"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Primetili jeste ,ovo za reprezentativce iz nasih redova,to je jasno... :lol: ,
nego da li ste primetili da ,da su kojim slucajem odlozili odlazak i Vose njih trojica bar za danas,imali ravni 3 reprezentativca,i po tome bi bili klub sa ubedljivo najvise reprezentativaca. Mada,mislim da bi tu moralo da bude mesta makar i za Djurica ako ne za pekaru... Lepo je to sto imamo jako dobru odbranu,ali mislim da je nacija danas kao jedan sto se nemanje rnica tice. JA znam da je dobar momak jako,ali besmislica je to sto je djukic uradio,no dobro. Zelim despotu da se dobrim igrama izbori za stalan poziv,i ne vidim u cemu je drvo pantelic bolji ,a gojko ce sigurno,u dogledno vreme biti jedan od vaznih srafova. Cak stavise,ne pociciji zadnjeg veznog on ,pa moze biti koristan (i vise nego koristan) u napadu. Damir se,nece dugo zadrzati medju stativama.
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

slavko085 wrote: Damir se,nece dugo zadrzati medju stativama.
Slavko ja mislim da hoće.
Prvo, Đukić će zadržati kontinuitet igrača iz U21.Drugo, biće stalno golman broj 2 (nešto poput Avramova), tako da Damir ima dobru perspektivu.Nemam ništa protiv i želim mu puno uspeha.
Najvažnije je da je on svojim odlaskom iz Voše otvorio vrata U21 za Brkića.Da je ostao bilo bi katastrofa za naše mlade golmane.Bio bi stalno br2 u repki, ali zato bi, kao reprezentativac, bio neprikosnoven na Vošinom golu i totalno uništio Brku, Kesića i Vošu.
Ovako, sve se super završilo - u poslednjem trenutku 8) :D
i mnogo mi je lakše što ne moram više da pišem o slabim stranama naših igrača (valda će se i Tadić i Stojčev dozvati pameti - u poslednjem trenutku)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9629
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ljudi,dajmo malo realnog pogleda na sve.Imamo pet bivsih igraca u reprezentaciji i opet smo nezadovoljni.Nije li Stepanov imao dosta sansi nastupajuci za plave?Nije li kiksirao cesto?Koliko se secam i nekih autogolova.Mislim,OK je stepi igrac,ali nije mi bas pouzdan,uvek se plasim kad je lopta kod njega.... mislim,da je ok dati sansu i drugima,pogotovo jer je prijateljski mec u pitanju.Sto se Gojka tice mislim da oko njegovog kvaliteta nema dileme,i da ce uskoro postati nosilac igre.Kahriman je dobio priliku da nastavi gd je stao i samo od njega zavisi hoce li je iskoristiti.Za Despota mislim da je takodje dobio vise nego veliku priliku da se pokaze,i da je sad na prekretnici kad je reprezentacija u pitanju.Pukovnik ili pokojnik.Imamo dosta dobrih spiceva,tako da se od Despota ocekuje da iskoristi i najmanju sansu ili adios.Cekaju tu jos Kezman,Pantelic,pa i Kovacevic... sto da ne... Despot se celu sezonu slepao,ali se nadam da ce proraditi sad kad je najbitnije za njega samog.Uostalom celoj ceti zelim sve najbolje.... Krasic je vec bitan igrac,za Jovanovica ne brinem,nadam se da ce ova petorica igraca izneti teret kvalifikacija i da ce nas odvesti na prvenstvo!!!!
Image
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Tako je Vojo !
Naravno da je cudno sto je Rnic tu,ali on je tu koliko sam shvatio kao BEK REZERVA (Djukic je izjavio da zeli da na svakoj poziciji ima po 2 igraca )
Guraju se i dalje neki igraci tipa Z.Tosic...
Kahriman ? Boze,toliko boljih golmana ...

Meni je drago sto je poneki kukolj krenuo da se cisti (Pantelic!) 8)
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Meni nije jasno sta ce onaj Nenad Kovacevic u reprezentaciji!?
Napred Voso!
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

mihailov wrote:Meni nije jasno sta ce onaj Nenad Kovacevic u reprezentaciji!?
Ma daj! Sta ti tu nije jasno ? Ajd reci boljeg na toj poziciji ?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

limanfkv wrote:
mihailov wrote:Meni nije jasno sta ce onaj Nenad Kovacevic u reprezentaciji!?
Ma daj! Sta ti tu nije jasno ? Ajd reci boljeg na toj poziciji ?
Ima mnogo boljih pocevsi od Kacara,Smiljanica i Duljaja,pa i do naseg Popovica cak.Taj Kovacevic je najveca rupa nase reprezentacije i ajde na stranu taj Rnic,on ce se naigrati kao i oni Andjelkovic i Djordjevic,ali ovaj je standardan i samo nam pravi probleme.Secam se samo utakmice u Belgiji 2:3 kako ga je zavrnuo onaj Belgijanac i posle sa 20 metara nam zabio drugi gol.A tek njegovi sutevi na gol iz daljine koji idu van okvira gola jedno 5 metara udaljenosti!?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

limanfkv wrote:
mihailov wrote:Meni nije jasno sta ce onaj Nenad Kovacevic u reprezentaciji!?
Ma daj! Sta ti tu nije jasno ? Ajd reci boljeg na toj poziciji ?
ALEKSANDAR POPOVIC! :!:
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Kovačević je Piksijev igrač.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

ice wrote:
limanfkv wrote:
mihailov wrote:Meni nije jasno sta ce onaj Nenad Kovacevic u reprezentaciji!?
Ma daj! Sta ti tu nije jasno ? Ajd reci boljeg na toj poziciji ?
Ima mnogo boljih pocevsi od Kacara,Smiljanica i Duljaja,pa i do naseg Popovica cak.Taj Kovacevic je najveca rupa nase reprezentacije i ajde na stranu taj Rnic,on ce se naigrati kao i oni Andjelkovic i Djordjevic,ali ovaj je standardan i samo nam pravi probleme.Secam se samo utakmice u Belgiji 2:3 kako ga je zavrnuo onaj Belgijanac i posle sa 20 metara nam zabio drugi gol.A tek njegovi sutevi na gol iz daljine koji idu van okvira gola jedno 5 metara udaljenosti!?
:!:
Aj reci ti losijeg :lol:
Napred Voso!
ssnigd
Posts: 3347
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Red Firm wrote:Kovačević je Piksijev igrač.
Kovacevic i jeste Piksi, mislim to mu je nadimak :lol:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9629
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ljudi,problem nase reprezentacije je u tome sto mi nemamo igrace koji konstantno pruzaju iste partije... nego,sad ih ima,sad ih nema.... kada bi svi uvek igrali najbolje sto umeju,mi bi bez premca bili prvaci sveta 8)
Image
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

mihailov wrote:
ice wrote:
limanfkv wrote: Ma daj! Sta ti tu nije jasno ? Ajd reci boljeg na toj poziciji ?
Ima mnogo boljih pocevsi od Kacara,Smiljanica i Duljaja,pa i do naseg Popovica cak.Taj Kovacevic je najveca rupa nase reprezentacije i ajde na stranu taj Rnic,on ce se naigrati kao i oni Andjelkovic i Djordjevic,ali ovaj je standardan i samo nam pravi probleme.Secam se samo utakmice u Belgiji 2:3 kako ga je zavrnuo onaj Belgijanac i posle sa 20 metara nam zabio drugi gol.A tek njegovi sutevi na gol iz daljine koji idu van okvira gola jedno 5 metara udaljenosti!?
:!:
Aj reci ti losijeg :lol:
Zajebavao sam se ,al ajde :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

B92

Đukić saopštio širi spisak za OI

Selektor Srbije Miroslav Đukić saopštio je prošireni spisak od 49 igrača za fudbalski turnir na ovogodišnjim Olimpijskim igrama u Pekingu. Pravo nastupa na Olimpijskim igrama imaju fudbaleri rođeni posle 1. januara 1985. godine i još trojica starijih igrača za koje ne postoji starosno ograničenje. Klubovi, ipak, trenutno nemaju obavezu da igračima rođenim pre 1985. godine dozvole da nastupi na Olimpijskim igrama. Svetska fudbalska federacija najavila je da će se uskoro odrediti po tom pitanju.

Đukić će konačan spisak igrača od 18 imena morati da saopšti do 23. jula.

Fudbalski savez Srbije je, međutim, zajedno sa nacionalnim savezima ostalih evropskih učesnika Olimpijskih igara, Holandijom, Italijom i Belgijom, zatražio da se konačan spisak fudbalera proširi na 23 igrača.

Golmani: Vladimir Stojković (Sporting Lisabon), Radiša Ilić (OFK Beograd), Damir Kahriman (Konjaspor), Željko Brkić (Vojvodina), Saša Stamenković (Napredak Kruševac), Bojan Šaranov (Rudar Pljevlja), Nenad Filipović (Banat).

Odbrambeni fudbaleri: Antonio Rukavina (Borusija Dortmund), Pavle Ninkov (Crvena zvezda), Marko Jovanović (Partizan), Duško Tošić (Verder Bremen), Nemanja Vidić (Mančester junajted), Branislav Ivanović (Čelsi), Aleksandar Kolarov (Lacio), Nemanja Rnić (Partizan), Nenad Tomović (Crvena zvezda), Nebojša Skopljak (OFK Beograd), Ivica Dragutinović (Sevilja), Ljuba Baranin (Bežanija), Gojko Kačar (Herta Berlin), Slobodan Rajković (PSV Ajndhoven), Ivan Obradović (Partizan), Predrag Pavlović (Genčlerbirligi).

Fudbaleri sredine terena: Dejan Stanković (Inter), Nenad Kovačević (Lans), Milan Smiljanić (Espanjol), Dejan Milovanović (Crvena zvezda), Saša Ilić (Salcburg), Zoran Tošić (Partizan), Zdravko Kuzmanović (Fiorentina), Boško Janković (Palermo), Miloš Krasić (CSKA Moskva), Vladimir Bogdanović (Crvena zvezda), Nikola Gulan (Sampdorija), Ivan Radovanović (Atlanta), Predrag Pavlović (Napredak), Nebojša Marinković (bez angažmana), Ljubomir Fejsa (Hajduk Kula), Nenad Krstičić (OFK Beograd), Dušan Tadić (Vojvodina).

Napadači: Nikola Žigić (Valensija), Danko Lazović (PSV Ajndhoven), Milan Jovanović (Standard Lijež), Đorđe Rakić (Salcburg), Miralem Sulejmani (Herenven), Filip Đorđević (Nant), Stefan Babović (Nant), Andrija Kaluđerović (OFK Beograd), Ranko Despotović (Rapid Bukurešt).

Dakle, jasno je koga će Djukić pratiti u narednom periodu.
Da li je na ovom spisku trebalo biti još igrača Vojvodine?
Apsolutno da.Tu, pre svega, mislim na Igora Đurića.
Iz zvezde ima 4 i iz partizana 4 igrača (ne računajući ničije bivše-naravno, ni Vošine).Mi činjenično imamo samo 2 igrača na širem spisku za OI, a koji trenutno nisu u prvih 11 u Vojvodini.Što znači da će vrlo lako biti eliminisani, kad za to dođe vreme, tj kad se spisak bude redukovao.
S druge strane, ne može se Đukiću zameriti da nas je zaobišao. Objektivno, nije ni mogao u ovom trenutku.Međutim, ako se Klub adekvatno ne postavi, to će se garantovano desiti, kad se objavi spisak putnika za Peking.
Zato je od jako velikog značaja da nastavimo rezultatski uspešno prolećnu polusezonu i da pobedimo zvezdu i partizan.
Velika je sad muka Vošina sa trenutnim statusom golmana Brkića.To sam nekako predosećao još zimus, kad sam i pisao da me je zbunilo ustupanje Kesića Zlatiborvodama i povratak Babalja (ne zbog golmanskih kvaliteta, već upravo ovoga što se sada događa sa golmanima u reprezentacijama U21, Olimpijskoj, pa i A).
Verujem da je posle svega ovoga i mladom Smiljaniću jasno da je ipak najvažnije da IGRA UTAKMICE Ili se bar nalazi u 18.A, ne da bude isključiv u zahtevu za ,,svojom prirodnom" pozicijom na terenu. Bez obaziranja na (pre)skupu cenu ličnog stava - da ne kažem inata.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Nisam hteo da pisem u secanja jer mislim da je ovde pravo mesto tako da cu od sada pisati o Vosinim (trenutnim i buducim) igracima u reprezentaciji(reprezentacijama).Ako treba novi topic vi recite.

KADETSKA REPREZENTACIJA (17) KVALIFIKACIONI TURNIR ZA ODLAZAK NA EP - KRAGUJEVAC

Srbija [3 - 1] Slovacka
Kapiten kadetske reprezentacije nas Danijel Aleksic odigrao je fenomenalno.Dao je dva gola u `5 i `47. minutu!A celu utakmicu igrao je i Vuk Mitosevic!

MLADE REPREZENTACIJE (21) KVALIFIKACIJE ZA EP
San Marino [0 - 5] Serbia
14' [0 - 1] V. Djordjevic
27' [0 - 2] N. Petkovic
45' [0 - 3] G. Kacar

47' [0 - 4] S. Babovic
90' [0 - 5] V. Djordjevic

Fantasticna utakmica Nikole Petkovica koji je pored toga sto je dao jedan (sut sa 20-22 metra) namestio cak tri gola!I Gojko KACAR se upisao u listu strelaca. 8) Vrlo je bitno sto smo pobedili ubedljivo jer je vrlo moguce da ce nam gol-razlika odlucivati o tome da li cemo se kvalifikovati.

Ireland [1 - 1] Montenegro U21
Mladi Crnogorci su izborili remi u Irskoj,iako su vodili.A za tim Crne Gore nastupao je i Ilija Spasojevic,ranije bio kod nas,ali uglavnom na klupi.Njega inace poznajem i izuzetno mi je drago zbog toga.On je kod nas dosao na Pantelicevu preporuku,ali nije dobio pravu sansu.Sada igra za sampiona Gruzije Dinamo Tblisi.Na 22 utakmice postigao je 18 golova,a ovo mu je treci nastup za mladu reprezentaciju,za koju je postigao jedan gol.Inace `87. je godiste.Mislim da ga je i Djumi trenirao ili se varam ?

PRIJATELJSKE
Ukraine [2 - 0] Serbia
Milan JOVANOVIC igrao je drugo poluvreme jos jedne kriminalne utakmice nase reprezentacije.

Montenegro [3 - 1] Norway
Savo Pavicevic i Jovan TANASIJEVIC bili su starteri na ovoj utakmici.Radoslav Batak nije igrao zbog povrede.
28' - Velika šansa za "crvene". Bošković je izveo prekid iskosa sa desne strane, a udarac glavom Tanasijevića Opdal krajnjim naporom izbacio u korner.
Uganda [1 - 1] Libya
Pojma nemam ko je igrao ali sumnjam da su nasi putovali.

Bosnia-Herzegovina [2 - 2] Rep. of Macedonia
Grozdanovski (uvek zaboravim kako se zove) u igru je usao u 60. minutu.
Post Reply