Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pripreme

Post by Stexman »

Ja kad sam gledao izvestaj na zvanicnom sajtu nije bilo spiska ekipa! A nije pisalo nista ni o utakmici, samo izjava trenera.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Pripreme

Post by Danilo »

Zar nije Puška otišao
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

MiSmoFKV! wrote:Vojvodina: Kordić (od 46. Perić) – Lakićević (od 46. Andrejević), Planić (od 46. F. Babić), Puškarić (od 46. Bureković) – S. Babić (od 46. Lazarević), Jovančić (od 46. Vukasović), Zličić (od 46. Jović), Antić – Malbašić (od 46. Iloski), Knežević (od 46. Stamenić), Trujić (od 46. Spremo).
Cudan sastav, bez ijednog spica, sa trojicom krilnih igraca u napadu, sa jednim bekom, jednim stoperom i jednim zadnjim veznim na stoperkim pozicijama, krilom na desnom spoljnjem, bekom na levom spoljnjem, zadnjim veznim i ofanzivnim veznim u centru.

Cini mi se da smo dobro i prosli, sa samo 0:2 na poluvremenu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Pripreme

Post by Dragojlo »

Гле чуда....а је се баш запитао ко је бранио (стојао на голу) и коме су спаковали два комада у првих 15 минута... :whistler:
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Pripreme

Post by vdn slaninar »

Da nema neki stream danasnje tekme,il je to za nas jos cudo tehnologije.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

a kad igramo,koga protiv?
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post by Neizlecivi »

Trebalo bi 14:30, protiv Grblja.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Pobeda 3:1 (Spremo, Babic i Malbasic) :cheers:
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Pripreme

Post by ernesto »

Jel moze neko nesto vise da kaze o Filipu Babicu stoperu koji je doveden iz Uzica i prosledjen u Proleter i sada je sa prvim timom!
Bane
Posts: 83
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: Pripreme

Post by Bane »

I mene zanima taj Filip Babić a bilo bi lepo i da se nešto napiše o ovom Andrejeviću,jel on uopšte štoper?Da li mogu njih dvojica da budu bar rezervni štoperi?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post by Neizlecivi »

Igramo sa Metalcem od 10:30, ima livescore na http://www.rezultati.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Trenutno gubimo 1:0 od 30. minuta... Nasi ce verovatno izvestaj izbaciti tek nakon tekme, ako ne i uvece, posto popodne igramo jos jednu tekmu, sa Petrovcem.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

Po izveštaju bi se reklo da je Kovačević novi Jovančić :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post by lazarr »

Pobedili Petrovac 2:0. Oba gola dao Mogli Lakićević.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post by Neizlecivi »

http://www.fkvojvodina.rs/2017/01/ivano ... mo-na-tim/" onclick="window.open(this.href);return false;
Posle današnjih utakmica protiv Metalca i OFK Petrovca, šef stručnog štaba Vojvodine Dragan Ivanović izjavio je da se vidi napredak u igri i da crveno-beli polako počinju da liče na pravi tim.

U prvom današnjem prijateljskom meču, Vojvodina je igrala nerešeno 1:1 (0:1) sa ekipom Metalca iz Gornjeg Milanovca.

- Pozitivno je to što je svaki pojedinac dao svoj maksimum u ovom trenutku. Metalac je dosta iskusnija ekipa, ali smo, uprkos naivno primljenom golu, većim delom meča držali kontrolu igre i nekoliko puta ozbiljno pripretili. Na poluvremenu, igračima sam rekao da ovo nije njihov maksimum i da mogu da dođu do pozitivnog rezultata. Dali smo lep gol iz prekida i u ovom momentu mogu biti zadovoljan sa onim što su ti momci pokazali. Koliko će to biti dovoljno da se nametnu za start prvenstva, videćemo kroz naredne dve kontrolne utakmice – kaže Ivanović.

Na meču protiv Metalca, za Vojvodinu je nastupilo nekoliko igrača koji se trenutno nalaze na probi.

- Najviše sam zadovoljan sa Iloskim. Tačno se vidi da on nije bočni, već klasičan vezni igrač i da ima smisla za organizaciju igre. Ostaje nam da vidimo koliko će njegova fizika moći da odgovori zahtevima Super lige. Što se tiče Todorovića, vidi se da je fizički nespreman. Sa nama ima tek dva treninga i mislim da je u ovom trenutku daleko od dresa Vojvodine. Kompaore je odigrao korektno, ali ništa posebno. Kroz još jednu kontrolnu utakmicu, videćemo na kom je nivou – ističe Ivanović.

S druge strane, tim sastavljen uglavnom od igrača koji je jesenas izneo najveći teret utakmica ostvario je pobedu nad OFK Petrovcem rezultatom 0:2 (0:2).

- Zadovoljan sam posebno sa prvim poluvremenom, u kojem smo igrali sjajno. Sve linije tima su funkcionisale besprekorno i bili smo opasni sa dolascima igrača iz drugog plana u ovom sistemu igre, pa je Lakićević bukvalno iz srca šesnaesterca postigao dva lepa pogotka. Šteta je što nismo iskoristili sijaset prilika koje smo stvorili kroz igru. U drugom poluvremenu, napravio sam neke izmene, kako bih video kako će se pojedinci snaći na određenim pozicijama. To nije baš najbolje funkcionisalo, iako smo i tad stvorili nekoliko prilika, koje smo mogli kvalitetnije da realizujemo. Međutim, kada se sve uzme u obzir, polako počinjemo da ličimo na tim. Evidentno je da nam u ovom sistemu nedostaje jedan organizator igre tipa Paločevića, pa čak i individualac u fazi napada kao što je Meleg, kako bi se šanse koje stvaramo bolje iskoristile. Nadam se da će nam se oni brzo priključiti i da ćemo već u narednim prijateljskim utakmicama biti kompletni – rekao je Ivanović.

Fudbaleri Vojvodine sutra će odraditi samo prepodnevni trening oporavka, u četvrtak i petak radiće po dva puta dnevno, dok su za subotu planirani mečevi protiv Iskre i Dinama iz Vranja. Povratak u Novi Sad planiran je za nedelju.
Ono sto se i meni cinilo zanimljivo je Iloski... Makar po onim youtube klipovima, vidi se da ima nekog smisla, da ima neku lucidnost i dobru tehniku. Takodje sa klipova sam stekao utisak da ni Todorovic, ni Kampaore nisu nista specijalno, tj da imamo i nasih igraca koji su kvalitetniji u ovom trenu. Jedina prednost Kampaoreu je ta sto je prosao skolu velikog kluba, pa mu vredi dati sansu.
Sto se tice povratka Kovacevica, mislim da je prava stvar bila sto je otisao u Spartak, jer je tamo odigrao super. Igrao je mnogo i bio mislim medju najboljim igracima, a Spartak je belezio dobre rezultate. Treba nam bas pojacanje u spicu. Sto se tice osatlog, ako igramo 3-4-3, bice i guzva na sredini ako ostaju Palocevic, Meleg, Jovancic, Kovacevic, Vukasovic, Zlicic. Da racunamo tu jos par mladjih koji ce verovatno povremeno ili do kraja sezone u Proleter. Takodje na krilima imamo Malbasica, Stamenica, Babica, Trujica, Knezevica i Sprema koji se dobro pokazao za sada.
Kad se sve sabere i oduzme, slabi smo na stoperima (ne znam kakva su ova dva Uzicana iz Proletera sto su stigla), takodje spic i po meni, iako se ne pominje na spoljnim igracima. Osim Moglija i Antica, za celu polusezonu smo videli mozda jednom Burekovica i to je to. Ne znam kakav je Lazarevic levo... Sve u svemu, mozda mozemo i na prolece gledati malo fudbala,a iznad svega zbog toga i dolazimo na stadion. Da se trude, kidaju, bore za klub i da nam pruze zabavu. Sta vise? :cheers:
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Pripreme

Post by limanfkv »

lazarr wrote:Pobedili Petrovac 2:0. Oba gola dao Mogli Lakićević.
Kidaj Metaliko!! :twisted:
Post Reply