"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Stexman »

Ljajic nije pozvan jer verovatno ima sukob sa nekim od ostalih, najverovatnije starijih(po stazu) reprezentativaca pa ne zele da kvare atmosferu. To je jedini razlog koji meni ima smisla, jer momak stvarno igra u zivotnoj formi i samo lud covek ga ne bi pozvao. Medjutim kad je atmosfera u timu u pitanju, to je bitnija stavka od jednog igraca pa cak i da je Messi licno.

Inace, po meni smo trebali igrati sa kosturom prve ekipe i da iskoristimo pozitivnu atmosferu za uigravanje umesto sto smo glumili topovsko meso.
Taman smo stvorili neku atmosferu i sad je to prekinuto ovim porazom. Razumem da treba da isproba neke igrace ali baciti ih u vatru bez ikakve taktike i smisla nismo od njih videli gotovo nista.
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od carlons »

Za svakog igrača pa i za golmana, vrlo je bitna statistika. Koliko je igrao utakmica, šta je odbranio, gde je kiksnuo itd. Međutim, često je od suve statistike mnogo bitnije kakav utisak ostavlja na ekipu. Ako golman uliva saigračima samopouzdanje tada oni igraju mnogo komotnije. Sa druge strane, ako se plaše da će goša dobiti golčinu sa 30 metara, to podsvesno ruši čitavu koncepciju i taktičku zamisao trenera. Ja za Stojkovića nikad nisam siguran hoće li primiti gol, što bi rekli sa Autokomande. Lično mislim da je kratkovid, a uz to i instinktivno zatvara oči od kada je u duelu ostao bez prednjih zuba. Dok je Brka branio za Vošu uvek sam duboho udahnuo prilikom svakog centaršuta u naš šesnaestreac. Za Kordića da ne pričam. Opet, Perić možda i nije neki golman, ali kada je on na golu nekako osećam da će odbraniti sve što se može odbraniti. Jednostavno na mene takav utiskak ostavlja, a verujem i na saigrače. Ne mogu ni da zamislim koliko su samouverene Švabe kada iza leđa imaju jednog Nojera.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od recni galeb »

Оно није голман, само ми имамо посебан поглед на то место у тиму јер поседујемо то весеље звано Кордић... :frown:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Turija »

Nista cudno sto Stojkovic dugo brani za reprezentaciju - samo nastavlja tradiciju, zapocetu odavno. Branio je i Ognjen Petrovic u repki pre Ratka Svilara, iako je Svilar za njega bio Nojer.
Inace, Stojkovic odbrani dosta suteva iz blizine, pa se to upamti. Medjutim, svaki sut iz daljine i centarsut su pola gola, ali te kikseve mediji sakrivaju i pokrivaju. Kad god ima vise posla, zeznuce nesto (kao npr Kordic).
Ni u jednom ozbiljnom klubu on ne moze biti prvi golman (plus karakter, da ne upotrebim tezu rec).
Poslednja izmena od Turija u Pet Nov 18, 2016 12:54 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Voja »

Ajd da upotrebim mozda i najjacu recenicu ovog foruma: Koga umesto njega? :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Turija »

Voja napisao:Ajd da upotrebim mozda i najjacu recenicu ovog foruma: Koga umesto njega? :mrgreen:
Perke, samo sto ima problem sa Kordom :)
Ipak, realno je Rajkovic (po nekom mom sudu).Izbacili su ga sa gola zbog jednog kiksa, slicno kao i Brkica.
Ono sto me cudi, nije imao ni desetinu medijske podrske kao Stojkovic, iako je zvezdin golman. Mozda sto je iz ,,provincije,,. Ali hajde da ne budem maliciozan, medjutim, ne pada mi nista drugo na pamet.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od recni galeb »

Voja napisao:Ajd da upotrebim mozda i najjacu recenicu ovog foruma: Koga umesto njega? :mrgreen:
Засадиш тополу и то је то!
Чак је и твој Супић бољи голман од њега...
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Pera Centar »

Turija napisao:
Voja napisao:Ajd da upotrebim mozda i najjacu recenicu ovog foruma: Koga umesto njega? :mrgreen:
Perke, samo sto ima problem sa Kordom :)
Ipak, realno je Rajkovic (po nekom mom sudu).Izbacili su ga sa gola zbog jednog kiksa, slicno kao i Brkica.
Ono sto me cudi, nije imao ni desetinu medijske podrske kao Stojkovic, iako je zvezdin golman. Mozda sto je iz ,,provincije,,. Ali hajde da ne budem maliciozan, medjutim, ne pada mi nista drugo na pamet.
Bez imalo sale mislim da je Perke kalibar za reprezentaciju, tesko iz Vojvodine (mora prvo da se proda), a jos teze sto je neko odlucio da forsira Kordica.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Karlsson »

Rajkovič je dobar golman i veliki talenat, ali i velika promaja u glavi. Ili je već umišljen ili ne razmišlja dovoljno, ali ne sviđa mi se to što iznova pravi gluposti koje i jedan prosečan golman zna da ne sme ni u ludilu da pokuša. Tu pre svega mislim na one bespotrebne njegove (pokušaje) driblinge. To je nešto najgore što golman može da uradi. Slične kikseve pravi i Vanja MS, ali na njega se odnosi pre svega nepotrebno izletanje i startovi što smo imali prilike da vidimo u kval. mečevima za EP U21.

Zbog toga pre bih uvek birao Stojkovića, jer je sigurnija varijanta, iako je Rajković definitivno veći potencijal.

Što se Perića tiče definitivno je materijal barem za trećeg, ako ne i drugog golmana reprezentacije. Iskreno ne vidim po čemu je onaj Jovanović što je branio za Radnički bolji od njega. Ali Perića smo upropastili. Umesto da guramo boljeg golmana i pravimo novog člana za svoju reprezentaciju, mi guramo lošijeg i pravimo golmana nekoj drugoj državi.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od recni galeb »

E ako smo joj ga takvog "napravili"... :mrgreen:
Ono za Perica se slazem ali ovo su ipak medjudrzavne zavrzlame, navlacimo Milogorce na tanak led... :roll:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Karlsson »

Pa dajemo mu šansu, guramo ga, kalimo...

Ako ova liga nešto vredi to je zato što služi kao izlog mladih igrača i što se u njoj oni lakše probijaju nego u nekim jačim ligama.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od recni galeb »

Da bas...
Mehelene, milu li ti majku! :x
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 798
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od slanina »

:roll:
Crna Gora zove Mirka Ivanića?

Autor: mondo.rs

Ofanzivni vezista se, navodno, sastao sa Ljubišom Tumbakovićem i razgovarao o njegovom "transferu" u reprezentaciju Crne Gore.


Ljubiša Tumbaković na sve načine pokušava da "pojača" reprezentaciju Crne Gore za nastavak kvalifikacija za Svetsko prvenstvo i ima plan da još jednog nekadašnjeg mladog reprezentativca Srbije primoli da zaigra za "đetiće".

Prema pisanju "Sportskog žurnala" velika želja Ljubiše Tumbakovića je fudbaler BATE Borisova Mirko Ivanić (23) sa kojim se prethodnih dana sreo u Novom Sadu.

Ofanzivni vezista iz Bačkog Jarka bi mogao da se nađe na spisku reprezentativaca Crne Gore već od narednog okupljanja, a nezvanično on je već odavno "meta" Crnogoraca.

Mirko Ivanić je zimus potpisao za šampiona Belorusije, nakon neuspelih pokušaja Crvene zvezde i Partizana da ga angažuju dok je nastupao za Vojvodinu, a u svojoj premijernoj sezoni upisao je 6 golova i 6 asistencija.


Ko je Mirko Ivanić, dečko od milion i po evra


On se dugo probijao do prvog tima "stare dame" i, zanimljivo, za mladu reprezentaciju Srbije je upisao samo jedan nastup.

Pre njega su Filip Stojković i Staniša Mandić "promenili reprezentaciju".
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od salefkv »

Na spisku reprezentativaca koji putuju u SAD sastavljen od igraca "super"lige, od nasih se nalaze Kovacevic i Palocevic, a medju putnicima je i Alivodic. Jedini klub koji nema ni jednog predstavnika je Cukaricki, zanimljivo da Lalat po drugi put ne da igrace u reprezentaciju...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od gospodinFKV »

Comi odlucio da prihvati poziv A selekcije Crne Gore.

Momcino, srecno! :cheers:
Odgovori