Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od Brick Liman »

limanfkv napisao:Kod mene bio jedan debeli sto je zavrto usi ko ne navija za Vosu. Sta razred, cela skola navijala, ni nastavnici nisu ostali postedjeni. :mrgreen:
Da li je u pitanju Žarkova ili Jovan Popović? Nešto mi je poznat taj lik debelog zavrtača ušiju... :devil:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od Buca »

Na 10:40 pocinje interesantan deo sa dr Kosta Hadzijem 8)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=2AjWxagqjMk[/video]
Željko Brkić jedan je od nas!!!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od limanfkv »

Brick Liman napisao:
limanfkv napisao:Kod mene bio jedan debeli sto je zavrto usi ko ne navija za Vosu. Sta razred, cela skola navijala, ni nastavnici nisu ostali postedjeni. :mrgreen:
Da li je u pitanju Žarkova ili Jovan Popović? Nešto mi je poznat taj lik debelog zavrtača ušiju... :devil:
Popovic
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od Milan »

Kada u parku naletiš na roma u Firminoj fantomci kako sa dva drugara "opasno" pozira pred kamerom četvrtog, a onda primetiš i "home made" tetovažu na podlaktici, jasno ti je zašto se razlikujemo... :mrgreen:

Slika
POŠTO OBRAZ ???!!!
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od shecky »

Vrati Perici uvoooooooooooo! :)
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od Brick Liman »

Milan napisao:Kada u parku naletiš na roma u Firminoj fantomci kako sa dva drugara "opasno" pozira pred kamerom četvrtog, a onda primetiš i "home made" tetovažu na podlaktici, jasno ti je zašto se razlikujemo... :mrgreen:
"...i nikad neće shvatiti to..." :klanjanje: Gruppo Lucifero! :smoker:

Da li je to znojnica sa Spajdermenom :?:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od Milan »

Da,da, spajdermen... :devil:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od Radoye »

Zaintrigirao me ovaj Budin post na temi o kupu:
budababa napisao:Odigrano pretkolo domaćeg kupa, oprostili smo se od žutih, Inđije, Kolubare i Radničkog iz Nove Pazove. Čekamo žreb i Partizan sa Bumbarevog brda :smoker:
Potrazio sam informacije o tom Bumbarevom Brdu i klubu iz njega i nasao sam nesto vise nego zanimljivo, sto popriilicno svedoci o svoj apsurdnosti fudbala u ovoj zemlji:
Клуб је основан 1. маја 1946. Група чланова партије, СКОЈ-а и други грађани, окупили су се у црквеном дворишту и дали име првом званичном клубу Бода Радоњић-Бумбарево Брдо. Име је дато по тадашњем борцу у партизанској јединици, који је погинуо на Сремском фронту.

Давне 1955. године, због нових прописа клуб није могао да носи име Бода Радоњић већ само Бода. Пошто су у Бумбаревом Брду једни навијали за Партизан, а једни за Црвену звезду, предложено је да се клуб назове или Партизан или Црвена звезда. Подељени су листићи и почело је гласање. Победили су навијачи Партизана тесним резултатом. Од тада клуб носи име Партизан Бумбарево Брдо.
Skojevci se okupljaju po crkvenim dvoristima da osnivaju fudbalski klub, referendum navijaca dva blizanca po kojem od njih ce novoosnovanom klubu da nadenu ime... :popa:

Apsurdistan!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od shecky »

Ne znam di ovo da turim pa reko aj ovde jer ovo bi bez obzira na to sto nije originalno ,ali bi ipak zvucalo dobro.

Naime pre jedno 10tak dana ,(posto volim hokej) ,gledao sam na SK, KHL ligu ,igrao je Medvescak protiv nije bitno koga..
I mislim da je bilo nereseno pa su se "penali" izvodili ,i osim toga sto je dvorana bila krcata ,navijaci su zapevali onu staru dobro poznatu ,daj goooool ..
Znamo da je to melodija od Never Walk Alone-a ,ali moram reci da sam se najezio kada je cela dvorana to pevala ,mogu misliti kako je tek bilo uzivo!

Stim u vezi , iako to ne bi bilo nista "nase" sto se kaze , ali recimo tako pred pocetak tekme dok ulaze igraci na teren ,bilo bi mocno kad bi sva prisutna publika otpevala tu pesmu , i to u sporijoj verziji kao Liverpulovi navijaci , posto je kratka ,a i nekako veci efekat ima kad se sporije peva, i onda posle pesme gromoglasni aplazu.

Iskreno verujem da ni jednoj rivalskoj ekipi ne bi bilo svejedno da oseti to zajednistvo nas i nasih igraca.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od gospodinFKV »

shecky napisao:Stim u vezi , iako to ne bi bilo nista "nase" sto se kaze , ali recimo tako pred pocetak tekme dok ulaze igraci na teren ,bilo bi mocno kad bi sva prisutna publika otpevala tu pesmu , i to u sporijoj verziji kao Liverpulovi navijaci , posto je kratka ,a i nekako veci efekat ima kad se sporije peva, i onda posle pesme gromoglasni aplazu.
A sta mi koji 'navijamo' za Everton :greenbutt:

Hahaha salu na stranu, dobra ideja, mada, mozda bi bolje bilo kad bi se ceo stadion ujedinio na pocetku sa 'Kada ti na teren istrcis'. Meni je to strasna pesma za pocetak...osim kad na vaterpolu krene firma to da peva...onda je malo smesno :mrgreen:
Ponosan!
Postovi: 78
Pridružio se: Pon Feb 21, 2011 11:44 am
Lokacija: Karadjordje

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od Ponosan! »

u bazen uskocis! :mrgreen:
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od laki »

Mozemo da pevamo bilo koju pesmu na pocetku i zvucace odlicno, ali to ce se desavati na svakoj 25. utakmici kao i do sada, jer pod jedan 90% ljudi sede i grickaju semenke i nisu nalozeni na tekmu koja sledi kao nas stotinak nenormalnih 8) , a pod dva, nema niko da zakuva pesmu jer ljudi ulaze minut pred utakmicu, ili cak kasne, i tome slicno. Ja recimo volim da dodjiem minimum 30 min pre pocetka meca, makar i kup bio u pitanju, da gledam ko se zagreva tj koja postava ce igrati, pozdravim se sa onima koji su dosli, popricamo i druzimo se i tome slicno. Za mene je svaka utakmica dozivljaj dok 90% ljudi dodju da pogrickaju semenke i misle da ako puste glas ponekad da ce izgubiti taj Novosadski ucmali duh.
Slika
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od shecky »

Slazem se sa vasim konstatacijama u potpunosti.

Upravo me to najvise i nervira sto je 80% publike kao u pozoristu.
Ja npr gledam kako Vule dzedzi sam umesto da utrcava u prazan prostor i derem se trci!!!! Vule!!! a masa oko mene me gleda ko da sam retard!!
Takve stvari moraju igraci da osete ,niko nije ni svestan koliko se sa tribina moze bukvalno uticati na igru ,ali ne u onom navijackom smislu ,nego u savetima ,jer ipak mi imamo sa tribina bolji pregled igre od igraca na terenu i tacno mozemo videti kada bi neko mogao da da loptu u prazan prostor a znamo da bi je Vule stigo bez problema i slicno ...

Elem da se vratim na Daj Gol .. dobra je i ona Kada Ti .. ali ova fake Liverpoolova pesma ima neku emotivnost u samoj melodiji koja te tera da se najezis kad je cujes, bas zato sam i spomenuo to jer sam cuo na vec pometunoj hokejaskoj utakmici i kazem ,zvucalo je FANTASTICNO.

Mada imamo mi i bas nasu orginal Ciribu Ciriba , ali to mi je vise nekako za posle utakmice kada pobedimo uz dobru igru.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od Milan »

Zato sto se i pored kanala u koji nam je klub upao ekipa skupi i proslavi 102. rodjendan!


U iščekivanju boljih dana...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Post od the Gari »

Milan napisao:Zato sto se i pored kanala u koji nam je klub upao ekipa skupi i proslavi 102. rodjendan!
U to ime...
Fino probranom ološu s "Doma bolesnih", gradskim smatračima i ukazivačima, generacijama ludaka, utopista i mazohista koje vremenom nataloženi čemer svih onih političarsko-kriminalnih vucibatina u foteljama kluba nisu uspele oterati sa stadiona, čestitam 102 godine postojanja naše polupane ljubavi.
Football club Vojvodina, making grown up men behave like idiots since 1914!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori