Prodavnica navijačke opreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Prodavnica navijačke opreme

Post od ogi »

Obaveštavamo vas da je otvorena prodavnica navijačke opreme na severnoj tribini našeg stadiona. Lokal je zbog velikog interesovanja otvoren pre vremena iako još nije potpuno uređen od spolja, u svakom slučaju nećete promašiti.

U lepo uređenom enterijeru očekuje vas veliki izbor navijačke opreme, kao što možete da vidite u online shop-u. Pogotovo zimske opreme kao što su zimske kape, novi šalovi (najnoviji vezeni šal sa natpisom, slika uskoro), duksevi a naravno tu su dresovi u svim veličinama, majice, kačketi, šolje, značke a uskoro i kalendari i još neka iznenađenja.

Lokal se nalazi na severnoj tribini (blagajna), a radno vreme je od 17h do 20h svakim radnim danom.


Izvor: Firma 1989 forum
Poslednja izmena od ogi u Ned Apr 13, 2008 7:43 am, izmenjeno 1 put ukupno.
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Jeste li razmisljali da pocnete da prodajete one gumice za ruku(fora Lens Amstrong) crveno-bele boje?To bi bila bas jaka stvar,mislim da bi se prodavalo nevidjeno,a i ja bih voleo da imam takvu stvarcicu pored brojanice na ruci.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

van der iV a.k.a Totti napisao:Jeste li razmisljali da pocnete da prodajete one gumice za ruku(fora Lens Amstrong) crveno-bele boje?To bi bila bas jaka stvar,mislim da bi se prodavalo nevidjeno,a i ja bih voleo da imam takvu stvarcicu pored brojanice na ruci.
Potpisujem.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Po tradiciji,navijacka grupa FIRMA je uradila zidni kalendar za 2007. ,sa motivima koji su obelezili prethodnu godinu.Kalendar mozete kupiti po ceni od 50 dinara ili ga dobiti uz svaki kupljeni artikal u shopu na stadionu.
Momci su uradili i nov pisani dvostrani sal,koji je po meni najlepsi na ovim prostorima i koji bi svaki navijac Vojvodine i kolekcionar trebalo da poseduje.

Zato,prosetajte do shopa i nabavite neki od novih artikala,jer malo je reci da su EXTRA.

Slike cemo postaviti kad ih dobijemo.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Post od Marcello »

Ljudi, svi u shop! Ima extra stvari, sto ste mogli i videti (uglavnom) na Firminom forumu!
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Pripadnik napisao:Tekstualni sal sa jedne i druge strane i kalendar za ovu godinu

Slika

Slika

Slika
OVER THIRTY napisao:Uradjeni su novi bar šalovi (4 vrste), može se reći da su 2 vrste u potpuno novom fazonu, zbog grbova.

Evo slike idejnog rešenja, a takvi su i u prirodi.

Slika

Cena 600 din
Butik i okolina su poprimili nov izgled

SlikaSlika
Slika
Slika
Mailman
Postovi: 58
Pridružio se: Sub Okt 15, 2005 12:10 pm
Lokacija: u ananansu na dnu mora

Post od Mailman »

Cuo sam danas pricu jednog starijeg gospodina koji je bio u shopu sa unukom. Kaze super je sve, kupio je unuku dres... ali on bi zeleo da se u shopu nadje i podloga za sedenje sa motivom kluba. Eto jedna interesantna ideja
Брзине ти иду у Х...
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Novi sivi duks bez kapuljače
cena 1200 din

Slika
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Pripadnik napisao:Evo majice koje trenutno mogu da se kupe u radnji!!!

Slika
ledja
Slika
rukav
Slika

Slika
ledja
Slika
rukav
Slika

Slika
ledja
Slika
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Obavestenje- U prodavnici Jome u Spensu na spratu kod bazena mozete kupiti originalni dres kluba po ceni od 1300 dinara.
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

podbara napisao:Obavestenje- U prodavnici Jome u Spensu na spratu kod bazena mozete kupiti originalni dres kluba po ceni od 1300 dinara.
Ja mislim da ima i u Firminom shopu?!
Napred Voso!
srbobranac
Postovi: 20
Pridružio se: Čet Apr 17, 2008 9:26 am

Post od srbobranac »

Ima ga na Karadjordju u prodavnici SVE ZA FUDBAL I KOSARKU, pored Bubi Grila, za 1290 din. U svim velicinama: 8, 10, 12, 14, S, M, L, XL.
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Ajd i ovde da pitam:Jel izasao novi CD?
Napred Voso!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Na Ribljoj pijaci (ako ulazite od vojske) negde na polovini, nalazi se tezga gde prodaju stvari voljenog nam kluba. Interesantno je da imaju Jomine trenerke po ceni od 4000 a cena na Spensu je 5 ili 6 hiljada dinara! Ko voli nek izvoli!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Kada ozbiljni ljudi budu vodili ovaj klub imacemo ovakvu prodavnicu navijacke opreme a do tada uzivajte u ovome....
http://nova.fanzone.cz/shop/index.php?cPath=7
Odgovori