"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Post od :) »

Gojko stalno u svojim izjavama potencira da je on odbrambeni igrac i da bi to najvise zeleo da igra, no svojim igrama i zalaganjem pokazuje sasvim drugu stranu, napadacku. Tako je bilo i veceras. Steta za Despota, nije imao srece.
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Djumi napisao:Mnogi spiskovi reprezentativaca koje su nam servirali bili su dogovorni, isto kao što je i današnji dogovoren, po nalogu ljudi kojima u interesu nije kvalitet i pozitivan rezultat, već gomila igraca na kojima moze da se zaradi.
Upravo to 8) A takve nam i reprezentacija pruža igre, a i još bolje rezultate.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Red Firm napisao:
Djumi napisao:Mnogi spiskovi reprezentativaca koje su nam servirali bili su dogovorni, isto kao što je i današnji dogovoren, po nalogu ljudi kojima u interesu nije kvalitet i pozitivan rezultat, već gomila igraca na kojima moze da se zaradi.
Upravo to 8) A takve nam i reprezentacija pruža igre, a i još bolje rezultate.
Pitanje za obojicu: U cemu je razlika izmedju Marka Jovanovica standardnog prvotimca Vojvodine i Filipa Djordjevica reprezentativca Srbije!? Lose dete tesko da je,dete dobrih roditelja!!! :lol: :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Ocajna formacija...Barem po meni je Zigic davio i bio visak na terenu!

Veoma bi bilo zanimljivo ako neko ima podatak koliko puta su nasi reprezentativci vratili loptu golmanu i koliko su prekrsaja napravili...

Despotovic je sjajno sutirao glavom i steta je sto nije postiga pogodak, a kod druge velike prilike je pokazao da poseduje osecaj za sansu kakav treba da krasi pravog golgetera.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Dejan napisao:
Despotovic je sjajno sutirao glavom i steta je sto nije postiga pogodak, a kod druge velike prilike je pokazao da poseduje osecaj za sansu kakav treba da krasi pravog golgetera.
Despot je ostavio jak utisak.
Prava je šteta što nije dao gol iz te šanse.Verovatno je trema učinila svoje, u momentu kada su svi već videli loptu u mreži (čak i tv komentator).Lepo se kretao, otvarao, samo da je imao bolju podršku, bio bi bar jedanput strelac.
Kačar dobar, ali nije imao saradnju na sredini terena. Mada su i njega trema i želja sputavale da pokaže sve što može.Eh, da je iskoristio šansu koju je sebi sam stvorio niko ga ne više izbacio iz prve 11 orice.
Avramov bez posla, ali delovao je sigurno (čak i kao treći bek).
Krasić, nešto bleđi i nervozniji od očekivanog.
Jovanović, Lane, pokušavao da uđe u svoj korak i ritam, ali nije ga htelo po klizavom terenu.Opravdano je zamenjen, kao i ostala dvojica (Krasić i Žigić).
Pozdrvljam izmene Klementea, jer je zamenio najslabije na terenu, a ne po šablonu ili dogovoru ko da se povuče iz igre, ne vezano za igrački učinak, kako je to, već odomaćeno na našoj fudbalskoj sceni.Tj, zna se ko mora da igra, a ko će odmah (ako ne napravi fudbalsko čudo na terenu) na klupu za rezervne igrače (i Bog zna kad ponovo na teren).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Veoma specificna utakmica za analizu.Realno,kazahstanci su veoma losa selekcija,mislim da je cak los teren trebalo da predstavlja veci problem od selekcije gostiju.Ali,opet mislim da je Klemente ocajno postavio prvih 11 i da je bilo koja iole ozbiljnija selekcija bila gost,da bi primili bar dva komada.Pokusacu da analiziram ucinak "nasih"... Iskreno,meni Avramov uopste ni na jednom mecu ne uliva sigurnost,i to misljenje vucem jos iz dana dok je branio za Vosu.Uvek sam se pitao odkud on u Italiji,ali jbg... sad sam ja pametan,a svi strucnjaci glupi :lol: Ne znam,ja se jednostavno nikad necu moci pomiriti cinjenicom daje on golman koji poseduje kvalitet za Calcio i reprezentaciju Srbije.Krasic,rekao bih standardan.Danas citam u novinama da je u konkurenciji za najboljeg igraca Rusije,ali mislim,da mu nedostje jos jedan segment da bi bio vrhunski igrac.Ni sam ne znam,sta mu to nedostje,ali ocigledno je da mu fali.Najblizi sam misljenju,da je to snaga!!!!Lane me iskreno receno od utakmice sa Finskom,gde je debitovao golom mnogo razcarao.Mnogo vise sam ocekivao od njega,ali ne znam zasto ama bas nista nije pokazao.Da li zbog terena ,lose postavke,uopsteno lose atmosfere u taboru plavih.... pojma nemam.Jednostavno,ocekivao sam Laneta ubicu,a ne moze se reci da nije dobio sansu da se pokaze.Kacar,veoma smiren i zreo nastup,kao da vec ima 50 utakmica za plave.... napredovace on jos mnogo.E sad Despot.Moram priznati da sam prijatno iznenadjen!!!S obzirom da znamo,kako ga nece gol ove sezone,i jos kad sam cuo da ce biti sa Zigicem u spicu,iskreno nisam ocekivao da ce se videti na terenu (sve lopte na Zigu).... cak sam mislio da ce ga menjati posle 45 minuta.Medjutim,kao sto rekoh,Despot me momacki iznenadio,i sa pravom je nosio dres broj 9.Onaj udarac glavom je tek bio iznenadjenje,jer u reprezentaciji i uopste na ovom podneblju malo je ,cak bih rekao gotovo da i nema igraca koji su savladali lekciju,skolski udarac glavom.Iskreno,oduvek sam smatrao da je Despotu jedna od slabijih tacaka igra glavom,ali eto... ume on to.Posle svega,ostaje samo zal sto nije svoju solidnu partiju krunisao golom,ali jbg....
Slika
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Voja napisao:Veoma specificna utakmica za analizu.Realno,kazahstanci su veoma losa selekcija,mislim da je cak los teren trebalo da predstavlja veci problem od selekcije gostiju.Ali,opet mislim da je Klemente ocajno postavio prvih 11 i da je bilo koja iole ozbiljnija selekcija bila gost,da bi primili bar dva komada.Pokusacu da analiziram ucinak "nasih"... Iskreno,meni Avramov uopste ni na jednom mecu ne uliva sigurnost,i to misljenje vucem jos iz dana dok je branio za Vosu.Uvek sam se pitao odkud on u Italiji,ali jbg... sad sam ja pametan,a svi strucnjaci glupi :lol: Ne znam,ja se jednostavno nikad necu moci pomiriti cinjenicom daje on golman koji poseduje kvalitet za Calcio i reprezentaciju Srbije.Krasic,rekao bih standardan.Danas citam u novinama da je u konkurenciji za najboljeg igraca Rusije,ali mislim,da mu nedostje jos jedan segment da bi bio vrhunski igrac.Ni sam ne znam,sta mu to nedostje,ali ocigledno je da mu fali.Najblizi sam misljenju,da je to snaga!!!!Lane me iskreno receno od utakmice sa Finskom,gde je debitovao golom mnogo razcarao.Mnogo vise sam ocekivao od njega,ali ne znam zasto ama bas nista nije pokazao.Da li zbog terena ,lose postavke,uopsteno lose atmosfere u taboru plavih.... pojma nemam.Jednostavno,ocekivao sam Laneta ubicu,a ne moze se reci da nije dobio sansu da se pokaze.Kacar,veoma smiren i zreo nastup,kao da vec ima 50 utakmica za plave.... napredovace on jos mnogo.E sad Despot.Moram priznati da sam prijatno iznenadjen!!!S obzirom da znamo,kako ga nece gol ove sezone,i jos kad sam cuo da ce biti sa Zigicem u spicu,iskreno nisam ocekivao da ce se videti na terenu (sve lopte na Zigu).... cak sam mislio da ce ga menjati posle 45 minuta.Medjutim,kao sto rekoh,Despot me momacki iznenadio,i sa pravom je nosio dres broj 9.Onaj udarac glavom je tek bio iznenadjenje,jer u reprezentaciji i uopste na ovom podneblju malo je ,cak bih rekao gotovo da i nema igraca koji su savladali lekciju,skolski udarac glavom.Iskreno,oduvek sam smatrao da je Despotu jedna od slabijih tacaka igra glavom,ali eto... ume on to.Posle svega,ostaje samo zal sto nije svoju solidnu partiju krunisao golom,ali jbg....
Odlicno vidjenje! 8)
Napred Voso!
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Voja napisao:Iskreno,meni Avramov uopste ni na jednom mecu ne uliva sigurnost,i to misljenje vucem jos iz dana dok je branio za Vosu.Uvek sam se pitao odkud on u Italiji,ali jbg... sad sam ja pametan,a svi strucnjaci glupi :lol:
Reci to Bekvalcu koji je po njegovoj priči namerno gurao Avramova umesto Todića da bi ga prodao. I gde je sad taj Tode, mastor za sve ostale golmane u našoj reprezentaciji?

Uzgred, Despot se dobro pokazao u utakmici, ostavio je zaista jak utisak, a Kačar je i pored dva - tri dobra poteza imao i previše grešaka, nismo na takvog Kačara navikli. Ali treba ga i razumeti, em je teren bio loš, em ko zna kad je dečko i imao odmora poslednji put. Nešto na kratko kad se vratio sa EP iz Holandije, a pre toga :roll: ...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Đukić objavio spisak igrača za utakmicu protiv Makedonije, na kojem se nalaze 3 dojučerašnja igrača Vojvodine.Moje iskrene čestitke svoj trojici:Kačaru, Desporoviću, Kahrimana, kao i Krasiću i Milanu Jovanoviću, pa da se uspesima i dalje radujemo zajedno.

Spisak:
golmani: Radiša Ilić (OFK Beograd), Damir Kahriman (Konisport).
Odbrana: Antonije Rukavina (Borusija Dortumund), Marjan Marković (Dinamo Kijev), Ivica Dragutinović (Sevilja), Duško Tošić (Verder), Nemanja Vidić (Mančester Junajted), Branislav Ivanović (Čelsi), Gojko Kačar (Vojvodina), Nemanja Rnić (Partizan).
Sredina terena: Dejan Stanković (Inter), Nenad Kovačević (Lens), Milan Smiljanić (Espanjol), Boško Janković (Palermo), Miloš Krasić (CSKA Moskva), Zoran Tošić (Partizan), Zdravko Kuzmanović (Fiorentina), Stefan Babović (Nant).Napadači: Nikola Žigić (Valensija), Danko Lazović (PSV Ajndhoven), Milan Jovanović (Standard Lijež), Ranko Despotović (Rapid Bukurešt).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Pored Pekarica, balvan,drvo ili kako vec hocete Rnic igra u reprezentaciji :roll:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Dejan napisao:balvan,drvo
Mislim da je "retard" rec koju trazis Dejane...
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Ako je Rnic bolji od Stepanova onda sam ja engleska kraljica.Zasto je ucinjena takva nepravda prema Milanu,kada se zna da je standardan u jakom Portu?Mozda je neko mislio da je previse 6 bivsih igraca Vose u reprezentaciji?Ostalima zelim puno srece i da budu nosioci igre.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

ice napisao:Ako je Rnic bolji od Stepanova onda sam ja engleska kraljica.Zasto je ucinjena takva nepravda prema Milanu,kada se zna da je standardan u jakom Portu?Mozda je neko mislio da je previse 6 bivsih igraca Vose u reprezentaciji?Ostalima zelim puno srece i da budu nosioci igre.
Nazalost,nije.Od utakmice se Liverpulom,nije odigrao ni jednu utakmicu za Porto,ili je bio na klupi ili na tribina,mislim da je u kupu dobio sansu?!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Srbenda napisao:
ice napisao:Ako je Rnic bolji od Stepanova onda sam ja engleska kraljica.Zasto je ucinjena takva nepravda prema Milanu,kada se zna da je standardan u jakom Portu?Mozda je neko mislio da je previse 6 bivsih igraca Vose u reprezentaciji?Ostalima zelim puno srece i da budu nosioci igre.
Nazalost,nije.Od utakmice se Liverpulom,nije odigrao ni jednu utakmicu za Porto,ili je bio na klupi ili na tribina,mislim da je u kupu dobio sansu?!
Zao mi je sto to cujem,ali opet zasluzio je da igra u reprezentaciji,a o tome kolika je Rnic rupa uopste ne treba trositi reci,to na primer odlicno znaju i Despot i Gojko koji su od njega pravili malo dete.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

ljudi nemoj te se uopste cuditi rnicevim pozivanjem,pa coveka niko ziv nece da kupi,vec nekoliko godina po beogradskoj zutoj stampi citamo hvalospeve o tom istom rnicu kao da je u najmanju ruku najtalentovaniji igrac u evropi,ali ni sve to mu nepomaze da ode bilo gde preko!
pa njegovi navijaci su ti koji mu se najvise smeju?!?!strasno!
jednostavno,reprezentacija se pretvorila u "trgovacko preduzece"za skart robu iz "nasa sva najveca kluba",svi igraci zvezde i partizana koji nemogu da se prodaju dobijaju poziv u reprezentaciju!
Odgovori