"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Turija »

Bice tamo nesto bolje, jer ce imati licni finansijski motiv.
Nije dobro sto je smenjen selektor, iako nije napravio igru, jer je smena verovatno podelila igrace na za i protiv.
Krstajic mi nikako ne uliva poverenje u strucnost i kapacitet da vodi prvoligaski tim, a kamoli reprezentaciju, jos na SP.
Kada sam sinoc video i Okuku u studiju, odmah sam promenio kanal.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Stexman »

Душан napisao:Која лакрдија од фудбала синоћ :D па ови наши боље да уступе место некој другој репрезентацији, јер ће у Русији служити за поправљање гол-разлике.
Kaze jedan od komentara sa portala:
Bolje da pustimo Italijane da idu umesto nas, oni odu i osvoje prvenstvo, a onda mi 10 godina pricamo sta bi bilo da smo mi otisli kao kad su umesto nas otisli Danci. :dance2: ha ha ha...

Stvarno, ono sinoc je bila smejurija. Pa ne mozes ti dati mesto selektora nekom ko nema dana radnog staza u struci.
Korisnikov avatar
Maki
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Mar 22, 2018 5:16 pm
Lokacija: Liman III

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Maki »

Stexman napisao:Pa ne mozes ti dati mesto selektora nekom ko nema dana radnog staza u struci.
Još gore, lik je smenio kapitena Ivanovića, momka koji ima daleko blistaviju karijeru od njega. Kad kažem blistaviju mislim na broj nastupa u velikim klubovima, reprezentaciji i kancerima. Kakav mu Krstajić može biti autoritet?
:shock:
A brat bratu ni Kolarovu ni Tadiću nije do kolena, čak je i ona stoka Stojković za njega bog lično.


(Pozdrav svima, ovo je moj prvi post na forumu.)
Rotkvarijanac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre Avg 30, 2017 7:28 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Rotkvarijanac »

bojan nastic ce igrati za bosnu i hercegovinu...
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od salefkv »

mladen krstajic napisao:– Divim se predsedniku Srbije Vučiću koliko ima snage i energije kako bi izveo Srbiju na pravi put. Takođe i reditelju Kusturici koji zna svoj pravac i zna da uživa u životu. Uredio je život kako njemu odgovara i poslovno i privatno. Srbiju u svetu predstavlja na pravi način – rekao je Krstajić u intervjuu za “Blic”.
Evo ga jos jedan Lalat :greenbutt:
Korisnikov avatar
Rivelinjo
Postovi: 306
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 12:29 pm
Lokacija: Middle Earth
Kontakt:

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Rivelinjo »

playmaker napisao:
limanfkv napisao:Radomir Antic je pobedio na tom prvenstvu i ovaj tim sa 1-0.

Nemačka: Nojer, Fridrih, Mertesaker, Lam, Badštuber (Gomes 77'), Kedira, Švajnštajger, Ozil (Marin 70'), Muler (Kakau 70'), Podolski i Kloze
Budimo realni sam bog nas je pogledao i ta pobeda je bila sve samo ne plod nase dobre igre.
Celo poluvreme sa igracem vise mi smo se branili i igrali bunker. Imali su i precku i promasen penal ma da li je vredno pominjati uopste...
Radomir Antić je, posle Ivice Osima, jedini selektor sa kojim je naša reprezentacija izgledala kao da zna šta radi i da igra fudbal. Od toga što je imao na raspolaganju od igrača, napravio je najbolji mogući spoj i iz svakog izvukao ono najbolje što može da pruži.

Videlo se na utakmicama - pogotovo za vreme kvalifikacija i priprema, kako protivnicima nije sve jedno kad je prekid za nas (korner, slobodnjak) - da smo opasni po gol. Odbrana radila kako treba, sredina, napad sa napadačima kakve smo imali je bio najbolji objektivno moguć.

Za vreme samog svetskog prvenstva je savez krenuo da ruši selektora, što se, verujem, odrazilo i na atmosferu u ekipi i igru. Ko se seća pisanija po novinama iz tog vremena, zna o čemu pričam - svinjarija! Pored toga, igrali smo dobro i nismo prošli grupu zbog zaista loše sportske sreće - dešava se.

Reprezentacija bez menadžerskih igrača, sa jasnim ciljem, konceptom igre, taktike, izbora igrača - vrhunski je čovek radio posao i sačuvao integritet do samog otkaza. :lala:
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Beonic »

Trener ( :shit: ) iz očiglednog razloga neće da objavi širi spisak od 35 imena, pa se nagađa. Sada su neki portali došli do njega i slažu se oko imena, tako da je verovatno istinit, ali nije još zvanično. Od Vošinih bivših igrača tu su samo Jagoš Vuković, Sergej Milinković-Savić, Mijat Gaćinović i Dušan Tadić.
Tužan podatak, ali će bar tri od ta četiri imena putovati za Rusiju i imati važnu ulogu. Po meni od njih je samo Jagoš pod znakom pitanja da li ide.
Ako nekog zanima spisak može da ga vidi ovde.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od gospodinFKV »

Dobro, po meni je to sasvim realan podatak. Niko tu vise i ne bi mogao da ima neku ozbiljnu ulogu. Gojko ostaje bez kluba, Meda je u cvajti, Aleksic ima prejaku konkurenciju da bi sa solidnom sezonom u Sent Galenu mogao da se nametne, Brka nema klub, a i mator je, dok je Comi odabrao CG.

Jedini koji bi mogao da ima neke sanse jeste Rockov, ali ja mislim da za njega nece biti mesta u toj reprezentaciji, osim u slucaju nekih povreda i slicnih scenarija. Od situacije u kojoj nemamo nijednog krstenog golmana dosli smo u situaciju gde ih trenutno imamo cetvoricu sasvim solidnih, sa potencijalom da budu odlicni. Dmitrovic ima 2-3 odlicne sezone iza sebe, od kako je presao u Eibar. Svilar je supertalentovan klinac. Od njega najvise ocekujem. Rajkovic je dobar, iako vec uveliko pokazuje da su mediji po ko zna koji put vec preterali u hvalospevima ciganskih proizvoda. Rockov u celoj toj prici tesko da prodje - ima 23 (sto je sasvim normalna stvar za golmana, al objasni ti to bg novinaru), jos uvek je u superligi, nije blizanacki isprdak,...

Po kvalitetu bih ga smestio rame uz rame Dmitrovicu, ali mislim da ce zauvek mali cigo Rajkovic imati prednost, jer su se vratila vremena gde se gura sve sto nosi prugasto (ako me razumete)...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Karlsson »

Radoja je morao dobiti poziv pre ovog ''supertalentovanog srpskog Džerarda'' sa klupe Kardifa.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od N13 »

Slazem se za Radoju apsolutno. Mada se on tek oporavio od povrede, mozda je to uticalo na izbor.
Siguran sam da bi bio pozvan pre nego mnogi na ovom spisku. A i sacekajmo konacan spisak.
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od Dragojlo »

Komotno bi mogao i Planić!
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od CRD FCV »

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1396313
Krstajić pozvao Milenkovića, Nastasića, Rodića, Radonjića, Jovića


Selektor Srbije Mladen Krstajić odredio je 27 fudbalera koji konkurišu za nastup na Svetskom prvenstvu u Rusiji sledećeg meseca.

Krstajić je između ostalih pozvao povređenog štopera Šalkea Matiju Nastasića, trojicu debitanata Nikolu Milenkovića, Milana Rodića i Luku Jovića, tu su dvojica izgrača Crvene zvezde i jedan iz Partizana.

"Ja odgovoram za ovaj spisak, mislim da je ekipa već napravila veliki uspeh, a naravno da ćemo pokušati da prezentujemo Srbiju na najbolji mogući način. Nije bilo lične sujete i konfliktnih situacija", rekao je Krstajić.

Krstajić će na dan prvog test meča, dakle 4. juna, saopštiti konačan spisak od 23 fudbalera koji će predstavljati Srbiju na Svetskom prvenstvu.

Krstajić je prvobitni spisak od 35 fudbalera koji je poslao nedavno FIFA skratio na 27, među kojima su četvorica golmana, a računa na:

Golmani: Vladimir Stojković (Partizan/Srbija), Predrag Rajković (Makabi TA/Izrael), Aleksandar Jovanović (Orhus/Danska), Marko Dmitrović (Eibar/Španija);

Odbrana: Aleksandar Kolarov (Roma/Italija), Antonio Rukavina (Viljareal/Španija), Milan Rodić (Zvezda/Srbija), Branislav Ivanović (Zenit/Rusija), Uroš Spajić (Krasnodar/Rusija), Miloš Veljković (Verder/Nemačka), Duško Tošić (Gvangdžu/Kina), Matija Nastasić (Šalke/Nemačka), Nikola Milenković (Fiorentina/Italija);

Vezni red: Nemanja Matić (M. Junajted/Engleska), Luka Milivojević (K. Palas/Engleska), Marko Grujić (Liverpul/Engleska, pozajmica Kardif), Nemanja Maksimović (Valensija/Španija), Dušan Tadić (Stautempton/Engleska), Andrija Živković (Benfika/Portugal), Mijat Gaćinović (Ajntraht/Nemačka), Filip Kostić (Hamburg/Nemačka), Nemanja Radonjić (Zvezda/Srbija), Sergej Milinković-Savić (Lacio/Italija), Adem Ljajić (Torino/Italija);

Napadači: Aleksandar Mitrović (Njukasl/Engleska, pozajmica Fulam), Aleksandar Prijović (PAOK/Grčka), Luka Jović (Benfika/Portugal, pozajmica Ajntraht).

Dosta se spekulisalo o statusu Matije Nastasića s obzirom da je povređen i da je neizvestan za Mundijal, ali je dobio poziv.

"On je bitan šraf u našem timu. Stvari dobro idu, 26. ima pregled, videćemo tada da li će ići ili ne", rekao je selektor.

Krstajić je pozvao mladog defanzivca Fiorentine Nikolu Milenkovića kojem je dao prednost u odnosu na iskusnog Dušana Basku na poziciji desnog beka, dok Sergeja Milinković-Savića vidi kao glavnu podršku najisturenijem igraču na terenu.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od ssnigd »

Grujic, Radonjic??? O Boze :rage:

https://www.njuz.net/krstajic-jedva-cek ... -mundijal/" onclick="window.open(this.href);return false;
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od CRD FCV »

Какве играче нисмо позвали могли би једну селекцију да скупимо која би парирала овој. Што се тиче грујића и радоњића, још четворица треба да отпадну са списка, типујем њих двојица, голман један и Родић/Настасић због повреде. У супротном, жали боже одласка тамо.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post od gospodinFKV »

CRD FCV napisao:Родић
Ono cega se ja bojim je cinjenica da nema drugog levog beka pored Kolarova, te da ce ova kreatura ipak ostati na spisku.
Odgovori