"B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina

Da li ste za formiranje B tima Vojvodine i njegovo uključenje u takmičenje?

Da
122
87%
Ne, bolje ih je slati na pozajmicu u druge klubove
16
11%
Neopredeljen
2
1%
 
Ukupno glasova: 140

vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od vojvodina jedna jedina »

Kao i vecina clanova foruma i ja sam za postojanje B tima Vojvodine,pod uslovom da liga u kojoj ucestvuje dovoljno kvalitetna da u njoj nasi igraci mogu da napreduju i da se nametnu prvom timu.

Tu pre svega mislim na igrace kojima je seniorska karijera tek na pocetku.

Grba je izneo sustinu oko toga kako bi sve to fukcionisalo tako da ja ne bi nista dodavao osim da smo gledajuci nasu trenutnu situaciju poprilicno daleko od eventualne realizacije ove ideje.
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Grba_NS »

Suska se da bi Cement mogao postati nasa filijala tj. B tim. Mislim da bi to bilo odlicno resenje, s obzirom kakve uslove (za treninge i utakmice) poseduju.
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Nikola »

Nikad nisam imao prilike da budem na njihovom stadionu. Znam da su tamo cesto isli nasi na pozajmicu. Pozdravljam ovu akciju i ako moze koja rec o klubu, uslovima?
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Grba_NS »

Nema tu bog zna sta spektakularno da se kaze. Takmice se u trecoj ligi, trenutno su blizi donjem delu (do pre par meseci ih je vodio nas Gruja). Imaju fenomenalan glavni teren, kakvim malo prvoligasa moze da se pohvali, i dva pomocna isto u dobrom stanju. Nagomilali su poprilicno dugova, narocito otkako je cementara smanjila donacije, a po dogovoru (navodno) mi bismo preuzeli tj. otplatili te dugove i zauzvrat dobili ono sto zelimo - B tim. Isto tako "navodno", oni traze da uvek bar nekoliko igraca bude iz Beocina, mada ne verujem da ce to biti moguce, ukoliko uopste dodje do svega ovog (sve su ovo jos spekulacije). Sto se mene tice, mislim da je Cement Beocin najbolja varijanta za B tim, sto zbog uslova, sto zbog blizine Beocina, i uvek mi je nekako bio logican izbor po tom pitanju.
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Helm »

To bi bilo bolje ulaganje nego bilo koje pojacanje koje mozemo dovesti ove zime.
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Nikola »

Danas sam saznao da ce filijala postati
ProleterNS ili Cement.
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Stexman »

Iako sam se najvise nadao da cemo pomoci "Sajkasu" iz Kovilja i da cemo od njih napraviti filijalu, ova varijanta sa Proleterom nije tako losa.
Nekako mi to vise lezi nego Cement(a nije da imam nesto protiv njih).
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od recni galeb »

a realno ko je iz Sajkasa to i hteo? :frown:
oni ljudi vise nemaju ideju ni sta bi ni gde bi udarili, da nije roditelja klinaca koji sve finansiraju oko treninga i ucesca istih na turnirima i ligama decijim za njega se vise ne bi ni culo...
Korisnikov avatar
zapad
Postovi: 280
Pridružio se: Uto Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od zapad »

A šta mislite da vratimo u život Polet ili Grafičar sa Sajmišta :frown:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Stexman »

recni galeb napisao:a realno ko je iz Sajkasa to i hteo? :frown:
oni ljudi vise nemaju ideju ni sta bi ni gde bi udarili, da nije roditelja klinaca koji sve finansiraju oko treninga i ucesca istih na turnirima i ligama decijim za njega se vise ne bi ni culo...
Realno, da li bilo ko zeli da bude necija filijala? Mislis da Cement ili Proleter to zele?
Ali kako drugacije da pomognes klub koji je u neku ruku zasluzan za nase postojanje? Novcem, danas u Srbiji? Da oni nisu pristali da odigraju tu jednu utakmicu, kada su svi ostali izbegavali, pitanje je za koga bi danas navijali! Klub koji nam je bio prijatelj kad niko nije smeo. Kad su se mnogi protivili osnivanju i progonili osnivace?
zapad napisao:A šta mislite da vratimo u život Polet ili Grafičar sa Sajmišta :frown:
Jel i ovo nesto na moj racun? Kakve ti klubovi imaju veze sa Vojvodinom?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Turija »

Stexman napisao: Realno, da li bilo ko zeli da bude necija filijala? Mislis da Cement ili Proleter to zele?
Ali kako drugacije da pomognes klub koji je u neku ruku zasluzan za nase postojanje? Novcem, danas u Srbiji? Da oni nisu pristali da odigraju tu jednu utakmicu, kada su svi ostali izbegavali, pitanje je za koga bi danas navijali! Klub koji nam je bio prijatelj kad niko nije smeo. Kad su se mnogi protivili osnivanju i progonili osnivace?
Ovo što Stexman kaže bilo bi najprirodnije.Međutim, ne ostvari se uvek ono najbolje, iako Koviljčani imaju dobar fudbalski centar i nije ni daleko autoputom (a i ovako su neki hteli da izmeštaju naš Stadion na tu stranu - daleko bilo).
Kad se podignu one naplatne stanice, biće malo više troška, ali šta je to za klub koji prodaje igrača u Primeru :wink: Šalu na stranu, mislim da je Kovilj prava stvar, ali nije loša varijanta sa Proleterom, pa i Cementom.Važno je da najzad zaživi B tim i da naši klinci mogu da se razviju na vreme u prave seniorske igrače.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od recni galeb »

nije problem u tome sta ti i ja zelimo Sajkasu nego sta zele ljudi iz Kovilja, a oni trenutno ne zele nista "kao Ziva u skeli", u to sam se licno uverio... :frown: Sve da to i hoces da ostvaris sa kim bi na tu temu tamo i pricao, tu postoji problem, kada se osete neke pare eto lesinara koji su ih i unistili, kada ih nema ni njih taj sajkas nesto bas ni ne zanima. Tuzno ali tako je...
usput aj malo po temi, ima tamo klinaca koji zavredjuju paznju nase omaladinske skole ali jok da to neko i vidi, daleko im je... :roll:
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Nikola »

Kazu da od sledece sezone Proleter NS postaje Vojvodina B.
ПУШТАМ КИШУ!
WeAreTheFirm
Postovi: 84
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od WeAreTheFirm »

Jel ta sezona počinje u ponedeljak? :D
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
Korisnikov avatar
postman
Postovi: 260
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 8:24 pm
Lokacija: Klisa

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od postman »

To je sjajna vest ! Moci cu da gledam svaku utakmicu sa tastinog krova :mrgreen:
Odgovori