fkvojvodina.com

It is currently Wed Feb 21, 2018 12:33 am

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 5248 posts ]  Go to page Previous  1 ... 345, 346, 347, 348, 349, 350  Next
Author Message
 Post subject: Re: Pripreme
PostPosted: Sat Feb 10, 2018 5:05 pm 

Ja bas obozavam to vracanje golmanu inace! :greenbutt:
Setim se samo da nas je prekasno napustio nas dragi Korda pa mi lakse padne... :beg:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Feb 10, 2018 5:22 pm 
Dežurni spiker

Bice ipak da sam realnim ocima sagledao ona tri meca na pripremama,jer sto Djumi rece primeti se euforija,a uopste ne vidim razlog za tako nesto.I sad mi i vasi postovi govore da mnoge stvari ne valjaju..Videcemo sta nas ceka,ali iskreno,moramo biti spremni na svaku opciju kada su rezultati u pitanju. I sto se tice tog vracanja lopte,vracaju ju je i mnogo vece ekipe od nas,ali smisleno,kada je to zaista potrebno,kada ima logike i kada je pravi tajming,a kod nas se to svelo pod must

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Feb 10, 2018 6:10 pm 

Prvih 10 minuta odlicno... Kao Barsa! Konstantno lopta kod nas, pritisak na njihovu zadnju liniju...
Ostalih 110 minuta gotovo isto kao i na jesen, osim sto su igraci vise forsirali pas igru umesto dugih lopti.

Zlicic dao 2 gola, ali je opet bio dosta nevidljiv... Ali opet vidi se napredak, trcao je dosta.
Nazalost Rockov ocajan u igri nogama. Njega i najvise gotivim u nasem timu, ali u ovaj sistem se Perke daleko bolje uklapa. Mislim da Perketu treba dati vecu minutazu, a Emil da na treninzima radi na tome... Mlad je i to je nesto sto se moze brzo popraviti.
Ovaj novajlija iz Nisa vec pokazao kvalitet, bice dobro pojacanje.

Svi na Karadjordje sledeci vikend... Zasluzili su podrsku. Bez podrske cemo tesko Evropu izboriti!

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Feb 10, 2018 7:15 pm 

Ne sviđa mi se ovaj novi natpis ''Srbijagas'' na dresu. Izgleda kao prelepljen preko. Prvobitno je izgledalo lepše.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Feb 10, 2018 7:30 pm 

Koliko razumem iz postova forumaša, danas stvari nisu bas izgledale prema očekivanjima. Nadam se da je stvar u privikavanju na uslove koji su ipak znatno drugačiji nego u Turskoj, te da će se to uštimovati do subote.
U svakom slučaju dajte malo optimizma. :)
Po nekim informacijama postoje šanse da se u foto finišu prelaznog roka ipak završi posao oko Nikolića. :D

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Feb 10, 2018 8:24 pm 

Utisak je da pripremite dobro svi zivce, a posebno na ovo suludo vracanje golmanu gde nasih sedam igraca stoji uz njihovu poslednju liniju a da prime loptu samo dva stopera I Putincanin.
Igramo I dalje sporo, jedino smo agresivniji I malo se vise krecemo nego obicno. Stoper iz Spartaka meni dosta dobar, sa dobrim dugackim pasom, neko je napisao da mu se nije svideo,no uostalom videcemo kada dodju takmicarske utakmice.
Fali nam spic, Mihajlovic koliko god da se trudi I sve, ne moze kvalitetom da doprinese boljoj igri.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Feb 10, 2018 9:41 pm 

Karlsson wrote:
Ne sviđa mi se ovaj novi natpis ''Srbijagas'' na dresu. Izgleda kao prelepljen preko. Prvobitno je izgledalo lepše.

To su izgleda stari viskol samo prelepljeni... Mozda nece da arce one nove na pripremama.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Feb 10, 2018 11:09 pm 
Dežurni spiker

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 11, 2018 9:17 am 

Stalno ocekujem od Zlicica da odapne jos onakvih suteva, kao svoj prvenac u Vosi.
Golu se u zube ne gleda, pogotovo kad se daju 2, ali nikako da mu legne koja, kao onda.
Drago mi je da se Zlicic vidljivo popravlja. Samo neka nastavi sa dobrim radom i namestice mnoge stvari na terenu, pa i reprize onakvih suteva.

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 11, 2018 11:30 am 

Slabo je to izgledalo.Al ajde, pripremna je

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 11, 2018 11:55 am 

A ne bas mnogo inspirativno za igrace, kao sto su bili Maribor i Olimpija.
Brine me to visestruko, sto su nam golmani optereceni igrom u polju, a ne svojim poslom odbranom naseg gola.
Bojim se da se golmani suvise trose na tudjim poslovima, a u zoni naseg gola. Pasce im koncentracija zbog zamora i stresnih situacija.A, svaka greska, ne samo golmana, je kobna, dok smo mnogo neefikasni na protivnickoj polovini. Niti opasnih napada, niti gol igraca.
Sto napisao Voja nepotrebno se vraca lopta golmanu. Na sta bih ja dodao ,,trazimo djavola" i kad ga nema.
Igramo se vatrom.

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 11, 2018 12:00 pm 

Turija wrote:
A ne bas mnogo inspirativno za igrace, kao sto su bili Maribor i Olimpija.
Brine me to visestruko, sto su nam golmani optereceni igrom u polju, a ne svojim poslom odbranom naseg gola.
Bojim se da se golmani suvise trose na tudjim poslovima, a u zoni naseg gola. Pasce im koncentracija zbog zamora i stresnih situacija.A, svaka greska, ne samo golmana, je kobna, a mnogo smo neefikasni na protivnickoj polovini. Niti opasnih napada, niti gol igraca.
Sto napisao Voja nepotrebno se vraca lopta golmanu. Na sta bih ja dodao ,,trazimo djavola" i kad ga nema.
Igramo se vatrom.
Takav nacin igre ce ubiti Rockova, on nije golman za igru nogom. Posebno sto mi stalno vracamo nazad, vecinom slucaja totalno nerezonski. Sa druge strane, Peric se mnogo bolje snalazi u ovom nacinu igre. No I dalje Rockov je broj jedan po meni, sa odlicnom konkurencijom. E sada, sto ovako nismo pokriveni I na drugim pozicijama to je neka druga prica.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 11, 2018 1:18 pm 

Takva igra sa vracanjem lopte golmanu odgovara golmanu koji voli da izadje visoko u sesnaesterac, Rockov to nije, on voli da oseti stative iza sebe i tada se oseca sigurnim. Mislim da je pogubno forsirati taj stil po svaku cenu. Nemamo mi igrace za tako nesto.
Cini mi se da smo mnogo bolji u igri bez lopte nego sa njom. Ali ajde da vidimo na sta ce to liciti u prvom kolu.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 11, 2018 1:56 pm 

Sve sam vise misljenja da Stolica nema igrace za to sto zeli da napravi, i da bi trebao taktiku malo da prilagodi igracima, inace ce to ici jako sporo.

Nama trebaju jaki igraci u sredini koji gledaju napred i traze resenja za gol, onda ce biti i manje dodavanja golmanima.I vec kad su golmani toliko u igri treba ih koristiti da se izvuku igraci porotivnickog tima, napravi visak i neka polukontra ili kontra, a ne samo kad je vuna kico. Manje vise sve golove koje smo dali na pripremama su bili iz kontri ili polukontri, a ovamo se oslanjamo na posed lopte i izgradjene akcije, kojih ruku na srce nije ni bilo.

Nije meni izgledalo juce da nema motiva, pre bih rekao da je postojao grc i strah od greske kod pojedinih igraca.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 11, 2018 2:12 pm 
Dežurni spiker

ssnigd wrote:
Igramo I dalje sporo, jedino smo agresivniji I malo se vise krecemo nego obicno.

To je ono sto je meni najvise bolo oci protiv Maribora recimo. Malo vise se krecemo i drugacije u odnosu na igru pod Buacom,ali nigde agresivnosti,uklizavanja,duela.... Svako oduzimanje lopte je bilo vise predaja fudbalera Maribora nego stvarno zalaganje naseg igraca. Ne znam,i dalje mi je drago sto Stolica ostavlja neki svoji licni pecat (drugaciji od drugih) gde se vidi da igra zavisi od trenera i njegovog "rukopisa",ali mi sve ovo za sada deluje veoma tanko. Cak i taj presing igraca mi deluje za tri koplja slabiji nego sto smo ga vrsili pod Lalatovice,o supljini na centru da ne pricam...Sto neko rece kao kisa oko Kragujevca :) Posto su nislije aktuelne na forumu,mogu da zamislim samo Stojanovic-Micic-Stanisavljevic (lucidnost,snaga,sut) koliko ce nam problema napraviti. Jednostavno u ovom momentu ne vidim kako bi mogli da se nosimo sa timovima koji svoju igru baziraju na veznom redu.Mada,ima i ona druga strana medalje,da nesto znam,bio bih trener :mrgreen:

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 5248 posts ]  Go to page Previous  1 ... 345, 346, 347, 348, 349, 350  Next

All times are UTC + 1 hour