fkvojvodina.com

It is currently Thu Jan 18, 2018 4:31 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 5048 posts ]  Go to page Previous  1 ... 333, 334, 335, 336, 337  Next
Author Message
 Post subject: Re: Pripreme
PostPosted: Wed Nov 15, 2017 9:27 pm 

Gajić, što mi to nešto poznato prezime :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Nov 15, 2017 10:53 pm 

Beonic, kad budeš imao vremena možeš li malo detaljnije, prevashodno o klincima, strancima i Zličiću?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Nov 16, 2017 1:56 am 

Kao što sam napisao posle utakmice sa Cementom iz Beočina, na Gajića se treba ozbiljno obratiti pažnja. U ovih nedelju dana evo i drugi put smo ga mogli videti na Vujadinu (ovog puta u našoj opremi) i drugi put je uspeo da zatrese mrežu. Posle što ju je nama zatresao, ponovo je to uradio i u ligi. Ne pratim, niti znam gde to može da se proveri, ali je verovatno u vrhu liste strelaca.

Nikola Gajic 19 god. Spic visok 190 cm dao je 8 golova u ovoj polusezoni!

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Nov 16, 2017 9:35 am 

ernesto wrote:
Kao što sam napisao posle utakmice sa Cementom iz Beočina, na Gajića se treba ozbiljno obratiti pažnja. U ovih nedelju dana evo i drugi put smo ga mogli videti na Vujadinu (ovog puta u našoj opremi) i drugi put je uspeo da zatrese mrežu. Posle što ju je nama zatresao, ponovo je to uradio i u ligi. Ne pratim, niti znam gde to može da se proveri, ali je verovatno u vrhu liste strelaca.

Nikola Gajic 19 god. Spic visok 190 cm dao je 8 golova u ovoj polusezoni!

Niko nije odreagovao na moju "provokaciju"... Gajić je izdanak porodice "Aleksandar gradnja", prati ga glas izrazito sebičnog i samoživog igrača. Po utiscima sa utakmice, kao i ljudima koji prate niželigaški fudbal, Velemir je vanserijski igrač.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Nov 16, 2017 6:09 pm 

Nikola Gajic 19 god. Spic visok 190 cm dao je 8 golova u ovoj polusezoni![/quote]

Niko nije odreagovao na moju "provokaciju"... Gajić je izdanak porodice "Aleksandar gradnja", prati ga glas izrazito sebičnog i samoživog igrača. Po utiscima sa utakmice, kao i ljudima koji prate niželigaški fudbal, Velemir je vanserijski igrač.[/quote]

Mali nema veze sa Aleksandar Gradnjom i nasim Ex Predsednikom,
Mali je sin od Ruleti Gaja!

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Nov 16, 2017 7:26 pm 

ernesto wrote:
Mali je sin od Ruleti Gaja!

Taj je, izvinjavam se na dezinformaciji, ne znam zašto sam potencirao da je Gajić, kad znam da je Rulet Gaja :?

Ostatak i dalje stoji :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Nov 21, 2017 11:42 am 

Quote:
Nova uprava FK Vojvodina, na čelu s predsednikom kluba Dušanom Vlaovićem, po stupanju na dužnost poručila je da će ekipa pripreme za prolećnu polusezonu odraditi u Turskoj

koja nudi sjajne uslove za treninge tokom zimskih meseci. Tim povodom, protekle nedelje su u Beleku boravili Mićo Vranješ i Goran Šaula, kako bi na licu mesta videli šta se to crveno-belima nudi.

Vojvodina će ponovo biti smeštena u hotelu “Susesi”, baš kao i pre dve godine, a odlazak na pripreme uslediće 25. januara.

U Turskoj će trenirati do 7. februara, a već su dogovorene i trening utakmice sa Slovanom iz Bratislave (27. januar), ruskim timovima UFA (2. februar) i Olimpija (5. februar), kao i slovačkom ekipom Dunajska sreda (6. februar).

Postignut je dogovor i s učesnikom Lige šampiona, slovenačkim Mariborom, s kojim će utakmica biti odigrana 30. januara.

Sta ovaj lik radi u klubu i dalje? Zar nije on smenjen?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Nov 29, 2017 4:51 pm 

ВТФ?

"имали смо мини-побуну због припрема у Будви, јер су фудбалери пре хтели у Анталију"??

Мијић, ал свеједно.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Nov 30, 2017 3:46 pm 

dnevnik.rs wrote:
Сутра са ОФК Београдом
Играчи Војводине који нису наступили у дуелу са Борцем и они којима истичу позајмице у другим клубовима сутра ће одмерити снаге са екипом ОФК Београд. Утакмица се игра у СЦ "Вујадин Бошков" у 13 часова.

Koliko sam čuo, završilo je 3:4

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Nov 30, 2017 4:39 pm 
Moderator

Rabba wrote:
dnevnik.rs wrote:
Сутра са ОФК Београдом
Играчи Војводине који нису наступили у дуелу са Борцем и они којима истичу позајмице у другим клубовима сутра ће одмерити снаге са екипом ОФК Београд. Утакмица се игра у СЦ "Вујадин Бошков" у 13 часова.

Koliko sam čuo, završilo je 3:4

Ima li nesto zvanicnije, pa da stavim na sajt?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Nov 30, 2017 4:42 pm 

Hahahaha pa nase rezerviste treceligas pobedi... :rolll:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Nov 30, 2017 5:18 pm 

gospodinFKV wrote:
Hahahaha pa nase rezerviste treceligas pobedi... :rolll:

I to u Novom Sadu.
Kakva katastrofalna selekcija igraca i logistike.
Novi Sad nekad bese respektabilan grad. A sad?

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Nov 30, 2017 6:27 pm 

vukovic napravio ekipu letos da napadne ligu evrope :dance2: :dance2: :dance2:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Nov 30, 2017 10:38 pm 

dnevnik.rs wrote:
Илић, Сендерак, Штеванов, Шћепановић, Гајић, Павловић, Којичић, Велимир, Б. Пеличић, Аврамовски, Пергер. Играли су још: Качавенда, Стјепановић, Миросављев, Вујичић, Н. Милутиновић, Милетић, Кнежевић и О. Пеличић.

Nemam pojma ko su jedno pola ovih igrača :|

Ilić je naš mladi golman, Šćepanović, Gajić, Miletić, Knežević, Mirosavljev naši momci po pozajmicama, Avramovski očigledno više nije suspendovan, Velemir igra za Cement, Kačavenda je naš mladi golman takođe, Kojčić igra za Cement, defanzivac, Balša i Ognjen Peličić su Crnogorci iz užičke Slobode.

Ako neko zna ko su Senderak, Števanov, Pavlović, Perger, Stjepanović, Vujičić i Milutinović ja bih bio jako zahvalan.

EDIT: Ima u Cementu Nebojša Pavlović, Stjepanović postoji u Drini iz Zvornika, Vujičić neki je igrao za Proleter, pa za Bačku 1901... Da li su ti nemam pojma, ali obzirom na šta smo fokusirani(raspali Crnogorci, bivši i sadašnji igrači Proletera, vedete iz BiH), nije isključeno da sam ih potrefio...

EDIT 2: Senderak ima u Indeksu.

EDIT 3: Števanova sam našao u OFK Kikindi.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Dec 01, 2017 1:27 am 

MiSmoFKV! vidim da si me ranije pitao da opišem malo bolje utakmicu, ali tih dana nisam bio na forumu, a evo tek sada vidim poruku, tako da izvini.

Image

Rabba, evo zapisnik, ako je od pomoći. Lepo si pronašao i upravu si oko svega što si rekao. Raduje što je klub na probu vratio igrače koji su ponikli u Voši. Četiri igrača beočinskog Cementa koji su naša deca u početnoj.

Denis Perger, vidim da njega nisi našao, je Slovenac koji nije dobio svoju šansu u poljskoj Lehiji. Na wikipediji možete naći nešto više, da sad ja ne kuckam: https://en.wikipedia.org/wiki/Denis_Perger

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 5048 posts ]  Go to page Previous  1 ... 333, 334, 335, 336, 337  Next

All times are UTC + 1 hour