Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Radoye wrote:Jel' zna neko kad i skim igramo sledecu pripremnu?
Olimpija iz Ljubljane (peti februar).
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

Beonic wrote:
Radoye wrote:Jel' zna neko kad i skim igramo sledecu pripremnu?
Olimpija iz Ljubljane (peti februar).
:cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fud ... mu/06n2h09" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Zna li neko u koliko sati sutra pocinje utakmica?
U Dnevniku pise 17 i 30, e sad da li po nasem vremenu ili turskom ( to ne pise, pa pretpostavljam da je termin po lokalnom vremenu)?
Last edited by Turija on Sun Feb 04, 2018 7:54 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
salefkv
Posts: 594
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Pripreme

Post by salefkv »

Zvanicni sajt wrote:Fudbaleri Vojvodine popodne neće imati trening, a za sutra u 15 časova po srpskom vremenu zakazana je prijateljska utakmica protiv ekipe Olimpije iz Ljubljane. Postoji velika mogućnost da će ovaj meč biti direktno prenošen, kako na zvaničnom sajtu FK Vojvodina, tako i na Novosadskoj televiziji.
:lala:
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Kad pročitam ili čujem to ''Postoji (velika) mogućnost''... Koga onda navijač koji se ponadao treba da opsuje ako se ta mogućnost ne ispuni?

O takvim stvarima se govori kada su sigurne, a ne ovako da nas lože, pa na kraju...
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Karlsson wrote:Kad pročitam ili čujem to ''Postoji (velika) mogućnost''... Koga onda navijač koji se ponadao treba da opsuje ako se ta mogućnost ne ispuni?

O takvim stvarima se govori kada su sigurne, a ne ovako da nas lože, pa na kraju...
Sreca, Olimpijin kanal nema takvih neizvesnosti. Kod njih mogucnost znaci ima direktnog prenosa. Kod nas je to uvek, moze da bidne, a ne mora da znaci. I tako iz veka u vek. :oops:
Znas, Karlssone, postoji velika mogucnost da se kamerman opije do utakmice, pa mu bude muka, zaglavi dugme na kameri, a rezervne nema i sto drugih cuda moze da se desi do 17h. Sve se to dogadja profesionalcima. Kod amatera se takve stvari vec ne mogu desiti :roll:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

I naravno prenos je opet obezbedio protivnički tim, a mi smo se samo zakačili za njihov strim.

EDIT: Mihajlović dao gol. Nadam se da iz Spartaka gledaju utakmicu :mrgreen:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Pripreme

Post by naseljekolumbija »

2-0 идемоооо :) п.с. нисам гледао против Марибора али ево за ових 25 мин може да се примети евидентан помак у игри у односу на јесен. И по жељи и залагању играча свакако.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

nagradno pitanje: koliko "sinova" Stolica ima? :D Nije ni ovo lose,ali mi se cini da je protiv Maribora bilo jos bolje,posebno jer je Maribor jaci tim
Image
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Eze sjajan. Zlicic jos malo cvrstine i bice dobar.
Odlicnih 30 minuta.
Dobri saveti Stolice sa klupe.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 996
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Pripreme

Post by Cane »

kako nam ide s njihovim najjačim ekipama, izgleda da bi nam odgovaralo da takmičenje nastavimo u slovenačkoj ligi. :lol:

Gleda li neko na Novosadskoj TV, ima li kakvog komentatora kod njih? Ili ćemo uz ove tekme svi naučiti slovenački. :wink:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1263
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Pripreme

Post by MiSmoFKV! »

Voja wrote:nagradno pitanje: koliko "sinova" Stolica ima? :D Nije ni ovo lose,ali mi se cini da je protiv Maribora bilo jos bolje,posebno jer je Maribor jaci tim
Meni pored ovog utisak: go, go, go, eta vtaroj raz(to je drugi put) Poliglota covek. I ovi pored kamere sto pricaju :mrgreen:
Sto se tice igre, super, igraci ne soliraju kao kod Buaca, kad vide da ne ide, ide ponovo pa okolo. Emil imao par gresaka kod te igre nogom, ali popravice se. Dobar presing.
Cane, na nasem yt kanalu nemas komentatore :mrgreen:
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Eze odličan. Stalna pretnja u napadu. Biće haos ako uparimo njega i Nikolića.

Meni je Stolica najbolji komentator!
Cane
Posts: 996
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Pripreme

Post by Cane »

Voja wrote:Cane, na nasem yt kanalu nemas komentatore :mrgreen:
Gledam na YT NK Olimpija, sve sa prevodom. :lol:

Zmagamo! :D
Post Reply