Sećanja na prve korake

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
BondNS
Postovi: 189
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:32 pm
Lokacija: 10 minuta od stadiona

Post od BondNS »

Nek ste srećni, živi, zdravi i debeli svi :D
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Post od Grof Žekula »

Sasvim sigurno da smo danas dobili novog navijaca naseg kluba!
Upravo gosn podbara i ja proslavljamo uz odredjene kolicine alkoholnih tekucina,a u cetvrtak ocekujemo izlazak novog clana iz porodilista i pobedu nad Austrijom!
Drugacije ni ne planiramo!
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

Turija napisao:Iskrene čestitke našem Adminu i Prijatelju i njegovoj porodici!Živi, zdravi i srećni bili :!:
PS
(pa sad, prvo sa Babom na Zapad, pa na Mali Jug, a posle nek sam bira Sever ili Istok, sve dok, ponovo, na Zapadu, sa mladim naslednikom, ne zatvori krug :wink: , jer to je utabani sportski životni put navijača Vojvodine).
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Korisnikov avatar
Alan Ford
Postovi: 397
Pridružio se: Pet Okt 24, 2008 6:13 pm
Lokacija: Novi Sad - Vojvodina

Post od Alan Ford »

Radoye napisao:Cestitke, neka je ziv i zdrav i velik porastao! :D
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Још једном огромно хвала за честитке. Баш сте нас изненадили!
Slika
Korisnikov avatar
SezioneFCV
Postovi: 131
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 1:57 pm
Lokacija: Slaninarski logor

Post od SezioneFCV »

Cestitke i sa moje strane i neka je ziv i zdrav. :wink:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Post od Minja »

Turija napisao:Iskrene čestitke našem Adminu i Prijatelju i njegovoj porodici!Živi, zdravi i srećni bili :!:
:!: :!: :!:
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Post od Passion »

Vidim dugo se ovde nije pisalo,pa aj malo da ozivim temu :D

Ja spadam u onu najmljadju mogucu kategoriju Vosinih navijaca...prva utakmica 27.08.2006. protiv partizana.Sedeo sam na zapadu sa ujakom i pradedom koji Vosu prati preko 60 godina,a i dan danas ide na utakmice.Svi su me ubedjivali da ne idem,jer cemo izgubiti...ali ja sam rekao da cemo pobediti zato sto ja idem :lol:
I pobedismo mi 1:0 ....gol dade ako me secanje dobro sluzi Milutinovic u 81. minutu...
Utakmicu pamtim ko da je bila juce,a gol znam napamet :D
Takvi trenuci se ne zaboravljaju...

http://www.youtube.com/watch?v=pTHsKlFaGUg
______________________________________________
...Nikad nece shvatiti to,sto volim tebe ja ludo...
Korisnikov avatar
Lala sa zapada
Postovi: 688
Pridružio se: Sub Jan 30, 2010 7:52 pm

Post od Lala sa zapada »

Bogdan96 napisao:Vidim dugo se ovde nije pisalo,pa aj malo da ozivim temu :D

Ja spadam u onu najmljadju mogucu kategoriju Vosinih navijaca...prva utakmica 27.08.2006. protiv partizana.Sedeo sam na zapadu sa ujakom i pradedom koji Vosu prati preko 60 godina,a i dan danas ide na utakmice.Svi su me ubedjivali da ne idem,jer cemo izgubiti...ali ja sam rekao da cemo pobediti zato sto ja idem :lol:
I pobedismo mi 1:0 ....gol dade ako me secanje dobro sluzi Milutinovic u 81. minutu...
Utakmicu pamtim ko da je bila juce,a gol znam napamet :D
Takvi trenuci se ne zaboravljaju...

http://www.youtube.com/watch?v=pTHsKlFaGUg
______________________________________________
...Nikad nece shvatiti to,sto volim tebe ja ludo...


Svaka cast Bogdane ! :D

Nisi mogao imati lepsu premijeru. Ja se ni ne secam sa kim smo igrali kada sam prvi put bio na stadionu. Bio sam bas klinac, bese to neke 85 ili 86 godine. Odveo me cale, a meni je od gledanja fudbala bilo zanimljivije da jurim levo -desno po istoku. :D
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Post od Passion »

Lala sa zapada napisao: Svaka cast Bogdane ! :D

Nisi mogao imati lepsu premijeru. Ja se ni ne secam sa kim smo igrali kada sam prvi put bio na stadionu. Bio sam bas klinac, bese to neke 85 ili 86 godine. Odveo me cale, a meni je od gledanja fudbala bilo zanimljivije da jurim levo -desno po istoku. :D
E nemoj mi spominjati godine kad ste vi svi krenuli na stadion,dodje mi da cupam kosu :D
Svi ste bili tu '89e...deda ujak mi je isao i '66e i '77e...kad cemo nesto osvojiti pa da se i ja radujem :D
Zato...sve nade u kup!
________________________
KUP JE NAS!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Post od Red Marquis »

Bogdan96 napisao:
Lala sa zapada napisao: Svaka cast Bogdane ! :D

Nisi mogao imati lepsu premijeru. Ja se ni ne secam sa kim smo igrali kada sam prvi put bio na stadionu. Bio sam bas klinac, bese to neke 85 ili 86 godine. Odveo me cale, a meni je od gledanja fudbala bilo zanimljivije da jurim levo -desno po istoku. :D
E nemoj mi spominjati godine kad ste vi svi krenuli na stadion,dodje mi da cupam kosu :D
Svi ste bili tu '89e...deda ujak mi je isao i '66e i '77e...kad cemo nesto osvojiti pa da se i ja radujem :D
Zato...sve nade u kup!



________________________
KUP JE NAS!
Veruj mi, nemaš šta da zavidiš nama malo starijima, ti si tri i po godine na stadionu i čekaš trofej...a šta misliš kako je nama koji smo tu 20 godina se samo sekirali?
No, kup mora da donesemo u NS ove godine...nedostaju trofeji i starijim i mlađim slaninarima...
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Post od Passion »

Red Marquis napisao: Veruj mi, nemaš šta da zavidiš nama malo starijima, ti si tri i po godine na stadionu i čekaš trofej...a šta misliš kako je nama koji smo tu 20 godina se samo sekirali?
No, kup mora da donesemo u NS ove godine...nedostaju trofeji i starijim i mlađim slaninarima...
A dobro i to sto kazes.Al evo,5. maja cemo se,ako Bog da,svi radovati...bili pioniri,seniri ili juniori :D ;)
_______________________________________
5. MAJA PISEMO ISTORIJU!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Lala sa zapada napisao:Ja se ni ne secam sa kim smo igrali kada sam prvi put bio na stadionu.
Ja se secam, protiv partizana, mislim da je bilo 81 ili 82, 1:1. Bio sam tako negde 9 godina, vodio me pokojni deda na zapad. Jako sam se iznervirao jer cim je sudija zazvizdao za pocetak svi su ustali na tribini a ja bio mali pa nisam skoro nista mogao da vidim :lol:
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od 1892 »

Kad smo vec kod tih godina i datuma posto sam sa njima slab, treba mi mala pomoc, prva utakmica koje se secam (bio sam na stadionu i pre toga, ali mi rezultati nisu ostali u secanju) je bila protiv Partizana i bila je ona cuvena TV Liga Sampiona, a posto je bila ogromna guzva, na stadion sam usao sa zakasnjenjem od nekoliko minuta i vec su pala 3 gola, 2:1 za nas je bilo a utakmica se zavrsila 4:3 (valjda) elem, PITANJE GLASI koja je godina u pitanju ?
Come on you Reds!
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

1892 napisao:Kad smo vec kod tih godina i datuma posto sam sa njima slab, treba mi mala pomoc, prva utakmica koje se secam (bio sam na stadionu i pre toga, ali mi rezultati nisu ostali u secanju) je bila protiv Partizana i bila je ona cuvena TV Liga Sampiona, a posto je bila ogromna guzva, na stadion sam usao sa zakasnjenjem od nekoliko minuta i vec su pala 3 gola, 2:1 za nas je bilo a utakmica se zavrsila 4:3 (valjda) elem, PITANJE GLASI koja je godina u pitanju ?
Nešto se ne sećam da smo dobili groblje u tom takmičenju sa 4:3.
Dobili smo ciganiju sa 4:2 u tom TV takmičenju, a Partizan smo u prvenstvu na jesen 1994. dobili kući sa 4:3, gde smo vodili veoma brzo sa 3:0.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Odgovori