SC "Vujadin Boškov"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Jan
Postovi: 374
Pridružio se: Pon Jan 24, 2005 12:18 pm
Lokacija: Novi Sad

SC "Vujadin Boškov"

Post od Jan »

Iz danasnjeg dnevnika:

Danas u 16:30h

Otvoren trening u novom ruhu

Fudbalski klub Vojvodina rezultatski je tanko počeo sezonu, ali to ne ometa da na drugim poljima budu dostojn svoga imena. Shodno obećanju predsednika Ratka Butorovića, na rubu grada pred Veternikom nikao je novi velelepni FC “Vujadin Boškov”. Novi sportski kompleks, sa svim pratećim objektima, uredjenim terenima s tribinama i reflektorskim osvetljenjem, biće zvanično predstavljen i danas i sutra.

Naime, otvoreni trening za navijače predviđen je za danas u 16.30 časova. Za prvih tristotine navijača, koji dođu da pozdrave svoje ljubimce u novom ruhu, obezbeđeni su i pokloni - kačketi i majice, a za sve ostale - klupske zastavice. Naravno, pre treninga navijači će moći da se uz osveženje druže s fudbalerima, dobiju autograme, a potom i prisustvuju treningu.

Uoči meča s Partizanom, sutra pre podne FK Vojvodina će održati konferenciju za novinare. Predstavnici medija takođe će moći da se upoznaju sa svim onim što je izgrađeno u FC “Vujadin Boškov”, slobodni smo da ocenimo - u rekordnom roku. U popodnevnim časovima(18) predviđeno je i svečano otvaranje centra gde će ubuduće biti objedinjene sve službe.

Najzad je ostvarena davnašnja želja da sve u FK Vojvodina bude na jednom mestu, a ne kao godinama unazad - klupske prostorije u centru Novog Sada, omladinska škola na Gradskom stadionu, a tereni za trening i kuhinja u Veterniku.

Navijačima ostaje nada da će ovaj novi početak označiti i preporod u rezultatima i što skorije vratiti Vojvodinu u vrh srpskog fudbala.

S. Savić
VOŠA ZAUVEK !!!
markof89
Postovi: 84
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 2:04 am

Re: FC "VUJADIN BOŠKOV"

Post od markof89 »

Bio sam na otvaranju sve izgleda do jaja svaka im cast za sve.Bata Butorovic drzao govor i obecao da cemo mi navijaci Vojvodine gledati i navijati za prvaka Srbije.Ako tako bude ja onda ne znam sta taj covek ne moze da uradi u Voshi.Bilo je dosta ljudi maltene su se tukli za majice i kackete.Steta sto se tako ne tuku da dodju na utakmice da malo vise popunimo nas Old Traford.
Jos jednom SVAKA CAST ZA VUJADIN BOSKOV !!!
kuzma liman
Postovi: 526
Pridružio se: Sre Avg 02, 2006 7:42 am

Post od kuzma liman »

ne znam da li je nko skontao onu babu sa pudlicom ..... kako se samo tukla za majce .... nazalost ja sam ostao bez iste
Korisnikov avatar
Jan
Postovi: 374
Pridružio se: Pon Jan 24, 2005 12:18 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Jan »

Bio sam juce i stvarno svaka cast kako ovo svetski izgleda !
FC Vujadin Boskov je zasijao punim sjajem !!!

Evo i par slika za one koji nisu bili...

p.s. i ja ostadoh i bez majice i bez kacketa, no nema veze srce mi je puno, crveno-belo sto je meni najbitnije.

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
VOŠA ZAUVEK !!!
Korisnikov avatar
Jan
Postovi: 374
Pridružio se: Pon Jan 24, 2005 12:18 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Jan »

i jos slika...

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
VOŠA ZAUVEK !!!
Korisnikov avatar
Jan
Postovi: 374
Pridružio se: Pon Jan 24, 2005 12:18 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Jan »

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika


Izvinjavam se ako sam bio preterano slikovit !

Pozdrav
VOŠA ZAUVEK !!!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Svaka cast!!! Pogledajte strafte na ramenima ovih majica...da li to znaci da nas adidas uskoro oprema? :) Ima li znak adidasa na prsima tih majica?

ps. Hvala Jan na slikama!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Jan savaka čast na temeljnom foto izveštaju.
Može se slobodno reći da je F.K. Vojvodina posle dogu vremena napravila pozitivni iskorak u odnosima sa širom javnošću i navijačima. Lepo organizovana manifestacija, navijačima je omogućeno da se osećaju kao kod svoje kuće. Uveren sam da se niko nije pokajao što je što je juče otišao u Veternik!
p.s. Na kraju manifestacije stigli su i nova moguća pojačanja(dva Brazilca i jedan Rumun)
p.s.2 Majice jeste da imaju tri štrafte ali ih nije radio adidas. Inače, na manifestaciji se pojavio veliki broj penzionera koji u se ljuto borili za svaku majicu i kačket tako da mnogi ljudi koji su redovni na utakmicama nisu uspeli da dobiju poklone!
max
Postovi: 608
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 12:03 am

Post od max »

S.C.Vujadin Boskov izgleda fantasticno,svetski! Jan hvala na slikama!
Lepo je sto je tako uradjeno da se svi osecaju kao kod kuce i da ljudi imaju osecaj da su deo svega toga.Posto su penzioneri pouzimali sve majice ocekujem u nedelju zapad sav u crvenom
kuzma liman
Postovi: 526
Pridružio se: Sre Avg 02, 2006 7:42 am

Post od kuzma liman »

e max ti ljudi ni ne idu na utakmice........
f89
Postovi: 14
Pridružio se: Uto Jun 20, 2006 12:38 am
Lokacija: Detelinara
Kontakt:

Post od f89 »

max napisao:Posto su penzioneri pouzimali sve majice ocekujem u nedelju zapad sav u crvenom
pa delile su se i bele majce tako da moze da bude crveno-beli :wink:
mrzim beograd
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Predivno izgleda sportski centar...

p.s. Jan svaka cast za fotke...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Sve navedeno u vezi promocije Fudbalskog Centra Vujadin Boškov izgrađeno i viđeno tamo, zaslužuje pohvale.Slike govore bolje od svake reči.Iako nisam uspeo da dođem do dresa Vujadin Boškov zadovovoljan sam izletom na Veternik.Nadam se da će se od sada u Novom Sadu moći kupovati Vošini navijački rekviziti.
Ono što je pokvarilo izvanredan utisak je nekoliko stvari:
1,Koliko god je impozantno delovao broj vozila oko Fudbalskog Centra kada sam dolazio i jedva našao mesto za parking ( u jendeku), već pri izlasku iz auta naišao sam na prvo razočarenje.Podosta ljudi i dece sam sreo koji su odlazili zadovoljni kući, noseći u ruci plen (dres i kačket).No, dobro.I, to smo mi.
2.Kada je završena zvanična ceremonija, došlo je do još jednog osipanja pristiglih ljudi, ali veći deo je, ipak, ostao na novim mini tribinama prvog terena pokrivenog sa 6 reflektorskih stubova i dočekalo da Rajevac, Grubor i Vasić započnu trening.Kako je trening odmicao tribine su bile sve praznije.Ali i ovo je deo naše svakodnevnice: malo ko radi, a svi nemaju vremena i nekud žure (do kraja treninga nije bilo gotovo nikog, osim igrača trenera, gosn Predsednika i Riđošića, što je mene prijatno iznenadilo).
3.Nisam video, ali sam pročitao na našim forumima kakva je bila ,,otimačina,, za dreseve.Mogu zamisliti, koliko je to u skladu sa BUDI NOVOSAĐANIN (i padaju mi na pamet, još kadašnji stihovi Balaševića:
...sve se traži, sve se zajmi,
Jebote, ja nikad nisam isko?!...)

Dosta više o nama. A, sad o ,,neposrednim proizvođačima,,:
1.Razočaran sam što je Drugi tim pobedio Prvi tim u modifikovanoj verziji utakmice i što se gotovo nije videla razlika u kvalitetu između njih.Ko ne poznaje prvu postavu, mislio bi da su to crveni, umesto žutih.
2.Razočaran sam dužinom i intenzitetom treninga (s obzirom da je bio četvrtak, a utakmica se igra u nedelju) koji je trajao svega 1 sat i 20 minuta (od toga 15 min lakšeg zagrevanja i 15 min na kraju lakših vežbi snage trbušnjaka i leđnih mišića), iako je odisao dobrom atmosferom.Ne čudi me, sada, zašto naši igrači nemaju snage i koncepcije igre (i zašto je Kosan po Prijateljevom pisanju ulazio u teren), jer svako je igrao kako zna i koliko može u 45 min. varijante simulacije igre od šesnaesterca do šesnaesterca.Zamisao trenera je bila dobra, ali igra je teško tekla, baš onako kako gledamo na stadionu.Okolo, nazad, dodavanje napred na otprilike, pa šta bude.
3.Razočaran sam, barem ovaj put, odrađenim treningom sa golmanima..Igrači se nisu umorili, a golmani još manje.Tu je najjači trening imao Vasić, šutirajući naiznenično njima četvorici (Kahriman, Babalj, Brkić, Jorgić).Drugarstvo između golmana je na nivou i to je dobro.Nije dobro što ne vežbaju ono što slabije rade (istrčavanja, uklizavanja, degažiranja i šta ja znam šta sve još treba) i što Vasić nema pomoćnika.
4.Ne sviđa mi se što se u igri ne poštuje pozicija pojedinog igrača, već ime.Recimo, obratio sam posebnu pažnju na Despota, kojeg svi treneri guraju uz aut liniju, a igrači ga ne zarezuju.Momak se trudi, ,,traži loptu,,, ali slaba si vajda, što bi rekli Srbijanci.Verovatno je sam, tj niko ne stoji iza njega i dokle god kvalitet ne iskristališe postavu, teško ćemo do rezultata.
5.Da ne dužim i ne smaram. Možda, na kraju, zamerka sa kojom se neće mnogi složiti: ne sviđa mi se što Rajevac ne koristi pištaljku da prekine, preokrene i podvikne kad treba.Čovek mi deluje dobar, ali ne sme im popuštati, jer i ovako su, previše i predugo raspušteni. I, uz sve to, slabo obučeni.
Ipak se nadam, da ćemo motivom pobediti umorne i slavljom opijene partizane.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Na konferenciji za novinare nakon predstavljanja SC Vujadin Boškov novinarima, B.B. je najavio bolju saradnju sa gradom, kao i pokrivanje svih tribina na stadionu? Pored ostalog, izjavio je da se nada da će spektakularni oproštaj Siniše Mihajlovića biti održan na proleće na gradskom stadionu!
Inače vrednost radova, koji su trajali oko 80 dana ,na SC Vujadinu Boškov se procenjuje na oko 2 miliona evra. Ogromna investicija za naše uslove a rezultate takve zaista mudre politike ćemo videti u narednim godinama!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

izvešta B-92
Fudbalski klub Vojvodina otvorio je u prigradskom naselju Veternik renovirani Sportski centar "Vujadin Boškov", u čiju je rekonstrukciju uloženo više od dva miliona evra.

Sportski centar se nalazi na površini od oko 85.000 kvadratnih metara, dok zatvoreni prostor zauzima oko 2.000 kvadratnih metara.

Osim pomoćnih terena, u centru se nalaze i apartmani, kancelarije stručnih službi, medicinski centar, kuhinja i trpezarija.

Otvaranju su prisustvovali predsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić, predsednik Skupštine grada Novog Sada Zoran Vučević i legendardni igrač i trener Vojvodine Vujadin Boškov, po kome objekat i nosi ime.

Boškov je zvanicama na otvaranju rekao da je zadovoljan novim izgledom sportskog centra, ističući da je Vojvodina "uvek bila veliki i popularan klub, i da će ovo biti zamajac da u budućnosti bude još veća i popularnija".

Predsednik Upravnog odbora Vojvodine Ratko Butorović uručio je Vučeviću fudbalsku loptu sa potpisima prvotimaca Vojvodine i tim činom je centar i zvanično otvoren.

Sportski centar "Vujadin Boškov" sagradjen je 1974. godine. Radovi na njegovoj rekonstrukciji trajali su oko 80 dana.

Od ponedeljka na terenima u Veterniku pripremaće se mlada fudbalska reprezentacija Srbije, koju očekuju kvalifikacione utakmice za Evropsko prvenstvo sa Litvanijom i Gruzijom
Odgovori