Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

Nisam znao da imamo Lazara Antica. To neki novi igrac?
Ja znam za L. Arsica.
A ko zna kako su napisali i onih nekoliko momaka iz druge grupe, za koje ne znam ni ko su, ni od kada su u Vosi?
Znaci Mihajlovica gledamo i ove sezone :frown:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post od Beonic »

Karlsson napisao:Pa napisali su ovde

http://www.fkvojvodina.rs/2018/06/crven ... gledima-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kako bi mogli da treniraju i kako bi klub mogao da pokusa da ih utopi, moraju proći lekarski pregled. Ne znači da na sve Veselinović računa, bar se ja nadam da na neke sa spiska ne računa. Piše u tekstu da će (je) Veselinović prozivku napraviti u utorak.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Rabba »

Turija napisao:Nisam znao da imamo Lazara Antica. To neki novi igrac?
Ja znam za L. Arsica.
A ko zna kako su napisali i onih nekoliko momaka iz druge grupe, za koje ne znam ni ko su, ni od kada su u Vosi?
Znaci Mihajlovica gledamo i ove sezone :frown:
U drugoj grupi su mahom igrači sa pozajmica, i izlazno godište iz škole. Neću da kažem naši, pošto su mahom skoro pristigli. Pantelić je špic, mislim iz BiH, izlazno godište. Sinđić potpisao pre Arsića, nečiji je igrač sigurno. Pre nas životario po našim i ostalim ligama. Stigao iz izraelske druge lige. Odmah prosleđen u ČSK napozajmicu. Sa Živkovićem i Mandićem si upoznat. Vladić imao razvojni put Pilipovića i Mandića, iz partizana došao kod nas, pre godinu dana. Knežević 98. godište, deani bek, iz naše škole, bio na pozajmici u Radničkom iz Zrenjanina. Miletić iz naše škole, već 2-3 godine na pozajmici u Cementu. 97. Godište.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

Rabba, hvala ti za informacije o tim novim imenima na spisku.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Rabba »

Niko tu nije novo ime, Turija, to su sve i do sada bili naši igrači :) Informacije o njima su na nivou statističkog podatka, ne znam da li iko od njih vredi, niti sam ih ikad gledao... Ovaj Sinđić mi je najveća misterija, 93. je godište, kažem potpisao je nešto sitno pre Arsića. Ili je nečiji tal, ili je trebalo da bude predstavljen kao internacionalno pojačanje, pristiglo iz Izraela, veliki uspeh što smo ga privoleli, pa su brže bolje to tutnuli pod tepih kad je stigao Arsić, kako ne bi ispali smešni. Polusezona u ČSKu, kvalitetno je na svih 15 utakmica, bez gola, poveo sa Buačem ČSK u srpsku ligu...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vos ... 17-06-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Pripreme

Post od Dragojlo »

Danas ja prolazio Zlatiborom sa mojim crvenim Yugom, i spazim da naši treniraju baš tada na jednom od sporednih terena, i naravno odmah smotam tamo i stanem da pogledam trening. Gledao sam nekih pola sata i bogami, momci se trude, vidi se da im je stalo! A i trener Veselinović čvrsto drži konce u svojim rukama, baš dosta viče i tera ih da budu na nivou!
P. S. Istovremeno su i Vrhovni Nepobedivi Šampioni imali trening tamo na glavnom terenu, i njih je pratilo oko 150 ljudi, sa sve decom koju su doveli da gledaju NAŠU ZVJEEEEEZDU!! :devil:
A ja jedini gledao Vošu...
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post od Beonic »

http://www.fkvojvodina.rs/2018/06/plavi ... le-gajica/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.fkvojvodina.rs/2018/06/gaja- ... onu-golom/" onclick="window.open(this.href);return false;


Budućnosti iz Podgorice u subotu.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

Ja i dalje verujem da ne treba previse da zurimo po cfora.
Cfor nam treba, ali ne bilo kakav. Odnosno, kakve smo imali mnogo puta posle Abua, izuzev Malbasica.
Imali smo i 2 dobra resenja, ali smo ih proglasili netalentovanim za fudbal.
Zato ne smemo da ponovimo greske i da prepustimo Gajica nekom drugom klubu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Pripreme

Post od fare »

Oće biti neki prenos tekstualni ili bilo šta?
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Pripreme

Post od fare »

http://www.butasport.rs/fudbal/milojevi ... ra-grbica/" onclick="window.open(this.href);return false; Kanda smo se oprostili sa Radovanovicem :( . A nema ni Rockova .
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Rabba »

http://www.fkvojvodina.rs/2018/06/vosa-se-vraca-kuci-3/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ova prva slika, koliko nam je igrača otišlo, deluje kao da je trener slikao ceo prvi tim :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post od Karlsson »

I šta su na kraju uradili na Zlatiboru osim što su igrali sa Budućnosti?

Ništa. Samo su bacili novac bezveze. Sve to imaju i na ''Vujadinu''.

Drago mi je jedino što sam video slike našeg autobusa. Baš sam se pre koji dan zapitao šta je s njim.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Pripreme

Post od MiSmoFKV! »

Visinske pripreme? Mada mi je u secanju da sam negde citao da je to mit.
Korisnikov avatar
Rivelinjo
Postovi: 306
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 12:29 pm
Lokacija: Middle Earth
Kontakt:

Re: Pripreme

Post od Rivelinjo »

MiSmoFKV! napisao:Visinske pripreme? Mada mi je u secanju da sam negde citao da je to mit.
Visinske pripreme pomažu - barem na početku sezone daju prednost. Uz bolje uslove treniranja na planini, gde nema sparine.
I sa psihološke strane, znači promena - makar otišli i u susedno selo. Nararavno, zlonamerni bi rekli i, pošto je naš fudbal & zemlja u pitanju, uvek se može i oprati poneki dinarčić - šta god klub plaćao - bilo prevoz, smeštaj...
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Odgovori