Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Kanal 9......

Gost: Miodrag Misa Nikolic

”Sport iz drugog ugla”

Prica o FK VOJVODINI krajem 70-tih I 80-tih… O odnosu kluba sa gradom, drzavom, drustvom… o osecanju svih ljudi prema FK VOJVODINI, o tome da smo gospotski glub i da je svima bilo zadovoljstvo da dolaze u Novi Sad, razna okupljanja je organizovao klub, druzenja itd... Najvise me je sokirala malverzacija crvene zvezde kad smo izbaceni u drugu ligu, putem ciganske gimanastike sa propisima! Ukratko ispricana istorija FK VOJVDINA, o ljudima koji su prolazili kroz klub. Ma pogledajte obavezno jer prica Mise Nikolica zaista osvezava secanja...
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

а када то могу погледати?
јел можеш мало да објасниш то о звездиним малверзацијама, ако си запамтио?
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Misa Nikolic, izuzetan covek, pre svega gospodin, kompetentan da predstavlja nasu Vojvodinu, inace coveka licno poznajem uvek mi isprica po neki detalj iz svog zivota i rada vezanog za Vosu, uvek sve najbolje prica, osim par ispada uprava u poslednjih desetak godina tj. kako su se odnosili prema gospodi koja je nas klub proslavljala....
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

masta_ace wrote:а када то могу погледати?
јел можеш мало да објасниш то о звездиним малверзацијама, ако си запамтио?
Stvarno u kojim terminima se emituje "Sport iz drugog ugla"? Cesto dolaze legende FK VOJVODINE.

"slučaj Zjajo" - Zjajo je bio talentovani veznjak Iskre iz Bugojna kojem su proricali vrhunsku karijeru. U leto 1984. godine potpisao je za Dinamo, ali mu vodjstvo tadašnjeg FSJ-a nije jednostavno dopustilo da dođe u Dinamo nego ga je čak i suspendovalo (valjda je bio registrovan kao amater).

Nakon jedno godinu dana, kad mu je istekla suzpenzija, prešao je bez problema u zvezdu. Postojali su pravni problemi ali ga je zvezda jednostavno preuzela iako je imao ugovor sa Dinamom.

Mi smo trebali da igramo mec sa zvazdanom, i najavljeno je da ce taj Zjajo igrati za zvezdu i igrao je! Nasa uprava je reslia da ulozi zalbu FSJ, ali je ta zalba "odbijena" jer je doslo do naknadne izmene propisa (gimnasticka akrobacija sa propisima) i zalba je odbacena.

Sledecih 6 meceva Vosa posle tog meca sa zvezdom gubi i ispada iz prve lige...
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

Miralem Zjajo, koliko se pričalo o njemu a nikad nije postao igrač.
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ova prica me pokrenula na razmisljanje i mislim da bi bilo jako interesantno kad bi neko otvorio temu u koji bi se moglo saznati sto vise o raznim mracnim malverzacijama koje su nas u istoriji ostetile. Dosta o tome se prica ali lepo bi bilo da na jednom mestu tekstom ovekovecimo. Zgo generacija koje dolaze.

Mislim da cemo mi osvojiti titulu jedino ako nam to FS dozvoli!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Ja se secam da je bila neka frka sa ciganima kad su kod njih presli Zivkovic i valjda Perovic. Vosa je tvrdila da jos imaju ugovore i bas smo se zapizdili da ih ne pustamo (za razliku od ranijih slucajeva) ali su oni vec presli i uveliko trenirali sa njima dok se to vuklo po nekim arbitrazama. Nesto ko kroz izmaglicu se secam da je i sluzenje vojske bilo spominjano... Epilog je poznat.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Brane wrote:Ja se secam da je bila neka frka sa ciganima kad su kod njih presli Zivkovic i valjda Perovic. Vosa je tvrdila da jos imaju ugovore i bas smo se zapizdili da ih ne pustamo (za razliku od ranijih slucajeva) ali su oni vec presli i uveliko trenirali sa njima dok se to vuklo po nekim arbitrazama. Nesto ko kroz izmaglicu se secam da je i sluzenje vojske bilo spominjano... Epilog je poznat.
Вазда се то збило давних дана! У чему је била прича? Класична отмица у режији господина Косановића. Живковић се сезону пре одласка повредио на мечу са партизанима због чега је паузирао читаву годину. Када је оздравио запалио је за бгд . Арбитртажна комисија је сматрала да је Војводина управу због чега се могло чак и одложити првенство. Због интереса југословенског фудбала решили смо да их се одрекнемо иако су по праву припадали нама па је још једном могла да се закотрља бубамара широм скраћене Југославије..
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Pa mi smo sami sebi najveci protivnici, veci od blizanaca zajedno!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Grba_NS wrote:Pa mi smo sami sebi najveci protivnici, veci od blizanaca zajedno!!!
Pa kad su nam u upravi sedeli i jos uvek sede samoproklamovani "veliki navijaci" blizanaca, kako i ocekivati drugacije???
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ko veceras gostuje u Manemaniji?
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

USKORO .......DVD posvecen dvadesetogodisnjici VOSHINE druge titule .
Svi golovi , izvestaji sa domaceg i gostujucih terena , skraceni snimci utakmica sa HAJDUKOM , DINAMOM , SLOBODOM , PARTIZANOM i C.ZVEZDOM .
fruskogorac
Posts: 168
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Moze li ?!

Post by fruskogorac »

O *Siva Eminencijo* ni neslutis kako si me obradovao. Hajde malo opsirnije o tom DVD - u koji svi zeljno cekamo. Eeeh kada se samo setim / sada cu da "kopam" po tavanu / moje dve VHS kasete:
1. Super Kup, utakmica protiv Partizana / hajde ove godine isto da se ponovi, oni tamo Kup, mi Sampionat /
2. Prvo kolo Kupa Sampiona, protiv Honveda
...
Dakle *Siva Eminencijo* cekamo malo opsirnije vesti u vezi ove lepe novosti. Garantujem da sve potice, da je ideja pokrenuta od strane navijaca ili pak grupe entuzijasta koji VOLE, POSTUJU NASU VOSU.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Moze li ?!

Post by Voja »

fruskogorac wrote:Eeeh kada se samo setim / sada cu da "kopam" po tavanu / moje dve VHS kasete:
Pa dajte ljudi,ako imate tog materijala,da ga skupimo na jedno mesto pa ga prebacimo u ove novije formate.Zar napustiti takvo bogatstvo
Image
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Svaka cast SIVA EMINENCIJO da si sakupio i objedinio taj materijal.
Zar je moguce da dvadeset godina niko iz kluba to nije uradio, ili mozda nemaju materijal :wink:
Zagrevanje pocinje...1989-2009.
Post Reply