"B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina

Da li ste za formiranje B tima Vojvodine i njegovo uključenje u takmičenje?

Da
122
87%
Ne, bolje ih je slati na pozajmicu u druge klubove
16
11%
Neopredeljen
2
1%
 
Ukupno glasova: 140

Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Nikola »

WeAreTheFirm napisao:Jel ta sezona počinje u ponedeljak? :D
Sreda vanredno kolo.
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od laki »

Ako je to istina jel to znaci da Proleter nikad necemo gledati u superligi? I sta biva ako se s njima sastanemo u kupu?
Slika
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od the Gari »

laki napisao:I sta biva ako se s njima sastanemo u kupu?
Kako šta biva? Šta biva kad blizanci igraju s Čukaričkim ili Napretkom? :mrgreen:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Grof Žekula »

the Gari napisao:
laki napisao:I sta biva ako se s njima sastanemo u kupu?
Kako šta biva? Šta biva kad blizanci igraju s Čukaričkim ili Napretkom? :mrgreen:
Ili (jedan od njih) s Teleoptikom...
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od recni galeb »

taman ako nas sretnu u finalu bice im obezbedjen prvi trofej, ali nasi su pa ako im... :roll:
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Nikola »

Idealn trener Proletera-Milan Kosanovic, ako ne bude trener prvog tima.
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
postman
Postovi: 260
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 8:24 pm
Lokacija: Klisa

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od postman »

Koliko je to sa Proleterom realno ?
Jesu li to samo nase zelje ili se zaista nesto valja iza brega ?
Molio bih upucenije da mi odgovore.
Hvala .
Korisnikov avatar
postman
Postovi: 260
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 8:24 pm
Lokacija: Klisa

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od postman »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 30827.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Helm »

To bi bilo perfektno kada bi zazivelo. Meni licno zvuci previse dobro da bi se ostvarilo. Ako Proleter zaista nema superligaske ambicije kako se prica, onda bi i oni resili svoju egzistenciju na taj nacin. Tesko da bi ispali iz Prve lige, imali bi pokrivene finansije i verovatno veci broj gledalaca na tribinama. A mi bismo potencijalne prvotimce gledali u Novom Sadu i drugom najvisem rangu takmicenja. Koliko bi to samo znacilo omladincima i igracima poput Vuka i Susnjara...
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od laki »

Meni se dopada ova ideja jako! Ne bi nam se igraci smucali na pozajmicama po nekim vukojebinama vec bismo ih mogli gledati u ns svaki vikend, tj mogli bismo ih gledati i mi ali i oni koji su za to zaduzeni. Kako neko moze iz kuba da zna pouzdano koliko je neki igrac dobar na pozajmici u zeti ili tako negde? Da mozda ne gleda snimak sa svake utakmice?

Plus ne znam ni jednog Slaninara koji ne gotivi Proleter, to bi mi bas bila do jaja fora. Bas bi mi nekako bilo drago da pocnu da funkcionisu kako treba. Pa da tucaju teleoptike i napretke kao sto smo mi poceli blizance :devil:
Slika
Korisnikov avatar
postman
Postovi: 260
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 8:24 pm
Lokacija: Klisa

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od postman »

Posto zivim vrlo blizu Proletera danas sam se malo raspitao kod nekih ljudi bliskih Proleteru (ne zvanicnih lica,istina) i kazu da je to gotova stvar i da bi vec najesen Vojvodina-Proleter trebao da pocne da se takmici.Jedino ako FSS slucajno ne podmetne nogu Vosi jer bi to moglo da se tumaci kao potez direktno uperen protiv "stubova srpstva"i vaskolikog pravoslavnog naroda.
Korisnikov avatar
kej
Postovi: 618
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 10:58 am

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od kej »

Ovo je odlično ako se obistini. Prelazak iz omladinskog u seniorski fudbal je najvažnija i najteža etapa za svakog mladog igrača i igranje u B timu znatno bi im olakšalo taj nagli prelaz. Neće imati pritisak postizanja rezultata i biće vremena da se ispravljaju greške. Tako bi se u prvi tim priključivali mladi igrači već naviknuti na seniorski fudbal. Isto tako, klub će imati bolji uvid u to ko koliko može i moći će da vrši precizniju selekciju. Sve je u sistemu, a B tim bi uzdigao sistem na znatno viši nivo!
Treba sve to i finansirati. Nešto sam načuo da Teleoptik svesno ispada iz te lige, jer crni blizanac više ne može da mu finansira troškove takmičenja u Prvoj ligi Srbije.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Djisa »

kej napisao:Ovo je odlično ako se obistini. Prelazak iz omladinskog u seniorski fudbal je najvažnija i najteža etapa za svakog mladog igrača i igranje u B timu znatno bi im olakšalo taj nagli prelaz. Neće imati pritisak postizanja rezultata i biće vremena da se ispravljaju greške. Tako bi se u prvi tim priključivali mladi igrači već naviknuti na seniorski fudbal. Isto tako, klub će imati bolji uvid u to ko koliko može i moći će da vrši precizniju selekciju. Sve je u sistemu, a B tim bi uzdigao sistem na znatno viši nivo!
Treba sve to i finansirati. Nešto sam načuo da Teleoptik svesno ispada iz te lige, jer crni blizanac više ne može da mu finansira troškove takmičenja u Prvoj ligi Srbije.
Tacno je da svesno ispada iz lige, ali ne zato jer nema novca da se finansira, nego je sledeca generacija ocajna, a ne isplati se da cekaju 2 godine, plu bi sigurno ispali dogodine, pa ce ovako da se vrate za 2 godine I kale dobru generaciju.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Baltazar »

Voleo bih da Proleter bude filijala Voše. Vojvodina-Proleter nije loše ime. Još kada bi igrali na stadionu "Karađorđe" bilo bi idealno. Ali pošto BB višenema, izgleda od ovoga neće biti ništa. Šteta.
Vojvodina, jedna jedina!
Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Re: "B tim" Vojvodine - DA ili NE?

Post od Minja »

Vojvodina treba da napravi svoj B tim (FK Vojvodina B) i da krene od beton lige. Ima SC VB, gomilu trenera, puno dece i koji ce im i Proleter ili bilo ko drugi. U Vojvodini sve hoce instant, a sve sto e instant tacno toliko i traje. Taj Proleter je tu gde jeste jedino i iskljucivo zato sto ima jakog sponzora. One sekunde kada ta slavina presusi, bice kud koji mili moji, a to moze da se dogodi za 10 godina, ali i za dve nedelje.

Ako mislite da je put od betona dugacak, mozda ste u pravu, ali svaka utakmica po raznoraznim selima je pravo vatreno iskusenje za svakog igraca, a vec za dve-tri godine klub bi igrao prilicno kvalitetan rang fudbala, a cela prica imala kontinuitet. Po meni, optimalan rang takmicenja je treca liga, pod uslovom da gro tima cine klinci.
Odgovori