"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od мализека »

Воша - Грузија 2:1 :mrgreen:
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od ssnigd »

Da li je Aleksandar Prijovic bio mozda na probi kod nas, pre jedno pet, sest godina? Je li moze neko to da izgugla, sve mi se cini da smo ga imali u nekom periodu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
lexa
Postovi: 677
Pridružio se: Uto Dec 22, 2009 2:16 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od lexa »

ssnigd napisao:Da li je Aleksandar Prijovic bio mozda na probi kod nas, pre jedno pet, sest godina? Je li moze neko to da izgugla, sve mi se cini da smo ga imali u nekom periodu.
2010., dok je bio igrac Siona, trebao je biti deo transfer paketa "Prijovic + novac za Mrdju"
E sad, zasto se tako nije realizovalo, to ne znam.

Neka me neko sa boljim pamcenjem ispravi ako gresim.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Voja »

Smenise Muslina,i napravise da je sve zbog Sergeja,a milion posto sam ubedjen da Sergej nije razlog smene!!!
Slika
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od ssnigd »

Voja napisao:Smenise Muslina,i napravise da je sve zbog Sergeja,a milion posto sam ubedjen da Sergej nije razlog smene!!!
Naravno da nije. Cim sam video je slepac Grujic pozvan, vuce na menadzere :roll: Najodvratnija reprezentacija I savez (ne mislim na nasu zemlju da ne pomisli neko I da se izbegnu nepotrebne rasprave).
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Karlsson »

Voleo bih da Sergej sada iskulira poziv, ali ne verujem.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Turija »

Samo da ga ne zeznu, kao i Svilara juniora.Pozovu jedanput i nikad vise, utoliko da ne moze da igra za neku drugu reprezentaciju?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od limanfkv »

go**a svi odreda. Napravili su mu toliki pritisak počevši od raspalog Kežmana, do bednog Muslina. Sad i da zaigra, znajući mentOlitet, očekivaće se od njega da daje 3 gola i 6 asistencija po utakmici, a on je igrač koji najbolje radi "nevidljivi" posao na sredini. Jadno je vreme kada je smenjen, ali od saveza se i ne očekuje ništa osim Jada. Kako god, imamo igrače, imamo odlične mlade igrače koji se još pronalaze, ali sam siguran da tu itekako ima materijala da se napravi iskorak u odnosu na prošla prvenstva na kojima smo bili. Gledajući mečeve, od kad su skontali da treba da flasterišu Tadića mi igru nemamo. Ako na to dodamo i njegovu lošu trenutnu formu, pravo čudo je da smo se kvalifikovali.

Inače kada se pogleda poslednjih x godina, što u reprezentaciji ima manje bivših igrača žgadije to su veći uspesi u pitanju.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Karlsson »

Ova reprezentacija je ličila na nešto samo kada su Vošina deca vodila glavnu reč. Prošli put su to bili Lane i Krasić, sada Tadić, a da je Sergej igrao sve bi to bilo podignuto i na još viši nivo. Da ne zaboravimo i Gaćinovića koji je na 3 utakmice dao 2 gola i 1 asistenciju.

A kako je uglavnom Srbija tretirala naču decu? Kačar na vrhuncu karijere je sedeo na klupi, dok je Antić gurao puža Milijaša. Brkić dok je i standardno branio u Seriji A je grejao klupu večitom drugom i trećem golmanu u inostranstvu Stojkoviću. Pa Ćurčićevo iživljavanje nad Tadićem. Ignorisanje Radoje koji osim Matića bolji od bilo kog igrača na sredini terena.

Pa u mladoj reprezentaciji kada Ivanić posle dominantne sezone u Vojvodini nije dobio ni minut 2015-e na EP za mlade gde smo doživeli katastrofu. Isto je i ove godine bilo sa Melegom, iako je Lalatović znao njegove kvalitete i plejmejkerske sposobnosti. Takođe da ne zaboravimo i skorašnje izbacivanje Vanje iz mlade reprezentacije, jer je eto zakasnio na doručak.

Ovo sada što se izdešavalo sa Sergejem i Muslinom je samo vrhunac svega ovoga. A Vošina deca ne samo da imaju kvalitet za reprezentaciju nego su i realno među najboljim i prave razliku. Samo eto, pošto si iz Vojvodine, a ne iz blizanca očigledno moraš 2,3 puta više da se trudiš i znojiš da bi zaslužio dres reprezentacije.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od naseljekolumbija »

Смењен је у право време јер нико није хтео да га мења пре краја квалификација да не би реметио атмосферу у тиму кад смо били на корак од пласмана. Одлично што је смењен, селектор коме је његова сујета важнија од свега. А Сергеј наравно неће ништа искулирати, већ ће бити један од најбољих играча репрезентације. Живели :cheers:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Rabba »

Mozak koji je izlapelog cigu stavio na čelo reprezentacije treba prvi da fasuje nogetinu. Što se tiče učinka, sve i da ne zna više ništa Muslin, oduzeti čoveku da ode na svetsko prvenstvo koje je izborio sa reprezentacijom je u najmanju ruku kretenski. Nebitan je način kako je izborio.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od naseljekolumbija »

Није он изборио већ играчи, како излапео човек, што си сам рекао, може нешто да избори? Он може само да се шлепа уз нечије заслуге. Нема овде простора за моралисање, резултат на СП мора да буде приоритет, не смемо се брукати. Наравно сада само морамо да будемо мудри и доведемо неког нормалног.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Del_Boske »

Tržišna vrednost fudbalera je relativna kategorija, i varira u zavisnosti od velikog broja determinanti'', naglašava Kežman i dodaje da nikakvu ulogu u formiranju tržišne cene Milinković-Savića nemaju nastupi u A reprzentaciji.

:D :D :D
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od 1892 »

Karlsson napisao:
Pa u mladoj reprezentaciji kada Ivanić posle dominantne sezone u Vojvodini nije dobio ni minut 2015-e na EP za mlade gde smo doživeli katastrofu. Isto je i ove godine bilo sa Melegom, iako je Lalatović znao njegove kvalitete i plejmejkerske sposobnosti. Takođe da ne zaboravimo i skorašnje izbacivanje Vanje iz mlade reprezentacije, jer je eto zakasnio na doručak.
Ovo je uz ignorisanje Sergeja, najveća sramota. Tada smo izgubili igrača sigurno približno Dućinih kvaliteta a videli smo kolika je on bio prevaga u ovim kvalifikacijama pored ostalih drva iz veznog reda poput Fejse, Luke Milivojevića, Gudelja itd. Sramota da dečka oteraju u CG reprezentaciju sa kojom nema nikakve dodirne tačke.

Jedino realno rešenje za selektora u ovom trenutku je gospodin Veljko Paunović, ukoliko bi njega imenovali možemo se nadati da u prvih 11 gledamo stvarno najkvalitetnije igrače i ljude. Sve ostalo bi bilo Sjaše kurta da uzjaše murta....
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Stexman »

Da prebacim pricu sa Niša na Rusiju.

Grupe su izvucene a mi tradicionalno sa Brazilom, I jos sa Svajcarcima i Kostarikom. Statistika kaze da ce nam ovo biti peti put da se u grupi sastajemo sa Brazilom i po tome smo rekorderi(kao i Argentina i Nigerija). A od pet prethodnih susreta na SP nismo ni jednom izgubili od njih.
Sve grupe deluju prilicno ujednaceno na prvi pogled.

Kakva su vasa misljenja?
Odgovori