marketinga Kluba, ali moja velika primedba je na naslov.
Ako je Cvetko išao u ličnu u posetu gospodi Obadovu i Antiću, onda još može da prođe, ali ako je išao službeno i predao poklone od Kluba, onda mora da stoji
HUMAN GEST FK VOJVODINE
i onda sve ostalo.

Velika je razlika.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

HUMAN GEST RUKOVODSTVA VOJVODINE

DIREKTOR VOJVODINE Cvetko Riđošić je bio u poseti članu skupštine FK Vojvodine, Slavku Obradovu, koji je na novosadskoj klinici operisao koleno i Aleksandru Antiću, preživelom mladiću u katastrofalnom požaru u kafiću „Landž“. Tom prilikom im je predao poklone i poželeo brz i uspešan oporavak.
Moze ovako Turija :?:
p.s.Koliko malo treba da svi budu zadovoljni :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Naravno, još bolje i tačnije.
Svi zadovoljni: i Rukovodstvo i navijači :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Turija napisao:Sa službenog sajta

HUMAN GEST DIREKTORA CVETKA RIĐOŠIĆA

Cvetko Riđošić je bio u poseti članu skupštine FK Vojvodine, Slavku Obradovu, koji je na novosadskoj klinici operisao koleno i Aleksandru Antiću, preživelom mladiću u katastrofalnom požaru u kafiću „Landž“. Tom prilikom im je predao poklone i poželeo brz i uspešan oporavak.

Ovo jeste za pohvalu i u službi je marketinga Kluba, ali moja velika primedba je na naslov.
Ako je Cvetko išao u ličnu u posetu gospodi Obadovu i Antiću, onda još može da prođe, ali ako je išao službeno i predao poklone od Kluba, onda mora da stoji
HUMAN GEST FK VOJVODINE
i onda sve ostalo.

Velika je razlika.
Bravo!
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Turija napisao:Ovo jeste za pohvalu i u službi je marketinga Kluba, ali moja velika primedba je na naslov.
Ako je Cvetko išao u ličnu u posetu gospodi Obadovu i Antiću, onda još može da prođe, ali ako je išao službeno i predao poklone od Kluba, onda mora da stoji
HUMAN GEST FK VOJVODINE
i onda sve ostalo.

Velika je razlika.
Upravo tako !
Cause
Postovi: 458
Pridružio se: Pon Nov 28, 2005 11:27 pm
Lokacija: Kraljevo

Post od Cause »

Dobar primer kako promovisati klub. Gledao sam kviz "Čik pogodi" na B92 i tamo je učestvovao naš navijač Marinko u dukserici Red Firm.
Pozdrav za Marinka!
" Dečko je pun zmajova! "
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Da,steta sto je odmah ispao. :lol: Inace bio je u Firminom duksu na kojem pise " We are the Firm "
STOP MAFIJI!!!
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Ne mogu da verujem :lol: Lik je bio i u kvizu pitanja za sampiona u onoj "svecanoj" crvenoj polo majci.I naravno pobedio je u toj emisiji 8)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Da ne bude da smo bas totalno zapostavljeni od strane svih medija.Juce je na Delta TV bio lep prilog pred utakmicu sa Olimpikom.Pogotovo mi se svideo nacin na koji je voditeljka najavila prilog."Nasa ekipa je juce bila u poseti SC Vujadin Boskov na Veterniku da bi proverila da li su nasi crveno-beli(ovaj deo je narocito naglasila) :D spremni za izazove u Evropoi!"
STOP MAFIJI!!!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

I na SOS-u se posle njihovih vesti vrtela najava za tekmu, nesto slicno kao sto je bilo na Kanalu9 ili Delti, gde na kraju dominira slogan VOJVODINA JEDNA JEDINA sa jos grbom kluba u sredini 8) . U svakom slucaju lep napredak i pozdravljam tako nesto
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Odgovori