Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Qr0nJa,desava se,ne moras biti tako strog. :lol:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10655
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Qr0nJa wrote:Mislim da ste promasili topic
Jesmo :idea:
Ali kad je nešto dobro, onda je dobro i na pogrešnom mestu.Prebacićemo ga na pravo, samo da vidimo gde bi to najbolje bilo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8824
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ovo kakav su profil navijaca blizanaca - pa sta se cudite, kao da ne znate s kim imate posla? To su ljudi uglavnom bez licnih uspeha i ostvarenja (cast izuzecima) koji samo zato navijaju za te klubove jer oni imaju najvise titula pa kao te titule su im umesto licnih ostvarenja. Nije to neka duboka ljubav ukorenjena u tradiciji i traje samo dotle dok ima i uspeha. Cim stvari ne idu kako treba i ti "navijaci" (opet cast izuzecima) se okrecu kako vetar duva. Kad bi se otresli svi ti glory huntersi od njih, pa ne bi ostalo pravih cigana i grobara zajedno koliko ima navijaca Vojvodina.

A sad drugi problem je to sto u Stbiji jedno 80% ljudi spada u tu kategoriju goreopisanu pa "navijaju" za ta dva kluba i ako se nesto poremeti u tom njihovom potpuno vestacki proizvedenom rivalitetu i superiornosti (citaj: totalna namestaljka) ovi bi se skroz pogubili i nastali bi silni socijalni lomovi i nezadovoljstvo u drzavi. Zato se cak i politika upeetljava da bi sve to drzala tako kako je i da tu ne bi slucajno bilo nekih promena. Pa nije slucajno da jedan klub pripada vojsci a drugi policiji (ustvari DB)! Jos dodaj na to korupciju i mafijasko-kladionicarsku spregu i vidi se da tu ima vrlo malo prostora za nekog treceg.

Zato i ide hajka u medijima protiv nas, zato i namestanje utakmica i nejednaki sudijski kriterijumi. Nas moraju da zaustave, to je zadatak od vitalnog drzavnog znacaja za njih. Mi smo im sada maltene veci problem nego Kosovo ili ekonomija.

Ali nije nicija do zore gorela... :wink:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Posts: 2833
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Mislim da ste zaboravili Finale kupa 0:0 u ns, na marakani 1:0 za zvezdu.Cini mi se Kradoman sudio , 84. minut nepostojeci penal navodno Dundjerski igrao rukom.U 89. Stojak glavom 1-1,sudija dize offside i Drincic ga nabode :lol: Valjda je tako bilo,posto sam bio sasvim maliii...
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Ljudi ,oni znaju da je Vosa veliki klub,zato se i plase!
Nista ne brinite!
Sta bih dao da negde u maju na Karadjordju sudija svira kraj,ceo stadion slavi ,Andrijasevic u dnevniku saopstava da je Vojvodina novi sampion,a ja kleknem dole i krstim se ,gledam u nebo. :lol:
Onda bi verovatno bio krcat stadion,odjednom bi svi navijali za Vosu a sever bi bez problema punili bezboznicima i pizdicama,koje bi istog casa navrnule. E jedino zato bih prihvatio da je i ne osvijimo,ali titula je titula. Zato vec sada pocinite da delite lente "zasluznih navijaca vojvodine" i da taj broj bude ogranicen na nas 2-3 hiljade,kako bi se u maju "raspoznali" sa kretenima. jeste li me razumeli??
Ice,sjajni tekstovi! :wink:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
User avatar
Milan
Posts: 4136
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Upravo zbog svih ovih činjenica koje ste navodili, ja sam konstantno u nekom grču. Stalno strepim i nikako ne mogu da se opustim i uživam u ovosezonskim rezultatima. A zbog čega se bojim? E pa, zbog toga što znam da smo sami protiv svih (UF mi neće zameriti), i da će početi još jači pritisak sa svih strana na nas. Ne zaboravite da naš predsednik ne živi od FK Vojvodine, već ona živi od njega i njegovih saradnika. A tu vidim i najveću opasnost. Ako našoj državi nije bio problm da protera jedne Kariće (složićete se, moćnije ljude od Bate), vrlo je moguće da će uslediti pritisci na njegove poslove, a samim tim i njegovo povlačenje iz kluba. I šta onda? Ne vidim opciju koja bi nas održala na ovakvim pozicijama. Napomenuću i to da sam žestoko bio protiv Batinog dolaska u klub, smatrajući da ćemo se pretvorit u novi Obilić, a to nikako ne bih želeo Staroj dami. Nazovite me paranoičnim, ali godinama sam bio ubeđen da Arkanovo ubistvo ima bar trunku veze i sa njegovim angažovanjem u fudbalu, i pomeranjem tadašnje ravnoteže u ligi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8824
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Milan wrote:Nazovite me paranoičnim, ali godinama sam bio ubeđen da Arkanovo ubistvo ima bar trunku veze i sa njegovim angažovanjem u fudbalu, i pomeranjem tadašnje ravnoteže u ligi...
Dotocni je bio mnogo prljav igrac, svasta znao i u svasta bio upetljan, i to na najvisim nivoima, Bata (na svu nasu srecu, jer ne bih voleo da jedan takav bude na celu naseg kluba) nije ni blizu tog nivoa. Arkanu su mnogi radili o glavi i zato se verovatno nikada nece ni saznati koji je tacno interes stojao iza njegove eliminacije. U svakom slucaju sto se fudbalske strane price tice, sigurno da nije bilo milo "blizancima" da se pojavio neko dovoljno mocan (i pre svega opasan!) koga sudije nisu smele da kradu i ko je mogao da im otima igrace (setimo se samo one njegove izjave da ce "heklerom da operise koleno" jednom igracu ako ovaj pokusa da potpise za cigane). Ali takodje ima tu jos jedna dimenzija - a to je angazman Arkana od strane DB na organizovanju ciganskih navijaca (on im je i dao ime "Delije", pre njega se nisu tako nazivali a sada se odricu veze sa njim i to se zaboravlja) kada im jo on i postao vodja. Zamisli samo kakav je to bio lom u njihovim glavama kad ih je neko u koga su na tribini gledali kao u Boga (i po cijem su pozivu masovno isli u dobrovoljce na ratiste) odjednom izdao, kupio drugi klub i poceo da im otima igrace...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

samo da se na pocetku zahvalim ici na pohvalama,jedino mi je zao sto ranije nisam bio u mogucnosti da pisem i da sa vama podelim sve radosti ali i razocarenja koja smo dozivljavali ranijih godina!
neko je rekao da smo promasili temu,slazem se sa tim,zato sam se i unapred izvinuo u proslom postu,ali sobzirom da smo vec duboko zasli u sve nepravde koje su nas zadesile tokom svih ovih godina kao i da je pauza u prvenstvu zbog reprazentacije valjda se niko nece ljutiti zbog toga!
zelim da napisem samo par stvari koje niste pomenuli,a u svakom slucaju se ubrajaju u nepravde,koje nekada i indirektno uticu na nas!a to su tzv."prijateljski klubovi"dva nasa najomrzenija kluba,koja im se nekako uvek nadju u nevolji kada im je tesko,kao sto je sad slucaj sa ciganima!javna je tajna i svi to dobro znaju da su recimo veliki ofk,rad,smederevo i popularna cuka "prijateljski klubovu"cigana(i gle cuda bas su vezali dve pobede protiv ova dva tima,setimo se samo sta je onaj lik promasio u devedesetom minutu,slucajno?ne bih rekao)dok su "velikanu sa druge strane topciderskog brda"nekako mnogo bliski bezanija
i posebno banat na celu sa mirkom vucurevicem koji samo u ovoj nasoj nesrecnoj zemlji moze biti potpredsednik jednog i vlasnik drugog kluba!zato cuvenog kosana i nisu terali pre cukarickog jer su ionako znali da ce dobiti i imati dobru atmosferu pred aris,jedino je eto onaj mihajlovic(stankom)dobio priliku da malo prvi budalu od sebe i zamaze celu stvar!dok su smederevljani sa druge strane bili idealni za debi njihovog novog trenerskog tandema!pa zar zaista postoji bilo ko na ovom svetu ko se iloe razume u fudbal a narocito u nasu ligu,ko ce pojesti pricu da je zvezda regularno dala smederevu(koje ima korektan tim za nase uslove)posle onakvih igara pet komada :!: :?:
sa druge strane ljubav izmadju bezanije i partizana cveta vec nekoliko godina,vise niko i nezna ko je ciji igrac,jedino se zna da bezanija igra bez deset pozajmljenih kad se sastaju medjusobno?!regularno nema sta!sa banatom ista prica,a sta i ocekivati od gore pomenutog mirka-nevade?!dok i jedan i drugi klub grizu i bore se do poslednjeg minuta protiv svih ostalih,sa njima igraju bez pola tima i sa pola snage!e sad dragi navijaci beogradskog dvojca ko je tu u prednosti?mi u svakom slucaju nemamo nijedan takav"prijateljski klub",imamo mnogo prijatelja,ali sa njima igramo samo tokom pauze u prvenstvu!takodje niko ne spominje to da su listom svi bivsi funkcioneri saveza na celu sa piksijem(naravno u periodu kad su i uzeli zadnje dve duple krune)zauzeli mesta u zvezdi od damjanovica,dan tane,piksija,pa sve do komesara za sudjenje babarogica(nije postojao niko sposobniji od njega,naravno)!i na kraju da samo pomenem i ono finale kupa sa marakane.sto se tice penala,po meni nije bio,jer je ljube u tom trenutku uklizao i inije imao nikakvu nameru da je dira rukom(svi koji siu nekad igrali fudbal znaju da prillikom uklizavanja ruka nemoze da ti stoji direktno uz telo)dok je nazalost gol stojaka stvarno bio iz ofsajda!
limanfkv
Posts: 2833
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Radoye wrote:Ali takodje ima tu jos jedna dimenzija - a to je angazman Arkana od strane DB na organizovanju ciganskih navijaca (on im je i dao ime "Delije", pre njega se nisu tako nazivali a sada se odricu veze sa njim i to se zaboravlja) kada im jo on i postao vodja.
Mislim da nije bilo tako,ali skroz nebitno,nije ni tema,a i on ni ne treba da nas zanima :wink:
vladans wrote:javna je tajna i svi to dobro znaju da su recimo veliki ofk,rad,smederevo i popularna cuka "prijateljski klubovu"cigana(i gle cuda bas su vezali dve pobede protiv ova dva tima,setimo se samo sta je onaj lik promasio u devedesetom minutu,slucajno?ne bih rekao)
Sto ih onda Cuka nije pustila u 1. delu sampionata na Marakani ? Da se razumemo njihov predsednik jeste cigan,ali ja i dalje mislim da Cukaricki ne namesta utakmice, i zbog toga po meni i igra 1-2. liga sistem...Ali koliko vidim za sada fino rade...Tek ce oni da budu iznenadjenje,pazite sta vam kazem.Uostalom taj isti cigan je i suspendovan na godinu dana, od saveza,zar ne?
vladans wrote:sa druge strane ljubav izmadju bezanije i partizana cveta vec nekoliko godina
Bezanija ima jos po kojeg ljubavnika,ali to vec ne bih komentarisao...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8824
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

limanfkv wrote:
Radoye wrote:Ali takodje ima tu jos jedna dimenzija - a to je angazman Arkana od strane DB na organizovanju ciganskih navijaca (on im je i dao ime "Delije", pre njega se nisu tako nazivali a sada se odricu veze sa njim i to se zaboravlja) kada im jo on i postao vodja.
Mislim da nije bilo tako,ali skroz nebitno,nije ni tema,a i on ni ne treba da nas zanima :wink:
U pravu si da ne treba da nas zanima ali je neko ovde pokrenuo da postoji slicnost izmedju njega i Bate sto po meni nije bas istina...

A ovo da im je Arkan dao ime Delije - koliko se secam bas je tako bilo, pre toga su imali jedno 50 razlicitih grupica a kao zajednicki pojam za sve njih zajedno se koristio "cigani" (sto se pokazalo tesko iskoreniti) ili bezlicno "ultras" (skoro svaki klub ima svoje Ultrase, to nije nista posebno i jednistveno za zvezdu).
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

limanfkv wrote:
vladans wrote:sa druge strane ljubav izmadju bezanije i partizana cveta vec nekoliko godina
Bezanija ima jos po kojeg ljubavnika,ali to vec ne bih komentarisao...
8)
Kad već pričamo o nameštaljkama, a što ne bi pričali i o ovome? Ili ćemo samo selektivno iznositi činjenice?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

limanfkv,Cukaricki nije pustio Zvezdu u prvom delu sezone jednostavno zato sto ta utakmica nije bila namestena,a zasto,pa razlog je jednostavan na pocetku sezone Zvezda nije ni sanjala da ce imati potrebu da namesti utakmicu kuci sa Cukarickim.Ipak sve to kosta. :lol: Sto se tice ove druge utakmice,dovoljno je pogledati onu sansu Cukarickog na kraju pa da sve bude jasno.
Sto se tice naseg odnosa sa Bezanijom,necu recu da to ne stoji.Ali ipak je to sitnica u odnosu na ostale spomenute stvari sa drugih strana,uostalom tako nesto sam i napisao u onom duzem postu.Jednostavno u ovakvom prvenstvu kakvo je sad,svaki bod je presudan,i jednostavno nekada je potrebno uzeti malo daha kako god se zna i ume.
Inace,mislim da je ipak jasna cinjenica da mi imamo dobru ekipu(nije bas savrseno ukomponovana mozda,ali to ne menja sustinu) i dugacku klupu,sto su na primer priznali i svi gosti emisije total soker na SOS-u koja je bila sinoc(zamislite).Nemoguce je da to,kao i timski duh i neki novi mentalitet u nasoj ekipi nemaju bas nikakvog udela u nasim rezultatima,plasmanu i narocito ambicijama.
Sto se mene licno tice,a napravio bih neko poredjenje sa razmisljanjima navijaca Zvezde i Partizana kojima je jedino stalo da dodju do titule a nije im bitno na koji nacin,ja ne razmisljam bas na taj nacin kao oni i stalo mi je kako cemo doci do titule,ali samo u nekoj meri.
Posle svega sto smo godinama unazad pretrpeli i pregurali,vazno mi je da osvojimo titulu pa makar na bilo koji nacin,cisto da se probije vec jedanput taj debeo sloj arktickog leda i da se konacno ugleda svetlost dana na povrsini.Posle toga,veoma bi bilo vazno da se ponasamo u skladu sa renomeom i tradicijom kluba,a uostalom takve neke teznje da uspemo po svaku cenu vise i ne bi bile neophodne jer bi vec bila pokrenuta lavina koju niko ne bi mogao zaustaviti(mislim tu na porast broja navijaca,promenu stava medija,vece interesovanje sponzora,pozivi nasim igracima u reprezentaciju).
Ne valja ici iz krajnosti u krajnost,ako si siledzija niko te ne voli,a opet ako si mlitav i popustas svima,ti svi te i gaze.Zato je najbolje izabrati neki srednji put,a uostalom jos stari kineski mudrac Konfucije je rekao da se "covek najbolje vlada ako ide srednjim putem",tako da porucujem pojedincima ovde da ne budu bas na kraj srca,nije sve tako crno kako oni misle,naprotiv mislim da smo na dobrom putu.
Nekako bih samo spomenuo onaj odlican potez naseg predsednika kada je zakazao roditeljski sastanak.Ocigledno je da je svacije misljenje uvazavano.
Zato podrzavam apsolutno naseg predsednika,mislim da mu uopste nije lako,ali da pokusava nekako da balansira ka nekim optimalnim uslovima bitisanja naseg kluba u danasnjoj svakodnevnici i to dosta dobro radi,a naravno niko nije savrsen.
A svako poredjenje sa Arkanom je neprimereno i ime doticne persone nema sta da trazi na ovom forumu.Isto tako je neprimereno i nase poredjenje sa Zvezdom i Partizanom,pa mi smo od njih u manirima(i u proslosti,a i u sadasnjosti) udaljeni milionima svetlosnih godina.
Mislim da vise od tih poredjenja treba da nas intrigira cinjenica da u Novom Sadu i dalje ima ljudi koji zive pored samog stadiona a ne navijaju za Vosu nego za blizance iz Beograda,sto se videlo i u subotu.Treba da preduzmemo korake da tome dodje kraj,pogotovo ako se uzme u obzir da ako je tim ljudima bas toliko stalo do tih beogradskih blizanaca,postavlja se pitanje zasto onda ne idu u Beograd na njihove utakmice?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

ice wrote: Mislim da vise od tih poredjenja treba da nas intrigira cinjenica da u Novom Sadu i dalje ima ljudi koji zive pored samog stadiona a ne navijaju za Vosu nego za blizance iz Beograda,sto se videlo i u subotu.Treba da preduzmemo korake da tome dodje kraj,pogotovo ako se uzme u obzir da ako je tim ljudima bas toliko stalo do tih beogradskih blizanaca,postavlja se pitanje zasto onda ne idu u Beograd na njihove utakmice?
ja bih pre rekao da oni negde u malom prstu simpatisu ta dva kluba nego sto navijaju za njih,zato se sve cesce i desava da mnogi od njih pocinju da navijaju za vojvodinu!i potpuno sam siguran da velikoj vecini(cast izuzecima)nije ni najmanje stalo do njih vec do njihovih titula,kako bi se jos u pelenama mogli hvalisati o tome kako su jedni eto bili prvaci sveta,a drugi u ligi sampiona!jer svi dobro znamo kako vecinja pocinje da navija(tj.simpatise)ta dva kluba,svako od nas ima u okruzenju mnogo simpatizera zvezde i partizana koji su eto mozda jednom ili CAK dva puta uopste prolazili i to slucajno pored njihove rupe i hrama, a o utakmicama da ne govorim,eventualno jedna-dve medjunarodne i to naravno ne protiv nekih nesrecnika sa istoka vec iskljucivo ukiliko je rec o bajernu,realu i sl.cisto da se eto taj dan osecaju malo ludjim nego obicno i to je sve!a pritom nisu ni svesni(a mozda i jesu)sta ovi iz prestonice misle o njima i kako ih iz sprdnje zovu,al to je vec njihova stvar(tih popularnih indijanaca)!to je i osnovna razlika izmedju nas i njih,mi nasu vosu volimo bez obzira na sve,mesto na tabeli,broj titula,ime protivnika(pravi si ukoliko si na bezaniji,cuki,a ne samo na atletiku da bi bio vidjen)!secamo se svi naseg detinjstva,odlazenja u skolu ponedeljkom,posle izgubljene utakmice protiv ta dva kluba,mi smo iskreno tugovali,a da li su oni iskreno bili srecni?!ne,oni su se jedino iskreno nasladjivali zbog nase tuge!
p.s.ja sam eto pozitivno uticao na mog kuma i uspeo da ga privolim da predje na nasu stranu,tako da je on sad samnom na svakoj utakmici,kisnuo je i protiv bezanije i protiv partizana! 1:0 za mene protiv njih
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8824
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

vladans wrote: ja bih pre rekao da oni negde u malom prstu simpatisu ta dva kluba nego sto navijaju za njih,zato se sve cesce i desava da mnogi od njih pocinju da navijaju za vojvodinu!i potpuno sam siguran da velikoj vecini(cast izuzecima)nije ni najmanje stalo do njih vec do njihovih titula,kako bi se jos u pelenama mogli hvalisati o tome kako su jedni eto bili prvaci sveta,a drugi u ligi sampiona!jer svi dobro znamo kako vecinja pocinje da navija(tj.simpatise)ta dva kluba,svako od nas ima u okruzenju mnogo simpatizera zvezde i partizana koji su eto mozda jednom ili CAK dva puta uopste prolazili i to slucajno pored njihove rupe i hrama, a o utakmicama da ne govorim,eventualno jedna-dve medjunarodne i to naravno ne protiv nekih nesrecnika sa istoka vec iskljucivo ukiliko je rec o bajernu,realu i sl.cisto da se eto taj dan osecaju malo ludjim nego obicno i to je sve!a pritom nisu ni svesni(a mozda i jesu)sta ovi iz prestonice misle o njima i kako ih iz sprdnje zovu,al to je vec njihova stvar(tih popularnih indijanaca)!to je i osnovna razlika izmedju nas i njih,mi nasu vosu volimo bez obzira na sve,mesto na tabeli,broj titula,ime protivnika(pravi si ukoliko si na bezaniji,cuki,a ne samo na atletiku da bi bio vidjen)!secamo se svi naseg detinjstva,odlazenja u skolu ponedeljkom,posle izgubljene utakmice protiv ta dva kluba,mi smo iskreno tugovali,a da li su oni iskreno bili srecni?!ne,oni su se jedino iskreno nasladjivali zbog nase tuge!
p.s.ja sam eto pozitivno uticao na mog kuma i uspeo da ga privolim da predje na nasu stranu,tako da je on sad samnom na svakoj utakmici,kisnuo je i protiv bezanije i protiv partizana! 1:0 za mene protiv njih
Bravo Vlado, svaka ti je k'o u Njegosa! :D

(A narocito ovo podebljano, ubo si ih u sustinu!)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ssnigd
Posts: 3363
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Taj proces transformacije ljudi od navijaca cz-par u navijace Vose je tek u laganom naletu. Ali ona druga stvar koja me je zaintrigirala, sta ako se Vosa vrati na onu situaciju od pre 5, 6 godina kad smo bili na rubu propasti, kad smo za malo izbegli sudbinu proletera, sta tada... Zivo me interesuje koliko ce ljudi ostati uz Vosu u takvoj situaciji.
Sadasnji rezultati kluba uz Firmu naravno, su uticali na to da veliki broj ljudi predje na pravu stranu, tj. Vosinu stranu. Ono sto se nadam da ljudi koji su postali slaninari, ili su pustili da to konacno ispliva iz njih, su zavoleli iskreno Vosu i da im vise nije bitno da li cemo narednih godina igrati Kup uefa ili Ligu sampiona ili Vojvodjansku Ligu grupa Zapad. Bez prave pomoci kluba u vidu marketinga i to ne onog preko novina, svi su vec o tome i pisali, ta transformacija nece moci biti izvrsena brzo i efikasno. Klubu ako je stalo da ima navijace u gradu u kome se nalazi, mora da pribegne ovakvom nacinu rada. Cekanje da priroda sama to resi, u Novom Sadu( :roll: ), sa ovakvim mentalitetom ljudi( :roll: ), nece da moze. Jedini pravi marketing FK. VOJVODINE smo mi navijaci i niko vise, medjutim doslo je vreme da se i ljudi iz uprave malo angazuju :!: Ovaj film o navijacima koji se pravi(U NS rodili smo se) i plus ako i klub krene da radi ka marketingu, pa to ako ne napali ljude ja vise ne znam sta ce. Onda bolje da se sami ugasimo. :?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Post Reply