Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Rotkvarijanac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre Avg 30, 2017 7:28 pm

Re: Pripreme

Post od Rotkvarijanac »

ne znam da li cu uspeti da ubacim video, izvinjavam se nisam do sada ovo radio

[video]https://www.youtube.com/watch?v=5l24CuE5wXI[/video]

pojavili se highlightsi meca koji je bio zatvoren za javnost, deluje ovo fino

"Ljudi iz Vojvodine su bili svesni kakav stil gajimo moj stručni štab i ja i mi ne odstupamo od njega ko god da je sa suprotne strane. Znate da smo u Voždovcu bili u 20 najboljih ekipa u Evropi po posedu lopte i dominacije na taj način, a bili smo u vrhu i po broju oduzetih lopti na polovini protivnika", naveo je Stolica i dodao ono što verovatno svaki dan ponavlja i svojim igračima:

"Bez lopte moramo biti agresivni, pritistkati protivnika i truditi se da što pre osvojimo loptu. Takođe, u Voždovcu smo imali i veliku količinu kvalitetno usmerenog prostora. To nam je osnovna ideja oko čega sve postavljamo, sve ostalo je vezano za ponašanje i odnose".

http://mondo.rs/a1075842/Sport/Fudbal/I ... odine.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post od Karlsson »

Svaka čast ljudima iz Rada na ovom snimku. Kako niko od naših da se setio?

Nadam se da će srediti prenose iz Turske kao ranije.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post od Voja »

Pogledao snimak,Jovanca kapitalac (novi SMS :mrgreen: ),a i Kalezic mi se dopao kroz par poteza
Slika
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Pripreme

Post od Cane »

Iako nije prošlo mnogo vremena može se reći da se Stolica za sada sasvim dobro nosi sa pokušajima da se sa strane kroji igrački kadar, tako da je napravljen minimalan broj kompromisa sa onima koji su imali razne "dobre ideje" u tom pogledu. Strašno je važno da i dalje zadrži takav odnos i da ne dozvoljava mešanje u svoj posao, kako iz uprave, tako ni od pojedinih "prijatelja kluba" koji su do sada navikli da im se svašta dopušta. Zbog toga mu treba pružiti punu podršku da do kraja prelaznog roka, a svakako i kasnije, istraje u tome!
U tom slučaju imamo se čemu nadati.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

Voja napisao:Pogledao snimak,Jovanca kapitalac (novi SMS :mrgreen: ),a i Kalezic mi se dopao kroz par poteza
I meni.
Jovanca podelio nekoliko pasova vrhunski.
Kalezic imao par zapazenih prodora.
Nasi golmani se moraju navici na sigurnija dodavanja nogom, posto Stolicu zapocinje igru od golmana. Popovic u Vozdovcu im je u tome odmakao za koplje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Pripreme

Post od gospodinFKV »

Ono sta se da zapaziti jeste to da mi kao fudbalska drzava (dalje od fudbala ne idem, a mogli bismo bez problema) jako malo znacaja dajemo mentalnoj higijeni igraca. Niko ne brine o njima na tom polju, a 30 sekundi snimka je dovoljno se vidi da su to potpuno drugi igraci sada, kada su rastereceni. Na tome treba raditi, finansijska stabilnost kluba je samo flaster na njihovu psihu. Nije Vojvodina jedini klub u finansijskoj dubiozi u kojem ce igrati, nazalost. Neko s njima mora raditi na tome kako da pruze najbolje partije u zaje*anim okolnostima, ako ne zbog kluba, onda zbog njih samih, jer ih upravo te partije prodaju dalje. U fudbalski razvijenijim krajevima se itekako o tome neko brine.

Fudbaleri ovde u velikoj vecini (isto kao i obican svet) ne poseduju ni svest o tome, a kamoli mehanizme za prevazilazenje poteskoca na radnom mestu.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Pripreme

Post od ssnigd »

A zasto mi ne mozemo da imamo ovakav sajt? Zasto mi ne mozemo da pravimo izvestaje sa utakmica? Prenos preko youtube-a, mozda nekada? Kada im pogledam fan shop, sta sve prodaju i to za sve kategorije, zaboli me glava. Nekada nam je fejs stranica bar bila koliko toliko azurna, sada ni to.

https://en.skslovan.com/zapasy/gamecent ... ameID=2444" onclick="window.open(this.href);return false;
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Pripreme

Post od fare »

ssnigd napisao:A zasto mi ne mozemo da imamo ovakav sajt? Zasto mi ne mozemo da pravimo izvestaje sa utakmica? Prenos preko youtube-a, mozda nekada? Kada im pogledam fan shop, sta sve prodaju i to za sve kategorije, zaboli me glava. Nekada nam je fejs stranica bar bila koliko toliko azurna, sada ni to.

https://en.skslovan.com/zapasy/gamecent ... ameID=2444" onclick="window.open(this.href);return false;
Pa oće biti tu negde prenosa ili makar izveštaj?
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Pripreme

Post od gospodinFKV »

ssnigd napisao:A zasto mi ne mozemo da imamo ovakav sajt? Zasto mi ne mozemo da pravimo izvestaje sa utakmica? Prenos preko youtube-a, mozda nekada? Kada im pogledam fan shop, sta sve prodaju i to za sve kategorije, zaboli me glava. Nekada nam je fejs stranica bar bila koliko toliko azurna, sada ni to.

https://en.skslovan.com/zapasy/gamecent ... ameID=2444" onclick="window.open(this.href);return false;
Imali smo to i mi jedne pripreme, ako se ne varam, 2012/13 sezona, kad smo doveli Vranjesa i Envera. Poslednji neki trzaj pre potpunog sunovrata...
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Pripreme

Post od Cane »

Pošto smo pročitali na zvaničnom sajtu da je u sastavu delegacije i PR menadžer Miloš Subotin, onda je on prava adresa za sva pitanja u vezi mogućeg prenosa utakmica s priprema. Putem Youtube, FB ili na bilo koji drugi izvodljiv način. Molim gospodina Subotina da nam pruži odgovor. Samo da ne bude izgovor da u ovo vreme sa ovakvom tehnologijom u komunikacijama i internetom za tako nešto nema tehničkih uslova. Ako se ne varam pre 2-3 godine smo već gledali pripremne utakmice.
Korisnikov avatar
ŠoneVoša
Postovi: 123
Pridružio se: Sre Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Pripreme

Post od ŠoneVoša »

Cane napisao:Pošto smo pročitali na zvaničnom sajtu da je u sastavu delegacije i PR menadžer Miloš Subotin, onda je on prava adresa za sva pitanja u vezi mogućeg prenosa utakmica s priprema. Putem Youtube, FB ili na bilo koji drugi izvodljiv način. Molim gospodina Subotina da nam pruži odgovor. Samo da ne bude izgovor da u ovo vreme sa ovakvom tehnologijom u komunikacijama i internetom za tako nešto nema tehničkih uslova. Ako se ne varam pre 2-3 godine smo već gledali pripremne utakmice.
Skupa je investicija pustanje utakmica na Youtube za jedan prenos potrebno je minimum 1.500 evra.

Inace, Butasport je objavio link za stream danasnje utakmice protiv Slovana koja pocinje od 15.00 casova.

http://www.butasport.rs/fudbal/vojvodin ... ivestream/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post od Beonic »

Cane napisao:Pošto smo pročitali na zvaničnom sajtu da je u sastavu delegacije i PR menadžer Miloš Subotin, onda je on prava adresa za sva pitanja u vezi mogućeg prenosa utakmica s priprema. Putem Youtube, FB ili na bilo koji drugi izvodljiv način. Molim gospodina Subotina da nam pruži odgovor. Samo da ne bude izgovor da u ovo vreme sa ovakvom tehnologijom u komunikacijama i internetom za tako nešto nema tehničkih uslova. Ako se ne varam pre 2-3 godine smo već gledali pripremne utakmice.
Klub nije poslao svog fotografa na pripreme nego će se grebati o tuđe fotografije, da li iz novina ili od fotografa protivničkih timova.... A mi hoćemo prenos.... Klubu to prosto nije u interesu, to su ljudi koji gledaju svoje džepove i svoju životnu priču. Proverena informacija koju su više puta ponovili je da je to za njih bacanje para i tu nema više šta da se priča i moli.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post od Voja »

ili se meni cini ili njihov golman nosi naocare? Slabo je ovo za sada,ne umemo izneti loptu preko centra
Slika
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Rabba »

Vukasović igra centarhalfa, Avramovski na krilu. Svega ćemo se mi nagledati i pod Stolicom, čini mi se :lol:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post od Karlsson »

Meni se sve vreme čini da i igramo sa jednim štoperom. Ko je broj 9?

Opasnije šanse imaju SLovaci. Svaka čast Rockovu na 2 intervencije. Mada i mi dosta prilazimo njihovom golu, ali bez neke ideje.
Odgovori