fkvojvodina.com

It is currently Mon Dec 18, 2017 11:40 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 5043 posts ]  Go to page Previous  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 337  Next
Author Message
 Post subject: Re: Pripreme
PostPosted: Wed Jun 14, 2017 3:51 pm 

Tako sam ja na Menadžeru vodeći Port Vale od League 2 do šampiona Engleske dovodio anonimne a talentovane igrače za koje se posle ispostavljalo da su "zlatne koke"..... :D :dance2:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Jun 14, 2017 6:18 pm 
Administrator

newnowapv wrote:

Ne znam sta da mislim... Ja jesam za to da se svima da sansa, i da ti ljudi iskoriste tu sansu i budu dobri na terenu, ali ako se desi da dovedemo igraca i ispostavi se da nije ni f od fudbalera, neko treba za to da snosi odgovornost!

Stepojevac ---> Evropa

Делује ми да је ситуација баш, баш, баш, баш тешка. Видећемо на шта ће све да изађе, и да ли ће ови, за већину, тотално анонимни фудбалери моћи успешно да носе дрес фкв!? Реално, прва или трећа лига, најчешће, ствар је само каквог менаџера имаш, или каква "леђа" имаш, па давати било какве оцене и нема много смисла. Како било, многима ће се ове године посрећити да достигну пик неког свог фудбалског пута.

Лагано се припремамо за скроз аматерски фудбал.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Jun 14, 2017 6:54 pm 

Ne bih se bas slozio da ne moze da se slozi kvalitetna ekipa od onih koji su tu. Oni koji ostanu ce biti nosioci ekipe, mogu se pojacati sa mladom ekipom, kao i sa igracima koji su u Proleteru. Uz nekoliko povratnika koje smo rasejali po Srbiji, a imaju kvalitet za nas(Asani, Makaric, Djuric, Lukovic...) moglo bi se ozbiljno boriti za to trece mesto. Nije problem to sto je problem. To je svima jasno. Urusavanje traje odavno, dugovi se gomilaju. Ali sta radi klub u problemu? Dovodi se Brazilac stoper. Pa jebem mu sunce, zar je problem staviti prst na celo i reci "E, ovde imamo dovoljno kvalitetnih halfova i zadnjih veznih, ajde ako vec ulazemo u stranca da ulozimo u nekog jakog na nekoj drugoj poziciji". Ali ne. I onda se desavaju ovakve paradoksalne stvari. Dovode se na probe kreativci iz Bosne, a halfovi iz Brazila. A situacija ce da se razvije tako sto cemo ispasti iz kvalifikacija, jer iz ove lige ne mozemo tvrditi da imamo kvalitet, a dugovi ce samo porasti. I idemo dalje na dole.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Jun 14, 2017 8:47 pm 

Rabba wrote:
Ne bih se bas slozio da ne moze da se slozi kvalitetna ekipa od onih koji su tu. Oni koji ostanu ce biti nosioci ekipe, mogu se pojacati sa mladom ekipom, kao i sa igracima koji su u Proleteru. Uz nekoliko povratnika koje smo rasejali po Srbiji, a imaju kvalitet za nas(Asani, Makaric, Djuric, Lukovic...) moglo bi se ozbiljno boriti za to trece mesto. Nije problem to sto je problem. To je svima jasno. Urusavanje traje odavno, dugovi se gomilaju. Ali sta radi klub u problemu? Dovodi se Brazilac stoper. Pa jebem mu sunce, zar je problem staviti prst na celo i reci "E, ovde imamo dovoljno kvalitetnih halfova i zadnjih veznih, ajde ako vec ulazemo u stranca da ulozimo u nekog jakog na nekoj drugoj poziciji". Ali ne. I onda se desavaju ovakve paradoksalne stvari. Dovode se na probe kreativci iz Bosne, a halfovi iz Brazila. A situacija ce da se razvije tako sto cemo ispasti iz kvalifikacija, jer iz ove lige ne mozemo tvrditi da imamo kvalitet, a dugovi ce samo porasti. I idemo dalje na dole.

Rabba,
Ne bih se slozio sa tobom. Od ovih nasih povratnika u ligi, kvalitet imaju Poletanovic, Kosovic, Vulicevic i ne znam da li jos neko. Ovaj cetverac koji si naveo po meni nema kvalitet nista veci od sadasnjih Sprema, Stamenica ili ko nam je vec na tim pozicijama. Takodje ljudi kukaju sto je doveden stoper Brazilac, a proslu sezonu su kukali na nasu vetrovitu odbranu. Mi smo u drugom delu sezone imali po 2-3 ogromne sanse za protivnike na utakmici, u situacijama kada Puskaric krene da petlja. On je igrac veznog reda, i umeo je odlicno loptu da povuce napred, ali isto tako i da kiksne samo tako. Shvatam da bi voleli da dovedemo nekog atraktivnog igraca sa tog podneblja, pre svega na poziciji veznog ili napadaca, ali jbg. U nasoj ligi trenutno nema stopera koji bi tek tako dosao kod nas, pa ja ne vidim nista lose u ovom momku. Deluje dobar na lopti, skoku i jedino malo sporiji, ali je jak.
Takodje mislim da mozemo uklopiti solidnu ekipu. To mislim pre svega, jer sam prethodnih godina ocekivao tragedije, pa do kraja i gledao poneku dobru partiju u nasoj reziji. Svakako, onim plasmanima u LE i titulama se ne nadam. Tj pre se nadam necemu u Evropi, no na nasim poljanama. Svakako, meni je bitno da igramo kvalitetno za oko, da bude zanimljiv fudbal, jer u poslednje vreme osecam da je to jedina stvar koja mene (verovatno i mnoge druge) moze privuci na stadion.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Jun 15, 2017 3:43 pm 

Onda menjaj nick, jbg... :sorry:

Bojim se, da nam klub, nezaustavljivo hrli ka amaterizmu (u najboljem slučaju)...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Jun 15, 2017 5:01 pm 

Ma dovode se igraci samo da bi moglo sto vise da se izvlace pare iz kluba tj KRADE,da se kaze eto doveli smo te i te, imaju plate, klub ionako nema para a sad posto nismo osvojili Ligu Evrope u jos vecoj smo krizi.Zato nam ne treba niko,prodaj Melega,Malbasica,Trujica sve prodaj i kazi sad smo na 0(tj dugujemo standardnih 5-6 miliona),imamo nase omladince njih mozemo da platimo jer igraju za tepsiju ribe,ja zadovoljan.Imam utisak da pravi ekipu da bi prosao bar jedan,dva kruga kvalifikacija da bi dobio neki dinar od Evrope i to maznuo,pardon opravdano potrosio u interesu kluba.Malo je cudno vec dugo dug se ne spominje,samo ce od jednom da bude -10 miliona ,opravdano naravno.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Jun 21, 2017 12:01 pm 

Prema dnevniku, sutra od 20h na Karadjordju igramo generalku sa selekcijom Novog Sada.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Jun 21, 2017 1:08 pm 
Administrator

ssnigd wrote:
Prema dnevniku, sutra od 20h na Karadjordju igramo generalku sa selekcijom Novog Sada.

ДНЕВНИК wrote:
Сутра са репрезентацијом Новог Сада

Пошто је отпала могућност да генералну пробу пред почетак сезоне одиграју с руским Кубањом, фудбалери Војводине снаге ће одмерити с репрезентацијом града Новог Сада. Утакмица ће се одиграти у четвртак, од 20 часова, на стадиону “Карађорђе”. За гледаоце биће отворена западна трибина.

https://www.dnevnik.rs/sport/vojvodina- ... rope-21-06

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Jun 21, 2017 3:31 pm 

Ko je reprezentacija Novog Sada,pa svi igraci novosadskih timova su na odmoru i kupanju. Bolje da su igrali jedni proriv drugih

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Jun 21, 2017 3:45 pm 

Ili da su dogovorili prijateljsku sa Mladosti iz Lucana.

Ljudi su u Ivanjici na pripremama. I jednima i drugima bi ta utakmica bila dobra provera.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Jun 22, 2017 4:56 pm 

Мислим да је ипак репрезентација Ветерника прави тест пред Ружомберок.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Jun 22, 2017 9:24 pm 

Kakva je Voša? Jel bio neko večeras?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Jun 22, 2017 10:17 pm 

reprezentacija Novog Sada je uglavnom bila drugi Vošin tim, odnosno crveno beli dresovi, protiv plavih.

Crveno beli su pobedili 2:1, a golove su dali Trujić i Malbašić za domaće, dok je za goste Stefan Mihajlović

Po meni igrač utakmice mali Aleksandar Mesarović. Dečko metar i žičet, a kao od šale se igra sa loptom, prelazi protivnike, pronalazi igrače... On je i uposlio Trujića kod prvog gola, jednim potezom stvorio mu šansu 1 na 1.

Što se tiče nekih novajlija Subotić (prvi tim) za mene neprimetan. Bempah (drugi tim) kao zadnji vezni trčao napred nazad, ne komplikuje previše, brzi i kratki pasovi, imao dva daleka projektila sa kojima je pogodoio prečku i stativu, publika ga odmah zavolela. Bubalo (prvi tim) kratko igrao, ali solidno. Mihajlović (drugi tim) isto kratko, ali dao gol. Drugi crnac (drugi tim) isto kratko. Brazilac štoper (prvi tim) prvo poluvreme odlično, drugo onako. Mirosavljev (drugi tim) nisam ga nešto primetio.

Zličić i dalje nikakav napredak ne pokazuje. Kordić opet imao svoje trenutke, ali branio je za drugi tim, pa ga verovatno nećemo ni gledati mnogo.

Strelci Trujić i Malbašić veoma dobri. Trujić je i asistirao Malbašiću.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Jun 23, 2017 12:20 am 

Brazilac jak kao stena, ali totalno nespreman. Moze da odigra trenutno max 30min ozbiljnog fudbala. Bempah je bio odlican, mora se obratiti paznja na njega I da mu se da sansa, definitivno ima smeka.
A sto se tice kvaliteta igre Vose A, najebasmo sa ovom igrom. Jos uvek smo nespremni, doduse to moze biti I do treninga, nepovezani, nisam video nikakav kvalitet za Evropu. Generalno gledano jako los utisak. Planic, Vukasovic, Trujic, Malbasic, Rockov, pa mnogo praznih mesta...
Mihajlovic moze biti pojacanje. I ovako nespreman mi je kvalitetniji od Bubala za klasu.
Neka nam je Bog u pomoci.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Jun 23, 2017 6:39 am 

Generalno slazem se sa gore iznetim stavovima.
Brazicu trebaju ozbiljne pripreme, ima kvaliteta,bojim se da mu je brzina losija strana.gledao sam samo prvo poluvreme i generalno nista znacajno nisam video

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 5043 posts ]  Go to page Previous  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 337  Next

All times are UTC + 1 hour