"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Radoye »

Cane napisao:O Krstajiću ne mislim ništa pozitivno, ali ne navijati za reprezentaciju svoje zemlje zbog toga što je trenutno tu neko ko to ne zaslužuje, bilo od trenera ili igrača, je potpuna besmislica i gotovo patologija. Pogledajmo Hrvate, s jedne strane teška trulež, korumpiran savez, Mamić, propast nekih njihovih velikih klubova, smejurija od lige itd, a s druge strane svi bez rezerve ginu za reprezentaciju i ona im donosi mnogo toga. Ne volim ih ali neke stvari bi mogli i naučiti od njih.
Znas kako - kod njih je sve trulo ali se sa reprezentacijom ne zajebavaju nego im uvek igraju objektivno najbolji i najspremniji, i u njoj vlada disciplina, grizu, bore se i trude. Za njih su uspesi reprezentacije nacionalni interes i svi drugi privatni interesi tu padaju u drugi plan. Kad bi tako bilo i kod nas i mi bismo se na reprezentaciju vise lozili, nego se ovde ona sastavlja po diktatu menadzera kako koji od njihovih pulena treba da se proda a i ti koji budu pozvani boli ih ona stvar za reprezentaciju nego je koriste kao priliku za druzenje i napijanje sa drugarima i da se nabode neka kurava.

Tako da nije problem to sto narod ne navija za reprezentaciju nego nece ljudi da se po 100. put primaju na istu prevaru. Zasto meni da bude stalo do reprezentacije kada toliko ocigledno nije stalo do nje ni Savezu, ni selektoru ni igracima? Jedna ozbiljno sastavljena reprezentacija Srbije sa ozboljnim selektorom koji ne popusta pod pritiskom da mora igrati ovaj ili onaj i sa autoritetom da nediciplinovanu bagru utera u red bi imala apsolutnu podrsku svih normalnih mislecih ljudi u to nemam ni najmanje sumnje.

A ne bi se ni Hrvati toliko lozili na svoju reprezentaciju, cak i uz sve nacionalne frustracije koje se preko nje isfuravaju, kad bi ona bila vodjena ovako kako se nasa vodi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
johnny
Postovi: 386
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 1:56 pm
Lokacija: wild east

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od johnny »

Od Hrvata bih samo preuzeo onaj Torcidin pozdrav reprezentaciji "DA BOG DA SVE IZGUBILI" koju su okačili pred prošlo evropsko prvenstvo...
Sve oko nacionalnog sastava je već dugo OUT a postavljanje ovog lika koji se pokazao kao hulja je samo potvrda ovog stava.
Ne mogu navijati za Stojketa, Mitrovića, Radonjića, Kokezu, Krleta & co. i to naravno nema veze sa grbom i himnom nego samo sa sistemom vrednosti i samodostojanstvom.

@ Cane
Nemoj etiketirati tuđe stavove, nekom je tvoja stranačka pripadnost patologija pa to ne izgovara ovde.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Cane »

johnny napisao:Od Hrvata bih samo preuzeo onaj Torcidin pozdrav reprezentaciji "DA BOG DA SVE IZGUBILI" koju su okačili pred prošlo evropsko prvenstvo...
Sve oko nacionalnog sastava je već dugo OUT a postavljanje ovog lika koji se pokazao kao hulja je samo potvrda ovog stava.
Ne mogu navijati za Stojketa, Mitrovića, Radonjića, Kokezu, Krleta & co. i to naravno nema veze sa grbom i himnom nego samo sa sistemom vrednosti i samodostojanstvom.

@ Cane
Nemoj etiketirati tuđe stavove, nekom je tvoja stranačka pripadnost patologija pa to ne izgovara ovde.
Moja "stranačka pripadnost"?!? :o
Izvini buraz, ali malo si se zajeb'o. Ako nešto prezirem to je stranačko i dnevno političko zagađenje svih aspekata naših života i muka mi je od svih njih, ali bukvalno svih. Možda se razlikujem od nekih po tome što ne mislim da su sad ovi katastrofa a da su recimo neki drugi od pre su bili ok. Ne, za mene su svi oni fuj i teške štetočine, ali pri tome naravno moram uvažavati tužnu realnost da ti i takvi u mnogome utiču na naše živote i to se sigurno u skorije vreme neće menjati. S druge strane odvajam od tog prizemnog ono što smatram zemljom, državom, domovinom, otadžbinom, ili kako god to zvali i što je za mene iznad svih stranačkih baljezgarija. Shvatali to neki ili ne. A kao jedan od simbola toga posmatram i državnu reprezentaciju i ne pada mi na pamet da je omalovažavam zato što su se tu našli neke spodobe tipa Kokeze, Krstajića ili ne znam koga već.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Del_Boske »

Сећам се да се причало да је још Миљан Миљанић 82. на СП одвео играче које је требало продати и прошли смо како смо прошли.

Имам превише година да би ме све занимало.

Државни тим, државна обележја, фудбал, спектакл, празник фудбала.

Шта год да буде, мени довољно, ни резултат ми није претерано битан.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Turija »

Del_Boske napisao:Сећам се да се причало да је још Миљан Миљанић 82. на СП одвео играче које је требало продати и прошли смо како смо прошли.

Имам превише година да би ме све занимало.

Државни тим, државна обележја, фудбал, спектакл, празник фудбала.

Шта год да буде, мени довољно, ни резултат ми није претерано битан.
Bas tako.
Puno stvari je kumovalo tome, nestalo je onog nekadasnjeg zanosa.
No, barem sada, gledamo mnogo mirnije te utakmice, sto je dobro - gledajuci sa zdravstvene strane.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Rabba »

http://www.kfa.or.kr/eng/national/teaml ... e=1&Query=" onclick="window.open(this.href);return false;

Park je izabran u reprezentaciju Južne Koreje za prvenstvo Azije do 23 godine.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Turija »

Rabba napisao:http://www.kfa.or.kr/eng/national/teaml ... e=1&Query=

Park je izabran u reprezentaciju Južne Koreje za prvenstvo Azije do 23 godine.
Ja ne razumem zasto je Park skrajnut?
Po meni, ima dobar korak, brzinu, ideju u igri. Falila je samo aklimatizacija na novu sredinu i posten odnos Kluba prema igracu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Beonic »

Turija napisao:
Rabba napisao:http://www.kfa.or.kr/eng/national/teaml ... e=1&Query=

Park je izabran u reprezentaciju Južne Koreje za prvenstvo Azije do 23 godine.
Ja ne razumem zasto je Park skrajnut?
Po meni, ima dobar korak, brzinu, ideju u igri. Falila je samo aklimatizacija na novu sredinu i posten odnos Kluba prema igracu.
Mislim da ja imam odgovor na to. Odigrao je prilično loše niz prijateljskih koje su se igrale na Boškovu. Bio je jedan od najgorih na terenu. U nekim trenucima mi bilo žao da ga gledam koliko je bio pogubljen.
E sada, ne kažem da je igrač loš ako odigra 3 utakmice (po 45 do 70 minuta), ali nije pokazao kvalitet koji ga odvaja od drugih.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Karlsson »

Ja kao navijač Vojvodine i kao neko ko se iskreno raduje uspesima Vošine dece u ''belom svetu'' i kao neko ko će uvek biti na njihovoj strani ne mogu da podržim Muslina, niti da imam lepo mišljenje o njemu posle one budalaštine sa Sergejom.

Lepo je to što smo se plasirali na SP, ali po meni prosečan trener, sa mnogo sreće koji nas je bespotrebno sakataio i rizikovao rezultate, pa i sam plasman na SP.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od naseljekolumbija »

Кога? Великог стратега Муслина? Лика који се прави луд и цео циклус не позива нашег најбољег играча тренутно и притом још говори како тај нема појма!? Треба бити реалан, кроз ову групу би нас и дворска луда одвела на СП. Као што нас ни Мурињо не би одвео да смо имали неку тежу групу.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Душан »

naseljekolumbija napisao:Кога? Великог стратега Муслина? Лика који се прави луд и цео циклус не позива нашег најбољег играча тренутно и притом још говори како тај нема појма!? Треба бити реалан, кроз ову групу би нас и дворска луда одвела на СП. Као што нас ни Мурињо не би одвео да смо имали неку тежу групу.
Пази, чињеница је да је Муслин селектирао тим који изборио пласман на СП. Али исто тако је тачно да смо се провукли, и да је екипа очајно одиграла неке утакмице. Колико год да је Муслин био у праву, не могу да верујем да Фејса и Миливојевић имају предност у односу на Сергеја. Истина је негде између, а велика је лаж да је смењен због Сергеја. Доктор незнамчега је ту умешао прсте гарант, вероватно је гурао неке своје, а Муслин није хтео да попусти, а прича о Сергеју је послужила као шлагворт.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od naseljekolumbija »

Муслин ни у чему није био у праву. Није нека велика мудрост селектирати тим. Већина тих играча је играла и прошли циклус. Званично су споразумно раскинули уговор. Он сад може само да ћути. А као што је и он имао право да зове кога хоће тако је и савез имао право да га критикује и у крајњем случају да га и отера због оваквих дебилних одлука које су могле скупо да нас коштају.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od naseljekolumbija »

Нисмо се провукли, прилично лако смо се пласирали кроз најлакшу групу коју смо икад имали. Дакле, имали смо среће на жребу. Селектор је био смејурија. Све код њега је смејурија. Од система у којем смо играли, његовог избора играча и квалитета игре до неког инаћења и дебилних изјава. Не говорим да је Крстајић бољи, то тек треба да докаже мада му неће бити нешто посебно тешко.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Душан »

naseljekolumbija napisao:Нисмо се провукли, прилично лако смо се пласирали кроз најлакшу групу коју смо икад имали. Дакле, имали смо среће на жребу. Селектор је био смејурија. Све код њега је смејурија. Од система у којем смо играли, његовог избора играча и квалитета игре до неког инаћења и дебилних изјава. Не говорим да је Крстајић бољи, то тек треба да докаже мада му неће бити нешто посебно тешко.
Ми да нисмо победили Ирску у Даблину, не би се квалификовали. Ова Муслинова екипа није у стању кући да победи Ирску, Велс нас је разбио у сред Београда, и то без Бејла, против Аустрије смо имали среће, а Грузију победили на гузове. И даље сматрам да је Аустрија била најквалитетнија екипа у групи, и да смо прошли даље само зато што су они правили глупости, додуше имали су и доста повређених играча. Ирска је смешна репрезентација, Велс има два играча што вреде, и то треба да се има на уму, а систем који Муслин форсира је мизерија права, он пали под условом ако имаш Видића, Терија и Пујола.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Djisa »

Minja napisao:Mala, fudbalski zakrzljala zemlja, koja umesto takmicenja, ima, maltene, plansku ligu, fatamorganu od fudbala, gangstere na tribinama i politicare u upravama, posle mnogo godina, plasirala se na neko veliko takmicenje. Provukli smo se? Smejurija. Trener los? Jos veca smejurija.

Videcemo kako cemo igrati u narednim kvalifikacijama.

Da li je SMS trebao da igra ili ne, o tome mozemo da pricamo. Verovano da, ali cilj nije bio da ovaj ili onaj igrac igra, cilj je bio da se ekipa plasira na glavno takmicenje. Covek je to uradio. On je veoma uspesan trener, svidelo se to nekome ili ne.

Umesto trenera, mnogo pametnije bi bilo da su svi iz tog saveza podneli kolektivnu ostavku, ali to se nikada nece desiti.
Covek ima ozbiljne probleme u glavi. Kad se setim da je glasao na izboru godine za Ngolo Kante-a, a preskocio Mesija. Jednostavno izgleda voli zadnje vezne, a kreativce, kao sto je Sergej izostavlja. Klasican kompleksas. A sto se tice saveza, je stara boljka. Od Miljanica, mi imamo savez pun likova koji prodaju igrace preko reprezentacije. Nista novo, nije ni sad, niti ce biti kad ovi odu.
Pa da se ne ljubimo!
Odgovori