Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post od Beonic »

Karlsson napisao:Meni se sve vreme čini da i igramo sa jednim štoperom. Ko je broj 9?

Opasnije šanse imaju SLovaci. Svaka čast Rockovu na 2 intervencije. Mada i mi dosta prilazimo njihovom golu, ali bez neke ideje.
Marko Putinčanin 9
Poslednja izmena od Beonic u Sub Jan 27, 2018 4:45 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Rabba »

Karlsson napisao:Meni se sve vreme čini da i igramo sa jednim štoperom. Ko je broj 9?

Opasnije šanse imaju SLovaci. Svaka čast Rockovu na 2 intervencije. Mada i mi dosta prilazimo njihovom golu, ali bez neke ideje.
9 je Putinčanin, u zadnjoj liniji su Radovanović i Vukasović, Avramovski počeo na krilu, ali se povredio, pa sad igra Kalezić.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Pripreme

Post od Cane »

Pošto ljudi prate ovaj naš forum, veliki pozdrav i zahvalnost Buti! :D
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post od Voja »

Jovancic jedini lici na fudbalera kad dobije loptu,al slabo je dobija. Igrac broj 17? Decko igra nadmeno ili plasljivo,izbegava svaki duel. Antic jedini vuce napred loptu. Samo da Emilu ne strada misic od silnog dodavanja. SVako vracanje lopte njemu me strecne. A kod gola nas izigrase kao pionire
Slika
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post od Karlsson »

Hvala na odgovoru! Pretpostavljao sam da je Putinčanin, ali nisam bio siguran

Mesarović... Ne znam šta da kažem više o tom dečku
Bane
Postovi: 83
Pridružio se: Sub Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: Pripreme

Post od Bane »

Mesarović odvratno loš....
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post od Beonic »

Voja napisao:Jovancic jedini lici na fudbalera kad dobije loptu,al slabo je dobija. Igrac broj 17? Decko igra nadmeno ili plasljivo,izbegava svaki duel. Antic jedini vuce napred loptu. Samo da Emilu ne strada misic od silnog dodavanja. SVako vracanje lopte njemu me strecne. A kod gola nas izigrase kao pionire
Mesaroviću je to izbegavanje duela najveći problem i do sada bio, pored naravno toga što pije i puši.... :frown:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post od Karlsson »

Dečko igra na poziciji gde se asistencije i golovi sami nameću. On do sada nije ništa od toga ubo, ni jednom. A dobijao je masu šansi.

Ja zapravo ne mogu da se setim da li je imao neki ozbiljan udarac koji je išao u gol za celu polusezonu.

Bolje da Zličića guraju.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Rabba »

Drugo poluvreme, koliko mi se čini

Perić, Lazarević, Devetak, Veselinović, Saničanin, Vujanović, L. Zličić i Eze novi.

Prvih 5 minuta drugog poluvremena mi govore da bismo mogli gledati jednog mnoooooogo ozbiljnijeg Lazara Zličića na proleće.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Pripreme

Post od AntonioKasano »

Zlicic i dalje mlak i nedorecen. Veselinovic katastrofalan, ne znam ko je broj 28 ali je je takodje uzas. Lazarevic je bolji od Lakicevica bar po ovome danas
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

Sta reci, a ne pogresiti?
Hajde, prvi macici u Belegu...
Imamo borbenost i posed, ali jalov. Ne mozemo da prodjemo po dubini terena i izvucemo se iz guzve. Nemamo pleja koji moze da stvori prostor i izbaci igraca, niti igraca koji sme i ume da predribla protivnika.
Ne bih nista pojedinacno, jer sam slabo raspoznavao igrace. Mnogo idemo unazad i sirinu i napadaci su nam stalno ledjima okrenuti protivnickom golu i pod pritiskom, kojeg ne mogu da se oslobode ili da se tada neko ubaci iz drugog plana.
Videcemo sledeci mec, nadam se da ce biti strima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Milan »

Gledao sam samo drugo poluvreme i ovo izgleda jako bledo. Kod drugog gola nam gari izbacio tri igraca.

Jako smo mlaki u duelima i deluje mi da igraci jos uvek ni sami ne znaju koji deo terena treba da pokrivaju. Ne svidja mi se ni ucestvovanje golmana u igri po svaku cenu.

O Zlicicu i dalje imam isto misljenje-promasio profesiju deran.

Naravno da je rano za ozbiljnije ocene, ali samo komentarisem kako je to danas izgledalo.

Utisak dana- 'bem ti naš fudbal kad su Slovaci postali ozbiljni za nas...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Pripreme

Post od ssnigd »

Gradjom izgledamo kao mladji kadeti. Dobijenost duela 10%. Lopte u prostor uzasne, kretnja bez lopte takodje.
Ista je to ekipa sa kraja jeseni, dva ili tri nova igraca ne mogu promeniti nista preko noci. Dosta rada I odricanja je na igracima, ako zele da nesto uradimo ove sezone. Poraz da svima pokaze gde smo trenutno.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post od Voja »

Gledajuci ova dva poluvremena,ispada da je Kojasevic od velikog znacaja za ovu ekipu. I zaista,fali tu... ma... htedoh napisati fali neko ko bi povezao odbranu i napad,ali koji napad!? Mec sam gledao na TVu,na ogromnom ekranu,i nisam uspeo sa sigurnoscu da tvrdim da li njihov golman nosi naocare.... i to govori koliko smo bili na njihovoj polovini i koliko je on bio u kadru. Inace mnogi ce reci da je rano za analize i kritike,ali ovaj mec uporedjujem sa prenosima sa priprema koje smo radili pod Lalatom. Nebo i zemlja!!!
Slika
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Pripreme

Post od Brane »

Gledao sam prvo poluvreme. Dobro je sto su borbeni i sto tim hoce da igra. Lose je sto ne znaju :oops:

Iznosenje lopte iz nase polovine je nocna mora. Halfovi koliko toliko zadovoljavajuci. Bekovi slabi sa loptom u posedu. Vezni katastrofalni, bez ikakve sanse da se lopta primi u guzvi, ne daj Boze, da se okrene prema napadu. Samo vracanje u nazad ili eventualo pokusaj proigravanja iz prve koji skoro nikad ne uspeva. Krilni igraci, sta reci... Verovatno bih i ja imao slican broj uspesnih prodora i driblinga. Napadac odsecen, i to malo visokih lopti sto je dobio nije uspeo da osvoji. Rockov odlican. Sto se borbenosti tice, to je delovalo prilicno dobro, isto tako i tempo igre, pa i zelja da se nadigrava. Stolica je tu polozio. Prva je utakmica, ako na ovome istraje, mozda tu i bude nesto (uz poneko pojacanje).

Sloven je definitivno bolji od nas. Tesko mi je da kazem kako bi se oni mogli uporediti sa timovima iz nase lige. Ako struka ima nedoumice da li da se angazuje neko iskusniji, jak na lopti, opasan u napadu, ja bih im rekao :beg:
Odgovori