"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Turija napisao:
mihailov napisao:[Ako cemo iskreno,ko to jos sem Pekarica zasluzuje?
kad ne bi gledali kroz novosadsku prizmu kriterijuma zaslužili bi sigurno npr:
Igor Đurić, Aleksandar Popović, Miodrag Stošić.Međutim, navijači Vojvodine su najstrožiji kritičari, prvenstveno, svojih igrača.
Jel na primer Anđelković bolji od Stošića, Tutorić od Đurića, Kovačević od Popovića :?: Nisu sigurno, ali kome to možeš dokazati, kad su spomenuti, u koloru, u žurnalu i na ekranu.
Apsolutno nisu bolji,ali to nisam ni rekao!Ne zasluzuju ni oni po kvalitetu,medjutim po srcanosti i zalaganju na terenu svima njima je mesto u reprezentaciji!
Cesto se prica o smeni Klementea!Mislim da je nasoj potreban perspektivan domaci strucnjak poput Mihajlovica ili Djukica!Ne kazem da je Klemente los trener,vec nema uvid u kvalitet igraca sa domace scene!
P.S.Uh kolko si ih nabrojio Turija,pa budimo malo samokriticni :lol: Pa ni iz blizanaca ih ne pozivaju tolko
Napred Voso!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Tim Srbije za duel sa Kazahstanom.
Golmani: Vlada Avramov (Fiorentina), Radiša Ilić (OFK Beograd).

Odbrambeni fudbaleri: Ivan Stevanović (OFK Beograd), Duško Tošić (Verder), Dušan Andjelković, Djordje Tutorić (Crvena zvezda), Branislav Ivanović (Lokomotiva Moskva), Gojko Kačar (Vojvodina).

Fudbaleri sredine terena: Nenad Kovačević (Lans), Igor Duljaj (Šahtjor), Ljubomir Fejsa (Hajduk Kula), Zoran Tošić i Djordje Lazić (Partizan), Boško Janković (Palermo), Ognjen Koroman (Crvena zvezda), Miloš Krasić (CSKA Moskva), Stefan Babović (OFK Beograd).

Napadači: Milan Jovanović (Standard), Ranko Despotović (Vojvodina) i Filip Đorđević (Crvena zvezda).

Tutoric :lol: on mi je uvek veliki adut kada igramo protiv cigosa, a sada dobija prednost u odnosu na Pekarica...Filip Djordjevic u reprezentaciji :lol: Stvarno je sada situacija oko ovoga dosta komplikovana, ali se nadam da ce na kraju sve dobro ispasti...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Da vam kazem nesto.... zadnje reprezentativne utakmice sam gledao sa nekim zarom jos dok nas je Santrac vodio.sve posle toga je eto onako,radim nesto u sobi,ukljucen mi TV na program gde je prenos i ako se desi nesto bitno,ja samo bacim pogled,bez zara,bez emocije.I u zadnjih nekoliko godina sam uvek naglasavao da je u ovoj zemlji cast biti NEpozvan u reprezentaciju,jer si automatski oslobodjen brukanja,a i narod te vise ceni (primer: Sase Ilica).Medjutim,ovo sto nas ceka u subotu je posebna prilika.Ladje su potonule,gore ne moze biti i ekipa koja izadje na teren i ako da bog napuni mrezu Kazahstana,moze samo da dobije tim nastupom.Niko od tih igraca ne moze biti gubitnik.Gubitnici su stogodisnji Krstaja i Dragutinovic,prepotentni Pantelinjo i Vidic,smeker Stankovic..... to su gubitnici.A ovi momci,sto u subotu izadju samo mogu da profitiraju,a i ako ne uspeju,niko im nece zameriti.Gledam spisak,pa tu nisu samo Kacar i Despot,i Vlada je tu,Milos,Lane.... pa ajd sad lepo,molim vas kad je Vosa imala toliko igraca u reprezentaciji?Dakle,smatram da nije vreme za kritiku,nego je momenat da mozda po prvi put posle nekoliko godina svi navijaci Vojvodine budu uz plave.... pogledajte samo spic Lane i Despot.... pa jos ako se svaki nadje u rubrici strelci.... Onda ce se sa razlogom moci postaviti pitanje,nije li Lane trebao u presudnom mecu sa Belgijom biti starter,nije li Despot i ranije trebao biti pozvan.... paljbu treba osuti na fss ako momci razbiju Kazahstan,a posle ne budu pozvani,a ovu priliku sad treba oberucke prihvatiti.
Slika
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

ooo,evo Taurunuma :lol: Pozdrav Djumi!
Napred Voso!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

mihailov napisao: P.S.Uh kolko si ih nabrojio Turija,pa budimo malo samokriticni :lol: Pa ni iz blizanaca ih ne pozivaju tolko
Koliko sam ja prebrojao na spisku iz blizanaca ima 10 pozvanih (što bivših, što sadašnjih, uz opsaku da je Klemente za Vošu dobar selektor, jer i mi imamo 3 bivša i 2 sadašnja igrača u repki).A, ipak moraš priznati, da je Voša danas bolji tim od zvezde, dok je sa partizanom egal.
Da nismo izgubili prvu tekmu u Novom Sadu bili bi sada ispred oba blizanca.A, prvi i drugi na tabeli se nikad ne može biti slučajno (o tome sam letos smorio pričom za pojačanja iz Apatina.Do danas dvojici je omogućeno da se dokažu, a Voša mora pružiti šansu i Radosavljevu, Kesiću i Stevanoviću).Tako da za ovu utakmicu, bez takmičarskog značaja nije mnogo imena iz Voše (svega 2).
Možda je moglo biti još nekog domaćeg igrača (pored ofkovaca), kao što je Fejsa iz Hajduka?Recimo Pavlović iz Napredka, prvi mi pade na pamet....
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Psihologija mase govori nam da se uvek ponašamo isto. Vizualizirajmo. Samuraji su imali jednu podelu na četiri stepena u kojem su, ne čudi, trgovci bili na samome dnu, iznad njih bili su seljaci, pa majstori, pa samuraji - ratnici.Zast trgovci hoce da budu Samuraji a Samuraji nikada nisu hteli da budu trgovci ?

Poz svima !
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
PRIJATELJ
Postovi: 286
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:08 am
Lokacija: svugde

Post od PRIJATELJ »

Ljudi,cemu frka oko poziva nasim igracima u reprezentaciju.Od ovoga ce i klub i igraci imati samo korist,pa cak i da izgubimo.Ostace im upisan nastup u reprezentaciji a to se ne moze obrisati.Secam se kad je Sapuric namestio Dundjerskom da igra na onom turniru,mislim da je u Indiji i odmah posle toga je otisao u Atalantu.A samo pre kratkog vremena je igrao u B.Jarku.Pa iz aviona se vidi da su debitanti pozvani po kljucu.Od svih po nekog.Nasi su pozvani ovako:Kacar zato sto je bio siguran za ucesce i bez dogovora,Despot zato sto ga je Bata ugurao(izgleda da je istinita prica da su se Bata i Terza pomirili) i Pekaric(nije pozvan zbog povrede)inace bi bio starter.Beogradski klubovi su ispunuli kvotu a Fejsa je pozvan jer ima uticajne ljude iza sebe koji ce tek imati koristi od ovog njegovog nastupa na zimu.Bojim se samo da ce bar dvojica od ove trojice nasih igraca biti prodata na zimu a najverovatnije sva trojica.Pozdrav
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

I ja se bojim tih prodaja nasih vodecih igraca.A pozivi Kacaru i Despotovicu su mi trn u oku iz jednostavne cinjenice da ce cigani i grobari dok su tamo u Beogradu uraditi sve sto je u njihovoj moci da ih vrbuju.Pekaric nije pozvan,moguce zato sto je povredjen,a pitanje je da li bi ga zvali i da nije jer ipak posto je odbio Partizan,nije vise privlacan za njih.
Kad vec nije mogao Pekaric(mada mu je mogao biti poslat bar poziv pa ako ne moze nek ga neko zameni),zasto nije bilo mesta za Djurica?Mislim da je Djuric za Tutorica,Stevanovica i Andjelkovica izmislio fudbal. :lol:
I da ne bude kako samo o Vosi pricamo,gde su Pavlovic iz Napretka i Mikic iz Banata?Nisu li oni mnogo bolji od tog Djordjevica koji ni u Zvezdi ne moze da dobije sansu?Ovi momci bar redovno tresu mreze.A tog Djordjevica su u sportskom bloku na Dnevniku 2 nazvali Djordje Filipovic verovali vi ili ne. :lol: Na ekranu je pisalo Filipovic,a devojka koja je citala krstila ga je u Djordje Filipovic,eto toliko je nadasve cuven ovaj "provereni" igrac. :lol:
Na zimu prodati samo Despotovica,a Pekarica samo u nuzdi i to samo ako se umesto njega dovede neki kvalitetan stoper.Kacar mora ostati.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Turija napisao:
mihailov napisao: P.S.Uh kolko si ih nabrojio Turija,pa budimo malo samokriticni :lol: Pa ni iz blizanaca ih ne pozivaju tolko
Koliko sam ja prebrojao na spisku iz blizanaca ima 10 pozvanih (što bivših, što sadašnjih, uz opsaku da je Klemente za Vošu dobar selektor, jer i mi imamo 3 bivša i 2 sadašnja igrača u repki).A, ipak moraš priznati, da je Voša danas bolji tim od zvezde, dok je sa partizanom egal.
Da nismo izgubili prvu tekmu u Novom Sadu bili bi sada ispred oba blizanca.A, prvi i drugi na tabeli se nikad ne može biti slučajno (o tome sam letos smorio pričom za pojačanja iz Apatina.Do danas dvojici je omogućeno da se dokažu, a Voša mora pružiti šansu i Radosavljevu, Kesiću i Stevanoviću).Tako da za ovu utakmicu, bez takmičarskog značaja nije mnogo imena iz Voše (svega 2).
Možda je moglo biti još nekog domaćeg igrača (pored ofkovaca), kao što je Fejsa iz Hajduka?Recimo Pavlović iz Napredka, prvi mi pade na pamet....
Svakako je u redu to sto kazes,ali nerealno je ocekivati da ce se od nijednog stvoriti 5-6 igraca iz Vojvodine.
Sto se prijateljevog posta tice,ja bih bio prezadovoljan da odu dvojica-ali da taj treci bude Kacar!!!
Napred Voso!
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Eto danas je i ta famozna utakmica,pa cemo videti ko ce se kako pokazati.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Ostade ovaj Žigić, ko ružno pače i s...ba Despota :twisted:
Koji će on andrak sad tu?Da ga Klemente proverava u Beogradu protiv Kazahstana :?: Pa, zar ga se nije nagledao u Španiji :?: :roll:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
max
Postovi: 608
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 12:03 am

Post od max »

Meni je Zigic drag igrac i nije mi zao sto ce biti sa reprezentacijom danas.Verovatno ce uzeti nekoliko minuta Despotu ali verujem da ce i on imati dovoljno vremena da se pokaze
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

PRIJATELJ napisao:Ljudi,cemu frka oko poziva nasim igracima u reprezentaciju.Od ovoga ce i klub i igraci imati samo korist,pa cak i da izgubimo.Ostace im upisan nastup u reprezentaciji a to se ne moze obrisati.Secam se kad je Sapuric namestio Dundjerskom da igra na onom turniru,mislim da je u Indiji i odmah posle toga je otisao u Atalantu.A samo pre kratkog vremena je igrao u B.Jarku.Pa iz aviona se vidi da su debitanti pozvani po kljucu.Od svih po nekog.Nasi su pozvani ovako:Kacar zato sto je bio siguran za ucesce i bez dogovora,Despot zato sto ga je Bata ugurao(izgleda da je istinita prica da su se Bata i Terza pomirili) i Pekaric(nije pozvan zbog povrede)inace bi bio starter.Beogradski klubovi su ispunuli kvotu a Fejsa je pozvan jer ima uticajne ljude iza sebe koji ce tek imati koristi od ovog njegovog nastupa na zimu.Bojim se samo da ce bar dvojica od ove trojice nasih igraca biti prodata na zimu a najverovatnije sva trojica.Pozdrav
Negde sam procitao da je vec dogovoreno i potpisano da Pekara ide u Rusiju u Sinjik sada u zimu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Mnogi spiskovi reprezentativaca koje su nam servirali bili su dogovorni, isto kao što je i današnji dogovoren, po nalogu ljudi kojima u interesu nije kvalitet i pozitivan rezultat, već gomila igraca na kojima moze da se zaradi. Smatram da otuda proizlazi i ona narodna da smo mi "ovce". Uporedimo nas sa pričom o petorici majmuna i bananom.
Razocarao sam se kad sam procitao da ce Gojko igrati na poziciji stopera.Pa nije On skrenuo paznju na sebe zato sto je igrao kvalitetnu odbranu ,nego zato sto je dao 11 golova.Onaj ko stavlja Gojka na stopera njemu definitivno ne zeli dobro.
p.s. Jedina lepa stvar je videti tandem (bar za mene) KACAR-IVANOVIC
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Odgovori