"B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina

Da li ste za formiranje B tima Vojvodine i njegovo uključenje u takmičenje?

Da
122
87%
Ne, bolje ih je slati na pozajmicu u druge klubove
16
11%
Neopredeljen
2
1%
 
Ukupno glasova: 140

Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Helm »

Problem je što su utakmice po raznoraznim selima i veoma opasne po decu koja nose grb i dres Vojvodine. Kada klinci krenu da pobeđuju po Odžacima, Somboru i ostalim tvrdim selima koja biju za bodove (ništa loše ne mislim o tome, svaka čast na borbenosti), pa kad krenu da ih peglaju, može se desiti veliki broj povreda.
Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Minja »

To je malo preterano. Ima grubosti na takvim utakmicama, ali ne mnogo vise nego na "ozbiljnim" utakmicama. Povreda ima, ali su i one rekativno retke u odnosu na to koliko se o njima prica.

Ako pravis igraca za prvi tim pa za ino trziste, mora da prodje i takve utakmice. Kada ode u inostranstvo, tamo ih niko ne pita da li ih je neko mlatio 90 minuta, vec da li su (i zasto nisu) odradili posao kako treba.

A gde god da odu preko, vec na prvoj utakmici ce dobiti vise batina nego po svim selima zajedno.

edit:

I u toj drugoj ligi igras po kojekakvim manjim mestima, cak i po selima. Kakva razlika? Razlika je u pristupu fudbalu. Za istog igraca u manjem mestu kazu: "Svaka mu cast kako se bori" a u gradu "Kakva cepanica, samo lomi". Sve je samo ugao iz kojeg posmatras fudbal.
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Helm »

Dobro naravno, nisam hteo da generalizujem. Samo hocu da kazem, u beton ligi se lako moze desiti da naidju na neko mesto gde ce se maksimalno naduvati da pobede veliku Vojvodinu i gde ce se naci neki isfrustrirani propali fudbaler, potencijalno problematican lik i verovatno pripit na utakmici, koji ce odluciti da ce ili pobediti ili nekome polomiti nogu. Nije da toga nema, pa kako smo prolazili u Turskoj na pripremama protiv onih nizerazrednih klubova koji su nam povredili 3, 4 igraca?

Sta ja znam, mozda gresim, ali po meni je dovoljno da se nadje jedna budala koja moze da igra samo u najnizem rangu gde igra kad stigne od posla i da nekom klincu polomi nogu (ne daj Boze). Opet, mozda i nisam u pravu, dosta timova koji i igraju te lige igraju sa klincima. Samo, nije ista motivacija kod ljudi kad gostuje bilo koji tim i kad gostuje Vojvodina.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Radoye »

Baltazar napisao:Voleo bih da Proleter bude filijala Voše. Vojvodina-Proleter nije loše ime. Još kada bi igrali na stadionu "Karađorđe" bilo bi idealno. Ali pošto BB višenema, izgleda od ovoga neće biti ništa. Šteta.
Dobro je Proleteru na Slanoj Bari, ne treba da mrda odatle. :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Rivelinjo
Postovi: 306
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 12:29 pm
Lokacija: Middle Earth
Kontakt:

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Rivelinjo »

Helm napisao:Dobro naravno, nisam hteo da generalizujem. Samo hocu da kazem, u beton ligi se lako moze desiti da naidju na neko mesto gde ce se maksimalno naduvati da pobede veliku Vojvodinu i gde ce se naci neki isfrustrirani propali fudbaler, potencijalno problematican lik i verovatno pripit na utakmici, koji ce odluciti da ce ili pobediti ili nekome polomiti nogu. Nije da toga nema, pa kako smo prolazili u Turskoj na pripremama protiv onih nizerazrednih klubova koji su nam povredili 3, 4 igraca?
Moraš imati u ekipi nekoga da takve likove dovodi u red. Moraju igrači naučiti da se čuvaju.

Evo grubosti vrhunskih, treznih, neiskompleksiranih fudbalera:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=mKH-sVeVIWo[/video]
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Baltazar »

Da li će nam neko od nadležnih iz kluba odgovoriti na pitanje: Voša B da, ili ne?
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Buca »

Mirko Poledica prica o formiranju lige B timova. Po meni je B tim nama apsolutno potreban, ali pitanje je da li nam je potrebna cela liga?!
http://www.sportklub.rs/ekskluzivno-za- ... -fudbalera" onclick="window.open(this.href);return false;
Željko Brkić jedan je od nas!!!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od limanfkv »

Gde zivi Poledica? Sve ekipe u dugovima, sada treba i B liga da se pravi, ma `ajte molim vas. Misaona imenica je postala sakupiti hiljadu ljudi na stadionu za 90% klubova, o cemu dalje da se prica.
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Baltazar »

ŽFK Vojvodina formirao B tim. Bravo devojke!!!
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
NapredBacka
Postovi: 60
Pridružio se: Sre Maj 06, 2015 6:13 pm
Lokacija: Бачка Паланка, Србија

Re:

Post od NapredBacka »

limanfkv napisao:B tim je normalna pojava u velikom broju zemalja.
Ali,kod nas izgleda uvek ima to ALI...U tim zemljama je (u 95% slucajeva) tim klubovima zabranjen ulazak u visi rang (npr. u Nemackoj B tim nemoze da udje iz trece u drugu ligu ni sudskim putem,u Austriji iz druge u prvu i sl.)

Ovo sto zvezda radi mi se nikako ne svidja iz razloga sto vrlo lako moze da dodje do sukoba interesa.Odnosno na ovo gledam kao na neko legalizovanje 3 za 3...Mada kakva smo mi liga nista to nije slucajno..zato nam i fudbal ide gde ide...(u 3LPM).

Sto se tice Vojvodine B mislim da je najidealnije resenje CSK iz Celareva,iako mi se ideja ko ideja i ne svidja najvise...

Немојте њих, они су планирани као Бачка 2, Текстилац Оџаци 3, Раднички Шид 4, Стари Град 5, Крила 6...
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Brane »

Mislim da se u ovom momentu moze reci da imamo B tim :mrgreen:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od ernesto »

Brane napisao:Mislim da se u ovom momentu moze reci da imamo B tim :mrgreen:
Bas tako!
VošaNS
Postovi: 688
Pridružio se: Uto Maj 23, 2023 12:44 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od VošaNS »

Nevernik II
Postovi: 438
Pridružio se: Pet Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Nevernik II »

Imamo više B Timova (Filijala) nego pobeda na pripremama 8)
Nevernik II
Postovi: 438
Pridružio se: Pet Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Nevernik II »

Slika
Odgovori