Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Prvi tim

Post od Radoye »

Karlsson napisao: Čet Feb 22, 2024 7:48 pm Mislim da ako već imamo posebnu temu za trenere da bi trebalo da imamo i posebnu za igrače ili prvi tim.
Evo teme! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post od Turija »

Falio je ovaj topik, jer smo imali, do sada, sve pokriveno u vezi Kluba ( treneri, omladinci i kadeti, uprava, odnos clanova kluba prema Vosi, A reprezentacija i Vosini igraci), samo nismo imali Prvi tim ( koji, ustvari, odavno vec nemamo, pa bar na Forumu da ga bude :D ).
Dobar predlog je dao Karlsson za otvaranje topika, a za naziv Deep i Radoye ga odabrao :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
rykerfcv
Postovi: 642
Pridružio se: Čet Okt 06, 2022 8:50 pm

Re: Prvi tim

Post od rykerfcv »

Ako je informacija tacna (a trebalo bi),vecina tima je razocarano kako su odigrali prethodna dva kola i dogovor je takav da ce uzeti 3 boda u nedelju pa makar cena zivota.

edit misli se na razocarenje u prethodne 2 utakmice :greenbutt:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post od Turija »

rykerfcv napisao: Čet Feb 22, 2024 11:29 pm Ako je informacija tacna (a trebalo bi),vecina tima je razocarano kako su odigrali prethodna dva kola i dogovor je takav da ce uzeti 3 boda u nedelju pa makar cena zivota.

edit misli se na razocarenje u prethodne 2 utakmice :greenbutt:
Hajde, da i to vec jednom vidimo.
Naravno, ne treba po cenu zivota i povreda, samo neka pruze licni i kolektivni maksimum - i drze takav ritam na svakoj utakmici, jer drugacije ne moze do Evrope i ugleda Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post od Voja »

rykerfcv napisao: Čet Feb 22, 2024 11:29 pm Ako je informacija tacna (a trebalo bi),vecina tima je razocarano kako su odigrali prethodna dva kola i dogovor je takav da ce uzeti 3 boda u nedelju pa makar cena zivota.

edit misli se na razocarenje u prethodne 2 utakmice :greenbutt:
Ili sto nasi fudbaleri imaju obicaj da kazu: "Nista jos nije izgubljeno, imamo nasu sansu i idemo da damo sve od sebe" :mrgreen: To su mi najjace izjave pred revans meceve u Evropi, kad u prvim mecevima popijemo 3-4 komada. I tu mislim na sve domace fudbalere i reprezentaciju. Sami sebe lazemo
Slika
Korisnikov avatar
Deep Purple
Postovi: 3704
Pridružio se: Čet Avg 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post od Deep Purple »

Voja napisao: Čet Feb 22, 2024 11:47 pm
rykerfcv napisao: Čet Feb 22, 2024 11:29 pm Ako je informacija tacna (a trebalo bi),vecina tima je razocarano kako su odigrali prethodna dva kola i dogovor je takav da ce uzeti 3 boda u nedelju pa makar cena zivota.

edit misli se na razocarenje u prethodne 2 utakmice :greenbutt:
Ili sto nasi fudbaleri imaju obicaj da kazu: "Nista jos nije izgubljeno, imamo nasu sansu i idemo da damo sve od sebe" :mrgreen: To su mi najjace izjave pred revans meceve u Evropi, kad u prvim mecevima popijemo 3-4 komada. I tu mislim na sve domace fudbalere i reprezentaciju. Sami sebe lazemo
Organizacija u klubu je vrhunska, iznenađen sam pozitivno uslovima, igrači su me pozitivno dočekali. Dolazim iz trenažnog procesa, napadamo treće mesto i kup :D
Korisnikov avatar
Maki
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Mar 22, 2018 5:16 pm
Lokacija: Liman III

Re: Prvi tim

Post od Maki »

Za sada tema sporo napreduje.
Korisnikov avatar
rykerfcv
Postovi: 642
Pridružio se: Čet Okt 06, 2022 8:50 pm

Re: Prvi tim

Post od rykerfcv »

Deep Purple napisao: Čet Feb 22, 2024 11:56 pm
Voja napisao: Čet Feb 22, 2024 11:47 pm
rykerfcv napisao: Čet Feb 22, 2024 11:29 pm Ako je informacija tacna (a trebalo bi),vecina tima je razocarano kako su odigrali prethodna dva kola i dogovor je takav da ce uzeti 3 boda u nedelju pa makar cena zivota.

edit misli se na razocarenje u prethodne 2 utakmice :greenbutt:
Ili sto nasi fudbaleri imaju obicaj da kazu: "Nista jos nije izgubljeno, imamo nasu sansu i idemo da damo sve od sebe" :mrgreen: To su mi najjace izjave pred revans meceve u Evropi, kad u prvim mecevima popijemo 3-4 komada. I tu mislim na sve domace fudbalere i reprezentaciju. Sami sebe lazemo
Organizacija u klubu je vrhunska, iznenađen sam pozitivno uslovima, igrači su me pozitivno dočekali. Dolazim iz trenažnog procesa, napadamo treće mesto i kup :D
Filipe Malbasicu ti li si?
Razotkriveno ko je Deep :greenbutt:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post od Turija »

Maki napisao: Pet Feb 23, 2024 12:09 am Za sada tema sporo napreduje.
Pa, dobro (sto bi, uglavnom, rekli domaci treneri i igraci), prvo zagrevanje, promena brzine, pa gas :wink:
Cekaj da vidis u nedelju uvece :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Prvi tim

Post od Radoye »

rykerfcv napisao: Čet Feb 22, 2024 11:29 pm Ako je informacija tacna (a trebalo bi),vecina tima je razocarano kako su odigrali prethodna dva kola i dogovor je takav da ce uzeti 3 boda u nedelju pa makar cena zivota.

edit misli se na razocarenje u prethodne 2 utakmice :greenbutt:
Ovo boldovano - tako bi trebali da ulaze u svaku utakmicu, to je minimum koji se od njih ocekuje, za sve manje od toga trebalo bi ne sto Top kaze da ih vredjamo nego svima noge im da polomimo.

Kad bi posteno ulazili u svaku utakmicu i svaki put davali sve od sebe od nas bi dobijali samo aplauze za ostavljeno srce na terenu bez obzira da li pobede izgube ili bude nereseno. Onda nikome ne bi padalo napamet da ih vredja. Ali publika vidi sve, ne moze se od nje sakriti. I svako od nje dobije bas kako je zasluzio.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Prvi tim

Post od ultra komsa »

Mi smo na stadionu dali život Voši, oni nisu 2 % od toga. Tako da tu patetiku nek zadrže za sebe i ispoštuju u bar 10 narednih utakmica, pa da nam malo zavaraju mozak.
VošaNS
Postovi: 689
Pridružio se: Uto Maj 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post od VošaNS »

Guram Giorbelidze danaa puni 28. godina. Sve najbolje Guri :cheers:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Prvi tim

Post od Rabba »

Čestitke Guramu uz želju da postane mentor Bukincu i pomogne mu u ostvarivanju svog potencijala
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post od Turija »

Rabba napisao: Ned Feb 25, 2024 10:45 am Čestitke Guramu uz želju da postane mentor Bukincu i pomogne mu u ostvarivanju svog potencijala
Pridruzujem se cestitkama.

PS
Bukinac mora, kao i Bjekovic, da fizicki ojaca. Jer, takva je pozicija na kojoj igra. Da je u pitanju krilo, moglo bi da prodje i ovako. Ne beku tesko.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Prvi tim

Post od Karlsson »

Radoye napisao: Čet Feb 22, 2024 10:46 pm
Karlsson napisao: Čet Feb 22, 2024 7:48 pm Mislim da ako već imamo posebnu temu za trenere da bi trebalo da imamo i posebnu za igrače ili prvi tim.
Evo teme! :cheers:
:cheers:
Odgovori