"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Keva
Postovi: 137
Pridružio se: Sub Avg 11, 2007 1:24 pm

"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Keva »

Nisam bio na forumu par dana zbog nemanja interneta, pa nisam pratio da li je ova vest javljena, ali za poslednju utakmicu kvalifikacija za Euro2008, izmedju ostalih pozive su dobili... ko drugi nego Gojko Kacar i Ranko Despotovic!!!!

Cestitke obojici! Svaka cast!
Cika_toma

Post od Cika_toma »

na Batinom mestu, ne bih pustio igrace da ucestvuju u ujdurmi i podsmehu u lice od strane Fudbalskog Saveza Srbije (Fudbalskog Saveza Beograda, preciznije).

Sad su dobri, kada je sve gotovo - nisu valjali do sada, a sada, kada se treba zamoriti pred nastavak prvenstva i blamirati, e onda je njihovo vreme... Ne kazem ja, imamo mi boljih od Despotovica, ali kada je u reprezentaciju mogao Dusan Djokic i razne Baste, onda je mogao i Despot i Kacar ranije.

Cast je igrati za svoju zemlju, jasno je. Samo, ovde se, u ovom konkretnom slucaju, bojim se igra za Terzu i Klementea, za Zvezdu i Partizan, a ne za Srbiju.
Keva
Postovi: 137
Pridružio se: Sub Avg 11, 2007 1:24 pm

Post od Keva »

Pazi slazem se ja da je taj poziv trebao MNOGO ranije da dodje, i jeste ovo utakmica kad je sve gotovo, ali i dalje ja se nadam da je ovo pocetak jedne blistave reprezentativne karijere.
FirmaPZS
Postovi: 11
Pridružio se: Pon Sep 24, 2007 9:58 pm

Post od FirmaPZS »

Sta bre oni misle ko su! Oce da nam sjebu igrace! Da sam ja na njihovom mestu nebi otiso.. Jest lepo igrati za reprezentaciju, al koji djavo zovu Gojka i Ranka. Pokvarice nam igrace, oni su sad dobri. Jebes reprezentaciju kad nemoz da pobedi neku jako losu reprezentaciju!
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Ja se ne bih slozio sa vama!Ja mislim da se pozivom Ranka i Gojka otvara mogucnost da igraju u reprezentaciji u buducnosti.Takodje i ceni im se naglo dize,jer jedno je prodati igraca koji igra u Vosi,a druga je stvar prodati reprezentativca.Potez jeste licemeran,ali moze doneti samo dobro!
Napred Voso!
max
Postovi: 608
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 12:03 am

Post od max »

Neka Despot i Kacar igraju za narod kad su vec dobili priliku.Nije mala stvar biti pozvan u reprezentaciju bez obzira na ime protivnika i vaznost utakmice.Citajuci spisak pozvanih igraca jedino sta mogu reci je da je moralo biti mesta za jos nekog naseg igraca i to je jos jedna sramota za Klementea i FSS.

Despote i Gojko,neka vam je srecno!
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

kada sam video naslov"vosini igraci u reprezentaciji"bilo mi je drago zbog njih jer su obojica to zasluzili svojim igrama i prosle godine(makar na nekom sirem spisku)ali(onda je usledilo brzo otreznjenje) kad sam video spisak likova(namerno necu da kazem igraca,jer andjelkovic to u svakom slucaju nije,mozda atleticar,fudbalski rekreativac,zaljubljenik u ovu igru,ali fudbaler definitivno nije) zaprepastio sam se dokle ide bezobrazluk terzica,krunica i ekipe! :evil: necu ovom prilikom pominjati klementea jer me on u ovoj prici uopste neinteresuje,jednostavno nije bitan jer 99posto ovih igraca video nije a kamoli zna nesto o njima,jedino jos poltroni koji se prodaju terzicu kao sto je veliki novinar sos kanala nebojsa petrovic misli da klemente sastavlja reprezentaciju(jer eto navodno su jedan drugom uputili neke "teske"reci),strasno na sta su ljudi sve spremni!
mesto da pre svega gojko i despot budu srecni i ponosni sto su pozvani,pa makar se radilo i o "revijalnoj"utakmici kao ovoj sa kazakstanom,posle ovog sam siguran da ni njih dvojica kao ni mi svi nemamo razlog da budemo ni srecni ni ponosni!posle one utakmice sa baskijom gde smo se(oni)fino obrukali i gde je prodefilovalo nekoliko igraca sa izuzetno jakim ledjima poput djokica i ekipe koji su ugurani da bi se prodali(pa je cak vrsni nam djokic preuzeo na sebe veliku odgovornost da sutira penal i promasio-naravno)mislio sam da nam se tako nesto nikad vise nece desiti,ali sam se ocigledno prevario!
tutoric,andjelkovic,djordjevic....pa molim vas ljudi za ime boga,pa njih ni njihovi najblizi(osim djordjevic koji ima mamu koja ga puno voli)nebi zvali u repezantaciju!!!pa ako je i od terzica i krunica,mnogo je!
da me neko pogresno neshvati,ja stvarno zelim i gojku i despotu da budu reprezentativci SVOJE zemlje,ali ovo jednostavno nije reprezentacija njivove zemlje vec reprezentacija terzica,krunica,andjelkovicevog menadzera,djordjeviceve mame i ko zna jos koga i zato po meni oni nemaju sta tu da traze!jednostavno,okruzenje nije na njihovom nivou!
jedino normalno resenje je po meni bilo da se kazakstanu suprotstavimo sa mladom reprezentacijom pojacanom sa krasicem i ivanovicem kojima je prventsvo zavrseno i to je to!
potpuno je licemerno od terzica da sad kao eto poziva despotovica iako svi dobro znamo da ce mu to biti prvi i poslednji put, a na mala vrata ulaziti bilo gde nema smisla!
a koliko je vojvodina uticajna i uvazena kao klub vidi se i na primeru pekarica,nas kapiten je najbolji stoper u zemlji vec nekoliko godina,ali to nikog niti interesuje niti zanima!cak ni na ovakav spisak nije mogao da udje(da mi je znati ko mu je menadzer,ako ga uopste ima)i zato jos vise treba da cenimo to sto nije otisao letos u partizan jer da jeste,em bi bio standardan reprezentativac,em ni u snu nebi pomislio na tamo neki sinjik a da negovorim o rumuniji!mislim da se ovo sve jednostavno nadovezalo na onu mracnu sliku sa naseg najveceg i najlepseg i jedinog stadiona sinoc i zato sam jos teze primio ovo sve,voleo bih samo da i nas klub reaguje i da stane iza svog kapitena,jer je stavrno bilo dosta ponizavanja nas kao kluba i nasih igraca!uzeli su nam domacinstvo mladoj reprezentaciji bez obrazlozenja(dovoljno im je za ovu godinu)nemojmo dozvoliti da nasi igraci budu saucesnici u ovom cirkusu i da daju legitimitet ovim likovima sa spiska kao i terzicu i ekipi!
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Post od :) »

Postoje ljudi koji kad bi videli spisak saigraca, "sportista" s kojima treba da predstavljaju drzavu, odbili bi poziv... al ovo je fudbal, nema se prava na ponos...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Stavljeni smo u situaciju:
ako uzmeš; kajaćeš se, ako ne uzmeš; kajaćeš se.
Sigurno, da je moralo biti mesta za Pekarića i Ser Todića (daleko pre Radiše Ilića).
Pekara je ,,kažnjen,, za čuveno NJET partizanima (ali, mogu samo da mu pljunu pod prozor), a Ser Todić zato što njima nikad nije ni bilo važno da u reprezantaciji igraju NAJBOLJI.
Vojvodini su, za ovu partiju preferansa, ugurane loše karte u ruke, sa samo dva aduta (Kačar i Despotović).Jedan protivnik u nameštenoj igri nam je savez, a drugi javnost I, oba, žarko žele da nas ,,sruše,,.Naša jedina šansa je da majstorski ispratimo ,,mešnju,, i uhvatimo dva štiha za prolaz, dok ne dođe špil u naše ruke.A, doći će, mnogo brže nego što oni očekuju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

Klub mora da reaguje,i spreci nase igrace da nastupe u njihovoj reprezentaciji!Koja reprezentacija,kakvi bakraci,nama je cilj titula,jos ce nam na treningu povrediti Kacara i Despotovica ,i sta onda pitam ja vas?Kada to bude prava reprezentacija,gde ce igraci i navijaci dolaziti sa zeljom da igraju i navijaju za svoju domovinu,onda treba pustiti igrace da igraju.A,ova reprezentacija je sprdnja sa samom fudbalskom igrom,mogao je terzic da posavetuje klementea da i on se sam skine i zaigra kao nekada dok je igrao u ofk-i,na kraju krajeva mogao bi i ja komotno da zaigram.
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Post od shecky »

Evo ovako, u parvu ste kad kazete kakvo licimurje sto bi Sava iz Kikinde reko :)
Ali ja na ovo gledam ovako..jeste da su ispali p***e pogotovo sto Pekara nije pozvan ali...
mislim da treba iz ovog da izvucemo korist i tako treba gledati stvari ipak ce sad Kacar igrati u A selekciji dakle cena mu joooos raste tako da jednog dana (sto kasnije nadam se) kad bude prodat uzecemo dosta $.
Ponavljam jeste licemerno ali mi trebamo nas interes da gledamo u svemu ovome.
Cestitke obojici.
max
Postovi: 608
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 12:03 am

Post od max »

Turija napisao:Naša jedina šansa je da majstorski ispratimo ,,mešnju,, i uhvatimo dva štiha za prolaz, dok ne doðe špil u naše ruke.A, doæi æe, mnogo brže nego što oni oèekuju.
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

max napisao:Neka Despot i Kacar igraju za narod kad su vec dobili priliku.Nije mala stvar biti pozvan u reprezentaciju bez obzira na ime protivnika i vaznost utakmice.Citajuci spisak pozvanih igraca jedino sta mogu reci je da je moralo biti mesta za jos nekog naseg igraca i to je jos jedna sramota za Klementea i FSS.

Despote i Gojko,neka vam je srecno!
Ako cemo iskreno,ko to jos sem Pekarica zasluzuje?I Despota ako je vec zvao trebo je to da uradi protiv Kazahstana-al prosle sezone :wink:
Napred Voso!
Cause
Postovi: 458
Pridružio se: Pon Nov 28, 2005 11:27 pm
Lokacija: Kraljevo

Post od Cause »

Turija, dobro si rekao: pat pozicija u svakom slučaju.
Krajnje licemeran i krajnje logičan potez. Ovo je nužan potez za g- Terzića (umesto din neka doda ko šta hoće).
Nisu se oni pozvali bez razloga. Despot uopšte nije u formi da bi bio pozvan za reprezentaciju. To je trebalo biti ranije. Ovako, jednim udarcem dve muve. Pozvan je igrač koji je bio prošle godine drugi strelac lige i čovek koji je dao Prtizanu tri gola a uz to i kapiten mladih. Veoma mudar ali isto tako i ogavan potez.
Seća li se neko afere Petković? Kada su selektoru vadili oči što je zvao sina u reprezentaciju tabor zvezde se nije oglašavao da Basta sa smotre mladih odma bude prekvalifikovan u A tim. Čoveka su gurali ladno dve godine i niko ga neće.
Čast je igrati za reprezentaciju i treba da se igra samo i oni treba da znaju da su dužni sada Kačaru i Despotu jer preko njih sada sprovode mir među klubovima i nama navijačima.
" Dečko je pun zmajova! "
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

mihailov napisao:Ako cemo iskreno,ko to jos sem Pekarica zasluzuje?
kad ne bi gledali kroz novosadsku prizmu kriterijuma zaslužili bi sigurno npr:
Igor Đurić, Aleksandar Popović, Miodrag Stošić.Međutim, navijači Vojvodine su najstrožiji kritičari, prvenstveno, svojih igrača.
Jel na primer Anđelković bolji od Stošića, Tutorić od Đurića, Kovačević od Popovića :?: Nisu sigurno, ali kome to možeš dokazati, kad su spomenuti, u koloru, svaki dan u žurnalu i na ekranu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori