fkvojvodina.com

It is currently Sun Dec 17, 2017 10:52 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 5043 posts ]  Go to page Previous  1 ... 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337  Next
Author Message
 Post subject: Re: Pripreme
PostPosted: Sun Jul 16, 2017 4:34 pm 

Екипа без Малбашића, Планића,Мелега,Трујића, Палочевића па и Бабића и Пушкарића може само да се слика. Од појачања нико, а омладинци су далеко од нивоа Сергеја,Тадића, Гаћиновића, Радоје...Пролетер је једва изборио опстанак у другој односно првој лиги, а Роцков наш најбољи играч против њих. Биће весела сезона. И нема овде никаквог мрачења, то је реално стање.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Jul 16, 2017 4:46 pm 

Ne bih se baš složio da omladinci nisu na nivou... Ima tu par momaka, itekako kvalitetnih. Zličić i Mesarović odskaču, ko ga je gledao hvali mladoga Lazarevića, a i Rockov je naš omladinac... Zličić i Mesarović u paketu kad se igra 4-1-4-1 bi moglo biti odlično, kad bi bilo struke. Ovaj Mićin je ostavio onako solidan utisak, jedino mi nije jasno ko gura ovog Živkovića :? I naravno Stamenić u 11.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Jul 16, 2017 8:35 pm 

Vaniću dajem najviše tri utakmice. Posle toga leti iz kluba. Posle toga ćemo vratiti Sosu Babića ili nekog od bivših trenerskih magova koji su već imali nekoliko šansi kod nas. Posle 8 utakmica ćemo imati isto toliko bodova i pumpadžija će reći da ne možemo bolje jer je klub u dugovima do guše. Pošto će taman proći svi prelazni rokovi, a on proda šta može (čitaj Planić, Malbašić...) reći će :"Evo ja ne mogu više, ako ima ko bolji, nek izvoli"). Apsolutno ne vidim nikakav izlaz iz ove situacije jer se osim par pojedinaca na forumu niko ni ne buni. Stanje je manje-više kao i u celoj zemlji. Svuda sranje, a gotovo niko se ne buni. Teška apatija i strah. Ne volim da potežem teorije zavere, ali povezano je sve to i sa SPENSOM i sa stadionom. Za nekoliko godina eto nama novog tržnog centru na potezu - ulica Sutjeska - Dimitrija Tucovića...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Jul 16, 2017 10:15 pm 

postman wrote:
Vaniću dajem najviše tri utakmice. Posle toga leti iz kluba. Posle toga ćemo vratiti Sosu Babića ili nekog od bivših trenerskih magova koji su već imali nekoliko šansi kod nas. Posle 8 utakmica ćemo imati isto toliko bodova i pumpadžija će reći da ne možemo bolje jer je klub u dugovima do guše. Pošto će taman proći svi prelazni rokovi, a on proda šta može (čitaj Planić, Malbašić...) reći će :"Evo ja ne mogu više, ako ima ko bolji, nek izvoli"). Apsolutno ne vidim nikakav izlaz iz ove situacije jer se osim par pojedinaca na forumu niko ni ne buni. Stanje je manje-više kao i u celoj zemlji. Svuda sranje, a gotovo niko se ne buni. Teška apatija i strah. Ne volim da potežem teorije zavere, ali povezano je sve to i sa SPENSOM i sa stadionom. Za nekoliko godina eto nama novog tržnog centru na potezu - ulica Sutjeska - Dimitrija Tucovića...

Nema to veze ni s kakvim tržnim centrima nego sa nespremnošću nekolicine ljudi iz skupštine kluba da svoje sitne interese i neke privilegije podrede interesima opstanka kluba. Zna se ko je doveo Vukovića i ko ga i sada tvrdoglavo drži i pušta da masakrira klub.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Jul 16, 2017 10:21 pm 

Po meni Zlicic moze da igra samo na mestu gde je sad Mesarevic, zajedno ne mogu skoro nikako, i mislim da bi se tu najbolje i stvarno uklopio jer ne moze da igra ni zadnjeg veznog ni na mestu Jovancica, jednostavno decku je defanziva katastrofa i ne oduzme nijednu loptu, a to napred iza spiceva moze mozda i da se istrpi, ali ovamo gde ga sad stavljaju ne moze.
Vosa 7991, Djurisic sa svojim ponasanjem ne moze da igra u Proleteru, a u nizim ligama bi mu verovatno neko otkinuo glavu ili slomio noge, a ne da se poredi sa Bempahom, koji ga je sad na predzadnjoj prijateljskoj razvalio po svakom pitanju, da ga je ovaj dva puta iz kompleksa udario namerno u glavu. Mali je zestoko iskompleksiran i bezobrazan i to vec ceo grad zna, a i fudbal je izgleda zaboravio da igra. Kako se vi pojedini igraci odnosite prema ovom momku je sramota, i cela vasa atmosfera u timu je katastrofalna, i zasto lazete i lupetate da je momak davao lopte unazad kad to jako retko radi i jedino kad je primoran, a to sto je izbacio Mihajlovica skoro samog na golmana to si zaboravio. Sam se izborio za to mesto, niko ga nije gurao ili sugerisao na njega. Uostalom pitajte trenere strucnjaci. Meni je majke mi zao sto sam usao u situaciju u Klubu malo dublje i sto znam vase relacije jer vi ste daleko od cvecki i niste nimalo ni pametni ni ispravni i ne mnogo vas zasluzuje da je tu. Ja se slazem da vas ovaj ubija u pojam, ali vi ste kao neke devojcice, previse kukate, znam da vas je zivot mazio i da ste mozda jos mladi, mekani, neiskusni, ali igrajte taj fudbal ako nista zbog sebe samih i pokusajte da budete svakim danom bolji opet ako nista zbog sebe samih jer cete sigurno kad tad otici iz Vojvodine, pa cete onda tamo gde odete isto morati da pokazete vas super kvalitet i kondiciju gde je od vas 40, mozda troje stvarno spremno za pravih 90 minuta ozbiljnog fudbala, i zato dajte sve od sebe bez obzira ko sta prica, plate dobijate, to je vas posao i vi ste u FK Vojvodini. Ko sta prica, koga boli k***c vise ustvari.

Last edited by KoKanidja on Sun Jul 16, 2017 10:23 pm, edited 1 time in total.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Jul 16, 2017 10:23 pm 

- Стаменић има проблем са ураслом длаком у пределу леђа, а на загревању је добио ударац у то место и сам је тражио да не игра. Осећао је, како је нагласио, јак бол и зато га није било у игри.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 17, 2017 12:20 am 

Djurisic je naš Pato :greenbutt:
Naravno, ne po fudbalskom umeću, već zbog Barbare Berlusconi :greenbutt:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 17, 2017 7:34 pm 

Karlsson wrote:
- Стаменић има проблем са ураслом длаком у пределу леђа, а на загревању је добио ударац у то место и сам је тражио да не игра. Осећао је, како је нагласио, јак бол и зато га није било у игри.

Prosto je neverovatno, koliko je taj momak imao pehova sa premorom, srcem, povredama, a sad i sa uraslim dlakama :roll:
Zašto već jednom "neko" ne izađe i jasno i glasno kaže: "Ne igra Stamenić, jer njegov menadžer neće da plati Vukoviću!"

Msm, napominjem, ne znam ništa iz "prve ruke", ali kad sa 10 različitih strana čuješ istu priču - pa, majku mu, ne može biti da svi izmišljaju.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 17, 2017 9:16 pm 

Marcello wrote:
Karlsson wrote:

Prosto je neverovatno, koliko je taj momak imao pehova sa premorom, srcem, povredama, a sad i sa uraslim dlakama :roll:
Zašto već jednom "neko" ne izađe i jasno i glasno kaže: "Ne igra Stamenić, jer njegov menadžer neće da plati Vukoviću!"

Msm, napominjem, ne znam ništa iz "prve ruke", ali kad sa 10 različitih strana čuješ istu priču - pa, majku mu, ne može biti da svi izmišljaju.

Prvi problem se javio kad su ga proglasili da je debeo.Ja odem na Veternik da gledam neku prijateljsku.On naravno ne igra nego trenira sa onim Lalatovim umetnicima i naravno voza ih kao konje a oni mu udaraju zauske(malom debelom)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Jul 25, 2017 7:41 am 
Administrator

Zvanični sajt wrote:
U SREDU PRIJATELJSKA PROTIV RADNIČKOG

Fudbaleri Vojvodine u sredu će odigrati prijateljsku utakmicu protiv ekipe Radničkog iz Zrenjanina.

Fudbaleri Vojvodine ove nedelje odigraće još jednu prijateljsku utakmicu, kako bi što više igrača bilo u takmičarskom ritmu i spremno za nastavak sezone. Iz tog razloga, u sredu od 19 časova, u FC “Vujadin Boškov” u Veterniku, crveno-beli će se sastati sa ekipom Radničkog iz Zrenjanina, koji je prošle sezone osvojio 10. mesto u Srpskoj ligi – grupa Vojvodina.

Očekuje se da će šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Vanić ukazati šansu uglavnom igračima koji nisu igrali protiv Čukaričkog na startu Super lige, a kapije FC “Vujadin Boškov” biće otvorene za sve one koji budu želeli uživo da posmatraju ovaj susret.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Jul 26, 2017 8:37 pm 

http://www.fkvojvodina.rs/2017/07/vosa- ... -radnicki/

Tri imena me interesuju. Spasojevic, Gavric i da li je Zivkovic na desnom beku nas omladinac koji je igrao u prvom kolu kao krilo, ili je neko drugi.

EDIT: Odgovor dosao u narednom tekstu na sajtu.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Sep 30, 2017 9:08 pm 

Ekipa ide na pripreme na Zlatibor u ponedeljak, i ostaju do subote, kada ce odigrati i prijateljsku utakmicu i onda nazad.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Oct 01, 2017 3:22 pm 

Odakle nam novci za taj izlet?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Oct 01, 2017 3:39 pm 

Milan wrote:
Odakle nam novci za taj izlet?

To sam i ja pomislio.
18 hiljada dinara plata igacima, a ovamo Zlatibor :frown:
Hajde, nije to stvar u koju treba da se mesamo mi navijaci, ali pitanje koliko je to dobro, posto nece moci ici svi igraci i kako ce se odraziti i na harmoniju medju njima?
Da ih imamo 25-26 pa da se proguta, radi zblizavanja i atmosfere, a sa njih 50 deluje mi kontraproduktivno i rizicno po medjusobne odnose.
Sto napisao Stex, mi posle svakih mini priprema belezimo lose rezultate.

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Oct 02, 2017 12:23 pm 

Cuo sam, bolje reci nacuo, da je u pitanju neka kompenzacija od duznika. Kolko treba verovati u to procenite sami :frown:

Ne verujem da ce ici 50 igraca. Mislim da se ta brojka vec dobrano osula, samo sto mi to jos uvek ne znamo.

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 5043 posts ]  Go to page Previous  1 ... 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337  Next

All times are UTC + 1 hour