Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Pripreme

Post od Del_Boske »

ВТФ?

"имали смо мини-побуну због припрема у Будви, јер су фудбалери пре хтели у Анталију"??

Мијић, ал свеједно.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Rabba »

dnevnik.rs napisao: Сутра са ОФК Београдом
Играчи Војводине који нису наступили у дуелу са Борцем и они којима истичу позајмице у другим клубовима сутра ће одмерити снаге са екипом ОФК Београд. Утакмица се игра у СЦ "Вујадин Бошков" у 13 часова.
Koliko sam čuo, završilo je 3:4
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Pripreme

Post od Radoye »

Rabba napisao:
dnevnik.rs napisao: Сутра са ОФК Београдом
Играчи Војводине који нису наступили у дуелу са Борцем и они којима истичу позајмице у другим клубовима сутра ће одмерити снаге са екипом ОФК Београд. Утакмица се игра у СЦ "Вујадин Бошков" у 13 часова.
Koliko sam čuo, završilo je 3:4
Ima li nesto zvanicnije, pa da stavim na sajt?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Pripreme

Post od gospodinFKV »

Hahahaha pa nase rezerviste treceligas pobedi... :rolll:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

gospodinFKV napisao:Hahahaha pa nase rezerviste treceligas pobedi... :rolll:
I to u Novom Sadu.
Kakva katastrofalna selekcija igraca i logistike.
Novi Sad nekad bese respektabilan grad. A sad?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Pripreme

Post od Vosa je sve »

vukovic napravio ekipu letos da napadne ligu evrope :dance2: :dance2: :dance2:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Rabba »

dnevnik.rs napisao:Илић, Сендерак, Штеванов, Шћепановић, Гајић, Павловић, Којичић, Велимир, Б. Пеличић, Аврамовски, Пергер. Играли су још: Качавенда, Стјепановић, Миросављев, Вујичић, Н. Милутиновић, Милетић, Кнежевић и О. Пеличић.
Nemam pojma ko su jedno pola ovih igrača :|

Ilić je naš mladi golman, Šćepanović, Gajić, Miletić, Knežević, Mirosavljev naši momci po pozajmicama, Avramovski očigledno više nije suspendovan, Velemir igra za Cement, Kačavenda je naš mladi golman takođe, Kojčić igra za Cement, defanzivac, Balša i Ognjen Peličić su Crnogorci iz užičke Slobode.

Ako neko zna ko su Senderak, Števanov, Pavlović, Perger, Stjepanović, Vujičić i Milutinović ja bih bio jako zahvalan.

EDIT: Ima u Cementu Nebojša Pavlović, Stjepanović postoji u Drini iz Zvornika, Vujičić neki je igrao za Proleter, pa za Bačku 1901... Da li su ti nemam pojma, ali obzirom na šta smo fokusirani(raspali Crnogorci, bivši i sadašnji igrači Proletera, vedete iz BiH), nije isključeno da sam ih potrefio...

EDIT 2: Senderak ima u Indeksu.

EDIT 3: Števanova sam našao u OFK Kikindi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post od Beonic »

MiSmoFKV! vidim da si me ranije pitao da opišem malo bolje utakmicu, ali tih dana nisam bio na forumu, a evo tek sada vidim poruku, tako da izvini.

Slika

Rabba, evo zapisnik, ako je od pomoći. Lepo si pronašao i upravu si oko svega što si rekao. Raduje što je klub na probu vratio igrače koji su ponikli u Voši. Četiri igrača beočinskog Cementa koji su naša deca u početnoj.

Denis Perger, vidim da njega nisi našao, je Slovenac koji nije dobio svoju šansu u poljskoj Lehiji. Na wikipediji možete naći nešto više, da sad ja ne kuckam: https://en.wikipedia.org/wiki/Denis_Perger" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Pripreme

Post od Душан »

Turija napisao:
gospodinFKV napisao:Hahahaha pa nase rezerviste treceligas pobedi... :rolll:
I to u Novom Sadu.
Kakva katastrofalna selekcija igraca i logistike.
Novi Sad nekad bese respektabilan grad. A sad?
Зато што су играли са трећелигашем. Да су играли са Јединством из Старе Пазове или Кабелом, изгубили би од четвртолигаша.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Rabba »

Vujičić je bivše naše dete, trenutno igra u Železničaru iz Lajkovca.

Identična priča je i za Milutinovića. Bivše naše dete, Železničar iz Lajkovca.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Pripreme

Post od ernesto »

Gajic ponovo strelac!
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Pripreme

Post od Grof Žekula »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 08-01-2018" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... ali-motore" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 09-01-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/pri ... 12-01-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Pripreme

Post od naseljekolumbija »

Портал "спортске. нет" објавио да се екипа припрема на теренима фсс у Старој Пазови!? Ако је ово тачно имам само једну реч - БРУКА!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Pripreme

Post od Душан »

naseljekolumbija napisao:Портал "спортске. нет" објавио да се екипа припрема на теренима фсс у Старој Пазови!? Ако је ово тачно имам само једну реч - БРУКА!
Хахахахах па што ме ниси питао, ја бих ти рекао. :D Играмо у суботу са Радом, скокнућу да их погледам.
Odgovori