Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Ako smo već rezervisali novce za jednog zvezdinog igrača, onda je najbolje da to bude Krupniković.
A, ne neki desni bek koji je rezerva i u U21, za kojeg je Stošić profesor.Basta je prošao svoj zenit istrošivši se, u najčeće bezveznom, trčanju po terenu. Sada pokušava da se toga oslobodi, ali onda postaje gotovo neprimetan (osim po frizuri).
Krupniković ili neki drugi igrač tog tipa, što pre mora obući Vošin dres.Naravno, ako iskreno želimo dobar rezultat u evropskim utakmicama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Samo sto se meni cini da ce pre sam Krupnikovic procitati ove nase vapaje,nego li neko iz naseg kluba!!!
Slika
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Banjalučani testiraju crveno - bele

Fudbaleri Vojvodine između dva meča sa Hibernijansom odmeriti snage sa Borcem iz Banjaluke 25.jula u Somboru. Dva kluba imaju dugu saradnju,a Banjalučene trenutno predvodi Stanislav Karasi, nekadašnji reprezentativac i fudbaler crvene zvezde.
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Post od Brane »

Ljudi, meni ove pripreme deluju kao zajebancija. Pa mi nismo imali ni jednog protivnika zbog kog bi vredelo ici na stadion. (OK, nije protivnik razlog, ali opet...).
Meni onako laicki, vise znaci igrati protiv italijana, nemaca, francuza... pa makar i drugoligasa da bi se dobila neka slika jacine time nego protiv Rabotnickog ili Borca.
Pogledajte samo sa kim igraju cigani i partizani u toku priprema. Mi smo te bolide tukli celu proslu sezonu ali mislim da ce oni sa priprema izaci viseg morala nego mi. U glavama nasih igraca nije ni pokusan da se stavi znak jednakosti izmedju Vojvodine i nekog normalnog evropskog kluba. Ne verujem da bi Ranko imao nesto protiv da se oprobao protiv Materacija u nekoj prijateljskoj utakmici. Sve sami lokalni "favoriti" zapadnog balkana.
Opet laicki, pripremne utakime su valjda i uspostavljanje kontakta sa buducim/potencijalnim kupcima nasih igraca.
Je*em li ga, valjda Rajevac zna sta radi ali meni ovo nema ama bas nikakvog smisla.
Cika_toma

Post od Cika_toma »

brane, mislim da merilo uspesnosti priprema nisu rezultati i imena rivala u tom periodu, nego rezultati posle njih (i imena rivala posle njih).

Tako, da hajde da vidimo kakvi ce biti rezultati kad pocne sezona...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Brane, meni se čini da nije loše ovo što sada radimo, odnosno da je prerano za Zapadnu Evropu.
Obnavljanje dobrih odnosa sa ekipama iz EXYU, Rumunima i eventualno sa Mađarima (sa svima kojima možemo) i trebamo da ih negujemo.Sa timovima i gradovima koji nas cene i, na neki način simpatišu, gde je Voša rado viđen gost, dobro je održavati kontakt.
Ja sam pristalica metoda: korak po korak do uspeha (tj da se ne preskaču kratke pantalone).
Osećaju i igrači dobre efekte takvih odmeravanja snaga.Nalaze sebe, a Klub se ponovo pozicionira na svoje izgubljeno mesto raspadom bivše nam države.Meni se čini da je put kojim idemo dobar.Stvaramo ponovo pobednički mentalitet, a vraćamo ugled.Naći ćemo mi tu i ponekog odličnog igrača koji će poželeti da obuče dres POLA BELA, POLA CRVENA.
Meni Voša, danas, veoma liči na nekadašnjeg konfiskovanog vojvođanskog gazdu koji gradi novi život, ne od nule, već iz minusa.A, od kapitala ima samo svoje veliko ime.Međutim, ,,da li će Sloboda umeti da peva, kao što su sužnji pevali o njoj,, pokazaće vreme dolazeće.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Post od Brane »

Pokazace to vec prvo kolo. Svaki rezultat osim pobede znaci da smo prelazni rok i pripreme odradili losije od njih.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Brane napisao:Pokazace to vec prvo kolo. Svaki rezultat osim pobede znaci da smo prelazni rok i pripreme odradili losije od njih.
Da, biće to pravi test i ocena celokupno urađenog posla.
Po meni je domaće prvenstvo i Vošina uloga u njemu daleko značajnija od evropskog takmičenja (u kojem bez obilja sreće u žrebu, teško možemo napraviti zapažen rezultat).Prvo kod kuće moramo da (p)ostanemo klub koji se respektuje, pa onda da iznenadimo Evropu u Novom Sadu, na našem prepunom Stadionu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 797
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Post od slanina »

Pobeda za još veće samopouzdanje. Fudbaleri Vojvodine su i u proveri s banjalučkim Borcem odigrali korektno, kaže njihov trener Milovan Rajevac. Novosadski crveno-beli imali su inicijativu u većem delu susreta, objašnjava, premda je ekipa bila umorna.

- Tokom prepodneva smo imali trening. Ipak, i pored toga smo bili pokretljivi, što je odličan pokazatelj. Posebno se ta ocena odnosi na igru u prvom poluvremenu, kada su ton igri davali Ranko Despotović, Vladimir Buač i Dušan Tadić. U nastavku je ritam pao, ali smo uspeli da savladamo rivala, koji je pružio sasvim solidnu partiju. U celini, radilo se o pravoj prijateljskoj utakmici, a posebno je važno da se niko nije povredio - prokomentarisao je duel s Banjalučanima Rajevac.

Strelci: Kačar u 28. i Ubiparip u 67. minutu za Vojvodinu, a . Gradski stadion u Somboru. Gledalaca oko 300. Sudija: Knežević (Sombor).

Vojvodina: Kahriman, Mir. Milutinović, Stošić, Đurić, Šarac, Kačar, Popović, Buač, Lerinc, Tadić, Despotović. Igrali su još: Brkić, Marković, Mil. Milutinović, Stevanović, Smiljanić, Aleksić, Stojčev, Ubiparip.

Borac: Marčetić, Damjanović, Puzigaća, Deket, Petrić, Žarić, Đurić, Sakan, Tripković, Jandrić, S. Vranješ. Igrali su još: Milošević, O. Vranješ, Kolarov, Petrović, Vasilić, Grujić.

Pekarić

Na utakmici sa Borcem, u sastavu Vojvodine nije bilo njenog Nina Pekarića. Po rečima Rajevca, kapiten je izostao zbog lakše prehlade.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Post od Brane »

Ma super rezultat. Do jaja. Neka generalka pred partizan bude protiv Graficara sa sajmista.
Cause
Postovi: 458
Pridružio se: Pon Nov 28, 2005 11:27 pm
Lokacija: Kraljevo

Post od Cause »

To je stara praksa koju naši klubovi forsiraju. Kako bi "navukli" igrače psihološki na pobedu.
Lično i meni smeta to nenalaženje ozbiljnih ekipa da se vide dometi tima i da igrači vide koliko i gde su jaki tj slabi.U pripremnim utakmicama rezultat nije bitan koliko igra. Spremati tim za više varijanti i ukomponovati za sezonu a ne za potrebu jedne ili dve utakmice pa kada naiđu onda se spremati par dana. Mehanizme za tako nešto ne znam pa pišem kako mislim da bi trebalo.
Iz priče mi je poznato da je jako teško kada na megdan izađeš nekom koga ne znaš ili za koga znaš da je recimo duplo bolji od tima za koji igraš. Kako se tada postaviti?

Sve zavisi od priprema. Videćemo.
" Dečko je pun zmajova! "
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Meni se cini da mi igramo malo prijateljskih utakmica. Koliko smo ih do sad odigrali,5-6? A pripreme smo davno poceli. Negde sam procitao da ce generalka za partizane biti utakmica sa Sremom,u Ns.
OFK skoro svaki dan igra prijateljske i to protiv sasvim dobrih klubova. Juce su igrali 1:1 sa Napolijem...
Samo se nadam da ljudi u klubu znaju sta rade... :roll:
STOP MAFIJI!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Vodimo 1:0 protiv Srema strelac drakulic iz penala.... igra drugi tim!!!za sad toliko!!!

info by Turija :lol:
Slika
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Kraj 1:0.
STOP MAFIJI!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Uspavanka sa Sremom.
Igrali smo bez žara.Sremci zaslužili bod.Interesantno je da se na klupi Sremaca nalazi naš bivši igrač i trener Miroslav Vukašinović i da je solidan utisak na ovoj utakmici ostavio njihov centarfor sa brojem 9 (mislim da se preziva Kasalica) i veznjak broj 11 Vilijam. Istakli su se pokretljivošću i driblingom.Zanimljivo je da se na terenu pojavio i Đorđe Čotra
Nastupili smo u sledećem sastavu:
Brkić, Mir. Milutinović, Nastić, Marković, Čotra, Vukobratović, Smiljanić, Trivunović, Drakulić, Mila Milutinović, Stevanović.Igrali su još: Kesić, Radosavljev, Stojčev, Aleksić i ne znam ko, jer sam se iznervirao, pa sam više pričao sa navijačima na tribini, nego gledao utakmicu.Još jedan razlog nedovoljnog interesovanja za događaje na terenu je moje razočarenje što je Stevanović (o)stavljen uz levu aut liniju, a ne na svom mestu u sredini terena.Na poluvremenu je očekivano ekspresno zamenjen (iako je dobro funkcionisala leva strana Čotra-Stevanović, samo kad su se samoorganizovali, inače su bili odsečeni od veznjaka).
Ja sam došao prvenstveno da vidim njega:Stevanovića.Međutim, ni na prijateljskoj utakmici (sa našom drugom postavom) nije mu data prava šansa i shodno tome ni meni.Neće se valjda ponoviti Despotov slučaj, tj da otkrijemo kvalitet igrača tek posle 3 godine potucanja po klupi i tribinama :?:
Zašto priča o Stevanoviću?Zato što nam je mesto plejmejkera (odlaskom Davidova), postalo najosetljivije.A, Stevanović je mlad, pokretljiv, ima pregled igre, dobru kondiciju, zna da drži loptu, čvrst je u duelu, oseća prostor i tajming, odigrava rezonski, a ume i da zaustavi protivnika u začetku akcije.Interesantan je za tu poziciju.S obzirom kakav je trenutni njegov status, čini mi se da će dosta vode proteći Dunavom dok ne zauzme zasluženo mesto u ekipi.
Iako su igrali na mestu štopera, Nastić i Marković su bili solidni.Međutim veliki je problem što nemamo nijednog rezervnog centarhalfa.Pekarić i Stošić će sigurno (posle Atletika) dobiti inostrane ponude i najverovatnije napustiti Vošu. Đurić ostaje sam bez kvalitetne podrške, a Rajevac sa ozbiljnim problemom u odbrani.Krajnje je vreme je da se pripremimo i za takav rasplet.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori