"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Rabba »

Stexman napisao:Da prebacim pricu sa Niša na Rusiju.

Grupe su izvucene a mi tradicionalno sa Brazilom, I jos sa Svajcarcima i Kostarikom. Statistika kaze da ce nam ovo biti peti put da se u grupi sastajemo sa Brazilom. A od pet prethodnih susreta na SP nismo ni jednom izgubili od njih.

Kakva su vasa misljenja?
Ako osvojimo 1 poen, možemo komontno da smatramo da smo imali kvalitetno svetsko prvenstvo. Iskren da budem, žao mi je što nam(im?) se reprezentacija kvalifikovala za svetsko prvenstvo. Još jedan ekser u kovčeg rastrzanog i rasturenog srpskog fudbala. Posle zvezde i partizana u LE, reprezentacija na SP, ako prigovoriš da se raspadamo, izvade dokaze kako zapravo nisi u pravu. A zapravo samo slepima nije jasno u kolikom smo kanalu. Reprezentaciju ne pratim odavno, iz istog razloga što ne pratim utakmice cigana i grobara. Ta reprezentacija je slika i prilika njih samih. Ako neko ne misli da je reprezentacija njihova slika, reći ću samo jedno ime, iz poslednjeg perioda. Mirko Ivanić. Hvala lepo i doviđenja.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od naseljekolumbija »

Пролазимо групу, а после шта нам Бог да. Реално смо бољи од А тима албаније и Костарике и ту очекујем победе. Очекујем и спектакл у последњој утакмици у групи са Бразилом па и ако изгубимо-изгубимо. Живела Србија!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Red Marquis »

Divim se svakom starijem od 16 godina ko može da izjavi "bolji smo realno...".Ne mislim samo na tebe, naseljekolumbijac, to se vidi da je široko rasprostranjenja pojava. Neko prođe grupu sa Italijom, Urugvajem i Engleskom kao prvi, nekog malo malo po nema, a kad dođe na takmičenje bude lopta za napucavanje, ali nema veze, mi imamo imena.

Poraz od Kostarike odmah za otrežnjenje, x ili možda čak pobeda sa Švajcarcima, i onda hrabra igra ali ipak poraz od Brazila i ispadanje nakon čega ćemo opet da se tešimo kako smo eto, zamalo tukli Brazil.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Del_Boske »

Празник фудбала, шта год да се деси :)
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od naseljekolumbija »

А ја се дивим вама дефетистима, песимистима и "реалистима". Причаш о нечему што је било пре четири године а сада та Костарика губи од Мађарске и прима лагано 5 комада од Шпаније. Сматрам да сам објективан иако наравно навијам за Србију. А објективно јесмо бољи по именима од ових противника сем Бразила. Наравно да фудбал не играју имена и надам се да смо научили на својим грешкама из 2010 а ако нисмо испашћемо.
Poslednja izmena od naseljekolumbija u Sub Dec 02, 2017 3:09 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Stexman »

Ja ne znam kako vi gledate na SP u fudbalu ali za mene je to ultimativni sportski dogadjaj. Prosto ne postoji nista sto bih radije gledao. Samim tim sto smo ucesnici sve podize na jos veci nivo. Meni je reprezentacija svetinja... i mislim da nismo bez sanse... nekim cudnim spletom okolnosti mozemo da napravimo zapazen rezultat pod uslovom da nas ne vodi rekreativac Krstajic bez dana trenerskog staza.

Kao klinac sam jos davno rekao, kaf bih uspeo da odem na SP u fudbalu ne bih me posle bilo zao da umrem. I dalje tako mislim...
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Cane »

Naravno da je ovo najveća i najznačajnija fudbalska predstava na svetu. Naravno da je užasno važno i značajno da smo se plasirali i naravno da treba maximalno podržati našu reprezentaciju. Svaki drugačiji pristup je po meni iščašen i nenormalan.
Pri tome sve najgore mislim o domaćoj fudbalskoj stvarnosti, blizanačkom orgijanju, sramnom ponašanju saveza itd, ali bez obzira na to po meni reprezentaciju kad se nađe na prvenstvu treba gledati kao svetinju. Problem je što mi nemamo izgrađen kult reprezentacije i na tome treba raditi. Pogledajte Hrvate, pa njihova liga je još veći krš, Mamić radi šta hoće, Dinamo kad uđe u grupu služi za zajebanciju svim suparnicima, ratuju protiv svog saveza itd, ali u prkos tome svi su u ekstazi kad im igra reprezentacija.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Протомајстор »

Ја се озбиљно оштрим да запуцам у Москву да погледам Србија-Бразил. Москва - Србија - Бразил - Мундијал!!!! :cheers:
Пресрећан сам што се Србија први пут квалификовала на СП са тимом који ниједног тренутка није имао у саставу више од 3-4 играча близанаца. То је сигурно и једини разлог што је Муслин избачен. Мафији није уопште битан наш успех, већ само њихов финансијски.

То што није играо Милинковић-Савић, или Иванић није уопште толико важно. Да није било Муслина, опет би они били ван репке, као и Тадић и Костић, а играли би З. Тошић, А.Живковић, Р. Петровић и др. Сетимо се само неиграња Матића код Синише.
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od newnowapv »

https://www.sportske.net/vest/medjunaro ... 22481.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:thankyou: :thankyou:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Rabba »

Đorović saopštio spisak "B" reprezentacije, za izlet u Katar. Mesarović jedini dobio poziv.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
johnny
Postovi: 386
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 1:56 pm
Lokacija: wild east

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od johnny »

Čovek koji je podigao pehar sramno pokradenog kupa 2011. godine i zapevao sa ostalim protuvama pesmu o Mađarima i ustašama i kao kapiten se nikad od nje nije ogradio, danas je kao vrstan stručnjak promovisan u selektora... Moralna ništica sa tri pasoša ostaje večno persona non grata...Sve najgore im želim...
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od ssnigd »

johnny napisao:Čovek koji je podigao pehar sramno pokradenog kupa 2011. godine i zapevao sa ostalim protuvama pesmu o Mađarima i ustašama i kao kapiten se nikad od nje nije ogradio, danas je kao vrstan stručnjak promovisan u selektora... Moralna ništica sa tri pasoša ostaje večno persona non grata...Sve najgore im želim...
Ne zaboravimo lakat Abubakaru posred face u nasoj kontri, bez faula I crvenog kartona. Jajara klasicna.
Ako Sergej ne ode, savrseno ce me zaboleti sta cemo uraditi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Душан »

Тако ме заболе ко је селектор, навијам за ове момке што су изборили пласман на СП. А у репрезентацији носиоци игре нису бивши близаначки играчи, и зато ми је драго. А селектор је такав, јер нико не жели на клупу репрезентације, а и репрезентација у држави Србији је другоразредни догађај. Овде су близанци број један, па десет празних места па тек онда репрезентација.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Cane »

O Krstajiću ne mislim ništa pozitivno, ali ne navijati za reprezentaciju svoje zemlje zbog toga što je trenutno tu neko ko to ne zaslužuje, bilo od trenera ili igrača, je potpuna besmislica i gotovo patologija. Pogledajmo Hrvate, s jedne strane teška trulež, korumpiran savez, Mamić, propast nekih njihovih velikih klubova, smejurija od lige itd, a s druge strane svi bez rezerve ginu za reprezentaciju i ona im donosi mnogo toga. Ne volim ih ali neke stvari bi mogli i naučiti od njih.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od ssnigd »

Lepsi su mi nasi starletofuckeri I splavari sa sve konjem Krstajicem na celu, nego Hrvati I njihovo satro nacionalno jedinstvo I kult reprezentacije sa Tomsonovim pesmama. Manite me njih.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Odgovori