Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Pripreme

Post od recni galeb »

E bas vala, trupac je trupac i kada ode Dunavom nema se sta dalje plakati za njim, seci drugi... :lala:
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Pripreme

Post od Djumi »

recni galeb napisao:E bas vala, trupac je trupac i kada ode Dunavom nema se sta dalje plakati za njim, seci drugi... :lala:
Ima tu jedan problem.Kad mnogo trupaca ode Dunavom onda se grane skupljaju.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Pripreme

Post od ssnigd »

Pricamo o igracu koji clan ciganskog kluba. Ne bih bas isao toliko u hvalisanje, bez obzira na sve kvalitete ili nekvalitete. Sto je rekao Djumi, proveriti ko je dao slobodno Pavkovu I zabraniti da dalje odlucuje o igracima.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Pripreme

Post od Cane »

Aman više ljudi. :cry:
Neka se otvori posebna tema o ovom liku pa kome je do njega neka tamo piše šta god želi a ne da se ubija tema koja se odnosi na pripreme. Sezona se nastavlja za koji dan, bilo je promena u timu i oko tima, pripremni period traje još dan dva, sa nestrpljenjem čekamo da vidimo kako će to sada izgledati, a ovde se danima raspravlja o nekome ko je bio jedno vreme kod nas i pri tome nije ostavio baš nikakvog traga. Koliko boljih od njega je prodefilovalo kroz klub pa šta, treba sad da plačemo za nekim ko nam ništa nije značio.
Uzgred, izvinjavam se što i ja ovom pisanijom remetim temu. Neću više.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Pripreme

Post od churguzijanac »

Voja napisao:
Turija napisao:Bez obzira na nepravdu ucinjenu Meriju u Vosi i golove u Sloveniji, Pavkov je bolji centarfor od njega.
Vidi,sa ovim se cak mogu i sloziti,ustvari ne bih rekao da je bolji,vec skolovaniji.A forum-robot :mrgreen: centarfora koji je potreban Vosi bi izgledao ovako:
brz kao Abu,krece se kao Pavkov,razmislja kao Despot,efikasan kao Meri i voljen kao Belic 8)
Ubo si ga samo tako:D ....Vreme je da nam se posreci sa centarforom.Malog Gajica treba istrpeti malo i ima da nam se visestruko vrati.Cak mislim da ga necemo ni dugo cekati, ako dobije sansu brzo ce je iskoristiti.Samo da uprava i menadzeri ne naprave neku glupost, prekinu kontinuitet, i jednom u zivotu ne useru.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Pripreme

Post od recni galeb »

Djumi napisao:
recni galeb napisao:E bas vala, trupac je trupac i kada ode Dunavom nema se sta dalje plakati za njim, seci drugi... :lala:
Ima tu jedan problem.Kad mnogo trupaca ode Dunavom onda se grane skupljaju.
Zato uvek treba imati rasadnik i posumljavati.
Elem nije bas da zelim trupca u napadu Vojvodine, takvih mozemo nabrati po seoskim ligama koliko hocemo. Ne moramo praviti od njih neku stetu jer to nisu, mada definitivno u celoj drzavi mi decenijama ne umemo da napravimo krstenog napadaca.
Da nije do struke?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/rem ... 24-03-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovakva nemoc ekipe je velika bruka struke i uprave, podjednako.
Nemamo krstenog napadaca osim Ezea, a o kreativnom veznom redu, tek, da ne pricamo i plus nijednog brzog igraca, osim opet Ezea.
Mi ne da ne mozemo da stvorimo sansu, nego ne mozemo da napravimo ni organizovanu smislenu akciju.
Dok gresaka imamo more. Danas je pogresio Sanicanin, onomad neko drugi, sutra treci...nizu nema kraja.
Jedini izlaz je da kondiciono budemo najspremnija ekipa u ligi, rotacija i odmor umornih i neucinkovitih.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Pripreme

Post od severozapad »

"i veci klubovi od Vojvodine"
Ja ne znam. Svestan sam da ima "vecih" ali kako bre ovakvu stvar moze da izjavljuje neko ko je u klubu i prima novac od njega. Kakav je to stav, kako ces sa tim stavom bilo koga ubediti da moze bolje?
Znam da se dzabe nerviram i da nikad nece oni shvatiti sta mi nosimo u sebi i na koji nacin bi voleli da i oni gledaju klub u kojem su se spletom srecnih/nesrecnih okolnosti nasli ali ovakve stvari meni i dalje toliko zaparaju usi da je to strasno.
Je l toliko tesko povesti racuna da iz vas ne ispadaju ovakve izjave kojima direktno gadjate navijace fekalijama?
Pa nije mi veci vidis majstore ni Real ni Mancester ni Juve ni Bajern a pogotovo niko iz ove muljčine od lige.
Ajde sad razgulite i ti i tvoj sef koji ce zaboraviti na moral onog momenta kad se nadje u crnom govnetu pa krene za njegov tim da se navlaci.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Pripreme

Post od Radoye »

severozapad napisao:Ajde sad razgulite i ti i tvoj sef koji ce zaboraviti na moral onog momenta kad se nadje u crnom govnetu pa krene za njegov tim da se navlaci.
:lala:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Pripreme

Post od naseljekolumbija »

Тако је, опет ти столице пошаљи линту финту да дрибла. А ти седи столице на столицу и уживај. Ово већ постаје чист безобразлук. Зајебавају нас линта финта и неки столица
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Pripreme

Post od Dragojlo »

Tačno svi da počnemo igrati FM sa Vošom, da se posvetimo tome i da uživamo što klub konačno vodi neko kome je stalo do istog!!
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Pripreme

Post od newnowapv »

Posto imamo blokadu, od priprema u Sloveniji nista, bice to stari dobri Zlatibor...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

Lepa reklama (i to dosta dugo je tako) gde god se pojavimo, ostanemo duzni. Samo Turcima, izgleda, redovno placamo, posto nema veresije. Verovatno sve unapred.
Bruka.
To nekadasnja prava Vojvodina nije radila. Ako nema novaca, trcanje na Andrevlju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post od Beonic »

http://www.fkvojvodina.rs/2018/06/fudba ... -pripreme/" onclick="window.open(this.href);return false;

Naravno da nisu napisali koji igrači su se našli juče na prvom treningu, koji su ga iz nekog razloga morali propustiti i najbitnije na koje igrače se više ne računa. Ozbiljnost na nivou, nema šta, kao da ih je neko tukao i ovaj sastanak da naprave... :frown:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post od Karlsson »

Pa napisali su ovde

http://www.fkvojvodina.rs/2018/06/crven ... gledima-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori