Omladinska skola

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

Postavlja li neko pitanje sta se desava u OMLADINSKOJ SKOLI?
Ko je odgovoran?
Zasto niko nije spomenuo da je 5 talentovanih decaka otislo iz kluba u poslednjih mesec dana!?
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Omladinska skola

Post by srkins »

Ima greska kluba ali ima i roditelja i menadzera koji su preterano alavi. 90 % roditelja ima trip da im je dete buduci Messi ili Ronaldo iako je realnost da je dete talenat ali treba puno rada da bi dostigao nivo da igra ozbiljan fudbal. Znam za slucaj da su roditelji jednog deteta trazili blizu 2000e mesecno plus odredjenu sumu za potpis plus procente od prodaje sto je puno puno je. Meni je zao sto recimo nismo vratili Desancica ove godine mislim da bi nam vise legao nego Djurisic
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Re: Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

Zanima me jedna stvar,ima li klub kapacitet i zelju da podigne na visi nivo samu skolu ili ce to ostati mesto gde pojedinci iz skole uzimaju novac na raznoraznim kombinacijama!?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4777
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Omladinska skola

Post by gospodinFKV »

Ljudi, imamo temu vezanu za ove stvari, prelistajte malo forum, nemojte otvarati novu kad vec postoji tema za omladince.
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Re: Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

Ja se izvinjavam ako sam nesto pogresio,ovde nisu u pitanju omladinci vec kompletna omladinska skola,odnos ljudi koji rukovode skolom.
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Re: Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

Dragi clanovi foruma,moram ovo da napisem a tice se OMALADINSKE SKOLE.
Ne mogu da verujem da direktor OMALADINSKE SKOLE vodi decu na pripreme u Krupanj i iste naplacuje 165 EUR,to ne bi bio problem da te pripreme nisu 105 EUR,da li je moguce da covek uzima 50 EUR po detetu,Ove godine je otislo preko 150 decaka,i tako 5 godina unazad,izracunajte koliko je to para!
Sve je lako proveriti molim ljude iz Kluba da to provere i rese situaciju!!!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Omladinska skola

Post by Marcello »

Misliš, 60 eura po detetu?
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Re: Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

Nije da mislim ,vec mogu i da dokazem.Da kazes da ima neke sitne troskove ali bez 55 nije.
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Re: Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

Zelim da napomenem da se otvara skola fudbala na "Sajmistu",navodno to FK Vojvodina otvara,naplacuje se 3000-3500 dinara mesecno,to takodje radi direktor OMALADINSKE SKOLE.
Zelim da se klub izjasni ili da isti pokaze odluku kojom je to klub dozvolio i da li se zna gde novac ide o rusenju ugleda kluba necu ni da govorim a mislim na to kako reaguju ljudi Kada cuju da klub naplacuje deci.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1105
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Omladinska skola

Post by naseljekolumbija »

Ја још нисам чуо да је тренирање неког спорта бесплатно. Можда је неко од вас чуо или видео негде ?
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Re: Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

Kaze se da je FK Vojvodina u samom vrh srpskog fudbala,reci mi koji to klub a smatra se za ozbiljan naplacuje clanarinu?Da li C.Zvezda ,Partizan ,Cukaricki naplacuju?
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1105
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Omladinska skola

Post by naseljekolumbija »

Не знам, ево овде на форуму баш има доста упућених људи,па очекуј овде одговор. И не каже се омАладинска већ омладинска школа. Свако добро
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Re: Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

Svako dobro Ali prvo dobro Klubu Nasem!
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Re: Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

naseljekolumbija Evo jedan predlog,pronadjite brojeve od ta tri kluba is Beograda pitajte da li njihovi klubovi naplacuju clanarinu,zatim nazovite Nas Klub i uz to jos pitajte da li znaju da postoji Skola fudbala koja naplacuje clanarinu i nosi ime Vojvodina ,te da li je klub doneo odluku o otvaranju iste,sve je vrlo prosto!
Last edited by Sigmund Freud on Thu Aug 22, 2019 11:05 am, edited 1 time in total.
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Omladinska skola

Post by lazarr »

Da pojasnim.
Omladinska škola nije isto što i Akademija FK Vojvodine. To su 2 različite stvari.
U omladinskoj skoli treniraju talentovana i selektovana deca i to BESPLATNO. U nju se ne dolazi sa ulice već se u nju pozivaju talentovana deca iz drugih klubova pa se onda vrši selekcija onih najboljih. Ponavljam, oni treniraju besplatno ali plaćaju put na međunarodne turnire na koje odlaze i to po sasvim realnim cenama.
Akademija je nešto drugo. Tu može da dođe bilo koje dete i da plaća članarinu kao u bilo kojoj drugoj školi fudbala u gradu. Ako se dete pokaže dobrim, vrlo lako se može prebaciti u Omladinsku školu i samim tim prestati sa plaćanjem.
Post Reply