Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

Del_Boske napisao:
Stexman napisao:Pa Terzic je izjavio da niko normalan nema ovakav sistem i da nije fer da se bodovi koje su posteno osvojili prepolove! A crni se slazu, oni su jedini bili protiv ovakvog sistema i kad je uveden.

I naravno izacice im se u susret.
Не читам њихове изјаве, попели су ми се на главу, њихово цмиздрење ко је више народних пара добио а ко мање ми је одвратно.

Али систем такмичења не може да се промени тек тако, мора да се најави нпр. пред почетак ове сезоне ако ће се увести следеће.
Potpuno si u pravu, ali to se odnosi na zemlje gde pravo mora da se poštuje.
Kod nas je to kako se kome (ko ima veću moć) ćefne.
Sada je to crveni blizanac, ranije crni, ostali klubovi su tu samo kao dekor regularnosti lige (koji će klimnuti glavom ,,za", zavisno čije ljude imaju u ,,svojim upravama" - crne ili crvene).
I tako... Predstava može da se nastavi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Pripreme

Post od Djisa »

Del_Boske napisao:
Stexman napisao:Pa Terzic je izjavio da niko normalan nema ovakav sistem i da nije fer da se bodovi koje su posteno osvojili prepolove! A crni se slazu, oni su jedini bili protiv ovakvog sistema i kad je uveden.

I naravno izacice im se u susret.
Не читам њихове изјаве, попели су ми се на главу, њихово цмиздрење ко је више народних пара добио а ко мање ми је одвратно.

Али систем такмичења не може да се промени тек тако, мора да се најави нпр. пред почетак ове сезоне ако ће се увести следеће.

Prvo, to sa najavom se odnosi na broj timova koji ispadaju, jer se mora znati sta ti treba da ostanes ili udjes u visu ligu na pocetku sezone, a drugo, kad je uvedeno ovo pravilo, uvedeno je u toku sezone, odnosno na polusezoni na inicijativu Cukarickog, tako da ne vidim problem da se I izbaci na polusezoni, ali koliko se ja secam, ovo jeste najavljeno letos, ali ne secam se da sam procitao da je definitivno, ali sam ocekivao.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Rabba »

U ovom trenutku sezona 2017/18 će izgledati identično kao i sezona 2016/17. Jedina izmena je da je dozvoljeno da u protokolu za utakmicu bude 4 stranca, tj. 4 igrača koji ne poseduju pasoš Srbije. U protokolu, što znači ukupno na terenu i na klupi.

Sve ostalo su za sada pretpostavke.

Relevantni linkovi:
http://fss.rs/index.php?id=2215" onclick="window.open(this.href);return false;
http://fss.rs/index.php?id=2218" onclick="window.open(this.href);return false;
http://fss.rs/index.php?id=2241" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Pripreme

Post od newnowapv »

http://www.fkvojvodina.rs/2017/06/rad-n ... e-ivkovic/" onclick="window.open(this.href);return false;

S druge strane, crveno-belima se juče pridružio napadač Đorđe Ivković (21), koji je prošle sezone nastupao za srpskoligaša Stepojevac. On će u narednom periodu biti na probi i pokušati da se nametne šefu stručnog štaba Radoslavu Bataku za mesto među prvotimcima “stare dame”.

:shock: :shock:

Ne znam sta da mislim... Ja jesam za to da se svima da sansa, i da ti ljudi iskoriste tu sansu i budu dobri na terenu, ali ako se desi da dovedemo igraca i ispostavi se da nije ni f od fudbalera, neko treba za to da snosi odgovornost!

Stepojevac ---> Evropa
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pripreme

Post od Stexman »

Ili svima dajte sansu ili nemojte nikom.
Gde iskopase ovog iz Stepojevaca!?

Onog Nigerijca potpisali i ostavili ga u Novom Sadu... a sad dovode ko zna koga na probu. Da l' se to samo meni cini nenormalnim?
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post od Neizlecivi »

Mnoge stvari nisu jasne. U Novom Sadu su ostali i Curko, Peric, Djuricic, potom i Burekovic kome je istekla pozajmica. A na probi tamo su igraci iz tipa druge lige Crne Gore i evo sada iz Stepojevca. Nemam problem sa tim da igraci dodju na probu, samo mi se cini da mi ne znamo gde bodemo. Odbrana nam skripi na sve strane, pogotovo na stoperu. U ostalim delovima tima smo otprilike isti kao i na kraju prethodne sezone.
Za dve nedelje pocinju kvalifikacije, svako ko sada dodje ima malo vremena da se uigra sa timom. Opet dolazili su nam i kasnije, pa smo imali koristi od njih.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Pripreme

Post od Душан »

Мени више делује да се Војводина спрема за прву лигу него за квалификације за лигу европе.Ово је смешно, сви живи нешто раде спремају екипе, појачавају се, а ми делујемо као најаматерскији од свих клубова у лиги. Можемо да ангажујемо и неку звезду гранда, није проблем.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Pripreme

Post od gospodinFKV »

Душан napisao:а ми делујемо као најаматерскији од свих клубова у лиги
Znajuci s kakvom njuskom imamo posla, ne bi me cudilo da tu i zavrsimo vrlo brzo.

Da je makar neki igrac, pa da kazes da ce podici klub na noge da bi nesto zaradio. Ne...sve sami pilicari i sitna riba, sa proporcionalnim ambicijama.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Pripreme

Post od Radoye »

gospodinFKV napisao:
Душан napisao:а ми делујемо као најаматерскији од свих клубова у лиги
Znajuci s kakvom njuskom imamo posla, ne bi me cudilo da tu i zavrsimo vrlo brzo.

Da je makar neki igrac, pa da kazes da ce podici klub na noge da bi nesto zaradio. Ne...sve sami pilicari i sitna riba, sa proporcionalnim ambicijama.
Kako bre sitna riba, pa zar ne vidis da on puca na visoko, potrazuje 20 miliona na ime trasfera SMS? :deal:

:frown:



:unnormal:







:popa:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Pripreme

Post od Dragojlo »

Tako sam ja na Menadžeru vodeći Port Vale od League 2 do šampiona Engleske dovodio anonimne a talentovane igrače za koje se posle ispostavljalo da su "zlatne koke"..... :D :dance2:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Rabba »

Ne bih se bas slozio da ne moze da se slozi kvalitetna ekipa od onih koji su tu. Oni koji ostanu ce biti nosioci ekipe, mogu se pojacati sa mladom ekipom, kao i sa igracima koji su u Proleteru. Uz nekoliko povratnika koje smo rasejali po Srbiji, a imaju kvalitet za nas(Asani, Makaric, Djuric, Lukovic...) moglo bi se ozbiljno boriti za to trece mesto. Nije problem to sto je problem. To je svima jasno. Urusavanje traje odavno, dugovi se gomilaju. Ali sta radi klub u problemu? Dovodi se Brazilac stoper. Pa jebem mu sunce, zar je problem staviti prst na celo i reci "E, ovde imamo dovoljno kvalitetnih halfova i zadnjih veznih, ajde ako vec ulazemo u stranca da ulozimo u nekog jakog na nekoj drugoj poziciji". Ali ne. I onda se desavaju ovakve paradoksalne stvari. Dovode se na probe kreativci iz Bosne, a halfovi iz Brazila. A situacija ce da se razvije tako sto cemo ispasti iz kvalifikacija, jer iz ove lige ne mozemo tvrditi da imamo kvalitet, a dugovi ce samo porasti. I idemo dalje na dole.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post od Neizlecivi »

Rabba napisao:Ne bih se bas slozio da ne moze da se slozi kvalitetna ekipa od onih koji su tu. Oni koji ostanu ce biti nosioci ekipe, mogu se pojacati sa mladom ekipom, kao i sa igracima koji su u Proleteru. Uz nekoliko povratnika koje smo rasejali po Srbiji, a imaju kvalitet za nas(Asani, Makaric, Djuric, Lukovic...) moglo bi se ozbiljno boriti za to trece mesto. Nije problem to sto je problem. To je svima jasno. Urusavanje traje odavno, dugovi se gomilaju. Ali sta radi klub u problemu? Dovodi se Brazilac stoper. Pa jebem mu sunce, zar je problem staviti prst na celo i reci "E, ovde imamo dovoljno kvalitetnih halfova i zadnjih veznih, ajde ako vec ulazemo u stranca da ulozimo u nekog jakog na nekoj drugoj poziciji". Ali ne. I onda se desavaju ovakve paradoksalne stvari. Dovode se na probe kreativci iz Bosne, a halfovi iz Brazila. A situacija ce da se razvije tako sto cemo ispasti iz kvalifikacija, jer iz ove lige ne mozemo tvrditi da imamo kvalitet, a dugovi ce samo porasti. I idemo dalje na dole.

Rabba,
Ne bih se slozio sa tobom. Od ovih nasih povratnika u ligi, kvalitet imaju Poletanovic, Kosovic, Vulicevic i ne znam da li jos neko. Ovaj cetverac koji si naveo po meni nema kvalitet nista veci od sadasnjih Sprema, Stamenica ili ko nam je vec na tim pozicijama. Takodje ljudi kukaju sto je doveden stoper Brazilac, a proslu sezonu su kukali na nasu vetrovitu odbranu. Mi smo u drugom delu sezone imali po 2-3 ogromne sanse za protivnike na utakmici, u situacijama kada Puskaric krene da petlja. On je igrac veznog reda, i umeo je odlicno loptu da povuce napred, ali isto tako i da kiksne samo tako. Shvatam da bi voleli da dovedemo nekog atraktivnog igraca sa tog podneblja, pre svega na poziciji veznog ili napadaca, ali jbg. U nasoj ligi trenutno nema stopera koji bi tek tako dosao kod nas, pa ja ne vidim nista lose u ovom momku. Deluje dobar na lopti, skoku i jedino malo sporiji, ali je jak.
Takodje mislim da mozemo uklopiti solidnu ekipu. To mislim pre svega, jer sam prethodnih godina ocekivao tragedije, pa do kraja i gledao poneku dobru partiju u nasoj reziji. Svakako, onim plasmanima u LE i titulama se ne nadam. Tj pre se nadam necemu u Evropi, no na nasim poljanama. Svakako, meni je bitno da igramo kvalitetno za oko, da bude zanimljiv fudbal, jer u poslednje vreme osecam da je to jedina stvar koja mene (verovatno i mnoge druge) moze privuci na stadion.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Pripreme

Post od Marcello »

Onda menjaj nick, jbg... :sorry:

Bojim se, da nam klub, nezaustavljivo hrli ka amaterizmu (u najboljem slučaju)...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Pripreme

Post od vdn slaninar »

Ma dovode se igraci samo da bi moglo sto vise da se izvlace pare iz kluba tj KRADE,da se kaze eto doveli smo te i te, imaju plate, klub ionako nema para a sad posto nismo osvojili Ligu Evrope u jos vecoj smo krizi.Zato nam ne treba niko,prodaj Melega,Malbasica,Trujica sve prodaj i kazi sad smo na 0(tj dugujemo standardnih 5-6 miliona),imamo nase omladince njih mozemo da platimo jer igraju za tepsiju ribe,ja zadovoljan.Imam utisak da pravi ekipu da bi prosao bar jedan,dva kruga kvalifikacija da bi dobio neki dinar od Evrope i to maznuo,pardon opravdano potrosio u interesu kluba.Malo je cudno vec dugo dug se ne spominje,samo ce od jednom da bude -10 miliona ,opravdano naravno.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Pripreme

Post od ssnigd »

Prema dnevniku, sutra od 20h na Karadjordju igramo generalku sa selekcijom Novog Sada.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Odgovori