Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Teleptabis
Postovi: 46
Pridružio se: Pon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: Pripreme

Post od Teleptabis »

Niko Emilu da cestita rodjendan.
Komsija, sve najbolje!!! :)
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post od Karlsson »

Ja se izvinjavam, zaista nisam znao da je dečku rođendan! Emile od srca ti želim sve najbolje kako u privatnom životu tako i u karijeru. :cheers:

Da Bog iduće sezone kao kapiten Kluba podigao šampionski pehar lige! :cheers:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

Brane napisao:Gledao sam prvo poluvreme. Dobro je sto su borbeni i sto tim hoce da igra. Lose je sto ne znaju :oops:

Iznosenje lopte iz nase polovine je nocna mora. Halfovi koliko toliko zadovoljavajuci. Bekovi slabi sa loptom u posedu. Vezni katastrofalni, bez ikakve sanse da se lopta primi u guzvi, ne daj Boze, da se okrene prema napadu. Samo vracanje u nazad ili eventualo pokusaj proigravanja iz prve koji skoro nikad ne uspeva. Krilni igraci, sta reci... Verovatno bih i ja imao slican broj uspesnih prodora i driblinga. Napadac odsecen, i to malo visokih lopti sto je dobio nije uspeo da osvoji. Rockov odlican. Sto se borbenosti tice, to je delovalo prilicno dobro, isto tako i tempo igre, pa i zelja da se nadigrava. Stolica je tu polozio. Prva je utakmica, ako na ovome istraje, mozda tu i bude nesto (uz poneko pojacanje).

Sloven je definitivno bolji od nas. Tesko mi je da kazem kako bi se oni mogli uporediti sa timovima iz nase lige. Ako struka ima nedoumice da li da se angazuje neko iskusniji, jak na lopti, opasan u napadu, ja bih im rekao :beg:
Brane, sve sto si napisao, potpuno si u pravu - odlicna analiza.
Nama treba centatarfor koji moze da ucestvuje u igri, predje igraca ili, pak, jaka ,,desetka,,. Mislim da je realnija opcija Nikolic, nego strana preskupa 10ka.
Bekovi su agilniji, nego ranije, ali ne probijaju bokove, kao ni krila. Takodje, cesto smo u borbenim duelima, ali ih gubimo, cak i fizicki. Dodavanja su sva u noge, nema u dubinu i sprinta.
C-for nam je korpulentan, ali nit je skocan, nit moze da dobije duel na zemlji.
Igra sa jednim stoperom i Vukasovicem je verovatno proba za tekme u NS, kada protivnici bunkerisu, mada to cine sve redje, jer vide nasu nemoc u veznom redu i napadu, pa nas sve cesce napadaju.
Golmani su dobri, s tim sto je Perke sigurniji u dodavanju, a Rockov na golu vise iscupa. Posto Stolica bazira igru i na golmanima, Emil mora popraviti dodavanje lopte nogom. Mada mi se cini da preterujemo sa ucescem golmana u zacetku igre?
Spomenuo bih samo 2 imena juce u Beleku.
Mesarovic uzasan, a Zlicic stariji neprimetan. Treba probati sa mladjim bratom. Mnogi govore da je puno ozbiljniji igrac od brase.
Sve u svemu, treba nam jos najmanje 2 daleko bolja igraca od aktuelih aktera. Onda bi mogli graditi neku igru, opasniju po gol protivnika. Ono sto je Milojevic napravio u zvezdi, puno trcanja, stvaranje praznog prostora i ubacivanja igraca iz pozadine u napad.
Porazavajuce i zabrinjavajuce je da mi juce nismo fudbalski sutnuli na gol.
No, ima se jos vremena, sto rece Stolica: analiza i ispravljanje nedostataka (kolektivnih i individualnih).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Pripreme

Post od Danilo »

Na kom tv kanalu je bila utakmica sa Slovanom.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

Danilo napisao:Na kom tv kanalu je bila utakmica sa Slovanom.
Butasport postavila link za stream.
Hvala im.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Pripreme

Post od MiSmoFKV! »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=y6GsajUe_8g[/video]
Sto kaze Voja nisam video da li golman ima :ugeek:
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Pripreme

Post od recni galeb »

Beonic napisao:Kao što je 1892 iznad mene napisao, živi u bogatoj porodici koja verovatno može da ga ugura gde god požele u ovoj našoj državi, a i preko, ali dečko je stvarno zaslužio bar šansu da pokaže šta ume na pripremama.
...
Zanemarimo bar sada roditelje i dajmo dečku priliku bez etiketiranja.
Nikako ne treba zanemariti genetiku!
Ako mu naraste glava kao taji to ima da bude jedna velika prednost za nas napad pri centrsutevima! :mrgreen:
To ko od bekova i krila promasi treba odstraniti iz fudbala. :thankyou:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Pripreme

Post od gospodinFKV »

recni galeb napisao:To ko od bekova i krila promasi treba odstraniti iz fudbala.
Ne potcenjuj (ne)mogucnosti nasih bekova :mrgreen: Da je ovo kriterijum, svi timovi u Srbiji bi igrali 3-4-3 dijamant :greenbutt:

Sto se utakmice tice, klasicna Vojvodina. Ne ide, ne ide, pa stane. Verujem Stolici, vidi se tu neki pomak u htenju i trcanju, ali majko moja, koliko nama fali jedan krsten tehnicar u ekipi, da udeli taj zavrsni pas.
gigi
Postovi: 14
Pridružio se: Čet Jun 13, 2013 9:58 pm

Re: Pripreme

Post od gigi »

ŠoneVoša napisao: Skupa je investicija pustanje utakmica na Youtube za jedan prenos potrebno je minimum 1.500 evra.
Hd kamera sa wifi modulom 167$
http://s.aliexpress.com/EBZjyaAF" onclick="window.open(this.href);return false;
Rezervna baterija 15$
Stalak za kameru 25$
+ carina 10%
+pdv 20%
Nalog na youtube besplatan
Live stream na youtube besplatan
Sve one time ulaganja....
Za pristojan prenos potrebno:
upload 1 Mb/s
1(jedan) covek

Gde nadje 1500€??????
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post od Voja »

Da dodam da Zvezda i Partizan imaju ljude koji i komentarisu prenose sa priprema,pa cak komentarisu i komentare na jutjubu i odgovaraju na njih. Danas dok sam virnuo da vidim Supica :mrgreen: komentator najavljuje i zvezdin kids kanal za decu....
Slika
Cane
Postovi: 975
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Pripreme

Post od Cane »

Voja napisao:Da dodam da Zvezda i Partizan imaju ljude koji i komentarisu prenose sa priprema,pa cak komentarisu i komentare na jutjubu i odgovaraju na njih. Danas dok sam virnuo da vidim Supica :mrgreen: komentator najavljuje i zvezdin kids kanal za decu....
Upravo o ovakvim stvarima je reč. Za nešto slično sigurno ne trebaju neke basnoslovne pare, ali treba bar malo zainteresovanosti i volje, ideja, kreativnosti ... A to je isključivo do "nas".
Neverovatno je da se ovom segmentu posvećuje tako malo pažnje, nije valjda da se od svih onih koji kao nešto rade u klubu i u toj radnoj zajednici ne mogu naći 2-3 čoveka koji bi se ozbiljno bavili praćenjem i promovisanjem aktivnosti kluba. Ne moramo baš odmah pucati da imamo svoj TV kanal :wink: , ali daj već jednom da se napravi kršten sajt jer ono što sad postoji i sadržajno i po izgledu je ispod svakog nivoa. Ako već nema ideja kako bi se to moglo uraditi da liči na nešto, onda neka prekopiraju sajt bilo kojeg trećerazrednog evropskog kluba, pa će i to biti bolje od ovog što imamo.
Da se počne od toga, pa onda raditi dalje na promociji i popularizaciji FKV, jer ako hoćemo da bar ličimo na ozbiljan i organizovan klub to nam je neophodno i tu žestoko kasnimo i zaostajemo.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post od Karlsson »

Treba uzeti u obzir i da te pripremne utakmice blizanaca prati više hiljada ljudi. Naše bi pratilo 300 ljudi u vrh glave i to ako nam se baš posreći. Možda ljudi u Klubu to znaju i zbog toga ne žele da pokreću nešto takvo.

Za početak ja bih bio zadovoljan i snimkom, a kao što neko reče za tako nešto nije uopšte potreban veliki novac. Volja je najbitnija.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4044
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Milan »

Ako nastave da rade na promociji kluba kao do sada, neće imati ni tih 300 da ih prati, pa u slučaju da u rukovodstvu ima nekog kome je do toga iole stalo, treba konačno da se malo zamisli...
POŠTO OBRAZ ???!!!
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post od lazarr »

Snimanje i prenošenje utakmica.....??? Suviše je to velik zalogaj za naš klub.... Oni nisu sposobni ni na mail da odgovore. Neki dan sam pitao da li još može da se uzme pretplatna karta ali možda eventualno polugodišnja ulaznica i nisam dobio odgovor. Posle niza godina nisam ove sezone želeo da je kupim iz bojkota prema upravi. Sad sam dobio neku (lažnu) nadu da može biti bolje pa sam hteo da obnovim tradiciju. Ali, odgovora nema....
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

Klub zivi tehnoloski ( pa i u drugim stvarima) ne u proslom veku, nego u pretproslom.
Neverovatno je da su toliko nepismeni i zaostali.
Nacin funkcionisanja FKV prevazilazi i ,,drzavni posao". A svi ocekuju platu. Vazno je samo da prodje dan i mesec i da se pita kad ce plata?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori