fkvojvodina.com

It is currently Mon Dec 18, 2017 11:40 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 5043 posts ]  Go to page Previous  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 ... 337  Next
Author Message
 Post subject: Re: Pripreme
PostPosted: Sun Jun 11, 2017 12:18 am 

Jesam. Doduse mozda ostanu playoff i playout ali se nece deliti bodovi to je sigurno.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Jun 11, 2017 2:47 pm 

Зар не мора свака промена да се најави две сезоне раније?

Објавио неко нешто о томе?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Jun 11, 2017 4:20 pm 

Apsolutno jedino što iole valja u ovom raspadu od lige je ovaj sistem takmičenja. Njegova promena može da pogoduje samo muljatorima i secikesama jer vec 10. kola 85% lige ne bi imao nikakav interes i mogao bi da pušta, namešta i prodaje kako hoće.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Jun 11, 2017 4:32 pm 

Pa Terzic je izjavio da niko normalan nema ovakav sistem i da nije fer da se bodovi koje su posteno osvojili prepolove! A crni se slazu, oni su jedini bili protiv ovakvog sistema i kad je uveden.

I naravno izacice im se u susret.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Jun 11, 2017 9:25 pm 
Moderator

Ma onda makar neka skrate ligu na 10 klubova i igraju cetvorokruzno.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jun 12, 2017 2:58 am 

Stexman wrote:
Pa Terzic je izjavio da niko normalan nema ovakav sistem i da nije fer da se bodovi koje su posteno osvojili prepolove! A crni se slazu, oni su jedini bili protiv ovakvog sistema i kad je uveden.

Не читам њихове изјаве, попели су ми се на главу, њихово цмиздрење ко је више народних пара добио а ко мање ми је одвратно.

Али систем такмичења не може да се промени тек тако, мора да се најави нпр. пред почетак ове сезоне ако ће се увести следеће.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jun 12, 2017 7:50 am 

Del_Boske wrote:
Stexman wrote:

Не читам њихове изјаве, попели су ми се на главу, њихово цмиздрење ко је више народних пара добио а ко мање ми је одвратно.

Али систем такмичења не може да се промени тек тако, мора да се најави нпр. пред почетак ове сезоне ако ће се увести следеће.

Potpuno si u pravu, ali to se odnosi na zemlje gde pravo mora da se poštuje.
Kod nas je to kako se kome (ko ima veću moć) ćefne.
Sada je to crveni blizanac, ranije crni, ostali klubovi su tu samo kao dekor regularnosti lige (koji će klimnuti glavom ,,za", zavisno čije ljude imaju u ,,svojim upravama" - crne ili crvene).
I tako... Predstava može da se nastavi.

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jun 12, 2017 8:20 am 

Del_Boske wrote:
Stexman wrote:

Prvo, to sa najavom se odnosi na broj timova koji ispadaju, jer se mora znati sta ti treba da ostanes ili udjes u visu ligu na pocetku sezone, a drugo, kad je uvedeno ovo pravilo, uvedeno je u toku sezone, odnosno na polusezoni na inicijativu Cukarickog, tako da ne vidim problem da se I izbaci na polusezoni, ali koliko se ja secam, ovo jeste najavljeno letos, ali ne secam se da sam procitao da je definitivno, ali sam ocekivao.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jun 12, 2017 10:30 am 

U ovom trenutku sezona 2017/18 će izgledati identično kao i sezona 2016/17. Jedina izmena je da je dozvoljeno da u protokolu za utakmicu bude 4 stranca, tj. 4 igrača koji ne poseduju pasoš Srbije. U protokolu, što znači ukupno na terenu i na klupi.

Sve ostalo su za sada pretpostavke.

Relevantni linkovi:
http://fss.rs/index.php?id=2215
http://fss.rs/index.php?id=2218
http://fss.rs/index.php?id=2241

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Jun 13, 2017 11:48 am 

http://www.fkvojvodina.rs/2017/06/rad-n ... e-ivkovic/

S druge strane, crveno-belima se juče pridružio napadač Đorđe Ivković (21), koji je prošle sezone nastupao za srpskoligaša Stepojevac. On će u narednom periodu biti na probi i pokušati da se nametne šefu stručnog štaba Radoslavu Bataku za mesto među prvotimcima “stare dame”.

:shock: :shock:

Ne znam sta da mislim... Ja jesam za to da se svima da sansa, i da ti ljudi iskoriste tu sansu i budu dobri na terenu, ali ako se desi da dovedemo igraca i ispostavi se da nije ni f od fudbalera, neko treba za to da snosi odgovornost!

Stepojevac ---> Evropa

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Jun 13, 2017 1:12 pm 

Ili svima dajte sansu ili nemojte nikom.
Gde iskopase ovog iz Stepojevaca!?

Onog Nigerijca potpisali i ostavili ga u Novom Sadu... a sad dovode ko zna koga na probu. Da l' se to samo meni cini nenormalnim?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Jun 13, 2017 1:38 pm 

Mnoge stvari nisu jasne. U Novom Sadu su ostali i Curko, Peric, Djuricic, potom i Burekovic kome je istekla pozajmica. A na probi tamo su igraci iz tipa druge lige Crne Gore i evo sada iz Stepojevca. Nemam problem sa tim da igraci dodju na probu, samo mi se cini da mi ne znamo gde bodemo. Odbrana nam skripi na sve strane, pogotovo na stoperu. U ostalim delovima tima smo otprilike isti kao i na kraju prethodne sezone.
Za dve nedelje pocinju kvalifikacije, svako ko sada dodje ima malo vremena da se uigra sa timom. Opet dolazili su nam i kasnije, pa smo imali koristi od njih.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Jun 13, 2017 2:24 pm 

Мени више делује да се Војводина спрема за прву лигу него за квалификације за лигу европе.Ово је смешно, сви живи нешто раде спремају екипе, појачавају се, а ми делујемо као најаматерскији од свих клубова у лиги. Можемо да ангажујемо и неку звезду гранда, није проблем.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Jun 13, 2017 5:08 pm 

Душан wrote:
а ми делујемо као најаматерскији од свих клубова у лиги

Znajuci s kakvom njuskom imamo posla, ne bi me cudilo da tu i zavrsimo vrlo brzo.

Da je makar neki igrac, pa da kazes da ce podici klub na noge da bi nesto zaradio. Ne...sve sami pilicari i sitna riba, sa proporcionalnim ambicijama.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Jun 13, 2017 6:13 pm 
Moderator

gospodinFKV wrote:
Душан wrote:
а ми делујемо као најаматерскији од свих клубова у лиги

Znajuci s kakvom njuskom imamo posla, ne bi me cudilo da tu i zavrsimo vrlo brzo.

Da je makar neki igrac, pa da kazes da ce podici klub na noge da bi nesto zaradio. Ne...sve sami pilicari i sitna riba, sa proporcionalnim ambicijama.

Kako bre sitna riba, pa zar ne vidis da on puca na visoko, potrazuje 20 miliona na ime trasfera SMS? :deal:

:frown:

:unnormal:

:popa:

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 5043 posts ]  Go to page Previous  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 ... 337  Next

All times are UTC + 1 hour