Mlada reprezentacija Srbije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od Beonic »

У- 21: СРБИЈA – AУСТРИЈA 3:1 (0:1)
СТРEЛЦИ: 0:1 Грубер 45,
1:1 Мaрaш 54,
2:1 Гaћинoвић 82,
3:1 Ожегoвић 90+2


СРБИЈA: Рaдунoвић, Гaјић, Јoвaнoвић (oд 46. Мaрaш), Филипoвић, Бјелицa (oд 46. Aнтић), Ристић (oд 72. Плaвшић), Лукић, Чaврић (oд 83. Јoвић), Мелег, Гaћинoвић, Ђурђевић (oд 72. Ожегoвић).
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od N13 »

Sastav naših za večeras protiv Italijana:

Srbija: V. Milinković Savić - Gajić, Lazić, Veljković, Antonov - Grujić, Maksimović - Meleg, S. Milinković Savić, Gaćinović - Čavrić.

Skoro pola tima iz naše škole :) Mada, ne znam kako će ovo izgledati. Verovatno će Meleg ići na krilo... ali njemu svakako više leži da bude u sredini.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od Beonic »

http://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fu ... ji/ms5pr4j" onclick="window.open(this.href);return false;

"Za najtalentovanijeg igrača proglašen je Dušan Vlahović. Najbolji golman je Marko Ilić, a najbolji igrač turnira Dominik Dinga".

Nas treci golman je kao sto vidite najbolji golman turnira, dok decko koga smo oterali i koji je ovoj generaciji kapiten, najbolji igrac turnira...
Svaka cast momci! :thankyou:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od ernesto »

Beonic napisao:http://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fu ... ji/ms5pr4j

"Za najtalentovanijeg igrača proglašen je Dušan Vlahović. Najbolji golman je Marko Ilić, a najbolji igrač turnira Dominik Dinga".

Nas treci golman je kao sto vidite najbolji golman turnira, dok decko koga smo oterali i koji je ovoj generaciji kapiten, najbolji igrac turnira...
Svaka cast momci! :thankyou:

Nismo mi njega oterali,vec je sam otisao!
Njegov memadzer Zoran Osmajic je zakuvao sve!
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od Forza Voša »

Beonic napisao:http://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fu ... ji/ms5pr4j

"Za najtalentovanijeg igrača proglašen je Dušan Vlahović. Najbolji golman je Marko Ilić, a najbolji igrač turnira Dominik Dinga".

Nas treci golman je kao sto vidite najbolji golman turnira, dok decko koga smo oterali i koji je ovoj generaciji kapiten, najbolji igrac turnira...
Svaka cast momci! :thankyou:
I trener je nas.
„Hasta la Victoria Siempre!“
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od 1892 »

Kako li smo mi dinar jedan uzeli na Vanju M-S to je realno magija.
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od Red Marquis »

1892 napisao:Kako li smo mi dinar jedan uzeli na Vanju M-S to je realno magija.
Pored njega i Kordić deluje kao golman. Ovo šta on radi u mladoj, to je kriminal...
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od Voja »

Red Marquis napisao: Pored njega i Kordić deluje kao golman.
Ovo sam i ja pomislio tokom meca :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od Turija »

Vanji je tek 19, sa izuzetnim predispozicijama.
Prevaricete se, a momak je iz porodice pola bela-pola crvena, tj jedan od nas.
Potrebno mu je samo vece iskustvo golmansko i zivotno.
Malo strpljenja i bez uvreda, barem na ovom mestu, molim.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od recni galeb »

ma sta zna MU, ima ovde boljih strucnjaka...
jeste da na Vanji stoji da jos mora mnogo da radi na sebi ali ima tu materijala za odlicnog golmana. napravi cigojnerska masinerija od onog novog Bajka-Rajka u mal' Bufona a ono isti kiksevi kao kod Vanje... ej bre, pa oni su i jednog Kahrimana nabedili da zna da brani!? :shock:
Stojkovic je nezamenjiv, da vazi, ja nasa dva golmana bar vidim bolja od njega svo vreme, Brkia i Avramov... ali nikom nista daj da pljunemo nase, garise... :lala:
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od playmaker »

Vanjin problem je u glavi, sto se fudbala tice tu problema nema.

E sad sto ono prvo ugrozava drugo... :roll:
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od 1892 »

Mislim da je krajnje vreme da se o tzv 'našoj deci' sudi tek po završetku karijere jer ih je i previše bilo koji su nam se popišali po facama. Što se Vanje tiče on je mlad golman u mladoj reprezentaciji, znači među svojim vršnjacima, i deluje katastrofalno....što opet ne znači da dečko nije slaninar ili nije dobar čovek itd, već da se do sada nije razvio u igrača kakvu su mu karijeru predviđali i da definitivno stagnira.
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
angua
Postovi: 244
Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 12:07 pm
Lokacija: negde u kosmosu

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od angua »

Ovde svaki iole talentovanjiji fudbaler ima problem sa glavom. Probleme sa nogama resavaju fizijatri, a probleme sa glavama bi trebalo da resavaju psiholozi i pedagozi (u mlađim kategorijama) al izes ga to je trosak. Pa bolje da se (kao i za svaki drugi problem) nadamo da ce se resiti sam od sebe.

Negde sam procitala da mladje kategorije nemacke reprezentacije u timu imaju nastavnike i profesore koji predaju predmete da deca ne bi gubila skolsko gradivo. Ovde o tome niko ne vodi racuna, jer su i roditelji vecinom u fazonu: "ne treba to tebi sine, nece te lebom raniti." Ceo porodicni život pocinje da se vrti oko te dece i roditelji sve daju u njihove karijere.

Sa druge strane roditelji od te dece ocekuju da im rese materijalno pitanje, pa ih prodaju prvom menadzeru koji naidje. To stvara pritisak deci, od tog pritiska nema ko da ih oslobodi, jer nema niko strucan da sa njima radi. Pitanje je i koliko ta dece zaista zele da igraju fudbal, a koliko preko njih roditelji izivljavaju neizivljen ambicije.
I kad se na sve dodaju adolescentske godine i dve krize koje prate te godine, dobijes nestabilne mlade ljude, nepsosobne da se nose sa sobom, a opet nikoga nije briga da im pomogne, jer svi samo zele da ih prodaju. Nema nikog da ih posavetuje, razume i vodi kroz te godine (ne komaduje i zapoveda, nego savetuje).
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od limanfkv »

Vanja

https://www.youtube.com/watch?v=bUVHaixsmhY" onclick="window.open(this.href);return false;

17-19 minuta, maltene asistencija kod gola. Nisam video nikada naseg golmana da imam ovakva ispucavanja.
22:30 ispucavanje iz ruke u 16 m protivnika..40:50...

Kompletno to prvenstvo i kvalifikacije branio je fenomenalno. Pisao sam i ovde to, tada sam mislio da dobijamo najboljeg golmana u zadnjih 20 godina. Tokom kvalifikacija imao je čak i nekoliko asistencija sa tim bolesnim ispucavanjima. Verujem da su mu te igre i bila preporuka za Mančester.

Danas je miljama daleko od te forme, što opet ne znači da se neće vratiti i napredovati naravno. Druga stvar, Rajković takođe misim da će biti odličan golman. Ali iza njega je sezona gora od Kahrimanove ili Supićeve ikada, ali eto...on je na golu reprezentacije i svi znamo zašto je to tako.

Nemojte po našima (dok se ne izjasne da nisu naši) posebno ako su mladi. Za njega se ne bojim ko što kaže ovde na kraju pred odlazak u Junajted, gde god da odem idem ko prvak sveta :cheers:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=Kghn4fNs9D8[/video]
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post od Beonic »

Spisak igrača na koje se računa za utakmice baraža za EP, protiv Norveške, koje se igraju 11. novembra (JNA) i četiri dana kasnije u Dramenu.

Golmani: Boris Radunović (Avelino), Vanja Milinković-Savić (Lehija), Filip Manojlović (Crvena zvezda);

Defanzivci: Milan Gajić (Bordo), Aleksandar Filipović (Voždovac), Vukašin Jovanović (Zenit), Darko Lazić (Anži), Miloš Veljković (Verder), Nemanja Antonov (Grashopers), Nikola Maraš (Rad), Mihailo Ristić (Crvena zvezda), Aleksandar Bjelica (Mehelen);

Vezisti: Andrija Živković (Benfika), Dejan Meleg (Vojvodina), Nemanja Maksimović (Astana), Nemanja Mihajlović (Partizan), Marko Grujić (Liverpul), Mijat Gaćinović (Ajntraht), Sergej Milinković-Savić (Lacio), Nikola Ninković (Đenova), Saša Lukić (Torino), Srđan Plavšić (Crvena zvezda);

Napadači: Aleksandar Lutovac (Rad), Ognjen Ožegović (Čukarički), Aleksandar Čavrić (Slovan), Uroš Đurđević (Partizan).
Odgovori