Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Ne daj se Kizo majstore!!! :o :(
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Davno nisam cuo tuzniju vest :( Ovo sto mu se desilo desilo mu se u najgorem trenutku.Imao sam neki osecaj da ce prosto eksplodirati u ovoj sezoni i razmisljao kakav bi nam napad samo bio ne bi ga uhvatili ni lasom!
Kizo majstore verujemo u tebe,a nedavno mu se i zena porodila :(
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

Napred Kizito!Zelim ti brz oporavak prijatelju nas!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

OHRABRUJUĆA VEST IZ DNEVNIKA:
Protiv Rumuna neće nastupiti Kizito( doživeo toplotni udar) i Tadić (na pripremama omladinske reprezentacije).Očekujem pravu prvenstvenu i fer utakmicu - rekao je šef struke Vojvodine Milovan Rajevac.

Dobro je.Biće sve u redu i za Kizu i za Vošu.Majku mu, opasnije ovo naše sunce od onog u Ugandi. :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Uh,dobro je! :D Nije nista ozbiljno.... 8)
STOP MAFIJI!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Lele,presekoste me jbt.... citam sad nove postove i ..... zamalo i ja da se slogiram.Gde bre Kiza!?jedini igrac ove generacije ciji sam dres zarko zeleo.Kizo,sve najbolje.....
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Sad mi pade napamet, nakon ove ipak dobre vesti da nije ozbiljna bolest u pitanju, da bi mogli Kizu isto dovesti na forum. Mislim da bi bilo mnogo zanimljivo, a i njemu bi dobro doslo da vidi koliku ima podrsku medju navijacima...
Korisnikov avatar
Avangarda
Postovi: 337
Pridružio se: Uto Feb 13, 2007 1:57 am
Lokacija: Sremska Mitrovica

Post od Avangarda »

Сад сам причао са Кизином женом Мер***, и она тврди да му је боље и да му се стање из часа у час поправља! Каже да није ништа озбиљно и да ће све бити у реду!

Добро је :cool:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 797
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Post od slanina »

Vojvodina - Polutehnika(sto bi rekao spiker retard) :D 1:1
Strelac Drakulic!!!
Utakmica sranje zesce!!!
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Cause
Postovi: 458
Pridružio se: Pon Nov 28, 2005 11:27 pm
Lokacija: Kraljevo

Post od Cause »

spiker je držao polu politički govor pre utakmice :D
Ovo je, mislim, samo da se igrači rastrče i malo eksponiraju. Taktiku nisam prepoznao pošto se sve ispretumbavalo. Nije mi se svidela utakmica, nemamo kreatora igre, leva i desna strana dobre. S tim da je odbrana kiksnula par puta("ušli" su duboko u teren,njihovi špicevi- pogotovo onaj crnac-ekstra brzi) ali na svu sreću pomoćni je to regulisao :wink: . Da imamo nekog ko će Drakuli da daje fine lopte ne bi bilo zime. Čovek je pravi egzekutor! Samo što će se, ako ovakva igra bude, patiti. Ali ajde, ovo su samo kontrolne utakmice, videćemo.
" Dečko je pun zmajova! "
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Utakmica je pokazala dosta naših nedostataka.Politehnika se predstavila kao ozbiljan klub, sa dosta stranaca (što govori da imaju pare i ulažu u tim).Jača su ekipa od Pobede i dobro je da su nam razbili neke iluzije i otvorili oči.
Dva robusna centarfora zadavala su velike problema našem najjačem delu odbrane:Pekariću i Đuriću.Veoma teško su izlazili na kraj sa njima.Istina, Rumuni nisu stvorili mnogo ozbiljnih šansi, ali su istakli pukotine u našoj odbani.Gol je pao posle greške u zatvaranju prostora Pekarića i Đurića.Obojica su ispali iz igre i protivnički igrač s našao iza njihovih leđa sam pred Kahrimanom(prvo poluvreme je branio Brkić.Početni sastav:Brkić, Stošić, Pekarić, Đurić, Čotra, Marković, Popović, Buač, Lerinc, Despotović i Stojčev.Drugo poluvreme ulaze :Kahriman, Kačar, Trivunović, Šarac, Smiljanić, Aleksić i Milan MIlutinović.Izlaze Brkić, Čotra, Marković, Popović, Buač, Lerinc i Stojćev.Potom je izašao Pekarić, a Stošić je preuzeo njegovo mesto i kapitensku traku.Zatim je na desnog beka ušao Miroslav Milutinović.
Posle primljenog gola ušli su Drakulić umesto Despota, Krasić umesto Smiljanića i Stevanović umesto Trivunovića.
Od svih njih najviše je pokazao Drakulić.Ne samo zbog datog gola, kada je dobro ušao pred golmana i u maniru prekaljenog strelca, mirno ga savladao.Veoma sam zadovoljan njegovom skok igrom, gde je gotovo svaku loptu odneo ispred protivničkog igrača.Dakle, svaku loptu je dotakao, skrenuo, dodao saigraču.Vidi se da ne može (zbog godina) igrati više od poluvremena, ali je dosta opasan pred šesnaestercom i u njemu.
Dobru igru iz meča sa Pobedom, su potvrdili: Miroslav Milutinović, Stošić, Čotra, Popović, Despotović, Smiljanić,Slabiji utisak su ostavili:Lerinc, Stojčev,Šarac, Milan Milutinović, Aleksić.Golmani nisu imali posla, a Kačar je igrao poziciju Davidova.Onda je jasno koliko nam fali igrač na tom mestu.Videlo se večeras iz aviona da hitno moramo naći igrača koji može da prenese igru i loptu na protivničku polovinu, odnosno pred protivnički gol.Takođe se osetio izostanak Kizita i da će nam to biti veliki hendikep.
PREDSEDNIČE, HITNO U PAZAR ZA ORGANIZATORA IGRE, IAKO NIJE PROŠAO ZLATIBOR.Iole ozbiljniji protivnik u Evropi biće nam nepremostiva prepreka. Jer ipak za dalji plasman treba pobediti .Nerešen rezultat ne obezbeđuje prolaz u sledeće kolo.
U suprotnom, da ne dovedemo organizatora, šetnjom igrača po pozicijama, odnosno mešanjem istih karata, samo ćemo uneti nesigurnost u njihovu dobru igru na svojim starim mestima.
Ako baš budemo morali da krpimo to mesto iza Despotovića, mislim da je Popović najbolje rešenje.Na zadnjim veznima i ovako imamo preveliku gužvu.Čini mi se da je doselekcija dosta neplanska ili slabo projektovana.Zato će Rajevac ponovo imati muke dok ne iskristališe sastav. Imamo solidan materijal, ali teško će se doći, bez jakog igrača sredine terena, do željenog finalnog kvaliteta.
Poslednja izmena od Turija u Čet Jul 12, 2007 12:15 am, izmenjeno 3 puta ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Danas se videlo koliko nam nedostaje Davidov... :( Turija je sve rekao... 8)
STOP MAFIJI!!!
stormer
Postovi: 233
Pridružio se: Pet Jul 21, 2006 7:17 pm
Lokacija: Novo Naselje

Post od stormer »

Anonimus napisao:Danas se videlo koliko nam nedostaje Davidov... :( Turija je sve rekao... 8)
culi su se i povici sa tribine:"Rajevac, vracaj Davidova" 8)
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ljudi,ja i dalje mislim da bi za jeftine pare (u odnosu na njegove kvalitete) mogli dobiti Nebojsu Krupnikovica koji je sad u nemackom Paderbornu,a igrac je koji se samo pozeleti moze za ovakvu nasu kompoziciju.Jednostavno,zadnjih sezona u Nemackoj je odigrao kao Pixy iz najboljih dana.A vi onda znate,koja je to pozicija u timu i kakva igra.Veorovatno clanovi ovog foruma iz Nemacke dobro znaju o cemu pricam.Sa takvim igracem,titula bi bila vise nego realna opcija!!!!
Slika
Korisnikov avatar
SezioneFCV
Postovi: 131
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 1:57 pm
Lokacija: Slaninarski logor

Post od SezioneFCV »

Slazem se sa Vojom oko Krupnikovica. Jednostavno odlican igrac, mislim da nam bas takav igrac nedostaje. Znam da je prosle sezone u Paderbornu dosta sedeo na klupi. Ali ipak se secam njegovih dobrih dana u Hanoveru, kad je u jednoj sezoni cak 10 ili vise golova dao.
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
Odgovori