Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Voja napisao:Super,ne menjam potpis ni sledecu sezonu!!!! :lol: 8)
Vojo mislim da ces morati...Goooooool,goool,gol!!!! Despotovic,2:0!!!! :D
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

nadam se da je Turija bio na tribinama,jer najrealniji presek stanja prijateljskih meceva on najbolje iznese.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Za one koji nisu bili na utakmici sledi izveštaj.
Po sunčanom i dosta toplom vremenu okupio se solidan broj ljudi u ladovini zapada.Igrači su imali podršku i od predsednika.
U prvom poluvremenu Rajevac je izveo, uglavnom, sastav koji odigrao prošlu sezonu, sa nekoliko izmena:
Na golu je bio Babalj, u odbrani Stošić, Pekarić, Đurić i Čotra.U vezi Popović, Marković, Buač, Lerinc, Stojčev i u napadu Despotović.U prvom poluvremenu igra se odvijala uglavnom na sredini terena.Bez nekih pravih šansi, osim Buačove na odlično ubačenu loptu Lerinca, kada je gostujući golman skrenuo loptu u korner.Da je Buač spretnije dočekao loptu glavom, verovatno bi, još tada, poveli.
Makedonci su dosta dobro kontrolisali sredinu terena, kao i loptu (njihov broj 7 i 20 mi se dopao), ali smo mi imali opasnije napade.
Stojčev je lepo otvorio utakmicu i pokazao da je dosta živahan igrač, ali je kasnije počeo padati u igri.Mada, imao je, istina, teške situacije pored leve aut linije.Babalj bez pravog posla, jer su Stošić, Pekarić, Đurić i Čotra dobro funkcionisali.
Popović ponovo odličan u polju, mada je nešto slabije izvodio prekide.Marković standardno borben.Lerinc je pokazao da ima znanja i da če biti od velike koristi, ali čini mi se da neće imati snage za celu utakmicu.Buač poslovično borben. Nagovesti dobru akciju, ali na kraju mali efekat.Nekako mu u odlučnim trenucima lopta pobegne.Despot usamljen u napadu slabo primetan
Ulaskom mladih igrača u drugom poluvremenu utakmica je dobila na tempu i zanimljivosti.Ušli su oba Milutinovića, Aleksić, Smiljanić i Kizito.Izašli su Stošić, Stojčev, Buač, Lerinc i Marković.Sada je profunkcionisala desna strana. Miroslav Milutinović i Goran Smiljanić su počeli probijati po njoj.U prvom poluvremenu smo napadali po levoj strani: Čotra-Stojčev.
Prvi gol.
Smiljanić je prošao po desnoj strani (gosti su se bunili da je bio u ofsajdu), zavrnuo u sredinu, gde se lopta na kraju odbila do Despotovića. Ovaj se brzo i lepo okrenuo prema golu (jer je bio okrenut leđima ka njemu) i odlično šutirao pod prečku u desnu golmanovu stranu,Posle toga smo imali još jednu lepu akciju, kada je Despot izvanredno centrirao, a raspoloženi Kizito u trku strahovito šutirao glavom u prečku, uzdrmavši ceo ram gola.Šteta bio bi evrogol.
Drugi gol.
Daje ponovo Despotović.Ovaj put iz penala koji je dosuđen posle igranja rukom odbranbenog igrača Pobede. Despotović je prebacio loptu preko njega, a on je zaustavio rukom.Odličan šut Despota u nebranjeni donji levi ugao gola.
Posle toga iz igre izlaze Despotović i Popović. Zasuženo su nagrađeni aplauzom.Ulaze Drakulić i Stevanović.Ovaj drugi je na mene ostavio veoma povoljan utisak i biće odlično pojačanje, iako je mali rastom.Ima vrlo lepu i tačnu loptu i fino se kreće.
Posle izlazi Čotra, a ulazi Ubiparip, a Kiza odlazi na Čotrino mesto levog beka.I tu je dobro odigrao.Izgleda da je spreman i željan fudbala.
Potom izlazi Đurić, a ulazi Radović.Na kraju izlazi iz igre i Babalj, a ulazi Drinić.Pitanje:gde je i šta je sa Brkićem?
Do kraja utakmice sigurno držimo rezultat i svi zadovoljni, viđenim za ovu fazu priprema, napuštamo stadion
U sredu dolazi Politehnika. Opet u 18.Ko nije danas bio, eto prilike da vidi i ostale naše igrače koji danas nisu igrali.Pre svega mislim na Radosavljeva, Brkića, pa možda će se priključiti i ostali.Kačar, Kesić, Trivunović...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Turija,svaka cast na izvestaju! :!:
Ja sam zadovoljan kako su momci odigrali utakmicu. Jos tu ima mesta za napredak,ali s obzirom da ima jos dosta vremena,ne brinem.
Nadam se da ce ekipa potvrditi solidnu igru i protiv Politehnike i tako dokazati da su spremni za velike izazove u Evropi i u domacim takmicenjima! 8)
STOP MAFIJI!!!
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 798
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Post od slanina »

Ko je taj Miroslav Milutinović? :shock:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

slanina napisao:Ko je taj Miroslav Milutinović? :shock:
Igra desnog beka.Nas igrac,samo sto je proslu sezonu proveo na pozajmici u Celarevu. :wink:
STOP MAFIJI!!!
Cause
Postovi: 458
Pridružio se: Pon Nov 28, 2005 11:27 pm
Lokacija: Kraljevo

Post od Cause »

Turija, bolje ovi iz sportskih novina da rade Copy-Paste tvojih postova em su realniji em zanimljiviji :D
" Dečko je pun zmajova! "
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Cause napisao:Turija, bolje ovi iz sportskih novina da rade Copy-Paste tvojih postova em su realniji em zanimljiviji :D
Slika 8)
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 798
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Post od slanina »

Anonimus napisao:
slanina napisao:Ko je taj Miroslav Milutinović? :shock:
Igra desnog beka.Nas igrac,samo sto je proslu sezonu proveo na pozajmici u Celarevu. :wink:
Hvala!!! :wink:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Hvala na podršci :lol:
Svaki izveštaj na našim forumima je dobar, jer je pošten. Nikome dužan, nikome u stranu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Da otklonimo dilemu:
Turija napisao:Pitanje:gde je i šta je sa Brkićem?
Dnevnik napisao:Struku raduje činjenica da su svi igrači zdravi, osim golmana Brkića koji ima lakšu povredu vrata.
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

RAJEVAC LAGANO PAKUJE TIM

Lale danas protiv Rumuna
Novi Sad – Paklen i izuzetno odgovoran rad i tri pobede
i jedan remi (Zeta 1:0, omladinska reprezentacija Srbije 1:0,

Pobeda 2:0 i Rabotnički 1:1) je ono što je obeležilo dosadašnji tok priprema Vojvodine za predstojeće kvalifikacije za Kup UEFA. Mada poslovično odmeren, trener lala Milovan Rajevac ne krije da je veoma zadovoljan onim što je, do sada, urađeno.

- Obično za se za svake pripreme kaže da su bile najbolje, ali ove na Zlatiboru su to zaista bile – objašnjava iskusni stručnjak. – Mislim da smo prvu, rudarsku fazu odradili izvanredno.

U četiri do sada odigrana prijateljska meča, priliku su dobili gotovo svi igrači koji su bili na Zlatiboru, uključujući i novajlije Lerinca, Stojčeva, Drakulića i Stevanovića. Sutra, u utakmici sa rumunskom Politehnikom, ona će, najverovatnije, biti i pružena i ostalim igračima koji su ovog leta stigli u Novi Sad.

- Šarac, Kesić i Trivunović su nas dočekali u Veterniku. Zajedno sa mladim reprezentativcima Kahrimanom i Kačarom, koji su, opet, posle Holandije imali malo duži odmor, oni rade po posebnom programu, sve sa ciljem da pristignu ostali deo ekipe – kaže Rajevac.

Od igrača na koje trener Vojvodine najozbiljnije računa sutra neće zaigrati samo Tadić i Vukobratović, koji se nalaze na pripremama omladinske reprezentacije.

BOLOVI U LEĐIMA

ODMARA SAMO RADOSAVLjEV

Tokom nešto manje od mesec dana, koliko se Vojvodina priprema za narednu sezonu, niko od igrača praktično nije bio ozbiljnije povređen, što je svakako dodatni razlog za zadovoljstvo trenera Rajevca. U ovom trenutku, na poštedi je samo novajlija iz apatinske Mladosti Srđan Radosavljev, koga muče bolovi u leđima. Zbog lakše upale primicača, do juče je na poštedi bio i najbolji napadač lala Ranko Despotović, ali je i on počeo normalno da trenira.

Đ. VUKMIROVIĆ
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Citam ovo na RF forumu i ne verujem... :
Compton Boy napisao:Када сте већ код играча!!Звала ме мајка синоћ са посла и рекла ми да је примљен Кизито у болницу!!!Колико сам чуо од ње Кизито се шлогирао или добио мождани удар!!! Sad Све у свему тужно...!Рекла ми је да је у стабилном стању, али то је било синоћ.Дај Боже да се опорави момак...Био је Рабреновић синоћ па причала моја мајка са њим....
Kizo,zelimo ti brz oporavak!
STOP MAFIJI!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Anonimus napisao:Citam ovo na RF forumu i ne verujem... :
Compton Boy napisao:Када сте већ код играча!!Звала ме мајка синоћ са посла и рекла ми да је примљен Кизито у болницу!!!Колико сам чуо од ње Кизито се шлогирао или добио мождани удар!!! Sad Све у свему тужно...!Рекла ми је да је у стабилном стању, али то је било синоћ.Дај Боже да се опорави момак...Био је Рабреновић синоћ па причала моја мајка са њим....
Kizo,zelimo ti brz oporavak!
Bože, da nije od onog snažnog udarca glavom u loptu, kad je pogođena prečka i zatresla se konstrukcija gola.Strašno.
A, baš se sad spremio i imao veliku želju da igra.Voleo bih da sve bude, što pre uredu, ali bojim se da se na teren, nažalost, neće moći vratiti.Neka je živ i zdrav za svoje dete, ženu i roditelje.
Kizo, želim ti brz oporavak.
Poslednja izmena od Turija u Uto Jul 10, 2007 7:42 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cause
Postovi: 458
Pridružio se: Pon Nov 28, 2005 11:27 pm
Lokacija: Kraljevo

Post od Cause »

Kizo, uz tebe smo !!! :!:
" Dečko je pun zmajova! "
Odgovori