Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Post Reply
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Што љубав створи.....
Image
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Strasna fotografija. Podbara, majstore!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2669
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

djape_ns wrote:Strasna fotografija. Podbara, majstore!
:!: :!: :!:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Највернији навијачи-
Image
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8800
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Friend wrote:http://www.firma1989.com/forum/viewtopi ... 8&start=50
Tekst koji me je oduševio :hurray: !
Odlican je tekst, inace preuzet odavde (red je da se zna originalni izvor):

http://www.napredvosa.com/naslovna/kolu ... 9/0009.htm

Eh da nam je vise ljudi u Srbiji koji ovako razmisljaju, ne samo u navijackom smislu vec uopste i ljudskom, ne bi nam citavi krajevi pusteli, sela odumirala, dok i kuso i repato gleda samo kako da se uvali u Beograd. Jer niti moze jedan visemilionski gdad dugorocno opstati bez jake zaledjine i podrske iz "provincije" niti ta "provincija" moze da prezivi na ovakav nacin kada se iz nje isisava i ispumpava sve do poslednje kapi zato sto jednostavno NEMA VISE, a niko se ne seti da mozda treba nesto tamo i ostaviti i uloziti, da se zivot ponovo pokrene.

Jer i "Velegrad" i "provincija" mogu istinski da napreduju samo zajedno, ako jedno drugog hrane, jacaju i dopunjuju, a ne ovako nakaradno kao uostalom i sve drugo sto se radi u ovoj napacenoj zemlji, gde se svima namece samo jedno moguce resenje za sve probleme, samo jedan put (dobro, DVA puta jedan isti kao drugi ko braca blizanci ;) ), jedna vizija, gde nema mesta nizakakve razlicitosti i lokalne specificnosti nego sve mora biti uniformno na jedan kalup, strogo kontrolisano i "pravilno" usmereno.

Ali kad je svuda oko tebe duboki mrak, i mesing cini se da sija kao zezeno zlato!
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Sjajan tekst našeg forumaša Gardiste.
Navijače Vojvodine ostavlja bez daha i sa suzom u oku, a ,,one" bez teksta i knedlom u grlu.
Ono što još mogu napisati ( a da ne kvarim divnu, i istinitu, priču) je samo jedno veliko HVALA :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
toftir
Posts: 173
Joined: Sun Jun 27, 2010 6:49 pm
Location: Pored Dunava

Post by toftir »

:hurray: za tekst ...
" Only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry."
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Fantastičan tekst, svaka čast autoru, ovo bi uz njegovo odobrenje trebalo postaviti na naslovnu stranu!!! Taman pred početak prvenstva!
User avatar
Milan
Posts: 4105
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Turija wrote:Sjajan tekst našeg forumaša Gardiste.
Navijače Vojvodine ostavlja bez daha i sa suzom u oku, a ,,one" bez teksta i knedlom u grlu.
Ono što još mogu napisati ( a da ne kvarim divnu, i istinitu, priču) je samo jedno veliko HVALA :!:
:!:

Gospodine Gardista Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Prebačeno iz teme Kup Srbije...
trelos gia fcv wrote:
Ultra slanina wrote:
Dejan wrote:partizan, crvena zvezda
Kapiram mržnju i to sve prema ova 2 kluba, ali malo je ''kompleksaški'' napisati njihova imena malim slovima, trebalo bi poštovati pravopis.
Ja na primer ne mogu da napišem ni jedno slovo njihovog imena pa su tako oni za mene SEKTA i MUSAVI!

Ne zameram ti na postu Ultra slanina, verovatno si mlad, shvatićeš vremenom...
Inače, sebe smatram kao i velika većina "Vojvodinaša", sektašem FK Vojvodine, tako da ne vidim zbog čega bi nekom drugom navijaču smetalo da ga nazoveš sekatašem? To po meni nije uvreda.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Zeljafcv wrote:Prebačeno iz teme Kup Srbije...
trelos gia fcv wrote:
Ultra slanina wrote: Kapiram mržnju i to sve prema ova 2 kluba, ali malo je ''kompleksaški'' napisati njihova imena malim slovima, trebalo bi poštovati pravopis.
Ja na primer ne mogu da napišem ni jedno slovo njihovog imena pa su tako oni za mene SEKTA i MUSAVI!

Ne zameram ti na postu Ultra slanina, verovatno si mlad, shvatićeš vremenom...
Inače, sebe smatram kao i velika većina "Vojvodinaša", sektašem FK Vojvodine, tako da ne vidim zbog čega bi nekom drugom navijaču smetalo da ga nazoveš sekatašem? To po meni nije uvreda.

Kao veliki vernik ne mogu sebe smatrati bilo kakvim sektašem - to je prvo.

A drugo, kada kažem reč SEKTA tada mislim na ono najgore što postoji a tiče se duše svakog čoveka.
-Npr. oni su za mene SEKTA jer veruju i vole nešto što ne postoji ili postoji a ZLO JE!
-Npr. oni su toliko organizovani u svim sferama društva da im niko ništa ne može niti će moći u budućnosti.
-Npr. oni su u stanju da "podnose žrtve" samo da bi ostvarili svoj cilj.


I tako bih mogao do sutra da nabrajam, ali smatram da sam ti u ove tri stvari objasnio zbog čega njih smatram SEKTOM a sebe trelos gia fcv(lud za fc Vojvodinom)
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Pa i Hriscanstvo nekad bese sekta, kad se vec upustamo u nepotrebne rasprave...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Post by Ultra slanina »

Ne ljutim se, samo sam rekao svoje mišljenje. Slažem se da su sekta i jedni i drugi (ja njih ne razlikujem njih samo boje dele).
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

TomaNS wrote:Pa i Hriscanstvo nekad bese sekta, kad se vec upustamo u nepotrebne rasprave...
Ja za sektaštvo vezujem đavola i sve u šta se veruje a slično je njemu.
Ali, kao što kažeš, bezpotrebne su ove rasprave...
Sve u šta verujem stavio sam u svoj potpis.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Post Reply